ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Na šta to liči Makarska?

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Na šta to liči Makarska? - Page 3 Empty Re: Na šta to liči Makarska?

Post by RayMabus 20/4/2019, 10:55

veber wrote:ovo je zakon. u ovu valu možeš samo brodom i ima ih 5-6 koji dođu. plaža pijesak i oblutci. jebeš zgradurine, kao da sam u zagrebu.
Na šta to liči Makarska? - Page 3 Brau11
Imaš toga na Čiovu s južne strane koliko oćeš.

Na šta to liči Makarska? - Page 3 Ciovo

Zato tu kod mene ima marina i ja jučer gledan njih 20 isplovilo sa velikin jahtama

Na šta to liči Makarska? - Page 3 MarinaKaštela-14-1200×800

Uglavnom da , slažem se , brodić i nađen uvalicu , bašiš sidro i kupaš se , gušti su gušti

Al to je jedna druga tema i slažen se u potpunosti

RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Na šta to liči Makarska? - Page 3 Empty Re: Na šta to liči Makarska?

Post by Guest 20/4/2019, 14:25

nijel nekad n glavnoj plazi u Makarskoj bilo oblutaka?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Na šta to liči Makarska? - Page 3 Empty Re: Na šta to liči Makarska?

Post by Hektorović 20/4/2019, 14:33

jasambrend wrote:Longi, obavezno pobetonirajte to sve... bagerima potaracajte te stare kućerine i napravite lipe nove, obalu obavezno nasuti tucanikom i dati nekom rođi "izbosne" koncesiju da stavi barem deset tisuća ležaljki na kilometar obale, može i šiptaru pa nismo rasisti, jel...Austrougarima imaju oči iskočiti od oduševljenja kad vide...ima da cvijeta sve. More u zaljevu posebno.

Mora sve u beton
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Na šta to liči Makarska? - Page 3 Empty Re: Na šta to liči Makarska?

Post by RayMabus 20/4/2019, 14:35

Hektorović wrote:
jasambrend wrote:Longi, obavezno pobetonirajte to sve... bagerima potaracajte te stare kućerine i napravite lipe nove, obalu obavezno nasuti tucanikom i dati nekom rođi "izbosne" koncesiju da stavi barem deset tisuća ležaljki na kilometar obale, može i šiptaru pa nismo rasisti, jel...Austrougarima imaju oči iskočiti od oduševljenja kad vide...ima da cvijeta sve. More u zaljevu posebno.

Mora sve u beton
A već je u betonu obala ode. Pa nisan ja na Kornatima jbte. Kaštela su šesti grad u državi po broju stanovnika. Nije to Palagruža jbte.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Na šta to liči Makarska? - Page 3 Empty Re: Na šta to liči Makarska?

Post by RayMabus 20/4/2019, 14:43

To ti je isto ka i Split samo šta je ode aerodrom prema Trogiru pa nesmiš gradit nebodere nego samo kuće i zgrada dva kata s potkrovljen ka ova u mene poviše kuće mi di iman stanove.

Nesmiš iznad toga jer ti to avioni poviše ide tj slijeću i polijeću pa da ne bi zapeja.

Dva kata i visoko potkrovlje mada negdi ima i kat više a to su u opčini povlaćili debele veze da mogu tako.

RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Na šta to liči Makarska? - Page 3 Empty Re: Na šta to liči Makarska?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum