ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Borbe migranata u Velikoj Kladuši: Mještani drže straže

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Borbe migranata u Velikoj Kladuši: Mještani drže straže - Page 2 Empty Re: Borbe migranata u Velikoj Kladuši: Mještani drže straže

Post by RayMabus 9/6/2019, 16:25

AssadNaPodmornici wrote:da, kozojebi će tražiti rentu, a onda će ti država kao u njemačkoj, uzeti tebi stan i staviti kozojebe unutra
Ilegalni kozojebi će bauljat naokolo. Zato sam ih usporedio sa zombijima. Kad padne noć onda će morat držat seoske straže a po gradovima kvartovske.

Yoda ne zamaraj se ti s menom i mojom taktikom preživljavanja. Iman ja i vikendicu na Braču pa mogu na otok a vi na kopnu se slikajte za pasoš kad ih navali pola miljona ovamo.

I usput ne može meni država uzet privatno vlasništvo. To šta si čita po Njemačkoj to su podstanari u državnim stanovima a ne vlasnici istih.


Last edited by RayMabus on 9/6/2019, 16:26; edited 1 time in total

RayMabus

Posts : 181962
2014-04-11


Back to top Go down

Borbe migranata u Velikoj Kladuši: Mještani drže straže - Page 2 Empty Re: Borbe migranata u Velikoj Kladuši: Mještani drže straže

Post by AssadNaPodmornici 9/6/2019, 16:25

:tu

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21828
2018-06-14


Back to top Go down

Borbe migranata u Velikoj Kladuši: Mještani drže straže - Page 2 Empty Re: Borbe migranata u Velikoj Kladuši: Mještani drže straže

Post by dijagram 9/6/2019, 16:30

longi ce na otok, yoda bilda i ojacat ce, ja imam veliko ratno iskustvo
mi cemo prezivjeti, a sto ce epi, aben, i slicni,...nista od njih, pregazit ce ih muje ko plitak potok
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


Back to top Go down

Borbe migranata u Velikoj Kladuši: Mještani drže straže - Page 2 Empty Re: Borbe migranata u Velikoj Kladuši: Mještani drže straže

Post by RayMabus 9/6/2019, 16:33

Oni će van sad dolazit no nije još prava masa. Sukob s Iranom stvara pravu masu. To će razjebat cilu Dalmaciju. To tj taj udar traje godinu do dvije. Nakon toga ide rat s Arapima i jadransko more će bit crveno od arapske krvi.

Trik je u tom udaru jer ako ti moraš ić radit a oni nakrupili ovamo onda si ti na ulici svaki dan , licen u lice s zombijima.

Zato ja iman tu taktiku bunker. Kad skrenete skroz desno onda ćete mi sami dat oružje ( zato ga ni ne kupujen ) a onda ću ja postat grof Drakula.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181962
2014-04-11


Back to top Go down

Borbe migranata u Velikoj Kladuši: Mještani drže straže - Page 2 Empty Re: Borbe migranata u Velikoj Kladuši: Mještani drže straže

Post by Eroo 9/6/2019, 17:22

nedjelja
12. Maj 2019.
MUP ZDK: U tuči učestvovalo 200 navijača Sarajeva i Željezničara


O tuči navijača upoznata je dežurna tužiteljica, a uviđaj su izvršili istražitelji u vremenu od 17,00 do 19,00 sati

Borbe migranata u Velikoj Kladuši: Mještani drže straže - Page 2 BlankBorbe migranata u Velikoj Kladuši: Mještani drže straže - Page 2 1-1
U Olovu je jučer u 15:10 sati u ul. Sarajevska, na platou autobuske stanice i u naselju Jasen, došlo je do masovne tuče između navijača FK Željezničar i FK Sarajevo iz Sarajeva, u kojoj je učestvovalo više od 200 osoba, saopćeno je iz MUP-a ZDK.

Tom prilikom NN osobe oštetile su vjetrobransko staklo na vozilu marke "Suzuki" reg.br: K29-M-709, vl. MUP-a ZDK Kantona, oštećen "Pasat" reg. br: K26-M-689, autobus marke "Man" reg. br: T53-O-107 vl. Centrotrans Sarajevo, vozilo marke "Fiat" reg.br: J93-T-531, kao i vozila "Golf" reg. br: O08-M-019 , "Ford" reg.br: K43-M-925 , "Opel" reg.br: J80-A-442 te su na BP "Inter Ina" oštećena rolo vrata na ormaru za ulje i krovni lim.
O tuči navijača upoznata je dežurna tužiteljica, a uviđaj su izvršili istražitelji u vremenu od 17,00 do 19,00 sati. Dalji rad nastavljaju istražitelji.
Na navedenom događaju bile su angažovane dodatne policijske snage i to: pripadnici Specijalne policije MUP-a TK i ZE-DO kantona te policijski službenici PS Vareš koji su preduzeli sve zakonom predviđene mjere i radnje radi uspostavljanja javnog reda i mira, navodi se u saopćenju MUP-a Zeničko-dobojskog kantona.
Oslobođenje PORTAL
Eroo
Eroo

Posts : 78041
2016-07-22


Back to top Go down

Borbe migranata u Velikoj Kladuši: Mještani drže straže - Page 2 Empty Re: Borbe migranata u Velikoj Kladuši: Mještani drže straže

Post by Eroo 9/6/2019, 17:34

DRAMA Reporter „Avaza“ svjedočio akciji Granične policije BiH na Plješevici
Migranti satima odbijali izaći iz šume

Nakon što je policija zaustavila njih dvadesetak, udaljeni svega deset metara od policijskog auta, ponovo su skakali s ceste i bježali u šumu koliko ih noge nose

https://avaz.ba/vijesti/bih/492897/migranti-satima-odbijali-izaci-iz-sume

Ovdje nema policije, kaže. Namjerno je nema. Vojsku s dugim cijevima na granicu, nema druge.
Eroo
Eroo

Posts : 78041
2016-07-22


Back to top Go down

Borbe migranata u Velikoj Kladuši: Mještani drže straže - Page 2 Empty Re: Borbe migranata u Velikoj Kladuši: Mještani drže straže

Post by RayMabus 9/6/2019, 17:37

Eroo wrote:DRAMA Reporter „Avaza“ svjedočio akciji Granične policije BiH na Plješevici
Migranti satima odbijali izaći iz šume

Nakon što je policija zaustavila njih dvadesetak, udaljeni svega deset metara od policijskog auta, ponovo su skakali s ceste i bježali u šumu koliko ih noge nose

https://avaz.ba/vijesti/bih/492897/migranti-satima-odbijali-izaci-iz-sume

Ovdje nema policije, kaže. Namjerno je nema. Vojsku s dugim cijevima na granicu, nema druge.
Zaitiš kašikaru u šumu paš vidit kako izlaze.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181962
2014-04-11


Back to top Go down

Borbe migranata u Velikoj Kladuši: Mještani drže straže - Page 2 Empty Re: Borbe migranata u Velikoj Kladuši: Mještani drže straže

Post by Eroo 9/6/2019, 17:56

Eroo wrote:DRAMA Reporter „Avaza“ svjedočio akciji Granične policije BiH na Plješevici
Migranti satima odbijali izaći iz šume

Nakon što je policija zaustavila njih dvadesetak, udaljeni svega deset metara od policijskog auta, ponovo su skakali s ceste i bježali u šumu koliko ih noge nose

https://avaz.ba/vijesti/bih/492897/migranti-satima-odbijali-izaci-iz-sume

Ovdje nema policije, kaže. Namjerno je nema. Vojsku s dugim cijevima na granicu, nema druge.

Kao što vidite Mektić i ekipa su praktično umaknili policiju s hrvatske granice.
Šengen Muslimanima ne odgovara. ;)
Eroo
Eroo

Posts : 78041
2016-07-22


Back to top Go down

Borbe migranata u Velikoj Kladuši: Mještani drže straže - Page 2 Empty Re: Borbe migranata u Velikoj Kladuši: Mještani drže straže

Post by RayMabus 9/6/2019, 18:01

Pa ne može granična policija BiH tu puno. Nemaju ni kapacitete da ih zaustave a i kad ih zaustave ovi opet samo čekaju di će pobić. Sizifov posao. Oni će prić granicu i onda pravac antifašistička Rijeka.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181962
2014-04-11


Back to top Go down

Borbe migranata u Velikoj Kladuši: Mještani drže straže - Page 2 Empty Re: Borbe migranata u Velikoj Kladuši: Mještani drže straže

Post by Guest 9/6/2019, 18:20

jab razmnozio divlje svinje i sve ih potjerao u sumu..bilo bi veselo..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Borbe migranata u Velikoj Kladuši: Mještani drže straže - Page 2 Empty Re: Borbe migranata u Velikoj Kladuši: Mještani drže straže

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum