ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Guaido priznao: puč u Venezueli propao zbog slabe potpore vojske; nada je u intervenciji SAD-a

Page 7 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Guaido priznao: puč u Venezueli propao zbog slabe potpore vojske; nada je u intervenciji SAD-a - Page 7 Empty Re: Guaido priznao: puč u Venezueli propao zbog slabe potpore vojske; nada je u intervenciji SAD-a

Post by marcellus 6/5/2019, 14:11

Stanojko wrote:
marcellus wrote:
Stanojko wrote:Eto. Zdrava simbioza. Samo ameri suva kurca...

ameri ko ameri, znaš koja je razlika između ovog madura u venezueli i vučića? Maduro ima brkove.
Tja, ako je alternativa Gvaido, tj. Ceda, i nije neki izbor...

doduše razlika je i što vi ne gladujete. Još.

marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Guaido priznao: puč u Venezueli propao zbog slabe potpore vojske; nada je u intervenciji SAD-a - Page 7 Empty Re: Guaido priznao: puč u Venezueli propao zbog slabe potpore vojske; nada je u intervenciji SAD-a

Post by AssadNaPodmornici 6/5/2019, 14:13

nije se baš ništa "izokrenulo" od pojmova. sve je isto kao i prije 230godina

ako si za slobodno tržište, i smatraš da individualac ima pravo na ekonomske slobode van državne kontrole - onda si konzervativac, inače si progresivac/liberal

ako si za slobodu nošenja oružja i samtraš da individualac ima pravo na obranu, na nositi oružje, da nije država jedini monopolist, i dapače da individualac ima pravo na oružje - upravo da se zaštiti od moguće tiranije države - onda si konzervativac, inače si liberal/progresivac

itd itd.

Dakle ja sam da građani Venezuele imaju pravo nositi oružje, braniti se oružjem od oklopnih vozila koji gaze građane, raznjeti ih RPGom , i da imaju pravo raspolagati svojom privatnom imovinom bez da im itko otima - ja sam konzervativac , kao Trump, kao USA republikanci itd

USA demokrati(ne svi ali većina) ,Berni Sanders, Podemos, Radnička Fronta, epikur, yehi, alpha_omega, smatraju da samo država ima monopol na oružje, i podržavaju u venezueli i USA da država otima građanima oružje, samtraju da država ima glavnu ulogu u reguliranju ekonomskih tokova - itd  to su liberali/progresivci/ljevičari/ - radiklanije verzije toga su socijalisti, nacional socijalisti, fašisti ,komunisti
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21837
2018-06-14


Back to top Go down

Guaido priznao: puč u Venezueli propao zbog slabe potpore vojske; nada je u intervenciji SAD-a - Page 7 Empty Re: Guaido priznao: puč u Venezueli propao zbog slabe potpore vojske; nada je u intervenciji SAD-a

Post by Sora 6/5/2019, 14:16

AlfaOmega wrote:WĐoda, ajmo mi rišit problem američke nemogućnosti da smini režim. Nekad su bili dobri u tome, sad ne mogu. Kaj se zbilo?
 Zbilo se da nisu jedini na svijetu 
Rusi su tu 
A Bome i Kinezi

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Guaido priznao: puč u Venezueli propao zbog slabe potpore vojske; nada je u intervenciji SAD-a - Page 7 Empty Re: Guaido priznao: puč u Venezueli propao zbog slabe potpore vojske; nada je u intervenciji SAD-a

Post by AssadNaPodmornici 6/5/2019, 14:16

još jedna progresivka na temi

sora, yehudi, epi, ringo, alpha, svetac, frka, zorba, nemamo šanse.. liberali/socijalisti dominiraju

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21837
2018-06-14


Back to top Go down

Guaido priznao: puč u Venezueli propao zbog slabe potpore vojske; nada je u intervenciji SAD-a - Page 7 Empty Re: Guaido priznao: puč u Venezueli propao zbog slabe potpore vojske; nada je u intervenciji SAD-a

Post by Sora 6/5/2019, 14:17

Socijalistička stranka hrvatske ima ovaj program 

PROTIV EUROPE KAPITALA – ZA EUROPU RADA
Europska unija se ne može popraviti, Europu treba izgraditi na novim temeljima
 
Hrvatska se politika dosad samo dodvoravala briselskoj eurokraciji i bespogovorno pristajala na Europsku uniju zamišljenu kao uniju banaka i korporacija u kojoj su razlike između centra i periferije sve veće, u kojoj su perifernim zemljama nametnute politike uvoza, potrošnje i zaduživanja, u kojoj je znanje svedeno na potrebe tržišta rada, u kojoj se ljudska prava nedosljedno poštuju, u kojoj se u ime profita dozvoljava uništavanje planeta. Hrvatska u EU mora dobiti predstavnike koji će prekinuti takvu pogubnu praksu. Pozivamo vas da nas podržite jer mi ćemo se boriti:
[list="margin-right: 0px; margin-bottom: 20px; margin-left: 1.5em; padding-right: 0px; padding-left: 0px; border: 0px; outline: 0px; font-size: 14.401440620422363px; font-family: Arial, Tahoma, Verdana; vertical-align: baseline; list-style-position: inside; list-style-image: initial; color: rgb(34, 34, 34); -webkit-text-size-adjust: auto;"]
[*]Protiv politike dodvoravanja eurokraciji

[*]Protiv unije banaka i korporacija

[*]Protiv sve veće razlike između centra i periferije

[*]Protiv nametnute politike uvoza, potrošnje i zaduživanja

[*]Protiv podčinjavanja znanja tržištu rada

[*]Protiv nedosljednosti u poštivanju ljudskih prava

[*]Protiv profita koji uništava planet

[/list]
 Vi ga tulavci ne znate ni procitati kamoli ocijeniti koliko je iznad vasih trtljanja o liberalizmu i kretenizmu današnjice 

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Guaido priznao: puč u Venezueli propao zbog slabe potpore vojske; nada je u intervenciji SAD-a - Page 7 Empty Re: Guaido priznao: puč u Venezueli propao zbog slabe potpore vojske; nada je u intervenciji SAD-a

Post by marcellus 6/5/2019, 14:18

AssadNaPodmornici wrote:još jedna progresivka na temi

sora, yehudi, epi, ringo, alpha, svetac, frka, zorba,  nemamo šanse..  liberali/socijalisti dominiraju

boriće se za socijalizam dok posljednji venezuelanac ne krepa od gladi ili pobjegne iz zemlje

onda će proglasit pobjedu socijalizma


_________________
Guaido priznao: puč u Venezueli propao zbog slabe potpore vojske; nada je u intervenciji SAD-a - Page 7 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Guaido priznao: puč u Venezueli propao zbog slabe potpore vojske; nada je u intervenciji SAD-a - Page 7 Empty Re: Guaido priznao: puč u Venezueli propao zbog slabe potpore vojske; nada je u intervenciji SAD-a

Post by Yehudim 6/5/2019, 14:18

prckov wrote:
RayMabus wrote:Trumpu se baš i ne srlja

http://www.novosti.rs/vesti/planeta.299.html:792936-KRIZA-U-BELOJ-KUCI-Bolton-svim-silama-hoce-rat-Tramp-izbegava-intervenciju-u-Venecueli
a nista, boltona smijenit

 Izabrati Toltona

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Guaido priznao: puč u Venezueli propao zbog slabe potpore vojske; nada je u intervenciji SAD-a - Page 7 Empty Re: Guaido priznao: puč u Venezueli propao zbog slabe potpore vojske; nada je u intervenciji SAD-a

Post by vuksadinare 6/5/2019, 14:19

AssadNaPodmornici wrote:još jedna progresivka na temi

sora, yehudi, epi, ringo, alpha, svetac, frka, zorba,  nemamo šanse..  liberali/socijalisti dominiraju
druga tita omladinci..svi na ORA :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Guaido priznao: puč u Venezueli propao zbog slabe potpore vojske; nada je u intervenciji SAD-a - Page 7 Empty Re: Guaido priznao: puč u Venezueli propao zbog slabe potpore vojske; nada je u intervenciji SAD-a

Post by epikur37 6/5/2019, 14:20

Ringo10 wrote:
prckov wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
epikur37 wrote:
prckov wrote:
ma pusti ga
nije progresivan ko ja I ti

eto vidiš

nisam ni znao da sam progresivan :) 

lipo

jesi , kako rekoh ti si među čišćim liberalima

konzervativac - onaj koji smatra da je ustav iz 1787 dovoljno dobar, i da ga ne treba "mjenjati" da ga treba očivati "conserve" od tuda riječi konzervativac

progresivac - smatrada zbog progresa vremena i tehnologije , da ustav iz 1787 je nedovoljan, i da ga treba mjenjati.. tipa slobodu nošenja oružja treba ukinuti , iz bla bla bla razloga - jer zbog tehnološkog progresa oružja su drugačija nego prije 200godina, konzervativni ustav je neprimjeren..

progresivac smatrada zbog progresa vremena i tehnologije i "progresa" da je ustav iz 1787 nedovoljan jer loše definira slobodu govora - tipa slobodnu govora treba regulirati država u ime naroda, kao što se to radi u Venezueli , Rusiji, Kini, Njemačkoj, i HDZovoj Hrvatskoj ..

progresivac smatra da zbog progresa vremena i tehnologija da je ustav iz 1787 koji definira slobodno tržište nedovoljan i loš, i da država treba regulirati ekonomske odnose


ti si progresivac/liberal, ja sam konzervativac/desno.

Ja samtram da se Venezuela treba vratiti u "konzervativna vremena" , dopustiti građanima da imaju totalne slobode govora, tržišne slobode, i slobodu nošenja oružja, dok progresivac/liberal u USA i Venezueli smatra da država određuje prema nekim svojim zaključcima tko smi nositi oružje, tko nesmije, koliko treba regulirati kapitalizam koliko ne itd
ljevica je progresivna
u venecueli je socijalizam a to nije liberalizam
epi podrzava ljevicu u venecueli a misli da eu razjebaje liberalizam
a liberalizam na zapadu je posto naziv za ekstremnu ljevicu a sve sto je desnije od toga je po njima ekstremna desnica
DA, sve se izvrnulo i izokrenulo, stare ideološke klasifikacije više odavno ne vrijede.


To je sranje, zavisi koju stvar gledaš i kako radiš presjek. 

Ukupno potpuni nered na idološkom polju,  što nije ni čudno. Kako je pukno liberalizam kao vladajuća ideologija nastao je kaos i potreba za redefiniranjem.

U raspravama je najbolje fokusirati se na konkretna pitanja.
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Guaido priznao: puč u Venezueli propao zbog slabe potpore vojske; nada je u intervenciji SAD-a - Page 7 Empty Re: Guaido priznao: puč u Venezueli propao zbog slabe potpore vojske; nada je u intervenciji SAD-a

Post by Yehudim 6/5/2019, 14:20

marcellus wrote:
AssadNaPodmornici wrote:još jedna progresivka na temi

sora, yehudi, epi, ringo, alpha, svetac, frka, zorba,  nemamo šanse..  liberali/socijalisti dominiraju

boriće se za socijalizam dok posljednji venezuelanac ne krepa od gladi ili pobjegne iz zemlje

onda će proglasit pobjedu socijalizma


 Borit će se - adezej - dok posljednji Hrvat ne krepa od gladi ili pobigne iz zemlje

onda će proglasiti pobjedu  - adezeja -

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Guaido priznao: puč u Venezueli propao zbog slabe potpore vojske; nada je u intervenciji SAD-a - Page 7 Empty Re: Guaido priznao: puč u Venezueli propao zbog slabe potpore vojske; nada je u intervenciji SAD-a

Post by epikur37 6/5/2019, 14:21

marcellus wrote:
AssadNaPodmornici wrote:još jedna progresivka na temi

sora, yehudi, epi, ringo, alpha, svetac, frka, zorba,  nemamo šanse..  liberali/socijalisti dominiraju

boriće se za socijalizam dok posljednji venezuelanac ne krepa od gladi ili pobjegne iz zemlje

onda će proglasit pobjedu socijalizma



Dobro tebi ide s pigmalionom :D
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Guaido priznao: puč u Venezueli propao zbog slabe potpore vojske; nada je u intervenciji SAD-a - Page 7 Empty Re: Guaido priznao: puč u Venezueli propao zbog slabe potpore vojske; nada je u intervenciji SAD-a

Post by prckov 6/5/2019, 14:39

AssadNaPodmornici wrote:nije se baš ništa "izokrenulo" od pojmova. sve je isto kao i prije 230godina

ako si za slobodno tržište, i smatraš da individualac ima pravo na ekonomske slobode van državne kontrole - onda si konzervativac, inače si progresivac/liberal

ako si za slobodu nošenja oružja i samtraš da individualac ima pravo na obranu, na nositi oružje, da nije država jedini monopolist, i dapače da individualac ima pravo na oružje - upravo da se zaštiti od moguće tiranije države - onda si konzervativac, inače si liberal/progresivac

itd itd.

Dakle ja sam da građani Venezuele imaju pravo nositi oružje, braniti se oružjem od oklopnih vozila koji gaze građane, raznjeti ih RPGom , i da imaju pravo raspolagati svojom privatnom imovinom bez da im itko otima - ja sam konzervativac , kao Trump, kao USA republikanci itd

USA demokrati(ne svi ali većina) ,Berni Sanders, Podemos, Radnička Fronta, epikur, yehi, alpha_omega, smatraju da samo država ima monopol na oružje, i podržavaju u venezueli i USA da država otima građanima oružje, samtraju da država ima glavnu ulogu u reguliranju ekonomskih tokova - itd  to su liberali/progresivci/ljevičari/ - radiklanije verzije toga su socijalisti, nacional socijalisti, fašisti ,komunisti
izokrenulo se to sto ljevica sada sebe naziva liberalima, a sve desno od njih nazivaju krajnjom desnicom
I to ti je mainstream
to sto ti nabrajas su neke od osobina klasicnih konzervativaca I ljevice
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Guaido priznao: puč u Venezueli propao zbog slabe potpore vojske; nada je u intervenciji SAD-a - Page 7 Empty Re: Guaido priznao: puč u Venezueli propao zbog slabe potpore vojske; nada je u intervenciji SAD-a

Post by prckov 6/5/2019, 14:42

Sora wrote:Socijalistička stranka hrvatske ima ovaj program 

PROTIV EUROPE KAPITALA – ZA EUROPU RADA
Europska unija se ne može popraviti, Europu treba izgraditi na novim temeljima
 
Hrvatska se politika dosad samo dodvoravala briselskoj eurokraciji i bespogovorno pristajala na Europsku uniju zamišljenu kao uniju banaka i korporacija u kojoj su razlike između centra i periferije sve veće, u kojoj su perifernim zemljama nametnute politike uvoza, potrošnje i zaduživanja, u kojoj je znanje svedeno na potrebe tržišta rada, u kojoj se ljudska prava nedosljedno poštuju, u kojoj se u ime profita dozvoljava uništavanje planeta. Hrvatska u EU mora dobiti predstavnike koji će prekinuti takvu pogubnu praksu. Pozivamo vas da nas podržite jer mi ćemo se boriti:
[list="margin-right: 0px; margin-bottom: 20px; margin-left: 1.5em; padding-right: 0px; padding-left: 0px; border: 0px; outline: 0px; font-size: 14.401440620422363px; font-family: Arial, Tahoma, Verdana; vertical-align: baseline; list-style-position: inside; list-style-image: initial; color: rgb(34, 34, 34); -webkit-text-size-adjust: auto;"]
[*]Protiv politike dodvoravanja eurokraciji

[*]Protiv unije banaka i korporacija

[*]Protiv sve veće razlike između centra i periferije

[*]Protiv nametnute politike uvoza, potrošnje i zaduživanja

[*]Protiv podčinjavanja znanja tržištu rada

[*]Protiv nedosljednosti u poštivanju ljudskih prava

[*]Protiv profita koji uništava planet

[/list]
 Vi ga tulavci ne znate ni procitati kamoli ocijeniti koliko je iznad vasih trtljanja o liberalizmu i kretenizmu današnjice 
svida mi se ovo pod 7 
svi koji su protiv profita ja cu preuzet to breme na sebe I nosit umjesto njih
a ovo pod 6 samo slavuji znaju o cemu nakenjavaju
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Guaido priznao: puč u Venezueli propao zbog slabe potpore vojske; nada je u intervenciji SAD-a - Page 7 Empty Re: Guaido priznao: puč u Venezueli propao zbog slabe potpore vojske; nada je u intervenciji SAD-a

Post by prckov 6/5/2019, 14:50

epikur37 wrote:
Ringo10 wrote:
prckov wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
epikur37 wrote:

eto vidiš

nisam ni znao da sam progresivan :) 

lipo

jesi , kako rekoh ti si među čišćim liberalima

konzervativac - onaj koji smatra da je ustav iz 1787 dovoljno dobar, i da ga ne treba "mjenjati" da ga treba očivati "conserve" od tuda riječi konzervativac

progresivac - smatrada zbog progresa vremena i tehnologije , da ustav iz 1787 je nedovoljan, i da ga treba mjenjati.. tipa slobodu nošenja oružja treba ukinuti , iz bla bla bla razloga - jer zbog tehnološkog progresa oružja su drugačija nego prije 200godina, konzervativni ustav je neprimjeren..

progresivac smatrada zbog progresa vremena i tehnologije i "progresa" da je ustav iz 1787 nedovoljan jer loše definira slobodu govora - tipa slobodnu govora treba regulirati država u ime naroda, kao što se to radi u Venezueli , Rusiji, Kini, Njemačkoj, i HDZovoj Hrvatskoj ..

progresivac smatra da zbog progresa vremena i tehnologija da je ustav iz 1787 koji definira slobodno tržište nedovoljan i loš, i da država treba regulirati ekonomske odnose


ti si progresivac/liberal, ja sam konzervativac/desno.

Ja samtram da se Venezuela treba vratiti u "konzervativna vremena" , dopustiti građanima da imaju totalne slobode govora, tržišne slobode, i slobodu nošenja oružja, dok progresivac/liberal u USA i Venezueli smatra da država određuje prema nekim svojim zaključcima tko smi nositi oružje, tko nesmije, koliko treba regulirati kapitalizam koliko ne itd
ljevica je progresivna
u venecueli je socijalizam a to nije liberalizam
epi podrzava ljevicu u venecueli a misli da eu razjebaje liberalizam
a liberalizam na zapadu je posto naziv za ekstremnu ljevicu a sve sto je desnije od toga je po njima ekstremna desnica
DA, sve se izvrnulo i izokrenulo, stare ideološke klasifikacije više odavno ne vrijede.


To je sranje, zavisi koju stvar gledaš i kako radiš presjek. 

Ukupno potpuni nered na idološkom polju,  što nije ni čudno. Kako je pukno liberalizam kao vladajuća ideologija nastao je kaos i potreba za redefiniranjem.

U raspravama je najbolje fokusirati se na konkretna pitanja.
liberalizam je kako se kultura mijenjala pod uticajem ljevicarstva i marksista koji su preuzeli skolstvo pa zatim i medije isla sve vise lijevo za glasacima, jer je gubila glasove od ljevice koja je uvodila sve vise ludila koje danas gledas, to jest ti nista ne gledas jer te ufatilo kokosije sljepilo
takode su dolazili novi u tu partiju koji su u stvari imali ljevicarski svjetonazor
zaobilazis argumente ko da su otrovni
tako da danasnji liberali kod mene ovdje (oni isti liberali koji su protiv ilegalne imigracije I gej brakova I uspjeli zaustavit ilegalnu migraciju I ekonomski uvjek povecaju budzet I stvore visak nakon sto ga radnicka partija sroza) su otisli toliko lijevo za glasacima da je tesko primjetit razliku. Pa se uvlace zenama koje su vecina, sa nekakvim parama za borbu protiv nasilja u obitelji i smeta im pay gap itd
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Guaido priznao: puč u Venezueli propao zbog slabe potpore vojske; nada je u intervenciji SAD-a - Page 7 Empty Re: Guaido priznao: puč u Venezueli propao zbog slabe potpore vojske; nada je u intervenciji SAD-a

Post by prckov 6/5/2019, 15:02

evo ti stara emiija (mislim 1984) o tome kad je u engleskoj radnicka partija otisla ekstremno lijevo I preuzela skolstvo
te odgojila generacije zombija 
vec sam ti to stavljo



Kad su ljevicari (radnicka partija) osvojili u londonu 8 od 10 okruga skinuli su cak britansku zastavu sa opcine i stavili crvenu, zatim su promijenili tj organizirali promjene u skolskim predmetima pod nadgledanjem lijevog ovlastenog ideologa. Tako su osim knjiga za lektiru uveli promjene i u matematiku koja je morala matematicke radnje stavljat u ideoloski kontekst, to jest matematicke zadatke su stavljeli u kontekst price o kolonijalizmu, rasizmu i slicno. To je bilo diljem britanije. Izbacivali su bajke i knjige di su smatrali da ima seksizma i rasizma pa su tako izbacili snjeguljicu, Dr. Doolittle, ljepotica i zvijer wilber bear itd. Ovlasteni ideolog ispred progresivne ljevice tako veli da je cilj obrazovanja stvorit drustvene vrijednosti. Takode su zabranili sportske aktivnosti di ima natjecanja, tj pobjednici i luzeri jer to stvara izvrsnost i elitizam. Otpustili su neke ravnatelje koji su promicali u svojim skolama izvrsnost, bilo akademsku bilo sportsku. Poslije su uvodili gej ideologiju u skole.

_________________
It was always the women, and above all the young ones, who were the most bigotet adherents of the party, the swallowers of slogans, the amateur spies and nosers-out of unortodoxy.
Orwell 1984
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Guaido priznao: puč u Venezueli propao zbog slabe potpore vojske; nada je u intervenciji SAD-a - Page 7 Empty Re: Guaido priznao: puč u Venezueli propao zbog slabe potpore vojske; nada je u intervenciji SAD-a

Post by marcellus 6/5/2019, 15:13

svijet u kom sam rođen je bio lijepo i obećavajuće mjesto

šezdeset i neke

a onda su došli leftardi

_________________
Guaido priznao: puč u Venezueli propao zbog slabe potpore vojske; nada je u intervenciji SAD-a - Page 7 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Guaido priznao: puč u Venezueli propao zbog slabe potpore vojske; nada je u intervenciji SAD-a - Page 7 Empty Re: Guaido priznao: puč u Venezueli propao zbog slabe potpore vojske; nada je u intervenciji SAD-a

Post by prckov 6/5/2019, 15:14

A Revolution could not be guaranteed success (or to last, if it were successful) – if based only on Traditional Marxism; Western society was too ingrained with Christianity and the traditional values that it espoused, that the culture had to be changed first – before the Revolution could take root. Therefore – Christianity and traditional values must be destroyed. This is Cultural Marxism.
https://redgreenalliance.com/2016/02/11/political-correctness-the-postmodern-cult/

English education and the betrayal of white working class
jebiga, I radnicka klasa je izdala marksiste
nije se ujedinila protiv kapitalista
https://www.youtube.com/watch?v=taRQz99cCSY

Dennis L. Dworkin, 1997. Cultural Marxism in Postwar Britain: History, the New Left, and the Origins of Cultural Studies.
https://books.google.com/books/about/Cultural_Marxism_in_Postwar_Britain.html?hl=de&id=dY1Cgg8NV64C

_________________
It was always the women, and above all the young ones, who were the most bigotet adherents of the party, the swallowers of slogans, the amateur spies and nosers-out of unortodoxy.
Orwell 1984
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Guaido priznao: puč u Venezueli propao zbog slabe potpore vojske; nada je u intervenciji SAD-a - Page 7 Empty Re: Guaido priznao: puč u Venezueli propao zbog slabe potpore vojske; nada je u intervenciji SAD-a

Post by prckov 6/5/2019, 15:16

prckov wrote:A Revolution could not be guaranteed success (or to last, if it were successful) – if based only on Traditional Marxism; Western society was too ingrained with Christianity and the traditional values that it espoused, that the culture had to be changed first – before the Revolution could take root. Therefore – Christianity and traditional values must be destroyed. This is Cultural Marxism.
https://redgreenalliance.com/2016/02/11/political-correctness-the-postmodern-cult/

English education and the betrayal of white working class
jebiga, I radnicka klasa je izdala marksiste
nije se ujedinila protiv kapitalista
https://www.youtube.com/watch?v=taRQz99cCSY

Dennis L. Dworkin, 1997. Cultural Marxism in Postwar Britain: History, the New Left, and the Origins of Cultural Studies.
https://books.google.com/books/about/Cultural_Marxism_in_Postwar_Britain.html?hl=de&id=dY1Cgg8NV64C
> In this intellectual history of British cultural Marxism, Dennis Dworkin explores one of the most influential bodies of contemporary thought. Tracing its development from beginnings in postwar Britain, through its various transformations in the 1960s and 1970s, to the emergence of British cultural studies at Birmingham, and up to the advent of Thatcherism, Dworkin shows this history to be one of a coherent intellectual tradition, a tradition that represents an implicit and explicit theoretical effort to resolve the crisis of the postwar British Left.
Cultural Marxist education. From the time of the Soviet Union but just as relevant today.
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Guaido priznao: puč u Venezueli propao zbog slabe potpore vojske; nada je u intervenciji SAD-a - Page 7 Empty Re: Guaido priznao: puč u Venezueli propao zbog slabe potpore vojske; nada je u intervenciji SAD-a

Post by prckov 6/5/2019, 15:18

marcellus wrote:svijet u kom sam rođen je bio lijepo i obećavajuće mjesto

šezdeset i neke

a onda su došli leftardi
a tek sto su se u nizozemskoj nakotili po drzavnim institucijama I medijima
ko stakori
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Guaido priznao: puč u Venezueli propao zbog slabe potpore vojske; nada je u intervenciji SAD-a - Page 7 Empty Re: Guaido priznao: puč u Venezueli propao zbog slabe potpore vojske; nada je u intervenciji SAD-a

Post by AssadNaPodmornici 6/5/2019, 15:26

Guaido priznao: puč u Venezueli propao zbog slabe potpore vojske; nada je u intervenciji SAD-a - Page 7 Libera11

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21837
2018-06-14


Back to top Go down

Guaido priznao: puč u Venezueli propao zbog slabe potpore vojske; nada je u intervenciji SAD-a - Page 7 Empty Re: Guaido priznao: puč u Venezueli propao zbog slabe potpore vojske; nada je u intervenciji SAD-a

Post by prckov 6/5/2019, 15:31

hahaha

_________________
It was always the women, and above all the young ones, who were the most bigotet adherents of the party, the swallowers of slogans, the amateur spies and nosers-out of unortodoxy.
Orwell 1984
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Guaido priznao: puč u Venezueli propao zbog slabe potpore vojske; nada je u intervenciji SAD-a - Page 7 Empty Re: Guaido priznao: puč u Venezueli propao zbog slabe potpore vojske; nada je u intervenciji SAD-a

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum