ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Page 10 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next

Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 10 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by Hektorović 27/5/2019, 00:27

AssadNaPodmornici wrote:slušam ih.. kmečanje

 Ruža Tomašić dobila je 67.217 glasova, Mislav Kolakušić 66.214, Biljana Borzan 62.268, Karlo Ressler 51.240, Tonino Picula 48.767, Marijana Petir 39.945, a Dubravka Šuica 30.700 glasova.




Karlo Ressler uska ramena, , 4 po ukupnom broju glasova

Unatoč svoj HDZ infrastrukturu, 4.

Unatoč mobiliziranosti čitave uhljebske infrastrukture.

Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 10 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by Hektorović 27/5/2019, 00:29

HRT opet u TV Pyongyang modeu
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 10 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by AssadNaPodmornici 27/5/2019, 00:33

evo gledam.. HDZ izgubio u 4 najveća grada :D

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21826
2018-06-14


Back to top Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 10 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by AssadNaPodmornici 27/5/2019, 00:34

zapravo nije SDP ispao toliko jak, to što su osvojili 200 000 glasova je sranje, koliko je HDZ ispao katastrofa

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21826
2018-06-14


Back to top Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 10 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by Guest 27/5/2019, 00:34

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 10 HDZ
 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 10 SDP
 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 10 RUZA
 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 10 KOLAUSIC
 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 10 ZID
 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 10 AMSTERDAM
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 10 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by Guest 27/5/2019, 00:36


Manfred Weber kaže da Pučani neće s desničarskim strankama
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 10 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by Hektorović 27/5/2019, 00:39

AssadNaPodmornici wrote:zapravo nije SDP ispao toliko jak, to što su osvojili 200 000 glasova je sranje, koliko je HDZ ispao katastrofa

Kažem, unatoč čitavom uhljebistanu, svoj lovi iz proračuna što je kontroliraju, svim općinama i gradovima što ih drže...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 10 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by Guest 27/5/2019, 00:41

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 10 Inozemstvo
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 10 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by RayMabus 27/5/2019, 00:43

Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:zapravo nije SDP ispao toliko jak, to što su osvojili 200 000 glasova je sranje, koliko je HDZ ispao katastrofa

Kažem, unatoč čitavom uhljebistanu, svoj lovi iz proračuna što je kontroliraju, svim općinama i gradovima što ih drže...
I uđe Zovko i Šuica koja mi je rodica a selo je na granici s Hercegovinom 

Župa Biokovska


Od četri kandidata dva su Herceg Bosna , doduše jedna nije Hercegovina al ko da je.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 10 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by RayMabus 27/5/2019, 00:45

RayMabus wrote:
Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:zapravo nije SDP ispao toliko jak, to što su osvojili 200 000 glasova je sranje, koliko je HDZ ispao katastrofa

Kažem, unatoč čitavom uhljebistanu, svoj lovi iz proračuna što je kontroliraju, svim općinama i gradovima što ih drže...
I uđe Zovko i Šuica koja mi je rodica a selo je na granici s Hercegovinom 

Župa Biokovska


Od četri kandidata dva su Herceg Bosna , doduše jedna nije Hercegovina al ko da je.
Bude Plenkiyu Longy uskoro uhvatio mošnje u ruke

Od četiir kandidata dva su moja
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 10 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by RayMabus 27/5/2019, 00:50

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:
Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:zapravo nije SDP ispao toliko jak, to što su osvojili 200 000 glasova je sranje, koliko je HDZ ispao katastrofa

Kažem, unatoč čitavom uhljebistanu, svoj lovi iz proračuna što je kontroliraju, svim općinama i gradovima što ih drže...
I uđe Zovko i Šuica koja mi je rodica a selo je na granici s Hercegovinom 

Župa Biokovska


Od četri kandidata dva su Herceg Bosna , doduše jedna nije Hercegovina al ko da je.
Bude Plenkiyu Longy uskoro uhvatio mošnje u ruke

Od četiir kandidata dva su moja
 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 10 Plpxl1200px
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 10 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by RayMabus 27/5/2019, 00:57

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:
RayMabus wrote:
Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:zapravo nije SDP ispao toliko jak, to što su osvojili 200 000 glasova je sranje, koliko je HDZ ispao katastrofa

Kažem, unatoč čitavom uhljebistanu, svoj lovi iz proračuna što je kontroliraju, svim općinama i gradovima što ih drže...
I uđe Zovko i Šuica koja mi je rodica a selo je na granici s Hercegovinom 

Župa Biokovska


Od četri kandidata dva su Herceg Bosna , doduše jedna nije Hercegovina al ko da je.
Bude Plenkiyu Longy uskoro uhvatio mošnje u ruke

Od četiir kandidata dva su moja
 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 10 Plpxl1200px
Kraj rasprave

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 10 Euizbori7KANDIDATA__2__
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 10 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by Guest 27/5/2019, 00:59

Projekcije pokazuju da su pučani (170 mandata) i socijalisti (147 mandata) ostali bez dovoljno ruku za formiranje većine u parlamentu sa 751 zastupnikom. Obje su grupacije izgubile po četrdesetak mandata.

Treća skupina po jakosti u novom sazivu bit će liberali (ALDE) sa 103 mandata, 34 više nego u prethodnom sazivu. Zeleni su četvrti sa 71 mandatom, dvadeset više nego dosad.

Tri najveće populističke i krajnje desne grupacije mogu ukupno računati sa 171 mandatom ili 22,8 posto parlamenta.

Ovakvi rezultati znače da će se pučani i socijalisti morati dogovoriti s liberalima za stvaranje sanitarnog kordona prema krajnjoj desnici.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 10 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by RayMabus 27/5/2019, 01:01

sanitarni kordon wrote:Projekcije pokazuju da su pučani (170 mandata) i socijalisti (147 mandata) ostali bez dovoljno ruku za formiranje većine u parlamentu sa 751 zastupnikom. Obje su grupacije izgubile po četrdesetak mandata.

Treća skupina po jakosti u novom sazivu bit će liberali (ALDE) sa 103 mandata, 34 više nego u prethodnom sazivu. Zeleni su četvrti sa 71 mandatom, dvadeset više nego dosad.

Tri najveće populističke i krajnje desne grupacije mogu ukupno računati sa 171 mandatom ili 22,8 posto parlamenta.

Ovakvi rezultati znače da će se pučani i socijalisti morati dogovoriti s liberalima za stvaranje sanitarnog kordona prema krajnjoj desnici.
Pa neka

To znači da će Merkel koja je do sada u velikij kolaciji imala 1/2 vlast sad imati 1/3
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 10 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by Guest 27/5/2019, 01:05

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 10 Afganistan
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 10 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by Guest 27/5/2019, 01:07

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 10 BiH
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 10 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by RayMabus 27/5/2019, 01:08

Pustimo lavice da obave svoj posao

Nije za kurac ovo šta ja radin ovon liku koji mi ženi rodicu

Ja san ti upitnik


Ona će.pričat s menom 



Lavica
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 10 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by RayMabus 27/5/2019, 01:13

RayMabus wrote:Pustimo lavice da obave svoj posao

Nije za kurac ovo šta ja radin ovon liku koji mi ženi rodicu

Ja san ti upitnik


Ona će.pričat s menom 



Lavica
Lav je jak al ne lovi

Pustimo Zovko i Šuicu da

Rastrgaju Plenkovica i njegovu agendu koja bi ubijala mladunce
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 10 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by RayMabus 27/5/2019, 01:15

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Pustimo lavice da obave svoj posao

Nije za kurac ovo šta ja radin ovon liku koji mi ženi rodicu

Ja san ti upitnik


Ona će.pričat s menom 



Lavica
Lav je jak al ne lovi

Pustimo Zovko i Šuicu da

Rastrgaju Plenkovica i njegovu agendu koja bi ubijala mladunce
Zaklat će ga ko zeca jer im ugrožava mladunčad


http://www.poslovni.hr/financijska-trzista/iduce-godine-65100-radnih-dozvola-stranima-radnicima-348278
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 10 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by RayMabus 27/5/2019, 01:33

Lavovi ne love. Oni su jaki i fizički snažni. Legnu i onda lavice livo i desno okruže plijen i plijen trči ravno meni jer me ne vidi. Onda ja ustanem al plijen je već u zamci. Nazad ne može jer se zaletio u zamku a lavice su mu za petama.

Može pravo , livo ili desno.

Ako krene pravo čak i da je jači dvi lavice napadaju s leđa

Ako krene livo ili desno obje ga napadaju

Borba na život ili smrt

Zato lavice preferiraju taktiku da ga gone šta bliže meni

Šta je bliže meni ako i napadne lavice lav može udariti pravo

Koljačina
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 10 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by RayMabus 27/5/2019, 02:09

RayMabus wrote:Lavovi ne love. Oni su jaki i fizički snažni. Legnu i onda lavice livo i desno okruže plijen i plijen trči ravno meni jer me ne vidi. Onda ja ustanem al plijen je već u zamci. Nazad ne može jer se zaletio u zamku a lavice su mu za petama.

Može pravo , livo ili desno.

Ako krene pravo čak i da je jači dvi lavice napadaju s leđa

Ako krene livo ili desno obje ga napadaju

Borba na život ili smrt

Zato lavice preferiraju taktiku da ga gone šta bliže meni

Šta je bliže meni ako i napadne lavice lav može udariti pravo

Koljačina
Znaš koji ću pir napravit u svojoj kući

Iman dva prijatelja harmonikša

Ne ide mi se na službeni pir

Moran vozit a i zubi su mi u kurcu

Neću , bit ću taxi tu noć

Pravi pir radimo za koji dan kod mene

Dovest ću direketore koji ovon vlaju od muža mogu srediti posao koji san ja radija

Namistit ću te tamo

Ne moran ja radit u firmi da bi mi šef virova

Zna tko san
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 10 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 10 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum