ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže

Page 7 of 24 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 15 ... 24  Next

Go down

Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže - Page 7 Empty Re: Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže

Post by kaya 17/6/2019, 00:43

Tipkovnica swift , ajd da vidim , mozda je to ..

kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže - Page 7 Empty Re: Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže

Post by veber 17/6/2019, 00:44

kaya wrote:Tipkovnica swift , ajd da vidim , mozda je to ..
prebaci na qwertz

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže - Page 7 Empty Re: Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže

Post by dzango 17/6/2019, 00:45

kaya wrote:
dzango wrote:
kaya wrote:
dzango wrote:
veber wrote:nema pisanja preko mobitela, još onaj glupavi t9
Isključi ga jebote.
E onaj huawei sto mi ga preporucio ce me ubiti, s  onom tipkovnicom sto sama pise.
Isključi ga u setingsu jebote.
Pa kako, gdje, seting i onda
Nađeš  Jezik i unos. Onda Tastatura, i u Podešavanjima isključi ispravljanje teksta.

_________________
Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže - Page 7 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže - Page 7 Empty Re: Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže

Post by kaya 17/6/2019, 00:46

Iskljucila sam tipkovnicu swift..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže - Page 7 Empty Re: Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže

Post by dzango 17/6/2019, 00:48

veber wrote:
dzango wrote:
veber wrote:
dzango wrote:
veber wrote:nema pisanja preko mobitela, još onaj glupavi t9
Isključi ga jebote.
napuši se kurca, nemrem.

mislim, možeš ti meni popušit, ali ne ide. vidio si ciglu koju nosim i ne jebe iskapčanja zbog drugih stvari.
Instaliraj Gboard pa onda u njemu isključi jebote.
konjino, vidio si mob. nemrem prčkat po njenu. prilagođavam se.
Prčkaj jebote, sjebi ga. Nije to sveta krava.
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže - Page 7 Empty Re: Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže

Post by kaya 17/6/2019, 00:50

dzango wrote:
kaya wrote:
dzango wrote:
kaya wrote:
dzango wrote:
Isključi ga jebote.
E onaj huawei sto mi ga preporucio ce me ubiti, s  onom tipkovnicom sto sama pise.
Isključi ga u setingsu jebote.
Pa kako, gdje, seting i onda
Nađeš  Jezik i unos. Onda Tastatura, i u Podešavanjima isključi ispravljanje teksta.
Evo valjda sad jesam ...jeee, srce si ...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže - Page 7 Empty Re: Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže

Post by kaya 17/6/2019, 00:50

veber wrote:
kaya wrote:Tipkovnica swift , ajd da vidim , mozda je to ..
prebaci na qwertz
Eno onako, dodes do tipkovnice...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže - Page 7 Empty Re: Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže

Post by dzango 17/6/2019, 01:33

kaya wrote:
dzango wrote:
kaya wrote:
dzango wrote:
kaya wrote:
E onaj huawei sto mi ga preporucio ce me ubiti, s  onom tipkovnicom sto sama pise.
Isključi ga u setingsu jebote.
Pa kako, gdje, seting i onda
Nađeš  Jezik i unos. Onda Tastatura, i u Podešavanjima isključi ispravljanje teksta.
Evo valjda sad jesam ...jeee, srce si ...
Samo Veber ostao na suvom. Jebe ga švapska cigla.
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže - Page 7 Empty Re: Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže

Post by immortal 17/6/2019, 02:32

Gnječ wrote:
aben wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
veber wrote:
vili40 wrote:Poslodavac:tražimo radnika koji dobro govori engleski,do 30 godina,virtuoza na računalu,mora imati plave oči i bar 85 kila.
Odgovor:Sad se jebite pa zapošljavajte irance
najbolji mi je bio oglas koji mi je žena pokazala prije desetak godina.

tražimo ..... ........ do 30 godina, sa završenim faklutetom smjera koji se traži, znanjem mnimalno engleskog i njemačkog. znanjem excela, rad u acad programu je prednost. plaća odlična (5000kn)

onda je imala 40, pa ju ipak pozvali.
imate djecu?


rastavljeni ste?

neznate njemački?

joooj gospođo niste vi za naš tim.

prije par godina ju zvali jer im treba takav kadar, nikaj više ne smeta.

samo kaj se desila promjena pa im je rekla ako mi ne ponudite 15000kn kao početnu plaću, službeni mobitel, službeni auto nemamo kaj razgovarat. tip s druge strane počeo mmmmmuuuuuuccccat. radi za manje, nije joj stresno ima dobro okruženje i fućka joj se.
:tu

jebote kakve sam ja sve priče se nasluša prije par godina kada su me odjebavali za posao.. sva sreća tada sam imao vlastite prihode.. ali naši poslodavci su teška gamad i baš mi je drago što kmeče
teška gamad?

ositi si na svojoj koži kako je to kad je ponuda veća od potražnje pa si omoh zaburavi sve ča znoš o ekonomiji?

ti si loš čovik i s tobon se ne valjo družiti

abene ti si uhljeb.
I licemjer
immortal
immortal

Female
Posts : 23276
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže - Page 7 Empty Re: Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže

Post by RayMabus 17/6/2019, 05:32

Bože pravde
https://www.ceicdata.com/en/indicator/serbia/unemployment-rate/amp
Basketball

Sad ćemo ove dvi godine prcat Plenkovica jer ako ih masovno pusti gubi izbore a posli će i ovako i ovi odselit za Njemačku pa neće imat šta useljavat.

RayMabus
RayMabus

Posts : 181989
2014-04-11


Back to top Go down

Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže - Page 7 Empty Re: Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže

Post by vili40 17/6/2019, 08:00

aben wrote:
vili40 wrote:
aben wrote:
vili40 wrote:sad nek cvile i zovu upomoć.70% firmi u turizmu radilo je sa extraprofitom a radnike ponižavali smještajem i smiješnom plaćom.Ide to ali ne unedogled.


ekstraprofit? 

to je ko ono kad imoš svoju ploću a sa strone zarodiš još polak?
šegaći se ti,šegaćili se i ti koji danas cvile da im nema tko radit.

ti si socijalist i nika ti nišće na ovu temu neće biti jasno :(
ne znam kaj sam ja ali i ja sam jedan od mnogih koji su pobjegli iz ove ludnice raditi van a u Njemačkoj vole socijaliste pa sam tamo dobrodošao i dobro plaćen.
Malo mi je čudno što se stalno praviš grbav i stalno druge nazivaš neznalicama a ni sam ne znaš za što se koristi riječ ekstraprofit.U socijalističkoj Americi ekstraprofitom se smatra profit koji prelazi određeni postotak u odnosu na uloženi kapital i njima to nije čudno ili smiješno a tebi pametnom je jer ti i razmišljaš ko ovi sad koji su se sami doveli u govna pa cvile i jauču.Ostvarivali su ekstraprofit iliti znatno premašeni uobičajeni profit na teret drugih,u ovoj priči radnika.Umjesto da si ih čuvaju oni ih razjurili pa je sad kuknjava,svi krivi samo oni ne.A bez dobrog radnika nema dobrog posla.A imaš novac pa tog radnika ne želiš sačuvati.Socijalist švabo zna pa ako mu radnik dobar onda ga i dobro plati jer se boji da mu ne ode.Ti poslodavci radili su iz svih budale pozivajući se na tržište radne snage a sad kad im se to tržište i dogodilo budale su ispali oni.Ende...
vili40
vili40

Male
Posts : 10990
2015-08-02


Back to top Go down

Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže - Page 7 Empty Re: Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže

Post by Guest 17/6/2019, 08:10

Koji ce mi kurac majstor,,,kada u moju kucu josh nije ushao bolji od mene,,Prije su ljudi u Cro bili kreativni,,,popravljali sve sami,,sada smo se ufinili..pa tko nema svog majstora onda nije za poshtivanje i respekt..Mozda vam zene inzistiraju na njima jer im poshtari nisu dovoljni,,,zato shto ne morete jebat,,A one bi majstore za pipu,,promijenit gumitzu,,,kurvetine balkanske ...tko ih ne bi znao...skupo bi ih platio::::))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže - Page 7 Empty Re: Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže

Post by kaya 17/6/2019, 09:23

Ekstraprofit je kada je par vozaca moga poznanika strajkalo, zajebavalo , radilo stetu vlasniku jer ih kapitalisticka svinja izrabljuje, ne da im koliko im pripada a to je barem pola.
Onda su sami kupili kamion na leasing, postali kapitalisti, uzeli sto posto zarade i trajalo je..koji mjesec, dok  nisu dosli racuni za gorivo, cestarinu, osiguranje, kazna, penali
Onda su se vratili ponovo kapitalistickoj svinji na placu i pricu o izrabljivanju i ekstraprofitu...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže - Page 7 Empty Re: Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže

Post by veber 17/6/2019, 09:31

kaya wrote:
veber wrote:
kaya wrote:Tipkovnica swift , ajd da vidim , mozda je to ..
prebaci na qwertz
Eno onako, dodes do tipkovnice...
nemrem jer mi je robotika nutra. rekli mi iz firme kada se vratim da će restart napravit i prebacit na normalnu tipkovnicu.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže - Page 7 Empty Re: Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže

Post by veber 17/6/2019, 09:33

kaya wrote:Ekstraprofit je kada je par vozaca moga poznanika strajkalo, zajebavalo , radilo stetu vlasniku jer ih kapitalisticka svinja izrabljuje, ne da im koliko im pripada a to je barem pola.
Onda su sami kupili kamion na leasing, postali kapitalisti, uzeli sto posto zarade i trajalo je..koji mjesec, dok  nisu dosli racuni za gorivo, cestarinu, osiguranje, kazna, penali
Onda su se vratili ponovo kapitalistickoj svinji na placu i pricu o izrabljivanju i ekstraprofitu...
to je živa istina.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže - Page 7 Empty Re: Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže

Post by Guest 17/6/2019, 09:46

kaya wrote:Ekstraprofit je kada je par vozaca moga poznanika strajkalo, zajebavalo , radilo stetu vlasniku jer ih kapitalisticka svinja izrabljuje, ne da im koliko im pripada a to je barem pola.
Onda su sami kupili kamion na leasing, postali kapitalisti, uzeli sto posto zarade i trajalo je..koji mjesec, dok  nisu dosli racuni za gorivo, cestarinu, osiguranje, kazna, penali
Onda su se vratili ponovo kapitalistickoj svinji na placu i pricu o izrabljivanju i ekstraprofitu...

pričaš gluposti. to nema veze sa extraprofitom nego sa debilizmom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže - Page 7 Empty Re: Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže

Post by Guest 17/6/2019, 09:51

frka wrote:Koji ce mi kurac majstor,,,kada u moju kucu josh nije ushao bolji od mene,,Prije su ljudi u Cro bili kreativni,,,popravljali sve sami,,sada smo se ufinili..pa tko nema svog majstora onda nije za poshtivanje i respekt..Mozda vam zene  inzistiraju na njima jer im poshtari nisu dovoljni,,,zato shto ne morete jebat,,A one bi majstore za pipu,,promijenit gumitzu,,,kurvetine balkanske ...tko ih ne bi znao...skupo bi ih platio::::))

nema već odavno gumitze na pipi sad je druga tehnologija koja nije za diy.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže - Page 7 Empty Re: Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže

Post by dzango 17/6/2019, 09:55

veber wrote:
kaya wrote:
veber wrote:
kaya wrote:Tipkovnica swift , ajd da vidim , mozda je to ..
prebaci na qwertz
Eno onako, dodes do tipkovnice...
nemrem jer mi je robotika nutra. rekli mi iz firme kada se vratim da će restart napravit i prebacit na normalnu tipkovnicu.
Nije ti do tastature već do setingsa tastature.
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže - Page 7 Empty Re: Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže

Post by veber 17/6/2019, 09:58

dzango wrote:
veber wrote:
kaya wrote:
veber wrote:
kaya wrote:Tipkovnica swift , ajd da vidim , mozda je to ..
prebaci na qwertz
Eno onako, dodes do tipkovnice...
nemrem jer mi je robotika nutra. rekli mi iz firme kada se vratim da će restart napravit i prebacit na normalnu tipkovnicu.
Nije ti do tastature već do setingsa tastature.
naravno da nije, ali nemam baš previše prostora za prčkanje. ionako koristim svoj stari samsung. mada mi je rekao naš it da će mi ga otključat samo da pazim kaj iskapčam i brišem.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže - Page 7 Empty Re: Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže

Post by kaya 17/6/2019, 10:03

veber wrote:
kaya wrote:Ekstraprofit je kada je par vozaca moga poznanika strajkalo, zajebavalo , radilo stetu vlasniku jer ih kapitalisticka svinja izrabljuje, ne da im koliko im pripada a to je barem pola.
Onda su sami kupili kamion na leasing, postali kapitalisti, uzeli sto posto zarade i trajalo je..koji mjesec, dok  nisu dosli racuni za gorivo, cestarinu, osiguranje, kazna, penali
Onda su se vratili ponovo kapitalistickoj svinji na placu i pricu o izrabljivanju i ekstraprofitu...
to je živa istina.
Je, je, ziva. To je matematika ovih radnika, prihod 500 000 minus njegova placa 6000 ( racuna samo netto, brutto ga ne zanima), ostao dubretu ekstraprofit od 494 000 a on radio, pljuc.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže - Page 7 Empty Re: Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže

Post by aben 17/6/2019, 10:11

vili40 wrote:
aben wrote:
vili40 wrote:
aben wrote:
vili40 wrote:sad nek cvile i zovu upomoć.70% firmi u turizmu radilo je sa extraprofitom a radnike ponižavali smještajem i smiješnom plaćom.Ide to ali ne unedogled.


ekstraprofit? 

to je ko ono kad imoš svoju ploću a sa strone zarodiš još polak?
šegaći se ti,šegaćili se i ti koji danas cvile da im nema tko radit.

ti si socijalist i nika ti nišće na ovu temu neće biti jasno :(
ne znam kaj sam ja ali i ja sam jedan od mnogih koji su pobjegli iz ove ludnice raditi van a u Njemačkoj vole socijaliste pa sam tamo dobrodošao i dobro plaćen.
Malo mi je čudno što se stalno praviš grbav i stalno druge nazivaš neznalicama a ni sam ne znaš za što se koristi riječ ekstraprofit.U socijalističkoj Americi ekstraprofitom se smatra profit koji prelazi određeni postotak u odnosu na uloženi kapital i njima to nije čudno ili smiješno a tebi pametnom je jer ti i razmišljaš ko ovi sad koji su se sami doveli u govna pa cvile i jauču.Ostvarivali su ekstraprofit iliti znatno premašeni uobičajeni profit na teret drugih,u ovoj priči radnika.Umjesto da si ih čuvaju oni ih razjurili pa je sad kuknjava,svi krivi samo oni ne.A bez dobrog radnika nema dobrog posla.A imaš novac pa tog radnika ne želiš sačuvati.Socijalist švabo zna pa ako mu radnik dobar onda ga i dobro plati jer se boji da mu ne ode.Ti poslodavci radili su iz svih budale pozivajući se na tržište radne snage a sad kad im se to tržište i dogodilo budale su ispali oni.Ende...

vilibore,

jo ne zun ča znoči ekstra profit jer to ne postoji. odnosno, postoji, ali ne u očekivanom smislu.

ekstra profitom se u meriki, evropi i svuder po svitu di imo socijalistov smatra prevelikim profitom. koliko je to "preveliko" ovisi o razini zavisti socijalista ki u ton trenu izgovara otu riječ- i zoto ot termin nišće ne govori o visini zarade nego je to mjera zavisti.

poduzetnici ki su po tvon shvaćanju imali ekstra profit, a ustvari su imali samo profit, nisu ot profit ostvorili izrabljivanjen radnikov i na njihov teret, nego obićnim dobrin poslovanjen. ako se na duge staze pokozalo da su poslodavci pogrišili ča nisu više investirali u kadar, so be it. sve je to de normalnog poslovanja. niko nikoga ni na nišće prisili, i sve je pošteno i pravedno.

inače, ov tvoj post je teški marksizam, osporen odma po izlasku kapitala prije 120 godin od gospodina eugena bohm von bawerka:

Included is a critique of Marx's exploitation theory. Böhm-Bawerk argued that capitalists do not exploit their workers; they actually help employees by providing them with an income well in advance of the revenue from the goods they produce, stating, "Labor cannot increase its share at the expense of capital." In particular, he argued that the Marxist theory of exploitation ignores the dimension of time in production, which he discussed in his theory of roundaboutness, and that a redistribution of profits from capitalist industries will undermine the importance of the interest rate as a vital tool for monetary policy. From this criticism it follows, according to Böhm-Bawerk, that the whole value of a product is not produced by the worker, but that labor can only be paid at the present value of any foreseeable output.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže - Page 7 Empty Re: Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 24 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 15 ... 24  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum