ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izbornik Srbije Djordjevic ispricao zasto je htio prebit Drazena Petrovica

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Izbornik Srbije Djordjevic ispricao zasto je htio prebit Drazena Petrovica - Page 4 Empty Re: Izbornik Srbije Djordjevic ispricao zasto je htio prebit Drazena Petrovica

Post by vuksadinare 27/8/2019, 13:23

zvezda je u ono vrijeme bila dosta neugodna momcad...rijetko ej bila nadigrana a imali su borbenu momcad nisu bas imali izrazenu kvalitetu osim dvojicu,trojicu dobrih igraca jankovic,radovic i onaj sa b..nikako s ene mogu sjetiti..ali i iskustvo jer su imali po prosjeku godina jednu od starijih momcadi...

vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Izbornik Srbije Djordjevic ispricao zasto je htio prebit Drazena Petrovica - Page 4 Empty Re: Izbornik Srbije Djordjevic ispricao zasto je htio prebit Drazena Petrovica

Post by jastreb 27/8/2019, 13:24

A sjećate li se vječite rezerve Adnana Bečića?

Nego preklani sam upoznao Zorana Čuturu. I sad bili ja i jedan kolega,veliki ljubitelji košarke. I sad ja sam pristalica teorije da je najveći hrvatski košarkaš svih vremena Kukoč,a ovaj moj Vukovarac,kaže da je to Dražen. I desilo se baš da smo bili zajedno i pitali Zokija čije mu je mišljenje bliže.

Čutura veli da je po njemu bolji Kukoč. Jer Kukoč osvaja i pobjeđuje,a Dražen ne nužno. Ali da smo obojica tu negdje blizu. No po njemu je Dražen tek treći,Kukoč drugi,a na prvo je mjesto stavio Krešimira Ćosića. Ovo je ,kaže on,i na jugosl.a ne samo na hrvatskom nivou.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Izbornik Srbije Djordjevic ispricao zasto je htio prebit Drazena Petrovica - Page 4 Empty Re: Izbornik Srbije Djordjevic ispricao zasto je htio prebit Drazena Petrovica

Post by jastreb 27/8/2019, 13:25

vuksadinare wrote:zvezda je u ono vrijeme bila dosta neugodna momcad...rijetko ej bila nadigrana a imali su borbenu momcad nisu bas imali izrazenu kvalitetu osim dvojicu,trojicu dobrih igraca jankovic,radovic i onaj sa b..nikako s ene mogu sjetiti..ali i iskustvo jer su imali po prosjeku godina jednu od starijih momcadi...
Radovića su gurali u repr.tek toliko da igra neko iz Zvezde. Ma koga su imali? Onog Prelevića se sjećam i Milićevića,a po čudnom imenu i Zufera Avdije,inače Goranca.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Izbornik Srbije Djordjevic ispricao zasto je htio prebit Drazena Petrovica - Page 4 Empty Re: Izbornik Srbije Djordjevic ispricao zasto je htio prebit Drazena Petrovica

Post by vuksadinare 27/8/2019, 13:27

jastreb wrote:A sjećate li se vječite rezerve Adnana Bečića?

Nego preklani sam upoznao Zorana Čuturu. I sad bili ja i jedan kolega,veliki ljubitelji košarke. I sad ja sam pristalica teorije da je najveći hrvatski košarkaš svih vremena Kukoč,a ovaj moj Vukovarac,kaže da je to Dražen. I desilo se baš da smo bili zajedno i pitali Zokija čije mu je mišljenje bliže.

Čutura veli da je po njemu bolji Kukoč. Jer Kukoč osvaja i pobjeđuje,a Dražen ne nužno. Ali da smo obojica tu negdje blizu. No po njemu je Dražen tek treći,Kukoč drugi,a na prvo je mjesto stavio Krešimira Ćosića. Ovo je ,kaže on,i na jugosl.a ne samo na hrvatskom nivou.
mislim d aje bečić prestao igrati za cibonu tamo 86,87 godine....cibonu poslije drazena su vukli cvjeticanin,cutura,nakic,arapovic...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Izbornik Srbije Djordjevic ispricao zasto je htio prebit Drazena Petrovica - Page 4 Empty Re: Izbornik Srbije Djordjevic ispricao zasto je htio prebit Drazena Petrovica

Post by jastreb 27/8/2019, 13:30

vuksadinare wrote: 
mislim d aje bečić prestao igrati za cibonu tamo 86,87 godine....cibonu poslije drazena su vukli cvjeticanin,cutura,nakic,arapovic...
Poslije je glavni bio onaj Srbin,kako se zvao? Sad sam proguglao Radulović.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Izbornik Srbije Djordjevic ispricao zasto je htio prebit Drazena Petrovica - Page 4 Empty Re: Izbornik Srbije Djordjevic ispricao zasto je htio prebit Drazena Petrovica

Post by vuksadinare 27/8/2019, 13:31

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:zvezda je u ono vrijeme bila dosta neugodna momcad...rijetko ej bila nadigrana a imali su borbenu momcad nisu bas imali izrazenu kvalitetu osim dvojicu,trojicu dobrih igraca jankovic,radovic i onaj sa b..nikako s ene mogu sjetiti..ali i iskustvo jer su imali po prosjeku godina jednu od starijih momcadi...
Radovića su gurali u repr.tek toliko da igra neko iz Zvezde. Ma koga su imali? Onog Prelevića se sjećam i Milićevića,a po čudnom imenu i Zufera Avdije,inače Goranca.
pa kazem nisu imali nekog izrazeno kvalitetnog igraca ali da su svakoj utakmici pristupali borbeno to jesu narocito u duelima sa partizanom,jugoplastikom,cibonom,zadrom,....a i dosta su prljavo igrali...ali onaj mali celavi nabijeni kad mu je usla serija trica usla mu je...meni onda iza jugoplastike je bila najdraza olimpija..jer sam bio veliki fan petera vilfana...a igrali su dobro..imakli su ok igrace..a i dosta lijepo su igrali...jedini problem im je bila slabija klupa..jer su vilfan,kotnik,hauptman vec bili u godinama...preko 30 godina...pa kad su oni zastekali nisu imali kvalitetnu zamjenu i obicno bi onda gubili utakmice u zadnjih pet minuta ali ako bi ih krenulo bili su svima neugodni
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Izbornik Srbije Djordjevic ispricao zasto je htio prebit Drazena Petrovica - Page 4 Empty Re: Izbornik Srbije Djordjevic ispricao zasto je htio prebit Drazena Petrovica

Post by vuksadinare 27/8/2019, 13:32

jastreb wrote:
vuksadinare wrote: 
mislim d aje bečić prestao igrati za cibonu tamo 86,87 godine....cibonu poslije drazena su vukli cvjeticanin,cutura,nakic,arapovic...
Poslije je glavni bio onaj Srbin,kako se zvao? Sad sam proguglao Radulović.
da..ali on je dosao u cibonu kad se zaratilo u bosni..a do tad je igrao za bisnu kao meni i mozda najsmjesniji igrac ovih prostora sejo bukva..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Izbornik Srbije Djordjevic ispricao zasto je htio prebit Drazena Petrovica - Page 4 Empty Re: Izbornik Srbije Djordjevic ispricao zasto je htio prebit Drazena Petrovica

Post by vuksadinare 27/8/2019, 13:37

koliko ej tada bilo talentiranih igraca a bogami bilo je i balvana od kosarkasa..narocito među centrima..ne mogu se sjetiti kako s ezove onaj centar skopskog mtz-a...ali majke ti mile taj nije mogao pogoditi kos ni sa dva metra..a bio ej ogroman..ali eto drzali su ga jer je najvise koristio obrani pa kad je rasirio ruke citav reket b pokrio pirat
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Izbornik Srbije Djordjevic ispricao zasto je htio prebit Drazena Petrovica - Page 4 Empty Re: Izbornik Srbije Djordjevic ispricao zasto je htio prebit Drazena Petrovica

Post by jastreb 27/8/2019, 13:40

Borac Čačak i Prvi Partizan bili su vječiti autsajderi,a poslije je na niske grane spala i Šibenka.

Riječki Kvarner je bio dobar samo 2 sezone,a onda je nestao.

Makedonci jako loši,a ni Budućnost nije bila nešto,ali onaj tko bi iz Budućnosti (kao Paspalj ili Ivanović) prešao negdje doživio bi afirmaciju.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Izbornik Srbije Djordjevic ispricao zasto je htio prebit Drazena Petrovica - Page 4 Empty Re: Izbornik Srbije Djordjevic ispricao zasto je htio prebit Drazena Petrovica

Post by vuksadinare 27/8/2019, 13:45

jastreb wrote:Borac Čačak i Prvi Partizan bili su vječiti autsajderi,a poslije je na niske grane spala i Šibenka.

Riječki Kvarner je bio dobar samo 2 sezone,a onda je nestao.

Makedonci jako loši,a ni Budućnost nije bila nešto,ali onaj tko bi iz Budućnosti (kao Paspalj ili Ivanović) prešao negdje doživio bi afirmaciju.
od tih malih klubova koji su redovito tada bili ispod 6 mjesta i borili se za opstanak su bili skopski mzt,buducnost,sibenka(koja bi ulazila i ispadala)..da i borac cacak...tako da doista mi nije bio fokus na njiam jer su bili klubovi za poboljsanje kos razlike..jedino je mzt znao tu i tamo nekom skinut skalp i to samo u skoplju ako bi ovi usli preopusteno....zadar je imao isto neku krizu tamop od 87 do 89...tek su se bili digli u sezoni 1989/90 kada je zaigrao odlicni arijan komazec uz stojka vrankovica i petra popovica...no uvijek su se vrtili tu od 5 do 7 mjesta...na tablici tih sezona...igrali su redovno play off ali bi ispali najcesce odmah u 1/4 finalu..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Izbornik Srbije Djordjevic ispricao zasto je htio prebit Drazena Petrovica - Page 4 Empty Re: Izbornik Srbije Djordjevic ispricao zasto je htio prebit Drazena Petrovica

Post by vuksadinare 27/8/2019, 13:54

po meni evo nabolje momcadi ili deset najboljih igraca u sezonama od 1988 do 1991

1.Toni Kukoc(Jugoplastika)

2.Dino Rađa(Jugoplastika)

3.Zoran Savic(Jugoplastka)

4.Vlade Divac(Partizan)

5.Žarko Paspalj(Partizan)

6.Aleksandar Đorđević(Partizan)

7.Zoran Čutura(Cibona)

8.Danko Cvjetičanin(cibona)

9.Zdravko Radulović(bosna)

10.Jure Zdovc(olimpija)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Izbornik Srbije Djordjevic ispricao zasto je htio prebit Drazena Petrovica - Page 4 Empty Re: Izbornik Srbije Djordjevic ispricao zasto je htio prebit Drazena Petrovica

Post by vuksadinare 27/8/2019, 14:04

dvomio sam se između zorana radovica iz zvezde i radulovica iz bosne ali je ovaj ipak bio dvije sezone među prva dva najbolja strijelca i gurao je bosnu koja je imala dobrih igraca poput maria primorca i mutavđica ali zdravko je bio taj motor...zoran radovic ej bio odlican obrambeni igrac znao je potegnuti i tricu i uci pod kos...ali strijelac je strijelac i ako jos vuce momcad..zoran radovic to nije bio...da nije zvezda bas bez njega mogla
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Izbornik Srbije Djordjevic ispricao zasto je htio prebit Drazena Petrovica - Page 4 Empty Re: Izbornik Srbije Djordjevic ispricao zasto je htio prebit Drazena Petrovica

Post by vuksadinare 27/8/2019, 14:12

inace jure zdovc je trebao u sezoni 1989/90 preci u partizan a i cibona je bila u ozbiljnoj opciji za prelazak..ali je da ostane u olimpiju glavnu rolu odigrao vinko jelovac tada i trener olimpije koji je sam dao 30 000 maraka uz ono sto je olimpija nudila a nudila je 50 000 maraka da tdovc ostane sto ovoga nije zadovoljavalo vec je tarzio 100 000 maraka na sto olimpija nije pristajala jer nije imala toliki novac pa je utrcao vinko jelovac i ponudio svojih 30 000 maraka pa je na koncu zdovc pristao i na 80 000 maraka da ostane u olimpiji a cibona i partizan su nudili 100 000 maraka samo partizan je imao prednost jer je zdovc zelio igrati u momcadi koja ce se direktno i stalno boriti za naslov i trofeje osvajati a cibona realno nije mogla bas tada parirati jugoplastici i partizanu..mada je imala dobru momcad ali i sa zdovcem bi tesko parirala ovom dvojcu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Izbornik Srbije Djordjevic ispricao zasto je htio prebit Drazena Petrovica - Page 4 Empty Re: Izbornik Srbije Djordjevic ispricao zasto je htio prebit Drazena Petrovica

Post by vuksadinare 27/8/2019, 14:16

zdovc je tada uz đorđevica iz partizana bio najbolji bek ili play u ligi bio reprezentativac i da je dosao u partizan partizan bi imao najjaci bekovski par u ligi i vjerojatno bi mozda zdovc bio ta revaga partizana u odnosu na mocnu jugoplastiku
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Izbornik Srbije Djordjevic ispricao zasto je htio prebit Drazena Petrovica - Page 4 Empty Re: Izbornik Srbije Djordjevic ispricao zasto je htio prebit Drazena Petrovica

Post by vuksadinare 27/8/2019, 14:18

..jedan od najbioljih igraca tada u jugi koji ej igrao za manji klub od pobrojanih ali mislim d aje tu pomalo odigrala ulogu da ne pređe u partizan i politicka situacija koja se vec tada ozbiljno kuhala a slovenija je bila na meti milosevica i srbije i nisu bas bili slovenci rado viđeni tada u srbiji...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Izbornik Srbije Djordjevic ispricao zasto je htio prebit Drazena Petrovica - Page 4 Empty Re: Izbornik Srbije Djordjevic ispricao zasto je htio prebit Drazena Petrovica

Post by Guest 27/8/2019, 14:42

vuksadinare wrote:po meni evo nabolje momcadi ili deset najboljih igraca u sezonama od 1988 do 1991

1.Toni Kukoc(Jugoplastika)

2.Dino Rađa(Jugoplastika)

3.Zoran Savic(Jugoplastka)

4.Vlade Divac(Partizan)

5.Žarko Paspalj(Partizan)

6.Aleksandar Đorđević(Partizan)

7.Zoran Čutura(Cibona)

8.Danko Cvjetičanin(cibona)

9.Zdravko Radulović(bosna)

10.Jure Zdovc(olimpija)

Gde ti je Danilović?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbornik Srbije Djordjevic ispricao zasto je htio prebit Drazena Petrovica - Page 4 Empty Re: Izbornik Srbije Djordjevic ispricao zasto je htio prebit Drazena Petrovica

Post by vuksadinare 27/8/2019, 14:45

Brat Brale wrote:
vuksadinare wrote:po meni evo nabolje momcadi ili deset najboljih igraca u sezonama od 1988 do 1991

1.Toni Kukoc(Jugoplastika)

2.Dino Rađa(Jugoplastika)

3.Zoran Savic(Jugoplastka)

4.Vlade Divac(Partizan)

5.Žarko Paspalj(Partizan)

6.Aleksandar Đorđević(Partizan)

7.Zoran Čutura(Cibona)

8.Danko Cvjetičanin(cibona)

9.Zdravko Radulović(bosna)

10.Jure Zdovc(olimpija)

Gde ti je Danilović?
jbg nema mjesta za sve....po meni iz partizana je u ono vrijeme bio bolji paspalj jbg brale..no toej moje msiljenje svatko ima pravo na svoju listu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Izbornik Srbije Djordjevic ispricao zasto je htio prebit Drazena Petrovica - Page 4 Empty Re: Izbornik Srbije Djordjevic ispricao zasto je htio prebit Drazena Petrovica

Post by vuksadinare 27/8/2019, 14:48

...ipak danilovic je ponajveci trag ostavio nesto kasnije devdesetih ovdje se radi o kosarkaskim sezonama 1988 do 1991
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Izbornik Srbije Djordjevic ispricao zasto je htio prebit Drazena Petrovica - Page 4 Empty Re: Izbornik Srbije Djordjevic ispricao zasto je htio prebit Drazena Petrovica

Post by vuksadinare 27/8/2019, 14:53

jebiga ne mos sve na listu staviti..bilo je tu igraca koji bi se tu naci uz ove poput obradovica,sobina,ivanovica,kotnika,komazeca...ali mislim da je moja lista realna...stavio sam igrace koji su doista bili glavni nositelji igre tada u svojim klubovima a nisam htio staviti vecinu igraca samo iz jugoplastike i partizana...mada bi zasluzili da se nađu na listi kao onda dva najbolja kluba u ligi definitvno
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Izbornik Srbije Djordjevic ispricao zasto je htio prebit Drazena Petrovica - Page 4 Empty Re: Izbornik Srbije Djordjevic ispricao zasto je htio prebit Drazena Petrovica

Post by jastreb 27/8/2019, 14:53

Nema Ivanovića,Grbovića,Obradovića,a stavljaš tamo nekog Radulovića.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Izbornik Srbije Djordjevic ispricao zasto je htio prebit Drazena Petrovica - Page 4 Empty Re: Izbornik Srbije Djordjevic ispricao zasto je htio prebit Drazena Petrovica

Post by vuksadinare 27/8/2019, 14:57

jastreb wrote:Nema Ivanovića,Grbovića,Obradovića,a stavljaš tamo nekog Radulovića.
radulovic je bio tada jedan od najboljih strijelaca u jugo ligi nakon odlaska drazena ako ne i najbolji...predvodio ej bosnu tada koja se nalazila konstatno u prvih 5,6 klubova u ligi...isto vazi i za zdovca iz olimpije...cvjeticanin je tada dostojno zamjenio petrovica u ciboni  uz cuturu bio glavnio oslonac cibone...zoran savic je donio naslov jugoslavije i prvaka europe tada pop 84 nakon odlaska ivanovica,rađe i sobina...1991 godine...i uz kukoca bio najbolji igrac mozda te sezone i najbolji igrac
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Izbornik Srbije Djordjevic ispricao zasto je htio prebit Drazena Petrovica - Page 4 Empty Re: Izbornik Srbije Djordjevic ispricao zasto je htio prebit Drazena Petrovica

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum