ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SPREMNI

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

SPREMNI - Page 3 Empty Re: SPREMNI

Post by Eroo 29/7/2019, 22:07

Deus vult omnes homines salvos fieri. :)

Eroo

Posts : 78073
2016-07-22


Back to top Go down

SPREMNI - Page 3 Empty Re: SPREMNI

Post by vuksadinare 29/7/2019, 22:13

סמאל wrote:
Eroo wrote:
סמאל wrote:
Eroo wrote:
Sora wrote:I jos mi samo spomeni da su Hercegovci oslobodili hrvatsku 
Razbit cu ti picku
Nismo, ali smo itekako pomogli svomu narodu. Ta jedan smo narod, komšinice..."hiljada" vam više ne pali. :D
Zapravo u konačnici,nema neke velike razlike između tebe i Sore.Vaša domovina je BiH a ne Hrvatska,a i jedno i drugo na silu hoćete da vas se smatra Hrvatima a zapravo to niste.
Bez obzira što se ne volite,vas dvoje ste isti narod,samo različite vjeroispovjesti.
I jedno i drugo treba da se vratite u vašu domovinu BiH,te prestanete pametovat ljudima koji su rođeni u Hrvatskoj.

Moja domovina je Slovenija. Nemam nikakve veze ni  s tobom, kao ni sa Sorom.
Ustvari, imam 3 domovine, što me još više  razlikuje od vas dvoje, koji nemate nijednu. :D
Rodom si Bosanac,te građanin Slovenije.U Hrvatskoj,niti si rođen,niti živiš,niti plaćaš porez,tak da stvarno ne vidim po čemu se ti smatraš Hrvatom,pa ti čak nisi niti politički,naturalizirani Hrvat.Sora je barem građanka ove države gdje je radila i doprinosila izgradnji ovog društva.
Model po kom svi BiH katolici sebe smatraju Hrvatima,bio bi ekvivalent po kom svi židovi sebe smatraju Izraelcima,ali samo kad bi sva glupa katolčad diljem svijeta sebe istovremeno smatrali Hrvatima.
Heh...ukenjao sam se od straha..mrak
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum