ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Page 7 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Next

Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 7 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by Guest 26/5/2019, 23:32

Sora wrote:
epikur37 wrote:Haha Bernardić, ali bernardić likuje :d

DA TAJ NESPOSOBNJAKOVIĆ
Pa da 
Nije osvojio 12 mandata 
Jesi ti konj 
Bernardic se digao iz mrtvih .on a i sdp 
Bravo za njega lol!

totalno razočaranje, mi smo po društvenim mrežama mjesecima radili na rušenju HDZa, nadali se da će narod glasati za tvrđu desnicu

kad ono šok, oni koji su razočarani HDZom glasaju za SDP... :facepalm

Guest
Guest


Back to top Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 7 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by Guest 26/5/2019, 23:32

epikur37 wrote:
metilda wrote:
Hektorović wrote:Dakle klinički mrtvi SDP uspjeva doći do 4 ko i Plenkijev pobjednički HDZ...

sjaši kurta da uzjaši murta - isti shit

a baš, to su jedine dvije stranke koje imaju kapacitet da vode državu, premda je hdz jači...

a u konačnici sve isto.

drago mi je da je pleknović dobio ovakav šamar, ne pratim vijesti otkad je on na vlasti
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 7 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by Hektorović 26/5/2019, 23:33

AssadNaPodmornici wrote:
Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:pa da se ova desnica ujedini, petir, konzervativci, neovisni, most, pa deložirali bi HDZ odmah..

SDP nije opasan kao HDZ, jesu nesposobni ali nisu takva mreža klijentelizma i korupcije.

Ovakav današnji HDZ je kancer na tkivu države.
iskreno mislim da bi SDP bio i gori.. 
jer ovi HDZovci barem ne dozvoljavaju trpčainu RH, osim ono što im EU i globalisti naređuju(pa moraju malo popustiti).. a SDP bi od RH pravio Londonistan, samo za razliku od londona gdje je prosječna plaća 3500€ , ovdje u Hrvatistanu bi bila sa trpačinom 400-500€

Zoki Milanović je bio veći suverenost od Plenkija jedno 10x...

Adem Vuchiqi ga još uvijek spominje kao babarogu.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 7 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by epikur37 26/5/2019, 23:37

metilda wrote:
epikur37 wrote:
metilda wrote:
Hektorović wrote:Dakle klinički mrtvi SDP uspjeva doći do 4 ko i Plenkijev pobjednički HDZ...

sjaši kurta da uzjaši murta - isti shit

a baš, to su jedine dvije stranke koje imaju kapacitet da vode državu, premda je hdz jači...

a u konačnici sve isto.

drago mi je da je pleknović dobio ovakav šamar, ne pratim vijesti otkad je on na vlasti

Evo korektiv za politiku i kadrove...ne možeš voditi blijedu politiku s blijedim mulcem kao nositeljem liste.



Ali manje više sve je ok.
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 7 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by Hektorović 26/5/2019, 23:39

epikur37 wrote:

Evo korektiv za politiku i kadrove...ne možeš voditi blijedu politiku s blijedim mulcem kao nositeljem liste.



Ali manje više sve je ok.

Anemičan lider, anemičan nositelj liste. Resslerove jedine kvalifikacije su totalni manjak osobnosti i Šeks u pozadini.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 7 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by epikur37 26/5/2019, 23:40

Hektorović wrote:
epikur37 wrote:

Evo korektiv za politiku i kadrove...ne možeš voditi blijedu politiku s blijedim mulcem kao nositeljem liste.



Ali manje više sve je ok.

Anemičan lider, anemičan nositelj liste. Resslerove jedine kvalifikacije su totalni manjak osobnosti i Šeks u pozadini.

da, po svemu sudeći propali i nepotrebni eksperiment

Stiera nigdje
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 7 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by AssadNaPodmornici 26/5/2019, 23:41

Hektorović wrote:
epikur37 wrote:

Evo korektiv za politiku i kadrove...ne možeš voditi blijedu politiku s blijedim mulcem kao nositeljem liste.



Ali manje više sve je ok.

Anemičan lider, anemičan nositelj liste. Resslerove jedine kvalifikacije su totalni manjak osobnosti i Šeks u pozadini.
https://www.vecernji.hr/premium/to-sto-sam-kao-student-usao-u-hdz-bio-je-moj-svojevrsni-bunt-1320032/komentari

To što sam kao student ušao u HDZ bio je moj svojevrsni bunt


ali pazit ti karizme.. hahah
plus onako izgleda jadno, longi ga je promotrio, uska ramena, nesportski tip, a HDZovci su poznati kao vlaji i hercegovci, krkani , visoki, testostern, a ovaj pederčić.. dovoljno im je jedan anemični Kenwood Kenon sada još ovaj

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21830
2018-06-14


Back to top Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 7 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by Guest 26/5/2019, 23:43


HDZ-ovci u stožeru viču na televizor cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 7 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by Hektorović 26/5/2019, 23:44

epikur37 wrote:

da, po svemu sudeći propali i nepotrebni eksperiment

Stiera nigdje

Stier mislim da čeka u pozadini

Ovaj rezultat mu jako ide na ruku.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 7 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by Yehudim 26/5/2019, 23:45

catabbath wrote:A šta bi tek bilo da im nisu glasali čobani iz Bosne.

 L1A2 Pushing

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 7 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by Guest 26/5/2019, 23:45


Iz Pametnog, Puljak: Pobijedila je nazadna Hrvatska

:(
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 7 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by Hektorović 26/5/2019, 23:46

AssadNaPodmornici wrote:https://www.vecernji.hr/premium/to-sto-sam-kao-student-usao-u-hdz-bio-je-moj-svojevrsni-bunt-1320032/komentari

To što sam kao student ušao u HDZ bio je moj svojevrsni bunt


ali pazit ti karizme.. hahah
plus onako izgleda jadno, longi ga je promotrio, uska ramena, nesportski tip, a HDZovci su poznati kao vlaji i hercegovci, krkani , visoki, testostern, a ovaj pederčić.. dovoljno im je jedan anemični Kenwood Kenon sada još ovaj

Beta

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 7 SANJA-MODRIC-Da-na-listi-ne-pise-HDZ-Ressler-i-ekipa-ne-bi-presli-ni-izborni-prag_ca_large


No kad je lider slab, podnosi samo gore od sebe. Dakle lik ga ne ugrožava jer ima manjak testosterona.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 7 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by RayMabus 26/5/2019, 23:48

pokajnik wrote:
HDZ-ovci u stožeru viču na televizor cheers
Tko gubi ima pravo da se ljuti.

Uvalilo in kurčinu.

Bero jak kao Plenky.


Znamenito.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 7 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by AssadNaPodmornici 26/5/2019, 23:48

Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:https://www.vecernji.hr/premium/to-sto-sam-kao-student-usao-u-hdz-bio-je-moj-svojevrsni-bunt-1320032/komentari

To što sam kao student ušao u HDZ bio je moj svojevrsni bunt


ali pazit ti karizme.. hahah
plus onako izgleda jadno, longi ga je promotrio, uska ramena, nesportski tip, a HDZovci su poznati kao vlaji i hercegovci, krkani , visoki, testostern, a ovaj pederčić.. dovoljno im je jedan anemični Kenwood Kenon sada još ovaj

Beta

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 7 SANJA-MODRIC-Da-na-listi-ne-pise-HDZ-Ressler-i-ekipa-ne-bi-presli-ni-izborni-prag_ca_large


No kad je lider slab, podnosi samo gore od sebe. Dakle lik ga ne ugrožava jer ima manjak testosterona.
isuse kakva jadna ramena, još u odjelu koji te proširi i izgledaš jači.. pa njemu je glava skoro šira od ramena..  lik nije diga ništa teže od olovke i papira u životu, pazi ti butovnika.. postao butovnik pa se učlanio u HDZ nakon srednje.. dok mi palili kontenjere, tukli se, bježali od pandura, konzumirali supstance, trenirali borilačke, i još se nisi smatrao butovnikom.. ovaj se učlanio u HDZ :D

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21830
2018-06-14


Back to top Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 7 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by Yehudim 26/5/2019, 23:48

Hektorović wrote:
epikur37 wrote:Haha Bernardić, ali bernardić likuje :d

DA TAJ NESPOSOBNJAKOVIĆ

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 7 518029
lol!

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 7 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by epikur37 26/5/2019, 23:49

pokajnik wrote:
Iz Pametnog, Puljak: Pobijedila je nazadna Hrvatska

:(

ahaha

taj umišljeni pijetao :d
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 7 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by RayMabus 26/5/2019, 23:49

AssadNaPodmornici wrote:
Hektorović wrote:
epikur37 wrote:

Evo korektiv za politiku i kadrove...ne možeš voditi blijedu politiku s blijedim mulcem kao nositeljem liste.



Ali manje više sve je ok.

Anemičan lider, anemičan nositelj liste. Resslerove jedine kvalifikacije su totalni manjak osobnosti i Šeks u pozadini.
https://www.vecernji.hr/premium/to-sto-sam-kao-student-usao-u-hdz-bio-je-moj-svojevrsni-bunt-1320032/komentari

To što sam kao student ušao u HDZ bio je moj svojevrsni bunt


ali pazit ti karizme.. hahah
plus onako izgleda jadno, longi ga je promotrio, uska ramena, nesportski tip, a HDZovci su poznati kao vlaji i hercegovci, krkani , visoki, testostern, a ovaj pederčić.. dovoljno im je jedan anemični Kenwood Kenon sada još ovaj
Longy ima skener
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 7 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by AssadNaPodmornici 26/5/2019, 23:50

epikur37 wrote:
pokajnik wrote:
Iz Pametnog, Puljak: Pobijedila je nazadna Hrvatska

:(

ahaha

taj umišljeni pijetao :d
meni nije jasno kako jedan takav navodno stručan znanstvenik i doktor fizike , koji bi navodno trebao imati sigurno +130IQ, ima takve glupe političke ideje.. i priča o klimi, toleranciji, multikulturalizmu, stavlja star trek znakove po fejsu.. 

najgore od svega žena mu je 10puta inteligentnija za politiku od njega, ali ona je gurnuta u pozadinu

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21830
2018-06-14


Back to top Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 7 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by Hektorović 26/5/2019, 23:51

AssadNaPodmornici wrote:
Hektorović wrote:Beta

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 7 SANJA-MODRIC-Da-na-listi-ne-pise-HDZ-Ressler-i-ekipa-ne-bi-presli-ni-izborni-prag_ca_large


No kad je lider slab, podnosi samo gore od sebe. Dakle lik ga ne ugrožava jer ima manjak testosterona.
isuse kakva jadna ramena, još u odjelu koji te proširi i izgledaš jači.. pa njemu je glava skoro šira od ramena..  lik nije diga ništa teže od olovke i papira u životu, pazi ti butovnika.. postao butovnik pa se učlanio u HDZ nakon srednje.. dok mi palili kontenjere, tukli se, bježali od pandura, konzumirali supstance, trenirali borilačke, i još se nisi smatrao butovnikom.. ovaj se učlanio u HDZ :D

Pa šapnuo mu Sova :) 

Thug life  :D
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 7 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by epikur37 26/5/2019, 23:52

AssadNaPodmornici wrote:
epikur37 wrote:
pokajnik wrote:
Iz Pametnog, Puljak: Pobijedila je nazadna Hrvatska

:(

ahaha

taj umišljeni pijetao :d
meni nije jasno kako jedan takav navodno stručan znanstvenik i doktor fizike , koji bi navodno trebao imati sigurno +130IQ, ima takve glupe političke ideje.. i priča o klimi, toleranciji, multikulturalizmu, stavlja star trek znakove po fejsu.. 

najgore od svega žena mu je 10puta inteligentnija za politiku od njega, ali ona je gurnuta u pozadinu

Znanost (napose stem) i politika su posve različite discipline...
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 7 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by RayMabus 26/5/2019, 23:53

Da ja neman skener ne bi danas ocu rekao da kad momak od rodice dovede frižider da me ne upoznaje s njime

Ja san mu upitnik

Ne zna me a vidio me 

Ne zna šta mislin

Ženi se , dobija si stan , ...šta triba s menon komunicirat to će rodica

Tvoja 

Žena
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

 U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata - Page 7 Empty Re: U HDZ-u je zavladao šok nakon rezultata

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum