ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kolakusic u Nediljom u 2

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Kolakusic u Nediljom u 2 - Page 2 Empty Re: Kolakusic u Nediljom u 2

Post by AssadNaPodmornici 27/10/2019, 23:53

catabbath wrote:Prije bo za njega glasao nego za nesposobnog Zokija i kokoš Kolly.
ili socijalista Škoru koji podržava povećanje plaća u javnom sektoru. Dakle Škoro je socijalist kao Kokoš i Zoki. 

Ovaj as je barem rekao, da bi dao 100 000 otkaza u javnom sektoru, neka ponovi još jedanput to na sučeljavanju i ima moj glas, a bogami i glasove drugih, može doći bez problema na 15%

AssadNaPodmornici

Posts : 21832
2018-06-14


Back to top Go down

Kolakusic u Nediljom u 2 - Page 2 Empty Re: Kolakusic u Nediljom u 2

Post by Hektorović 28/10/2019, 00:07

Pa koji je ovo put da Kolakušić gostuje kod Stankovića u zadnjih par godina?
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Kolakusic u Nediljom u 2 - Page 2 Empty Re: Kolakusic u Nediljom u 2

Post by danni1 28/10/2019, 07:12

AssadNaPodmornici wrote:
catabbath wrote:Prije bo za njega glasao nego za nesposobnog Zokija i kokoš Kolly.
ili socijalista Škoru koji podržava povećanje plaća u javnom sektoru. Dakle Škoro je socijalist kao Kokoš i Zoki. 

Ovaj as je barem rekao, da bi dao 100 000 otkaza u javnom sektoru, neka ponovi još jedanput to na sučeljavanju i ima moj glas, a bogami i glasove drugih, može doći bez problema na 15%
To i je  naš problem.

Uvijek iznova se upecamo na glupava i nerealna obečanja pa smo idučih 5 god. razočarani.

malo manje očekivat od političara i malo više raditi na sebi i svojoj budučnosti i svi će bit sretniji ili bar manje razočarani.

_________________
Kolakusic u Nediljom u 2 - Page 2 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 53
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Kolakusic u Nediljom u 2 - Page 2 Empty Re: Kolakusic u Nediljom u 2

Post by vuksadinare 28/10/2019, 07:19

slazem se sa njegovim misljenjem oko ucitelja...nemaju svi profesori istu produktivnost..onaj sto je sad imao 6000 kuna a das mu 10000 kuna a nista nije bas kvalitetno radio nece raditi ni za 10000 kuna..pa meni lik profa nekidan rekao bez obzira na povecanje on ce isto raditi...jer ne zeli da mu buse gume na autu ili mu rade sacekuse ucenici pa i roditelji...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Kolakusic u Nediljom u 2 - Page 2 Empty Re: Kolakusic u Nediljom u 2

Post by epikur37 28/10/2019, 07:24

Nisam gledao, taj covjek otpocetka mi djeluje populisticki a kao osoba blijedo i antipaticno.


Glede placa, nama place treba povecati kako bi vise trosili jer potrosnja pokrece ekonomiju.
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Kolakusic u Nediljom u 2 - Page 2 Empty Re: Kolakusic u Nediljom u 2

Post by aben 28/10/2019, 08:08

epikur37 wrote:Nisam gledao, taj covjek otpocetka mi djeluje populisticki a kao osoba blijedo i antipaticno.


Glede placa, nama place treba povecati kako bi vise trosili jer potrosnja pokrece ekonomiju.



:D

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

Kolakusic u Nediljom u 2 - Page 2 Empty Re: Kolakusic u Nediljom u 2

Post by aben 28/10/2019, 08:09

vuksadinare wrote:slazem se sa njegovim misljenjem oko ucitelja...nemaju svi profesori istu produktivnost..onaj sto je sad imao 6000 kuna a das mu 10000 kuna a nista nije bas kvalitetno radio nece raditi ni za 10000 kuna..pa meni lik profa nekidan rekao bez obzira na povecanje on ce isto raditi...jer ne zeli da mu buse gume na autu ili mu rade sacekuse ucenici pa i roditelji...


roditi će da mu ne bužaju gume? 

ot čovik ti laže u gubicu:)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

Kolakusic u Nediljom u 2 - Page 2 Empty Re: Kolakusic u Nediljom u 2

Post by Šandor Winnetou 28/10/2019, 08:13

AssadNaPodmornici wrote:
catabbath wrote:Prije bo za njega glasao nego za nesposobnog Zokija i kokoš Kolly.
ili socijalista Škoru koji podržava povećanje plaća u javnom sektoru. Dakle Škoro je socijalist kao Kokoš i Zoki. 

Ovaj as je barem rekao, da bi dao 100 000 otkaza u javnom sektoru, neka ponovi još jedanput to na sučeljavanju i ima moj glas, a bogami i glasove drugih, može doći bez problema na 15%
čisti populist, nula nodova

_________________
Kolakusic u Nediljom u 2 - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Kolakusic u Nediljom u 2 - Page 2 Empty Re: Kolakusic u Nediljom u 2

Post by epikur37 28/10/2019, 08:33

tre wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
catabbath wrote:Prije bo za njega glasao nego za nesposobnog Zokija i kokoš Kolly.
ili socijalista Škoru koji podržava povećanje plaća u javnom sektoru. Dakle Škoro je socijalist kao Kokoš i Zoki. 

Ovaj as je barem rekao, da bi dao 100 000 otkaza u javnom sektoru, neka ponovi još jedanput to na sučeljavanju i ima moj glas, a bogami i glasove drugih, može doći bez problema na 15%
čisti populist, nula nodova


Samo lud covjek moze i pomisliti dati otkaze u javnom sektoru. Nama fali med.  sestara , pojedinih prosvjetnih smjerova...a on bi otpustao....
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Kolakusic u Nediljom u 2 - Page 2 Empty Re: Kolakusic u Nediljom u 2

Post by catabbath 28/10/2019, 08:36

epikur37 wrote:Glede placa, nama place treba povecati kako bi vise trosili jer potrosnja pokrece ekonomiju.

U životu niko od vas nije radio 8 sati dnevno a radni sat vama traje 45 minuta. Imate proljetne, ljetne, zimske, ove-one praznike, skoro pola godine. Rezultati vašeg rada su očajni. Učenika je sve manje a vas sve više. Radili bi vi meni s bičem, onih 50% koji nebi dobili nogu u guzicu.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12434
2015-08-22


Back to top Go down

Kolakusic u Nediljom u 2 - Page 2 Empty Re: Kolakusic u Nediljom u 2

Post by epikur37 28/10/2019, 08:40

catabbath wrote:
epikur37 wrote:Glede placa, nama place treba povecati kako bi vise trosili jer potrosnja pokrece ekonomiju.

U životu niko od vas nije radio 8 sati dnevno a radni sat vama traje 45 minuta. Imate proljetne, ljetne, zimske, ove-one praznike, skoro pola godine. Rezultati vašeg rada su očajni. Učenika je sve manje a vas sve više. Radili bi vi meni s bičem, onih 50% koji nebi dobili nogu u guzicu.

Ti ocito los proizvod skolstva, vjerojatno si i na vrijeme uklonjen s trake

Cijela zajednica je stala uz prosvjetu...danas mi sutra vi. Samo zajedno.
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Kolakusic u Nediljom u 2 - Page 2 Empty Re: Kolakusic u Nediljom u 2

Post by vili40 28/10/2019, 08:40

catabbath wrote:Prije bo za njega glasao nego za nesposobnog Zokija i kokoš Kolly.
i to je to,a vidi kako su se obrušili na njega pa vele glasajte za koli pa ćete sljedećih 5 godina opet imati visokoobrazovnu,odlučnu ženu koja se  jedva otrgnula iz željezne zavjese i sad dominira svijetom po svlačionicama i lupota gluposti.Ona nije populist samo je malo plenkijeva pudlica.
vili40
vili40

Male
Posts : 10991
2015-08-02


Back to top Go down

Kolakusic u Nediljom u 2 - Page 2 Empty Re: Kolakusic u Nediljom u 2

Post by vuksadinare 28/10/2019, 08:43

epikur37 wrote:
catabbath wrote:
epikur37 wrote:Glede placa, nama place treba povecati kako bi vise trosili jer potrosnja pokrece ekonomiju.

U životu niko od vas nije radio 8 sati dnevno a radni sat vama traje 45 minuta. Imate proljetne, ljetne, zimske, ove-one praznike, skoro pola godine. Rezultati vašeg rada su očajni. Učenika je sve manje a vas sve više. Radili bi vi meni s bičem, onih 50% koji nebi dobili nogu u guzicu.

Ti ocito los proizvod skolstva, vjerojatno si i na vrijeme uklonjen s trake

Cijela zajednica je stala uz prosvjetu...danas mi sutra vi. Samo zajedno.
stari...povecali placu ili ne 80% profaca ce isti kvalitet rada imati...bolje da su lovu ulupali u adekvatnu zastitu profaca na radnom mjestu koji su izlozeni stalnim prijetnjama ucenika i njihovih roditelja...sto njemu pomaze povecanje place kad dolazi na posao sa grcem u zelucu misleci oce li mu auto ili on sam najebati od neobuzdanih pubertetlija i njihovih roditelja...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Kolakusic u Nediljom u 2 - Page 2 Empty Re: Kolakusic u Nediljom u 2

Post by catabbath 28/10/2019, 08:44

epikur37 wrote:Ti ocito los proizvod skolstva, vjerojatno si i na vrijeme uklonjen s trake

Haha ja loš proizvod od prvog dana u privatnom sektoru i soliodno se snalazim a ti lopov-parazit u cili život  parazit i još ti nije dosta sisanja krvi, nebi se čudio da ti je diploma kupljena u Bosni.

_________________
Kolakusic u Nediljom u 2 - Page 2 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12434
2015-08-22


Back to top Go down

Kolakusic u Nediljom u 2 - Page 2 Empty Re: Kolakusic u Nediljom u 2

Post by catabbath 28/10/2019, 08:45

vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:Cijela zajednica je stala uz prosvjetu...danas mi sutra vi. Samo zajedno.

Možda cijela zajednica uhljeba lopova i paratiza i lošik državnih službenika koji su isti kao i vi.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12434
2015-08-22


Back to top Go down

Kolakusic u Nediljom u 2 - Page 2 Empty Re: Kolakusic u Nediljom u 2

Post by AssadNaPodmornici 28/10/2019, 08:47

tre wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
catabbath wrote:Prije bo za njega glasao nego za nesposobnog Zokija i kokoš Kolly.
ili socijalista Škoru koji podržava povećanje plaća u javnom sektoru. Dakle Škoro je socijalist kao Kokoš i Zoki. 

Ovaj as je barem rekao, da bi dao 100 000 otkaza u javnom sektoru, neka ponovi još jedanput to na sučeljavanju i ima moj glas, a bogami i glasove drugih, može doći bez problema na 15%
čisti populist, nula nodova
gle on kao predsjednik nema nikakve ovlasti da otpusti nikoga , osim par svojih savjetnika, ali radi ideje ću glasovati za njega, iako će uhljebi prevagnuti i glasovati će za socijaliste Kolindu i Zokija. Jednostavno uhljebi koji su natrpani od HDZa su najbrojiniji pa onda oni SDPovi. Oni će glasovati za svoje, sve da sutra bude smak svijeta. Kako je jedan HDZovac u Imotskom rekao, da sutra propadne svijet on će glasovati za njih. 

Tako da neman ja iluzija da će se išta mjenjati, čekamo iduću ekonomsku krizu, pa da vidimo kako RH ekonomija diše.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21832
2018-06-14


Back to top Go down

Kolakusic u Nediljom u 2 - Page 2 Empty Re: Kolakusic u Nediljom u 2

Post by vuksadinare 28/10/2019, 08:47

catabbath wrote:
epikur37 wrote:Ti ocito los proizvod skolstva, vjerojatno si i na vrijeme uklonjen s trake

Haha ja loš proizvod od prvog dana u privatnom sektoru i soliodno se snalazim a ti lopov-parazit u cili život  parazit i još ti nije dosta sisanja krvi, nebi se čudio da ti je diploma kupljena u Bosni.
pa kupio ili ne diploma mu ej ionako iz bosne...tamo ej naime diplomirao Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Kolakusic u Nediljom u 2 - Page 2 Empty Re: Kolakusic u Nediljom u 2

Post by catabbath 28/10/2019, 08:49

vuksadinare wrote:pa kupio ili ne diploma mu ej ionako iz bosne...tamo ej naime diplomirao Basketball

A onda je sve jasno. Taj u Hr može bili samo uhljeb u državnom ili krimos u privatnom sektoru.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12434
2015-08-22


Back to top Go down

Kolakusic u Nediljom u 2 - Page 2 Empty Re: Kolakusic u Nediljom u 2

Post by Maggie19 28/10/2019, 08:50

Hajmi, ne treba generalizirati.
Problem u skolstvu glede nastavnickog (i drugog) osoblja je negativna selekcija pri kadroviranju.
Oni koji kvaliteno rade svoj posao, uce i odgajaju generacije djece i mladih, jesu potplaceni.

Kako izvrsiti selekciju i restrukturiranje, to je prica za sebe.

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Kolakusic u Nediljom u 2 - Page 2 Empty Re: Kolakusic u Nediljom u 2

Post by catabbath 28/10/2019, 08:53

Maggie19 wrote:Problem u skolstvu glede nastavnickog (i drugog)  osoblja je negativna selekcija pri kadroviranju.

Provjera znanja učenika svake godine ruši negativne rekorde, učitelja sve više a učenika sve manje i oni se još bune a rezultati njihovog rada su očajni.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12434
2015-08-22


Back to top Go down

Kolakusic u Nediljom u 2 - Page 2 Empty Re: Kolakusic u Nediljom u 2

Post by vili40 28/10/2019, 08:55

Kolakušić je jučer iznio nekoliko bolnih istina i normalno da je uznemirio partijske duhove ali pošto ni jedna partija ne stoji iza njega koli će opet trijumfirati kao da je pobijedila ne znam koga i na koji način a sve je jasno,ona protivnika ni nema.I svima je prihvatljiva jer se ne miješa u mafijaška posla.
vili40
vili40

Male
Posts : 10991
2015-08-02


Back to top Go down

Kolakusic u Nediljom u 2 - Page 2 Empty Re: Kolakusic u Nediljom u 2

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum