ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ima li ona ikoga svog? :(

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Ima li ona ikoga svog? :( - Page 3 Empty Re: Ima li ona ikoga svog? :(

Post by Guest Fri 29 Mar - 23:01

סמאל wrote:
RayMabus wrote:Pa nisan ja ni reka da lik nije kreten i da ga netriba tužit. Komentiran nju. Uspješna  mlada mama. Dobila čašu u glavu i sad priča kako nikad neće ostvarit manekensku karijeru u Milanu a taman ju krenilo.
Ma koja karijera.Maštarije i fantaziranje nije nikome naškodilo.Cijela ova generacija živi u nekim snovima,kao da će im sve pasti s neba,te da će svi biti vrhunski sportaši,glumci,pjevači,manekeni,kurci-palci,a nitko ne bi ne daj bože pljunuo u šake,te zapeo.Ovo je gejmerska generacija koja ne razlikuje stvarnost od igrica.
a e,bas tako... :cleanteeth

Guest
Guest


Back to top Go down

Ima li ona ikoga svog? :( - Page 3 Empty Re: Ima li ona ikoga svog? :(

Post by IL Risorto Fri 29 Mar - 23:04

Eto,sad,kad sam ovdje ostavio svoje govno da smrdi,sad se moram posvetiti plemenitom i društveno korisnom internetskom radu. :cleanteeth
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

Ima li ona ikoga svog? :( - Page 3 Empty Re: Ima li ona ikoga svog? :(

Post by RayMabus Fri 29 Mar - 23:18

Znam da su gejmer generacija. Ova mene prijavila policiji da nešto ovo ono a sama mi pritila plinskin pištoljen , u biti me lažno prijavila...i prošlo pola godine i hop i dvi godine zabrane prilaska kompjuteru a treća godina informatike.

https://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/crna-kronika/clanak/id/170681/splitska-hakerica-marina-pretjerala-kada-je-pokusala-provaliti-u-sustav-mup-a

Zaigrala se. Posli joj Josipović posušija kaznu tj izbrisa je iz evidencije o kažnjavanju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182028
2014-04-11


Back to top Go down

Ima li ona ikoga svog? :( - Page 3 Empty Re: Ima li ona ikoga svog? :(

Post by Guest Fri 29 Mar - 23:23

yebat ye
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ima li ona ikoga svog? :( - Page 3 Empty Re: Ima li ona ikoga svog? :(

Post by RayMabus Fri 29 Mar - 23:28

pismejker wrote:yebat ye
Ne nego bježi. Doduše neman proboema sa ženskima. To samo ta hakerica koja je za Greyse otmičare pa se zamirila galaktičkoj federaciji pa smo je naučili pameti. Udari tamo gdje najviše boli a u njenom slučaju to je karijera ( dvi godine zabrana prilasku kompjuteru a treća godina informatičkog faksa ).

Neprocjenjivo.

Galaktička patrola.


RayMabus
RayMabus

Posts : 182028
2014-04-11


Back to top Go down

Ima li ona ikoga svog? :( - Page 3 Empty Re: Ima li ona ikoga svog? :(

Post by Yehudim Sat 30 Mar - 0:17

סמאל wrote:Eto,sad,kad sam ovdje ostavio svoje govno da smrdi,sad se moram posvetiti plemenitom i društveno korisnom internetskom radu. :cleanteeth

 Aj jesi stvorio neki novi uradak

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Ima li ona ikoga svog? :( - Page 3 Empty Re: Ima li ona ikoga svog? :(

Post by Guest Sat 30 Mar - 21:12

RayMabus wrote:
pismejker wrote:yebat ye
Ne nego bježi. Doduše neman proboema sa ženskima. To samo ta hakerica koja je za Greyse otmičare pa se zamirila galaktičkoj federaciji pa smo je naučili pameti. Udari tamo gdje najviše boli a u njenom slučaju to je karijera ( dvi godine zabrana prilasku kompjuteru a treća godina informatičkog faksa ).

Neprocjenjivo.

Galaktička patrola.


tak otreba tako treba..nikad prvi,ali kad opletes,onda da se meso raspada.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ima li ona ikoga svog? :( - Page 3 Empty Re: Ima li ona ikoga svog? :(

Post by IL Risorto Sat 30 Mar - 21:48

Yehudim wrote:
סמאל wrote:Ima li ona ikoga svog? :( - Page 3 Blank-b3f96f160b75b1b49b426754ba188fe8
Eto,sad,kad sam ovdje ostavio svoje govno da smrdi,sad se moram posvetiti plemenitom i društveno korisnom internetskom radu. :cleanteeth

 Aj jesi stvorio neki novi uradak
Nisam,jer imao sam drugih prioriteta,ali kad se toga uhvatim,onda obično te nekako samo od sebe ide.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

Ima li ona ikoga svog? :( - Page 3 Empty Re: Ima li ona ikoga svog? :(

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum