ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nastavlja se varanje turista na obali, nije gledao cijene i opet belaj

Go down

Nastavlja se varanje turista na obali, nije gledao cijene i opet belaj Empty Nastavlja se varanje turista na obali, nije gledao cijene i opet belaj

Post by udba 3/11/2016, 20:28

LUKSUZNA REZIDENCIJA

OREŠKOVIĆU PRISJELO LJETOVANJE U DRŽAVNOJ VILI: Platio masan račun, a tvrdi i da ga je država pokušala prevariti
 
Foto: Marko Lukunic/PIXSELL Autor: Danas.hr   20:54 02.11.2016
Nastavlja se varanje turista na obali, nije gledao cijene i opet belaj Pxl_191016_14493386

Bivši hrvatski premijer Tihomir Orešković platio je troškove ljetovanja njega i obitelji u rezidenciji Costabella, no tvrdi kako ga je država pokušala prevariti, javlja dnevnik.hr.

On je u državni proračun, prema vlastitoj računici, za hranu i piće uplatio više od 18 tisuća kuna. Ipak, tvrdi kako ga je ona pokušala prevariti i naplatiti više nego što je potrošio.


Noćenje u MUP-ovoj vili bilo je besplatno, no hranu i piće Oreškovićevi su platiti kao da su jeli i pili u skupljem hotelu. Vlada je potvrdila da se tu radi o njihovoj vlastitoj računici.
Orešković je u više navrata tražio detaljnu specifikaciju troškova za sebe i obitelj u vili Costabella. Prije završetka obnašanja dužnosti predsjednika vlade, uplatio je u državni proračun 18.132 kune.


Orešković sumnja i u vjerodostojnost računa

O AKD-a, tvrtke koja brine o vili i podmiruje troškove iste, tražio je detaljnu specifikaciju. No, kako tvrdi Vlada, iz svega toga nije se moglo vidjeti koliki je točno bio trošak Oreškovićevih. Donedavni premijer čak sumnja u vjerodostojnost računa koji su stigli od AKD-a.
Pale su optužbe kako iz troškova nije jasno tko je i što naručio niti jesu li ti računi odgovarali isporučenom, budući da o tome nije vođena nikakva evidencija. Također, računi su ispostavljeni i za dane kada niti predsjednik Vlade niti članovi njegove obitelji nisu koristili vilu.
Nedavno se pisalo kako je ljetovanje Oreškovićevih stajalo čak stotinu tisuća kuna. U Vladi tvrde da su u to uključeni i troškovi čišćenja i osiguranja.


http://net.hr/danas/oreskovicu-prisjelo-ljetovanje-u-vili-costabella-platio-masan-racun-a-tvrdi-i-da-ga-je-drzava-pokusala-prevariti/

_________________
Nastavlja se varanje turista na obali, nije gledao cijene i opet belaj Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Nastavlja se varanje turista na obali, nije gledao cijene i opet belaj Empty Re: Nastavlja se varanje turista na obali, nije gledao cijene i opet belaj

Post by melkior 3/11/2016, 20:33

udba wrote:

LUKSUZNA REZIDENCIJA



OREŠKOVIĆU PRISJELO LJETOVANJE U DRŽAVNOJ VILI: Platio masan račun, a tvrdi i da ga je država pokušala prevariti
 
Foto: Marko Lukunic/PIXSELL Autor: Danas.hr   20:54 02.11.2016
Nastavlja se varanje turista na obali, nije gledao cijene i opet belaj Pxl_191016_14493386

Bivši hrvatski premijer Tihomir Orešković platio je troškove ljetovanja njega i obitelji u rezidenciji Costabella, no tvrdi kako ga je država pokušala prevariti, javlja dnevnik.hr.



On je u državni proračun, prema vlastitoj računici, za hranu i piće uplatio više od 18 tisuća kuna. Ipak, tvrdi kako ga je ona pokušala prevariti i naplatiti više nego što je potrošio.


Noćenje u MUP-ovoj vili bilo je besplatno, no hranu i piće Oreškovićevi su platiti kao da su jeli i pili u skupljem hotelu. Vlada je potvrdila da se tu radi o njihovoj vlastitoj računici.
Orešković je u više navrata tražio detaljnu specifikaciju troškova za sebe i obitelj u vili Costabella. Prije završetka obnašanja dužnosti predsjednika vlade, uplatio je u državni proračun 18.132 kune.


Orešković sumnja i u vjerodostojnost računa



O AKD-a, tvrtke koja brine o vili i podmiruje troškove iste, tražio je detaljnu specifikaciju. No, kako tvrdi Vlada, iz svega toga nije se moglo vidjeti koliki je točno bio trošak Oreškovićevih. Donedavni premijer čak sumnja u vjerodostojnost računa koji su stigli od AKD-a.
Pale su optužbe kako iz troškova nije jasno tko je i što naručio niti jesu li ti računi odgovarali isporučenom, budući da o tome nije vođena nikakva evidencija. Također, računi su ispostavljeni i za dane kada niti predsjednik Vlade niti članovi njegove obitelji nisu koristili vilu.
Nedavno se pisalo kako je ljetovanje Oreškovićevih stajalo čak stotinu tisuća kuna. U Vladi tvrde da su u to uključeni i troškovi čišćenja i osiguranja.


http://net.hr/danas/oreskovicu-prisjelo-ljetovanje-u-vili-costabella-platio-masan-racun-a-tvrdi-i-da-ga-je-drzava-pokusala-prevariti/
 Nastavlja se varanje turista na obali, nije gledao cijene i opet belaj 1f602  Da nije smiješno, bilo bi tragično...
avatar
melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

Nastavlja se varanje turista na obali, nije gledao cijene i opet belaj Empty Re: Nastavlja se varanje turista na obali, nije gledao cijene i opet belaj

Post by Guest 3/11/2016, 20:38

neki dan HNB proveo sudsku ovrhu nad FINAom jer su ovi u FINAi krivotvorili račune i isplate, mediji šute o tome

država slučaj, očito je zato i tolika hajka na HNB jer je to jedna od rijetkih institucija koja posluje po zakonu i pravilima
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nastavlja se varanje turista na obali, nije gledao cijene i opet belaj Empty Re: Nastavlja se varanje turista na obali, nije gledao cijene i opet belaj

Post by debotoijusto 3/11/2016, 20:41

ovi nasi krkani su mislili zajebat tihu a on premazan javorovim sirupom
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

Nastavlja se varanje turista na obali, nije gledao cijene i opet belaj Empty Re: Nastavlja se varanje turista na obali, nije gledao cijene i opet belaj

Post by Guest 3/11/2016, 20:49

Šta je mislio? U vili Costabella na Biviju živio je neko vrijeme i slavni Al Capone čija je majka fjumanka, pa treba da ga opljačkaju mora se držati do tradicije objekta i njegove slavne prošlosti. Može bit sretan da ga nisu izrešetali thompson strojnicama.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nastavlja se varanje turista na obali, nije gledao cijene i opet belaj Empty Re: Nastavlja se varanje turista na obali, nije gledao cijene i opet belaj

Post by melkior 3/11/2016, 20:51

Gnječ wrote:Šta je mislio? U vili Costabella na Biviju živio je neko vrijeme i slavni Al Capone čija je majka fjumanka, pa treba da ga opljačkaju mora se držati do tradicije objekta i njegove slavne prošlosti. Može bit sretan da ga nisu izrešetali thompson strojnicama.
Otišla gotovo čitava premijerska plaća na ljetovanje...
avatar
melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

Nastavlja se varanje turista na obali, nije gledao cijene i opet belaj Empty Re: Nastavlja se varanje turista na obali, nije gledao cijene i opet belaj

Post by udba 3/11/2016, 20:55

udba wrote:On je u državni proračun, prema vlastitoj računici, za hranu i piće uplatio više od 18 tisuća kuna. Ipak, tvrdi kako ga je ona pokušala prevariti i naplatiti više nego što je potrošio.


Noćenje u MUP-ovoj vili bilo je besplatno, no hranu i piće Oreškovićevi su platiti kao da su jeli i pili u skupljem hotelu. Vlada je potvrdila da se tu radi o njihovoj vlastitoj računici.
Orešković je u više navrata tražio detaljnu specifikaciju troškova za sebe i obitelj u vili Costabella. Prije završetka obnašanja dužnosti predsjednika vlade, uplatio je u državni proračun 18.132 kune.
18.000 kn? Nisu onda ni puno popili, to je flaša i po vina u onoj konobi iz prijašnje teme.

udba wrote:
Nedavno se pisalo kako je ljetovanje Oreškovićevih stajalo čak stotinu tisuća kuna. U Vladi tvrde da su u to uključeni i troškovi čišćenja i osiguranja.

100.000 kn? Koliko je to 12-13k €? Jeba ga Jadran, za te pare bolje da je ošo u neko mondeno ljetovalištr, Durmitor ili Kopaonik.

_________________
Nastavlja se varanje turista na obali, nije gledao cijene i opet belaj Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Nastavlja se varanje turista na obali, nije gledao cijene i opet belaj Empty Re: Nastavlja se varanje turista na obali, nije gledao cijene i opet belaj

Post by melkior 3/11/2016, 20:58

udba wrote:
udba wrote:On je u državni proračun, prema vlastitoj računici, za hranu i piće uplatio više od 18 tisuća kuna. Ipak, tvrdi kako ga je ona pokušala prevariti i naplatiti više nego što je potrošio.


Noćenje u MUP-ovoj vili bilo je besplatno, no hranu i piće Oreškovićevi su platiti kao da su jeli i pili u skupljem hotelu. Vlada je potvrdila da se tu radi o njihovoj vlastitoj računici.
Orešković je u više navrata tražio detaljnu specifikaciju troškova za sebe i obitelj u vili Costabella. Prije završetka obnašanja dužnosti predsjednika vlade, uplatio je u državni proračun 18.132 kune.
18.000 kn? Nisu onda ni puno popili, to je flaša i po vina u onoj konobi iz prijašnje teme.

udba wrote:
Nedavno se pisalo kako je ljetovanje Oreškovićevih stajalo čak stotinu tisuća kuna. U Vladi tvrde da su u to uključeni i troškovi čišćenja i osiguranja.

100.000 kn? Koliko je to 12-13k €? Jeba ga Jadran, za te pare bolje da je ošo u neko mondeno ljetovalištr, Durmitor ili Kopaonik.
A što bih ja rekao? Budala spiskao 3000 eura na 6 dana u Parizu...Za te pare mogao sam 10 dana ladit guzicu na Jadranu u pristojnom hotelu s *** u špici sezone :clown Sljedeći put idem na kurvaluk u Budimpeštu.
avatar
melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

Nastavlja se varanje turista na obali, nije gledao cijene i opet belaj Empty Re: Nastavlja se varanje turista na obali, nije gledao cijene i opet belaj

Post by udba 3/11/2016, 21:09

melkior wrote:A što bih ja rekao? Budala spiskao 3000 eura na 6 dana u Parizu...Za te pare mogao sam 10 dana ladit guzicu na Jadranu u pristojnom hotelu s *** u špici sezone :clown Sljedeći put idem na kurvaluk u Budimpeštu.
Svaka škola se plaća. A za tu lovu si u Pešti mogo unijet nemir na tržište. Ja sam jednom.. slušo kolegu kako priča, za 1000€ je pobrao sve djelatnice na onoj jednoj glavnoj ulici, smanjila se ponuda i povećala umjetno potražnja što je podiglo cijene i uzrokovao nastanak balona na tržištu.

https://en.wikipedia.org/wiki/Economic_bubble

Sad su naguzili građevinu, biće mu to Petrov namjestio.

_________________
Nastavlja se varanje turista na obali, nije gledao cijene i opet belaj Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Nastavlja se varanje turista na obali, nije gledao cijene i opet belaj Empty Re: Nastavlja se varanje turista na obali, nije gledao cijene i opet belaj

Post by melkior 3/11/2016, 21:12

udba wrote:
melkior wrote:A što bih ja rekao? Budala spiskao 3000 eura na 6 dana u Parizu...Za te pare mogao sam 10 dana ladit guzicu na Jadranu u pristojnom hotelu s *** u špici sezone :clown Sljedeći put idem na kurvaluk u Budimpeštu.
Svaka škola se plaća. A za tu lovu si u Pešti mogo unijet nemir na tržište. Ja sam jednom.. slušo kolegu kako priča, za 1000€ je pobrao sve djelatnice na onoj jednoj glavnoj ulici, smanjila se ponuda i povećala umjetno potražnja što je podiglo cijene i uzrokovao nastanak balona na tržištu.

https://en.wikipedia.org/wiki/Economic_bubble

Sad su naguzili građevinu, biće mu to Petrov namjestio.
Općenito, Jadran je preskup (60-80 kuna pizza u Crikvenici na rivi) a heroin loš i nikakav.
avatar
melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

Nastavlja se varanje turista na obali, nije gledao cijene i opet belaj Empty Re: Nastavlja se varanje turista na obali, nije gledao cijene i opet belaj

Post by udba 3/11/2016, 21:25

melkior wrote:Općenito, Jadran je preskup (60-80 kuna pizza u Crikvenici na rivi) a heroin loš i nikakav.
Pa za Jumbo pizzu i nije neka lova. Trebaš ići u onaj lokal za pse, imaš pivo pola litre za psa 12 kn. Ja došo s psom tamo, naručio pet rundi, za mene i ćuku, zajebo se njemu izlio žuju u onu zdjelicu, a ja popio onaj neki dogweiser, meni ništa, a ćuko počeo zavijat melodiju "oj vojvodo Sinđeliću". Kad sam ga kupovo rekli su mi da je dresiran, nisu mi rekli da ga je Srbin dresiro.

_________________
Nastavlja se varanje turista na obali, nije gledao cijene i opet belaj Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Nastavlja se varanje turista na obali, nije gledao cijene i opet belaj Empty Re: Nastavlja se varanje turista na obali, nije gledao cijene i opet belaj

Post by udba 3/11/2016, 21:42

udba wrote:On je u državni proračun, prema vlastitoj računici, za hranu i piće uplatio više od 18 tisuća kuna. Ipak, tvrdi kako ga je ona pokušala prevariti i naplatiti više nego što je potrošio.
On puni proračun da bi državni uhljebi žderali i pili po morima. Ni zrno žita poreznjacima.

_________________
Nastavlja se varanje turista na obali, nije gledao cijene i opet belaj Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Nastavlja se varanje turista na obali, nije gledao cijene i opet belaj Empty Re: Nastavlja se varanje turista na obali, nije gledao cijene i opet belaj

Post by Guest 4/11/2016, 01:09

Kaj se uskopistio ko piskur u loncu... Ostati mirni i vladaju na.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nastavlja se varanje turista na obali, nije gledao cijene i opet belaj Empty Re: Nastavlja se varanje turista na obali, nije gledao cijene i opet belaj

Post by udba 4/11/2016, 09:56

i to je reklama za turizam, i šta će sad taj čovjek pričati svojima kad se vrati u Kanadu?
Jebo Hrvacku, srušili mi goverment za dva mjeseci i naplatili mi 100 iljada za sedam dana ljetovanja?

Ko će više ikad htjet bit premijer od tih ljudi kad ovo čuju?

_________________
Nastavlja se varanje turista na obali, nije gledao cijene i opet belaj Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Nastavlja se varanje turista na obali, nije gledao cijene i opet belaj Empty Re: Nastavlja se varanje turista na obali, nije gledao cijene i opet belaj

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum