ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PRIJEVARE TURISTA NA GRČKOJ OBALI

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

PRIJEVARE TURISTA NA GRČKOJ OBALI - Page 2 Empty Re: PRIJEVARE TURISTA NA GRČKOJ OBALI

Post by Guest 25/5/2019, 17:52

mortal wrote:
pismejker wrote:
mortal wrote:
Serbinho-3 wrote:Mikonos maco, hoce da se pokazu a to kosta.

Tasos 4.5 eura pola litre belog, kompletna vecera, ziva muzika.

Sada sam na Fuerteventuri, juce placeno 35 eura za rucak za ovo na slici.


https://ibb.co/x1j5nQW
GLE JA TU VIDIM OBITLJSKI RUČAK
ne znam što bi ti  :rasta

Ja samo ,u najboljem slucaju PREDJELO... :clown
a da se i ti malo prebaciš na dijetu

nemam potrebe..no odrastanje u Slavoniji ipak ima nekih prednosti upoznavanje dobre kuhinje i PRAVE HRANE.. cheers cheers cheers

Guest
Guest


Back to top Go down

PRIJEVARE TURISTA NA GRČKOJ OBALI - Page 2 Empty Re: PRIJEVARE TURISTA NA GRČKOJ OBALI

Post by Guest 25/5/2019, 17:53

Grci organski ne podnose amere ,schwabe i engleze..jebaji ga imaju i razloga.Dovoljno je samo pogledati zapadne muzeje i privatne zbirke kojima se zapadnjaci kurche...sve pokradeno i opljachkano .Grci nemaju griznju savjesti da zajebu nekoga od tih naroda samo ako im se pruzi prilika.Bio sam deset puta u Grckoj i dozivio najspontanije susrete sa tim ponosnim narodom koji je veoma osjetljiv na svoju slobodu i kulturu.Sjecam se jednom dok sam lunjao Atenom cipelcugom (dnevno 8 sati pjeshachenja i tako deset dana) naidjem na par ljudi kako cugaju pivo (kao u Dalmaciji na zidicu);Pozdravim ih na grchkom...a oni svi odjednom mashu rukama da dodjem do njih...jedan odma naruchuje pivo..i ne pita hocesh necesh..nakon pet piva nisu mi dozvolili da uletim ni sa jednom rundom..Vele ti si nash gost em si balkanjeros a ove shto dolaze iz USA..Njemachke ..Engleske mogu dobiti samo otrova..Mrze ih jer su ih opljachkali i kurche se njihovim naslijedjem.Nedaju svoj kamenchic da ponesesh a kamo li neshto drugo..Na Posejdonovom hramu uzmem jedan kamenchic i gurnem u dzep evo ti dechka koji me fino kulturno zamoli da to vratim odakle sam uzeo..Veli...Malaka pa da svatko uzme ponese za uspomenu po jedan kamenchic do sada ovoga brda ne bi bilo,,,Ispricham se fino na grchkom a on ...e ako si nash uzmi i dva::))
Proshle godine me taxista u Zegeju uzeo u auto sa nabrijanim satom ..i naplatio voznj mjesto 50 kuna 350 ...vidim sve i znam ,,,platio misleci u sebi..evo sirotinjo pomozi se ali kad ukradesh schwabu ili engleza on ce prichati svima o tebi...znachi manje turista ..manje poreza za zdrastveno i ostalo ...znachi zbog par jebenih kuna izgubit ce drushtvo stotine tisuca...Hrvati nemaju svijest shto je to drzava od onih koji njome upravljaju do onih koji izbjegavaju placati porez ili se bave kriminalom na drugachiji nachn..
Ove godine mi frendovi bili na kruzu po mediterau..Dubrovnik im se uopce nije dopao zbog guzve ali su zato talijanima iz Venecije jebali mater jer su ih opeljeshali za nekih par kolacha shto su oni nazvali kao italijanski nachin..Svugdje ima lopova ...samo ako se stvore prilike za to vjerojatno bi i ja bio lopov ako mogu nekaznjeno maznuti par miliona dolara.A jebiga ..svi imamo svoju cijenu u koju je ukalkuliran i ponos::))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

PRIJEVARE TURISTA NA GRČKOJ OBALI - Page 2 Empty Re: PRIJEVARE TURISTA NA GRČKOJ OBALI

Post by immortal 25/5/2019, 18:09

pismejker wrote:
mortal wrote:
pismejker wrote:
mortal wrote:
Serbinho-3 wrote:Mikonos maco, hoce da se pokazu a to kosta.

Tasos 4.5 eura pola litre belog, kompletna vecera, ziva muzika.

Sada sam na Fuerteventuri, juce placeno 35 eura za rucak za ovo na slici.


https://ibb.co/x1j5nQW
GLE JA TU VIDIM OBITLJSKI RUČAK
ne znam što bi ti  :rasta

Ja samo ,u najboljem slucaju PREDJELO... :clown
a da se i ti malo prebaciš na dijetu

nemam potrebe..no odrastanje u Slavoniji ipak ima nekih prednosti upoznavanje dobre kuhinje i PRAVE HRANE.. cheers cheers cheers
i ja mislim da je slavonska kuhinja vrh
papica ukusna i za napapati se 
možda se odvažim na spravljanje papice te vrste.. s vremenom ( mislim kao poslovna opcija )
immortal
immortal

Female
Posts : 23276
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

PRIJEVARE TURISTA NA GRČKOJ OBALI - Page 2 Empty Re: PRIJEVARE TURISTA NA GRČKOJ OBALI

Post by AssadNaPodmornici 25/5/2019, 18:29

svi ovdje pričaju o grcima kao prevarantima, koliko vas je ikada bilo u grčkoj. ja sam bia nedavno, par dana, i nisu nikakvi prevaranti, sasvim normalan narod, a Athena kao grad je 10 levela iznad Zagreba u svim kriterijima

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21826
2018-06-14


Back to top Go down

PRIJEVARE TURISTA NA GRČKOJ OBALI - Page 2 Empty Re: PRIJEVARE TURISTA NA GRČKOJ OBALI

Post by Hektorović 25/5/2019, 19:34

AssadNaPodmornici wrote:svi ovdje pričaju o grcima kao prevarantima, koliko vas je ikada bilo u grčkoj. ja sam bia nedavno, par dana, i nisu nikakvi prevaranti, sasvim normalan narod, a Athena kao grad je 10 levela iznad Zagreba u svim kriterijima

Da ne govorim kako su im bolji faxovi, pošto je večina nastavnog kadra zaršila na zapadu.


Njemačka ili Austrija nisu, no nisu niti neki cigići kako ih volimo predstavljati.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

PRIJEVARE TURISTA NA GRČKOJ OBALI - Page 2 Empty Re: PRIJEVARE TURISTA NA GRČKOJ OBALI

Post by Guest 25/5/2019, 20:51

ne znam..u Jemerici postoje tako "ekskluzivni" restorani koji posluzuju prosjecne stvari,a cijene idu do nebesa..pa onda butelje vina od 5000 dolara navise..
treba zaviriti i u Four Season,gdje vam donesu neku cudnu sortu mankija,i pred vama u par poteza mu skinu tjemensku kost,a na vama je da zivom mankiju zlicicom vadite mozag i jedete ga jos toplog...to zadovoljstvo ce vas koshtati tisuce i tisuce dolara..

100 dolara po porciji u Grckoj?u kolijevci civilizacije i umjetnosti na zapadnoj hemisferi??..jako povoljno,rekao bih..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

PRIJEVARE TURISTA NA GRČKOJ OBALI - Page 2 Empty Re: PRIJEVARE TURISTA NA GRČKOJ OBALI

Post by Guest 25/5/2019, 21:07

mortal wrote:
pismejker wrote:
mortal wrote:
pismejker wrote:
mortal wrote:
GLE JA TU VIDIM OBITLJSKI RUČAK
ne znam što bi ti  :rasta

Ja samo ,u najboljem slucaju PREDJELO... :clown
a da se i ti malo prebaciš na dijetu

nemam potrebe..no odrastanje u Slavoniji ipak ima nekih prednosti upoznavanje dobre kuhinje i PRAVE HRANE.. cheers cheers cheers
i ja mislim da je slavonska kuhinja vrh
papica ukusna i za napapati se 
možda se odvažim na spravljanje papice te vrste.. s vremenom ( mislim kao poslovna opcija )

cuj..papica je nesto,ako je vrhunska i isto tako pripremljena,odlicna stvar...jos 80tih kod Menea je bio jedan obicni lik,koji je probio zid prema ulici,u vlastitoj kuci,samo zazidao vrata,u sobu uvalio 6 stolova i stolice,i ..nish vise..nikakav luksuz,niti uredjenje...posto je bio cca 50metara od Save,a volio pecati,sam je i pripravljao fish paprikas..toliko dobar,da je petkom kod njega bila guzva i vjecito nadjebavanje za stolicu vise..
dakle,ako znas odlicno pripremiti papicu,ne dobro,nego perfektno,imat ces i svoje klijente..i ne treba ih biti previse,samo da budu stalni..napravis jelovnik po danima i iz velikog lonca..nesto sto fali zapadu,jer Zapad ne trpi jela koja prenoce,makar i u frizideru..a raznorazni slavonski corbuljci su svakim danom vise sto prenoce,sve ukusniji i bolji.. :tu :tu :tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

PRIJEVARE TURISTA NA GRČKOJ OBALI - Page 2 Empty Re: PRIJEVARE TURISTA NA GRČKOJ OBALI

Post by Guest 25/5/2019, 21:35

meni se cini da grupa nije znala
gde se nalazi.
meni se desilo, u jerozisu,
da platim 100 eu obicne gluposti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

PRIJEVARE TURISTA NA GRČKOJ OBALI - Page 2 Empty Re: PRIJEVARE TURISTA NA GRČKOJ OBALI

Post by immortal 26/5/2019, 09:46

pismejker wrote:
mortal wrote:
pismejker wrote:
mortal wrote:
pismejker wrote:

Ja samo ,u najboljem slucaju PREDJELO... :clown
a da se i ti malo prebaciš na dijetu

nemam potrebe..no odrastanje u Slavoniji ipak ima nekih prednosti upoznavanje dobre kuhinje i PRAVE HRANE.. cheers cheers cheers
i ja mislim da je slavonska kuhinja vrh
papica ukusna i za napapati se 
možda se odvažim na spravljanje papice te vrste.. s vremenom ( mislim kao poslovna opcija )

cuj..papica je nesto,ako je vrhunska i isto tako pripremljena,odlicna stvar...jos 80tih kod Menea je bio jedan obicni lik,koji je probio zid prema ulici,u vlastitoj kuci,samo zazidao vrata,u sobu uvalio 6 stolova i stolice,i ..nish vise..nikakav luksuz,niti uredjenje...posto je bio cca 50metara od Save,a volio pecati,sam je i pripravljao fish paprikas..toliko dobar,da je petkom kod njega bila guzva i vjecito nadjebavanje za stolicu vise..
dakle,ako znas odlicno pripremiti papicu,ne dobro,nego perfektno,imat ces i svoje klijente..i ne treba ih biti previse,samo da budu stalni..napravis jelovnik po danima i iz velikog lonca..nesto sto fali zapadu,jer Zapad ne trpi jela koja prenoce,makar i u frizideru..a raznorazni slavonski corbuljci su svakim danom vise sto prenoce,sve ukusniji i bolji.. :tu :tu :tu
:love
immortal
immortal

Female
Posts : 23276
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

PRIJEVARE TURISTA NA GRČKOJ OBALI - Page 2 Empty Re: PRIJEVARE TURISTA NA GRČKOJ OBALI

Post by kaya 26/5/2019, 10:17

AssadNaPodmornici wrote:sada kada dođe ringo u RH prvi put vidi u životu RH, i ono zadojen srpskim i muslimanskim medijima, ostane šokiran.. nigdje ustaša, nigdje ustaškog znakovlja, dosta srpskih auta i srpskih radnika i srpskih turista, nitko nikoga ne kolje.. bude osta šokiran
Slogirat ce ga :)
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

PRIJEVARE TURISTA NA GRČKOJ OBALI - Page 2 Empty Re: PRIJEVARE TURISTA NA GRČKOJ OBALI

Post by kaya 26/5/2019, 10:21

I nesto o temi, klasicna prevara , nema tu govora o eksluzivi, tipicna skalamerija, restorancic  uz plazu gdje bi ovo platili ... a mozda , ovisi koje su lignje i sto su popili  , oko 100-  150  eura za 6 ljudi. Ovako su puta  6.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

PRIJEVARE TURISTA NA GRČKOJ OBALI - Page 2 Empty Re: PRIJEVARE TURISTA NA GRČKOJ OBALI

Post by marcellus 26/5/2019, 12:21

n_razbojnik wrote:
AssadNaPodmornici wrote:sada kada dođe ringo u RH prvi put vidi u životu RH, i ono zadojen srpskim i muslimanskim medijima, ostane šokiran.. nigdje ustaša, nigdje ustaškog znakovlja, dosta srpskih auta i srpskih radnika i srpskih turista, nitko nikoga ne kolje.. bude osta šokiran
Dingo će obnevideti od alkohola da probudi ustašoida u sebi i pregrmi tih mjesec dana, ili će dobit batine negdje po dalmatinskoj obali :(

za ovo prvo je najbolja srpska rakija oslepuša

_________________
PRIJEVARE TURISTA NA GRČKOJ OBALI - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

PRIJEVARE TURISTA NA GRČKOJ OBALI - Page 2 Empty Re: PRIJEVARE TURISTA NA GRČKOJ OBALI

Post by marcellus 26/5/2019, 13:38

Grci inače imaju razrađene sisteme pljačkanja turista

balkan jebiga

usput ovakve lignje (i to nisu one male meditaranske nego jeftine patagonijske) na azurnoj obali koštaju porcija nekih 20 - 25 eura u dobrom restoranu

a ne sto

_________________
PRIJEVARE TURISTA NA GRČKOJ OBALI - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

PRIJEVARE TURISTA NA GRČKOJ OBALI - Page 2 Empty Re: PRIJEVARE TURISTA NA GRČKOJ OBALI

Post by marcellus 26/5/2019, 13:40

AssadNaPodmornici wrote:svi ovdje pričaju o grcima kao prevarantima, koliko vas je ikada bilo u grčkoj. ja sam bia nedavno, par dana, i nisu nikakvi prevaranti, sasvim normalan narod, a Athena kao grad je 10 levela iznad Zagreba u svim kriterijima

bio ja, na kreti, imaju dosta dobro razrađene sustave pljačkanja turista

jel atena još uvijek prljava?

_________________
PRIJEVARE TURISTA NA GRČKOJ OBALI - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

PRIJEVARE TURISTA NA GRČKOJ OBALI - Page 2 Empty Re: PRIJEVARE TURISTA NA GRČKOJ OBALI

Post by AssadNaPodmornici 26/5/2019, 13:46

marcellus wrote:
AssadNaPodmornici wrote:svi ovdje pričaju o grcima kao prevarantima, koliko vas je ikada bilo u grčkoj. ja sam bia nedavno, par dana, i nisu nikakvi prevaranti, sasvim normalan narod, a Athena kao grad je 10 levela iznad Zagreba u svim kriterijima

bio ja, na kreti, imaju dosta dobro razrađene sustave pljačkanja turista

jel atena još uvijek prljava?
je ako zalutaš u pakistanski/afganistanski/afrički dio grada. a grčki dio grada je uredan, europski tipični grad. atena mi se jebeno svidila. cijene povoljnije nego u RH zanimljivo
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21826
2018-06-14


Back to top Go down

PRIJEVARE TURISTA NA GRČKOJ OBALI - Page 2 Empty Re: PRIJEVARE TURISTA NA GRČKOJ OBALI

Post by immortal 26/5/2019, 13:57

AssadNaPodmornici wrote:svi ovdje pričaju o grcima kao prevarantima, koliko vas je ikada bilo u grčkoj. ja sam bia nedavno, par dana, i nisu nikakvi prevaranti, sasvim normalan narod, a Athena kao grad je 10 levela iznad Zagreba u svim kriterijima
malo si napisao
daj još malo ljevičaru
immortal
immortal

Female
Posts : 23276
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

PRIJEVARE TURISTA NA GRČKOJ OBALI - Page 2 Empty Re: PRIJEVARE TURISTA NA GRČKOJ OBALI

Post by immortal 26/5/2019, 14:00

marcellus wrote:
n_razbojnik wrote:
AssadNaPodmornici wrote:sada kada dođe ringo u RH prvi put vidi u životu RH, i ono zadojen srpskim i muslimanskim medijima, ostane šokiran.. nigdje ustaša, nigdje ustaškog znakovlja, dosta srpskih auta i srpskih radnika i srpskih turista, nitko nikoga ne kolje.. bude osta šokiran
Dingo će obnevideti od alkohola da probudi ustašoida u sebi i pregrmi tih mjesec dana, ili će dobit batine negdje po dalmatinskoj obali :(

za ovo prvo je najbolja srpska rakija oslepuša
s metilnim alkoholom.. otrov koji ni ne smije u promet
immortal
immortal

Female
Posts : 23276
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

PRIJEVARE TURISTA NA GRČKOJ OBALI - Page 2 Empty Re: PRIJEVARE TURISTA NA GRČKOJ OBALI

Post by kaya 26/5/2019, 15:36

marcellus wrote:Grci inače imaju razrađene sisteme pljačkanja turista

balkan jebiga

usput ovakve lignje (i to nisu one male meditaranske nego jeftine patagonijske) na azurnoj obali koštaju porcija nekih 20 - 25 eura u dobrom restoranu

a ne sto
i talijani, i hrvati, spaze žrtvu i jbg..lignje su sto eura, patagonika  :D
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

PRIJEVARE TURISTA NA GRČKOJ OBALI - Page 2 Empty Re: PRIJEVARE TURISTA NA GRČKOJ OBALI

Post by Serbinho-3 26/5/2019, 20:46

Ja uglavnom svuda dobro prodjem.

Sada sam u Madridu vecerao za 11 eura u blizini Plaza Mayor, predjelo, glavno, vino ili pivo, torta ili kafa, otkinuo se.

Nemam za te pare u Bgd da klopam u Centru.


https://www.tripadvisor.it/Restaurant_Review-g187514-d1497143-Reviews-Restaurante_Cruz_Blanca-Madrid.html#photos;aggregationId=101&albumid=101&filter=7&ff=326712669
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27341
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

PRIJEVARE TURISTA NA GRČKOJ OBALI - Page 2 Empty Re: PRIJEVARE TURISTA NA GRČKOJ OBALI

Post by Serbinho-3 26/5/2019, 20:51

Fuerteventura, Fado restoran, Caleta de Fuste.


https://ibb.co/0BjqZCf
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27341
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

PRIJEVARE TURISTA NA GRČKOJ OBALI - Page 2 Empty Re: PRIJEVARE TURISTA NA GRČKOJ OBALI

Post by AssadNaPodmornici 26/5/2019, 21:38

kaya wrote:
marcellus wrote:Grci inače imaju razrađene sisteme pljačkanja turista

balkan jebiga

usput ovakve lignje (i to nisu one male meditaranske nego jeftine patagonijske) na azurnoj obali koštaju porcija nekih 20 - 25 eura u dobrom restoranu

a ne sto
i talijani, i hrvati, spaze žrtvu i jbg..lignje su sto eura, patagonika  :D
ma niti su grci prevaranti niti su hrvati niti talijani.. naravno među 99lokacija, nađe se 1 prevarant , ali neide to danas tako.. netko ti stavi lošu ocjenu na tripadvisor, booking, arbnb i dobiješ complain od agencije, možeš se jebat.
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21826
2018-06-14


Back to top Go down

PRIJEVARE TURISTA NA GRČKOJ OBALI - Page 2 Empty Re: PRIJEVARE TURISTA NA GRČKOJ OBALI

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum