ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Page 5 of 13 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Next

Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 5 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by epikur37 26/5/2019, 22:41

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Plenky je popušija kurčinu. Spasili ga glasovi iz Bosne i zato će morat vodit više računa o BiH sada.

Visi mu vlast o koncu bez BIH
Nadan se da su Bosanci tj Hercegovci onu Zovko zaokružili kako je Čović naredija.

To bi bio udar na Plenkya.

Usput moje rodice su po materi iz Viteza. Ja glasan za akciju mladih a ova starija od 24 godine za HDZ.

Svi smo u osnovi desnica.


ja zaokružio hdz i zovko...

Mi iz hdza smo kolektiv...kao mravi radimo za jedan cilj.

epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 5 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by RayMabus 26/5/2019, 22:42

epikur37 wrote:
RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Plenky je popušija kurčinu. Spasili ga glasovi iz Bosne i zato će morat vodit više računa o BiH sada.

Visi mu vlast o koncu bez BIH
Nadan se da su Bosanci tj Hercegovci onu Zovko zaokružili kako je Čović naredija.

To bi bio udar na Plenkya.

Usput moje rodice su po materi iz Viteza. Ja glasan za akciju mladih a ova starija od 24 godine za HDZ.

Svi smo u osnovi desnica.


ja zaokružio hdz i zovko...

Mi iz hdza smo kolektiv...kao mravi radimo za jedan cilj.
Bravo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181954
2014-04-11


Back to top Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 5 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by RayMabus 26/5/2019, 22:47

Plenky stavio na vrh liste onog Reisnera. Ja kad san vidija koliko lik ima uska ramena....pa ono nije Alfa mužijak uopće.

Zovko je Alfa ženka.

Jebavat će.balijama mater.

Ako zaokružiš samo HDZ prvi na listi ima prednost no ako zaokružiš Zovko Plenky ne može ništa ako je ona dobila najveće povjerenje
RayMabus
RayMabus

Posts : 181954
2014-04-11


Back to top Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 5 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by RayMabus 26/5/2019, 22:49

RayMabus wrote:Plenky stavio na vrh liste onog Reisnera. Ja kad san vidija koliko lik ima uska ramena....pa ono nije Alfa mužijak uopće.

Zovko je Alfa ženka.

Jebavat će.balijama mater.

Ako zaokružiš samo HDZ prvi na listi ima prednost no ako zaokružiš Zovko Plenky ne može ništa ako je ona dobila najveće povjerenje
Mislin ne volin ja ljude vriđat na osnovu izgleda al ono je žgoljavac. Taj nije u životi diga pet kila. Ja san s dvadeset dvije godine u pilani radija. Na meni se vidi uz to šta iman metar i osamdeset šest da me ima .....a ima me .


RayMabus
RayMabus

Posts : 181954
2014-04-11


Back to top Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 5 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by RayMabus 26/5/2019, 22:52

Odakle Plenky ono vadi. Ajme. Pa uska ramena. Nerazvijen lik. Uredski štakor.

Jel to neka šala ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 181954
2014-04-11


Back to top Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 5 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by AssadNaPodmornici 26/5/2019, 22:52

epikur37 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:jel moguće da Glasnović pokupi glasove iz Bosne i tako pomogne Hasi, ili će bosanci svi militantno glasovati za HDZ?

propade ti haso ...

još da hasanče u beha dobije glasove....:D
to su sve tvoji bosanci, haso, ti, glasnović , a kopali bi jedni drugima oči
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21827
2018-06-14


Back to top Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 5 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by RayMabus 26/5/2019, 22:53

RayMabus wrote:Odakle Plenky ono vadi. Ajme. Pa uska ramena. Nerazvijen lik. Uredski štakor.

Jel to neka šala ?
On u životu najviše šta je diga je klamarica.

I to će me vodit ?

Puj
RayMabus
RayMabus

Posts : 181954
2014-04-11


Back to top Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 5 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by melkior 26/5/2019, 23:05

Macron popušio u Francuskoj, Angela Merkel i CDU u Njemačkoj. Merkelicu više ne može spasiti ni Kenwood Kenon. Orban razvalio. Bannon trlja ruke, projekt u potpunosti uspio. Veliku Britaniju čeka tvrdi brexit, u ovoj Europi, koliko god da je stara kučka, još ipak ima dosta žilavosti.
avatar
melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 5 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by RayMabus 26/5/2019, 23:08

Gledan tv Željana Zovko zastupnik u europskom parlamentu

E pa bravo

Ova jebe mater balijama

Njoj su moja vrata uvik otovrena
RayMabus
RayMabus

Posts : 181954
2014-04-11


Back to top Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 5 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by epikur37 26/5/2019, 23:10

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Odakle Plenky ono vadi. Ajme. Pa uska ramena. Nerazvijen lik. Uredski štakor.

Jel to neka šala ?
On u životu najviše šta je diga je klamarica.

I to će me vodit ?

Puj

Resler je premlad, bljedunjav, nesiguran, neiskusan....ne znam koji hurac je bio nositelj liste.

Vidjet ćemo kako će se dečko ponašati ali iz priloženog i jandroković je za njega pojam čvrstine i stava.

No, pratimod alje..
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 5 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by RayMabus 26/5/2019, 23:11

RayMabus wrote:Gledan tv Željana Zovko zastupnik u europskom parlamentu

E pa bravo

Ova jebe mater balijama

Njoj su moja vrata uvik otovrena
24 sata dnevno 

To znači zovi me u tri sata ujutro javit ću ti se

A onaj žgoljavac Reisser


Dečko makni se , zubima ću te pojist
RayMabus
RayMabus

Posts : 181954
2014-04-11


Back to top Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 5 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by melkior 26/5/2019, 23:11

Mislav Kolakušić je veliko, ugodno iznenađenje ovih izbora, mada sam predviđao da neće proći. Za Petirku mi je žao, ali što se može. Živi zid, ok, još jedna antisistemska stranka, još ako prođe Bruna Esih, HDZ je pušiona totalka.
avatar
melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 5 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by RayMabus 26/5/2019, 23:13

epikur37 wrote:
RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Odakle Plenky ono vadi. Ajme. Pa uska ramena. Nerazvijen lik. Uredski štakor.

Jel to neka šala ?
On u životu najviše šta je diga je klamarica.

I to će me vodit ?

Puj

Resler je premlad, bljedunjav, nesiguran, neiskusan....ne znam koji hurac je bio nositelj liste.

Vidjet ćemo kako će se dečko ponašati ali iz priloženog i jandroković je za njega pojam čvrstine i stava.

No, pratimod alje..
Ne volim ga. Vidija san mu ramena. 

Mene ne može impresionirat zznanjm.Pričam nekoliko jezika. Jači sam i tu od njega.

Ono je štakorski pacov
RayMabus
RayMabus

Posts : 181954
2014-04-11


Back to top Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 5 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by AssadNaPodmornici 26/5/2019, 23:14

hrast 8%.. jebeno. iako mi se ta opcija ne sviđa previše

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21827
2018-06-14


Back to top Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 5 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by AssadNaPodmornici 26/5/2019, 23:14

u inozemstvu musliman haso , 8% , izgleda da je pokupio dosta glasova u bosni haha(vjerojatno glasnović)

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21827
2018-06-14


Back to top Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 5 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by epikur37 26/5/2019, 23:16

AssadNaPodmornici wrote:hrast 8%.. jebeno. iako mi se ta opcija ne sviđa previše

konzervativci su
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 5 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by AssadNaPodmornici 26/5/2019, 23:19

zapravo neman ja svoju neku političku opciju, meni su najbliži republikanci donalda trumpa, a takve stranke nema u RH.. 

kod nas imaš socijaliste, i nacional socijaliste.. nema republikanaca.. moooožda mrvicu hrast i nezavisni guraju na tu šemu, ali mrvicu, nedovoljno , jedni se gube u 1941 i partizanima, a konzervatici ruže se gube sa srbima, iako je realni fokus konzervativne ideologije osobne slobode(govora, nošenja oružja, zaštita od države) i ekonomske slobode(mala država, manji porezi i manje birokracije)

ovde dvije strane doduše i imaju elemente toga republikanskog konzervativizma, ali zakurac kada su im u fokusu srbi, partizani i ustaše i udba


Last edited by AssadNaPodmornici on 26/5/2019, 23:20; edited 1 time in total

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21827
2018-06-14


Back to top Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 5 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by Hektorović 26/5/2019, 23:20

Opa najnovije HDZ pada na 4

4 SDP
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 5 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by AssadNaPodmornici 26/5/2019, 23:21

Hektorović wrote:Opa najnovije HDZ pada na 4

4 SDP
ahhahahahahahah
bog te jebo, ja kao mrzitelj HDZa, ovo mi je isto debilizam.. SDP je gomila debila i štetočina.. i takvi rasturaju HDZ?
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21827
2018-06-14


Back to top Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 5 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by Hektorović 26/5/2019, 23:21

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 5 Slika240
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 5 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by RayMabus 26/5/2019, 23:21

Samo Zovko me može nazvat i nitko više od HDZ , možda Šuica jer mi je rodica

Taki san ti ja

Sad mi se mlađa rodica udaje ( to je ta šta joj je mater iz Viteza ) . Danas momak pribacija frižider. Mene vidija u prolazu. Nikad pričali. Zašto ?

Pa.pričat ću s rodicom. Tebi ne dajem moć. 

Ja san joj rođak. Nemaš taj stan tako jeftino radi sebe nego radi nje. S njom ću pričat.

Točno tako.


Last edited by RayMabus on 26/5/2019, 23:23; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 181954
2014-04-11


Back to top Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 5 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 13 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum