ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Page 9 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next

Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 9 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by melkior Mon 27 May - 0:12

pokajnik wrote:
melkior wrote:
pokajnik wrote:HDZ je dosad potrošio 1.5 milijuna kuna
SDP 2.6 milijuna kuna
Milan Bandić 958 tisuća
Most 653 tisuće
Živi zid 315 tisuća kuna
Pametno 208 tisuća
Zelena lista potrošila je 96 tisuća
Bruna Esih prijavila je 74 tisuće kuna
HSLS gotovo 77 tisuća
platforma Možemo! oko 52 tisuće kuna
Amsterdamska potrošila 1,2 milijuna kuna
Pupovčev SDSS 554 tisuće
HNS 688 tisuća kuna
Čačićevi reformisti 309 tisuća
Petir 47 tisuća
Kolakušić 21 tisuću
U odnosu na utrošena sredstva, Kolakušić i Petirka razvalili, s tim da je Kolakušić uložio osobnu ušteđevinu. Već i to govori nešto o kvaliteti samih kandidata i sadržajnosti kampanje koju su vodili.

Bandić je najbolji
Jebe se njemu, on je tu tek reda radi, da pokaže da mu se može.

melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 9 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by AssadNaPodmornici Mon 27 May - 0:12

pokajnik wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
epikur37 wrote:
pokajnik wrote:
Iz Pametnog, Puljak: Pobijedila je nazadna Hrvatska

:(

ahaha

taj umišljeni pijetao :d
meni nije jasno kako jedan takav navodno stručan znanstvenik i doktor fizike , koji bi navodno trebao imati sigurno +130IQ, ima takve glupe političke ideje.. i priča o klimi, toleranciji, multikulturalizmu, stavlja star trek znakove po fejsu.. 

najgore od svega žena mu je 10puta inteligentnija za politiku od njega, ali ona je gurnuta u pozadinu

autizam, IQ je brzina rješavanja problema, zagonetki

to što je brz ne znači da ima i druge osobine koje su potrebne za vođu, kao npr. Trump


vidiš da ne zna privući glasače, nego još vrijeđa one koji nisu glasali za njega kao nazadne, izvan percepcije mu je kako to loše zvuči
pa najgore od svega, žena mu je izgradila Pametno kao stranku u Splitu, ja sam sićam se jednom glasao za njih, jer žena mu se nije bavila nekom ideologijom, nego se bavila konkretnim problemima prvo svoga kvarta, a onda kasnije grada Splita,  gospođa radi u banci, dosta je izgleda sposobnija, bavila se konkretnim problemima i nudila konkretna rješenja,  i zato je privukla u Splitu velik broj glasača , jači su bili od SDPa na zadnjim izborima, mrvicu slabiji od HDZa.. 

a ovaj as je preuzeo stranku na državnoj razini, praktički mislim da svijet ide prema Star Trek utopiji, samo eto "trebamo se ujediniti ,staviti razlike sa strane, svi različiti ali svi jednaki," i postajemo "jedno, humanisti. bla bla bla"..napredni, progresivni, i slične gluposti koje trenutno propadaju..

a žena koja mu je nosila konkretna rješenja, više je nema nigdje.. u Splitu gdje su doživjeli katastrofu , više nitko ne percepcira Pametno kroz praktička rješenja njegove žene(koja je inžinjerka u banci pa valjda kroz struku se bavi realnim praktičkim rješenjima i tako je išla kroz politiku) , nego ih percipiraju kroz "utopijske filozofije i teorije" gospodina Puljka.. odite mu na fejsbook,  bavi se klimom, multikulturalizmom, ateizmom, start trek utopijom itd..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21826
2018-06-14


Back to top Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 9 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by Hektorović Mon 27 May - 0:12

SDP na 200.000
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 9 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by Hektorović Mon 27 May - 0:12

HDZ 240.000
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 9 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by Hektorović Mon 27 May - 0:13

melkior wrote:
Hektorović wrote:
melkior wrote:Most 4,6%, Marijana Petir, 4,4%, Nezavisni za Hrvatsku, 4,2%. Neobrađenih listića još 4%, znači da svaki od njih praktički može još dobiti po jednog zastupnika. Svaki taj jedan zastupnik je gubitak za HDZ.

Most i Petirka su prirodni saveznici, no u pitanju je prevelik ego.
Koje godine je osnovan Most? Petirka je bila u HSS-u i iz HSS-a otišla u EU Parlament dok Most još nije ni znao za sebe. Most je nezadovoljno čedo HDZ-a, HSS je ipak nešto drugo.

Prošlost nema veza sa današnjicom

Niti su Mostovci izdanci HDZ-a
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 9 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by AssadNaPodmornici Mon 27 May - 0:14

pokajnik wrote:
melkior wrote:
pokajnik wrote:HDZ je dosad potrošio 1.5 milijuna kuna
SDP 2.6 milijuna kuna
Milan Bandić 958 tisuća
Most 653 tisuće
Živi zid 315 tisuća kuna
Pametno 208 tisuća
Zelena lista potrošila je 96 tisuća
Bruna Esih prijavila je 74 tisuće kuna
HSLS gotovo 77 tisuća
platforma Možemo! oko 52 tisuće kuna
Amsterdamska potrošila 1,2 milijuna kuna
Pupovčev SDSS 554 tisuće
HNS 688 tisuća kuna
Čačićevi reformisti 309 tisuća
Petir 47 tisuća
Kolakušić 21 tisuću
U odnosu na utrošena sredstva, Kolakušić i Petirka razvalili, s tim da je Kolakušić uložio osobnu ušteđevinu. Već i to govori nešto o kvaliteti samih kandidata i sadržajnosti kampanje koju su vodili.

Bandić je najbolji
"I2b genetika", "a nu vidi šta je napravio od Zagreba" "naš čovjek , rodijak " "nacionalan, socijalan i konzerivativan" "usporedite zagreb i ostatak RH" .. eto takvi su komentari bili o Bandiću

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21826
2018-06-14


Back to top Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 9 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by Guest Mon 27 May - 0:14

melkior wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
melkior wrote:Most 4,6%, Marijana Petir, 4,4%, Nezavisni za Hrvatsku, 4,2%. Neobrađenih listića još 4%, znači da svaki od njih praktički može još dobiti po jednog zastupnika. Svaki taj jedan zastupnik je gubitak za HDZ.
mislim da bi SDP prvo pao sa 4 na 3 .. da netko od njih prođe prag
Ne jer ovo su sve glasovi desnice oteti iz usta HDZ-a.
24. RADNIČKA FRONTA - RF, SOCIJALISTIČKA RADNIČKA PARTIJA HRVATSKE - SRP 2.562, 0.24%

pokušali su na ljevici oteti i SDPu ali nisu uspjeli
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 9 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by AssadNaPodmornici Mon 27 May - 0:15

https://www.index.hr/vijesti/clanak/hdz-u-irskoj-dobio-jedan-glas/2088474.aspx
ahhaah

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21826
2018-06-14


Back to top Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 9 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by melkior Mon 27 May - 0:17

Hektorović wrote:
melkior wrote:
Hektorović wrote:
melkior wrote:Most 4,6%, Marijana Petir, 4,4%, Nezavisni za Hrvatsku, 4,2%. Neobrađenih listića još 4%, znači da svaki od njih praktički može još dobiti po jednog zastupnika. Svaki taj jedan zastupnik je gubitak za HDZ.

Most i Petirka su prirodni saveznici, no u pitanju je prevelik ego.
Koje godine je osnovan Most? Petirka je bila u HSS-u i iz HSS-a otišla u EU Parlament dok Most još nije ni znao za sebe. Most je nezadovoljno čedo HDZ-a, HSS je ipak nešto drugo.

Prošlost nema veza sa današnjicom

Niti su Mostovci izdanci HDZ-a
Budućnost Petirke je svakako suradnja s Mostom (i obrnuto). Do sada nisu trebali jedno drugo. Ja sam inače na parlamentarnim izborima glasao za Most, na prošle EU izbore nisam uopće izišao, a Kolakušić mi je takvo pozitivno iznenađenje ovih izbora, da vrlo vjerojatno ima moj glas na sljedećim parlamentarnim izborima.
avatar
melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 9 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by Hektorović Mon 27 May - 0:17

AssadNaPodmornici wrote:pa najgore od svega, žena mu je izgradila Pametno kao stranku u Splitu, ja sam sićam se jednom glasao za njih, jer žena mu se nije bavila nekom ideologijom, nego se bavila konkretnim problemima prvo svoga kvarta, a onda kasnije grada Splita,  gospođa radi u banci, dosta je izgleda sposobnija, bavila se konkretnim problemima i nudila konkretna rješenja,  i zato je privukla u Splitu velik broj glasača , jači su bili od SDPa na zadnjim izborima, mrvicu slabiji od HDZa.. 

a ovaj as je preuzeo stranku na državnoj razini, praktički mislim da svijet ide prema Star Trek utopiji, samo eto "trebamo se ujediniti ,staviti razlike sa strane, svi različiti ali svi jednaki," i postajemo "jedno, humanisti. bla bla bla"..napredni, progresivni, i slične gluposti koje trenutno propadaju..

a žena koja mu je nosila konkretna rješenja, više je nema nigdje.. u Splitu gdje su doživjeli katastrofu , više nitko ne percepcira Pametno kroz praktička rješenja njegove žene(koja je inžinjerka u banci pa valjda kroz struku se bavi realnim praktičkim rješenjima i tako je išla kroz politiku) , nego ih percipiraju kroz "utopijske filozofije i teorije" gospodina Puljka.. odite mu na fejsbook,  bavi se klimom, multikulturalizmom, ateizmom, start trek utopijom itd..

Puljak želi svima pokazati kako je intelektualno superioran...

naravno da takav ide na k**** 98% stanovništva...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 9 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by Hektorović Mon 27 May - 0:18

AssadNaPodmornici wrote:"I2b genetika", "a nu vidi šta je napravio od Zagreba" "naš čovjek , rodijak " "nacionalan, socijalan i konzerivativan" "usporedite zagreb i ostatak RH" .. eto takvi su komentari bili o Bandiću

Sredio je Bundek :D


A od toga mislim da je prošlo 20 godina :D :D
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 9 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by Hektorović Mon 27 May - 0:20

melkior wrote:Budućnost Petirke je svakako suradnja s Mostom (i obrnuto). Do sada nisu trebali jedno drugo. Ja sam inače na parlamentarnim izborima glasao za Most, na prošle EU izbore nisam uopće izišao, a Kolakušić mi je takvo pozitivno iznenađenje ovih izbora, da vrlo vjerojatno ima moj glas na sljedećim parlamentarnim izborima.

Kolakušić je jedan od onih prolaznih fenomena Hrvatske politike, tipa Oraha, Laburista,...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 9 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by AssadNaPodmornici Mon 27 May - 0:20

Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:pa najgore od svega, žena mu je izgradila Pametno kao stranku u Splitu, ja sam sićam se jednom glasao za njih, jer žena mu se nije bavila nekom ideologijom, nego se bavila konkretnim problemima prvo svoga kvarta, a onda kasnije grada Splita,  gospođa radi u banci, dosta je izgleda sposobnija, bavila se konkretnim problemima i nudila konkretna rješenja,  i zato je privukla u Splitu velik broj glasača , jači su bili od SDPa na zadnjim izborima, mrvicu slabiji od HDZa.. 

a ovaj as je preuzeo stranku na državnoj razini, praktički mislim da svijet ide prema Star Trek utopiji, samo eto "trebamo se ujediniti ,staviti razlike sa strane, svi različiti ali svi jednaki," i postajemo "jedno, humanisti. bla bla bla"..napredni, progresivni, i slične gluposti koje trenutno propadaju..

a žena koja mu je nosila konkretna rješenja, više je nema nigdje.. u Splitu gdje su doživjeli katastrofu , više nitko ne percepcira Pametno kroz praktička rješenja njegove žene(koja je inžinjerka u banci pa valjda kroz struku se bavi realnim praktičkim rješenjima i tako je išla kroz politiku) , nego ih percipiraju kroz "utopijske filozofije i teorije" gospodina Puljka.. odite mu na fejsbook,  bavi se klimom, multikulturalizmom, ateizmom, start trek utopijom itd..

Puljak želi svima pokazati kako je intelektualno superioran...

naravno da takav ide na k**** 98% stanovništva...
kako rekoh glasovao za njih Splitu 1put možda čak i 2 puta, upravo radi gospođe koja se bavila konkretnim rješenjima.. sada bi prije odsika kurac nego glasa za Puljkovu "viziju svijeta"

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21826
2018-06-14


Back to top Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 9 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by Hektorović Mon 27 May - 0:22

Evo Plenki i Njonjo.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 9 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by melkior Mon 27 May - 0:22

Hektorović wrote:
melkior wrote:Budućnost Petirke je svakako suradnja s Mostom (i obrnuto). Do sada nisu trebali jedno drugo. Ja sam inače na parlamentarnim izborima glasao za Most, na prošle EU izbore nisam uopće izišao, a Kolakušić mi je takvo pozitivno iznenađenje ovih izbora, da vrlo vjerojatno ima moj glas na sljedećim parlamentarnim izborima.

Kolakušić je jedan od onih prolaznih fenomena Hrvatske politike, tipa Oraha, Laburista,...
Po meni, on ima daleko veći potencijal za nacionalne parlamentarne izbore nego za EU izbore. Osnovna potka mu je borba protiv korupcije, sređivanje stanja u pravosuđu, još ako se dohvati nezasluženih privilegija političke kaste, frcat će perje na sve strane.
avatar
melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 9 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by AssadNaPodmornici Mon 27 May - 0:22

daj link da ih služam..

regija inozemstvo.. HDZ 52% hahahaha a  Ruža skoro 12%. Čak i Haso 8%.  Više niti vanka ne dominiraju

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21826
2018-06-14


Back to top Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 9 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by Hektorović Mon 27 May - 0:24

AssadNaPodmornici wrote:daj link da ih služam..

regija inozemstvo.. HDZ 52% hahahaha a  Ruža skoro 12%. Čak i Haso 8%.  Više niti vanka ne dominiraju

https://www.index.hr/vijesti/clanak/uzivo-iz-hdza-sok-u-stozeru-plenkovic-se-obraca-javnosti/2088402.aspx
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 9 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by AssadNaPodmornici Mon 27 May - 0:26

Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:daj link da ih služam..

regija inozemstvo.. HDZ 52% hahahaha a  Ruža skoro 12%. Čak i Haso 8%.  Više niti vanka ne dominiraju

https://www.index.hr/vijesti/clanak/uzivo-iz-hdza-sok-u-stozeru-plenkovic-se-obraca-javnosti/2088402.aspx
slušam ih.. kmečanje

 Ruža Tomašić dobila je 67.217 glasova, Mislav Kolakušić 66.214, Biljana Borzan 62.268, Karlo Ressler 51.240, Tonino Picula 48.767, Marijana Petir 39.945, a Dubravka Šuica 30.700 glasova.




Karlo Ressler uska ramena, , 4 po ukupnom broju glasova
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21826
2018-06-14


Back to top Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 9 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by Hektorović Mon 27 May - 0:26

Njonjo ima totalno tup pogled i izraz lica.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 9 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by RayMabus Mon 27 May - 0:27

Gledam Plenkya na tv , iza njega Njonjo a do njega Zovko

Zovko pokeraška faca i osmijeh dok Plenky govori nisan zadocoljan a Njonjo se usra

Neprocijenivo

Evo sad spominje prava Hrvata u BiH

Dogorilo

Ne pomaže Karlo Reisler i Merkel

Na životi vas drži Čović

Bravo Čović i Zovko
RayMabus
RayMabus

Posts : 181950
2014-04-11


Back to top Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 9 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by Hektorović Mon 27 May - 0:27

AssadNaPodmornici wrote:slušam ih.. kmečanje

 Ruža Tomašić dobila je 67.217 glasova, Mislav Kolakušić 66.214, Biljana Borzan 62.268, Karlo Ressler 51.240, Tonino Picula 48.767, Marijana Petir 39.945, a Dubravka Šuica 30.700 glasova.




Karlo Ressler uska ramena, , 4 po ukupnom broju glasova

Unatoč svoj HDZ infrastrukturu, 4.

Unatoč mobiliziranosti čitave uhljebske infrastrukture.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 9 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum