ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Pas nije namjeravao ozlijediti bebu već ju je želio donijeti roditeljima."

Page 14 of 21 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Next

Go down

"Pas nije namjeravao ozlijediti bebu već ju je želio donijeti roditeljima." - Page 14 Empty Re: "Pas nije namjeravao ozlijediti bebu već ju je želio donijeti roditeljima."

Post by Counter-Strike 25/3/2019, 22:49

pismejker wrote:"Pas nije namjeravao ozlijediti bebu već ju je želio donijeti roditeljima." - Page 14 Murka10
jel to onaj coon macak  cat

Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

"Pas nije namjeravao ozlijediti bebu već ju je želio donijeti roditeljima." - Page 14 Empty Re: "Pas nije namjeravao ozlijediti bebu već ju je želio donijeti roditeljima."

Post by epikur37 25/3/2019, 22:50

kaya wrote:
epikur37 wrote:
kaya wrote:
pismejker wrote:Dobro..Dogo Argentino je uzgojen pas za cuvanje ghoveda i zastitu istih od puma i drugih predatora...
Ni za nish drugo..
No balkanski "mozag" razmislja ovako..
"Sto opakijeg pesa budem posjedovao,bit cu veca faca.."
Dogo argentino ne da nije za kucu i unutar ljucke obitelji,nego cak nije niti za podrucje sa puno ljudi i guzvom..

Guzva,ljudi,buka,iritantni zvuci ga cine neuroznim,dakle nestabilnim i agresivnim..

no,Balkanac ipak mora imati ovakvog pesa..tak oda moze sprdati vlasnike pittbulova..

Nije kuul imati zlatnog retrivera,ili chivavu doma,jerbo bi balkanca mogli sprdati u kafiću i kod Zida.. lol! lol! lol!
to sve sto si napisao nije tocno. Ima i te kako umiljatih i  neagresivnih “ opasnih pasmina”. Sve je do covjeka. 
Oni su zbog konstitucije opasni jedino za druge pse, ne za ljude. A ako covjek ne zna s njima i papigica je opasna. Drugo, svaki pas ima svoj karakter.

da da...za poremećen svijet.

Koji kiki je tebe kajo sjebao da se držiš pasa, beštija i memljive samoće......


nejasno mi je, nemam pojam tko si ni kako izgledaš ali po čuvenju si zgodna i obrazovana ženska.....sad već malo kasno. 

Ti si savršena paradigma ovog propalog društva...sama, treniraš, živiš i grintava, te vodiš računa o životinjama...odi u pm, šteta.
Ne za poremecen svijet, nego je to fakt. Ima agresivnih civava i dobrodusnih njemackih ovcara , pa i doga.
Ali sto bi ti znao o tome.

hebem i tebe i agresivnu čivavu...

aj u kurac s tobom se ne da razumno pičati 

šteta jer inače mislimd a si ok
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

"Pas nije namjeravao ozlijediti bebu već ju je želio donijeti roditeljima." - Page 14 Empty Re: "Pas nije namjeravao ozlijediti bebu već ju je želio donijeti roditeljima."

Post by AssadNaPodmornici 25/3/2019, 23:03

pa čivave su uglavnom agresivniji pasi, laju, reže, trče okolo, samo su mali i izgledaju kao zečevi, mačke ih pojedu, pa ih nitko ne doživljava kao opasnost, u najgorem slučaju ga šutneš nogom 20metara.. 

ali pas od 30,40,50,60kg mišića, koji bi bio agresivan ko čivava, to se odmah zovu službe i odmah se to rješava po kratkom postupku..


zato imamo "evoluciju"  , ljudi kroz povjest su tamanili agresivne velike pase(jer su bili opasni), zato danas pasi u pravilu nisu agresivni(iako nažalost i dalje ima iznimaka, zato čim pas nekoga ugrize odmah mu spraše metak u glavu da eliminiraju svake tragove agresivni gena), dok čivave i pudlice koji su zaista agresivni pasi, ali su bezopasni, njih nitko ne dira

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21836
2018-06-14


Back to top Go down

"Pas nije namjeravao ozlijediti bebu već ju je želio donijeti roditeljima." - Page 14 Empty Re: "Pas nije namjeravao ozlijediti bebu već ju je želio donijeti roditeljima."

Post by Guest 25/3/2019, 23:03


@AssadNaPodmornici wrote:
zašto te zabrinuti za život kaje? gđa/gđica ima svoj život, život koji je ona izabrala i kojeg ona vodi ili život koji je nju izabrao radi okolnosti nekih, plus neznate njezine okolnosti njezinog života.

vidiš ja iskreno nevolim pase, nebi nikada mogao imati pasa u gradu(na selu bi ga čak i imao ne iz toliko ljubavi nego iz praktičnih razloga a onda bi ga vjerojatno zavolio) , ja sam fan maca, ali nikako ne želim vrijeđati osobu koja se razlikuje od mene. kakve vas frustracije pucaju? optužujete nju da je frustrirana , a parite mi vi žešće

by kaya Today at 17:44
Meni se to isto cini, da su oni zesce frustrirani, stalno pokusavaju profilirati mene a zapravo neko nezadovoljstvo je u njima.
===================================================================================
Prva si se pocela pjeniti i vrijedjati mortalku iako te nicim prije toga nije dotakla..Vidim da pises napamet...emotivno sto nikako nije dobro za tebe jer tako ispadas jebena frustrirana babetina.Nauci se jednom da svi ljudi nisu isti i da svatkoima svoj razlog zasto mu je misljenje takvo..Evo ja tebe dobro razumijem zasto si takva pa cu se referirati na Epikurovu analizu koju potpisujem od A do Z.Ekstremna si u poimanju zivotinja.Nitko nema nista protiv zivotinja najmanje protiv pasa jer oni nisu krivi ni zasto nego ljudska bica kao sto si ti..Iz kojih razloga ..to valjda najbolje znas sama..Imam u obitelji slicnu osobu koja je divan covjek ali nepovjerljiv prema ljudima stvorio lazni svijet oko sebe i svu svoju ljubav je poklanjao zivotinjama..Kada sam mu ocitao bukvicu i upozorio da ide sa takvim svojim nacinom razmisljanja u sto picki materinih..Poslusao me ,,dobio dijete i postao ono sto treba da bude..Tata koji voli i uziva u svome djetetu..Govorio sam mu..svasta...jebo mu sve po spisku...ali nikakve koristi..Nadji si muskarca ...ako ne mozes napravi umjetnu oplodnju...rodi dijete i shvati ces tek onda da dijete vise vrijedi od nekog tamo jebenog psa (ponavljam nije pas kriv nego covjek) kojega je budaletina kupila da se ima cime kurciti..
Izvlacis se i spinas pa kao bijesna kuja (mjesto kaya bio bi ti bas fora nadimak kuya) napadas zensku ni krivu ni duznu,,(ajde ta ti se prva nakacila sa uvredama ..pa jebga onda je razumljivo) ,vrjedjas je i omalozavas ,,,znas kako se to zove u psihologiji..naravno da znas cim znas broj buseva koji voze do vrapca..:::))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

"Pas nije namjeravao ozlijediti bebu već ju je želio donijeti roditeljima." - Page 14 Empty Re: "Pas nije namjeravao ozlijediti bebu već ju je želio donijeti roditeljima."

Post by Guest 25/3/2019, 23:04

Epikure, graševina iz tebe progovara....nekako te odaje.  Žešći si nego inače.  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

"Pas nije namjeravao ozlijediti bebu već ju je želio donijeti roditeljima." - Page 14 Empty Re: "Pas nije namjeravao ozlijediti bebu već ju je želio donijeti roditeljima."

Post by epikur37 25/3/2019, 23:05

AssadNaPodmornici wrote:pa čivave su uglavnom agresivniji pasi, laju, reže, trče okolo, samo su mali i izgledaju kao zečevi, mačke ih pojedu, pa ih nitko ne doživljava kao opasnost, u najgorem slučaju ga šutneš nogom 20metara.. 

ali pas od 30,40,50,60kg mišića, koji bi bio agresivan ko čivava, to se odmah zovu službe i odmah se to rješava po kratkom postupku..


zato imamo "evoluciju"  , ljudi kroz povjest su tamanili agresivne velike pase(jer su bili opasni), zato danas pasi u pravilu nisu agresivni(iako nažalost i dalje ima iznimaka, zato čim pas nekoga ugrize odmah mu spraše metak u glavu da eliminiraju svake tragove agresivni gena), dok čivave i pudlice koji su zaista agresivni pasi, ali su bezopasni, njih nitko ne dira


blago vama kad vam je čivava i argentinska doga isto...heblo nanu, samo nek je slobode i osobnog izbora...
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

"Pas nije namjeravao ozlijediti bebu već ju je želio donijeti roditeljima." - Page 14 Empty Re: "Pas nije namjeravao ozlijediti bebu već ju je želio donijeti roditeljima."

Post by epikur37 25/3/2019, 23:06

kofein wrote:Epikure, graševina iz tebe progovara....nekako te odaje.  Žešći si nego inače.  :D

debit,

malkice3 jesam ali kajica se neće uvrijediti imamo mi utakmica i pokoju fleku odprije...

kopji se hurac ti uvaljuješ u kavgu?
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

"Pas nije namjeravao ozlijediti bebu već ju je želio donijeti roditeljima." - Page 14 Empty Re: "Pas nije namjeravao ozlijediti bebu već ju je želio donijeti roditeljima."

Post by Counter-Strike 25/3/2019, 23:06

AssadNaPodmornici wrote:pa čivave su uglavnom agresivniji pasi, laju, reže, trče okolo, samo su mali i izgledaju kao zečevi, mačke ih pojedu, pa ih nitko ne doživljava kao opasnost, u najgorem slučaju ga šutneš nogom 20metara.. 

ali pas od 30,40,50,60kg mišića, koji bi bio agresivan ko čivava, to se odmah zovu službe i odmah se to rješava po kratkom postupku..


zato imamo "evoluciju"  , ljudi kroz povjest su tamanili agresivne velike pase(jer su bili opasni), zato danas pasi u pravilu nisu agresivni(iako nažalost i dalje ima iznimaka, zato čim pas nekoga ugrize odmah mu spraše metak u glavu da eliminiraju svake tragove agresivni gena), dok čivave i pudlice koji su zaista agresivni pasi, ali su bezopasni, njih nitko ne dira
kazu da je pas ustvari zakrzljali vuk

_________________
"Pas nije namjeravao ozlijediti bebu već ju je želio donijeti roditeljima." - Page 14 Americ10
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

"Pas nije namjeravao ozlijediti bebu već ju je želio donijeti roditeljima." - Page 14 Empty Re: "Pas nije namjeravao ozlijediti bebu već ju je želio donijeti roditeljima."

Post by Guest 25/3/2019, 23:08

epikur37 wrote:
kofein wrote:Epikure, graševina iz tebe progovara....nekako te odaje.  Žešći si nego inače.  :D

debit,

malkice3 jesam ali kajica se neće uvrijediti imamo mi utakmica i pokoju fleku odprije...

kopji se hurac ti uvaljuješ u kavgu?


Povlačim se.     :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

"Pas nije namjeravao ozlijediti bebu već ju je želio donijeti roditeljima." - Page 14 Empty Re: "Pas nije namjeravao ozlijediti bebu već ju je želio donijeti roditeljima."

Post by AssadNaPodmornici 25/3/2019, 23:09

evo, ja tebi navodnom doktoru psihologije moram objašnjavati zašto su manji psi agresivniji od viših, umjesto da ti nama objašnjavaš. jebeni su ti bosanski fakulteti

https://www.quora.com/Why-are-Chihuahuas-so-aggressive-and-confrontational-despite-their-small-size-From-an-evolutionary-standpoint-wouldnt-this-be-considered-disadvantageous-and-be-naturally-selected-against-as-its-provoking-unnecessary


ima li ikoje područje u realnom svijetu koje ti razumiješ :D 

(aj razumiš se u vožnju brodova c kategorije)


Last edited by AssadNaPodmornici on 25/3/2019, 23:10; edited 1 time in total

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21836
2018-06-14


Back to top Go down

"Pas nije namjeravao ozlijediti bebu već ju je želio donijeti roditeljima." - Page 14 Empty Re: "Pas nije namjeravao ozlijediti bebu već ju je želio donijeti roditeljima."

Post by melkior 25/3/2019, 23:10

Nema goreg od toga nego kad neurotična baba ima neurotičnu pudlicu ili čivavu za kućnog ljubimca. To je gotovo na istoj razini nego kad poremećeni sociopat pušta staforda ili pit bulla bez nadzora. 50 kila mišića, dvije tone na centimetar kubni snaga ugriza, a mentalno na razini nadrkanog trogodišnjaka  cat  Kaja je u pravu. Ima neurotičnih pudlica i ima neurotičnih pit bulova. Samo što nije isto imati u blizini neurotičnu žmečku koja laje na tebe ali ti se ne usudi približiti, ako malo zatoptaš nogama, bježi 20 metara dalje pa iz sigurne udaljenosti opet laje. I s druge strane imati ubojicu uzgojenog za borbu, a nesocijaliziranog  affraid  Makar, ne bih bebu dao na čuvanje ni jednome ni drugome. Ima nesocijaliziranih pasa i nesocijaliziranih vlasnika. To obično ide u paketu, jer kakav pas - takav i vlasnik.
avatar
melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

"Pas nije namjeravao ozlijediti bebu već ju je želio donijeti roditeljima." - Page 14 Empty Re: "Pas nije namjeravao ozlijediti bebu već ju je želio donijeti roditeljima."

Post by epikur37 25/3/2019, 23:11

kofein wrote:
epikur37 wrote:
kofein wrote:Epikure, graševina iz tebe progovara....nekako te odaje.  Žešći si nego inače.  :D

debit,

malkice3 jesam ali kajica se neće uvrijediti imamo mi utakmica i pokoju fleku odprije...

kopji se hurac ti uvaljuješ u kavgu?


Povlačim se.     :)

Pametno a i ja sam ovih dana mušičav, nisam baš najpametniji.

U nedjelju ujutro sam se digao u 4, mrak.

Nemam di kavu popiti pa na benzinsku, mali makijato i topli kroasan, otvorim bilježnicu i sve isplaniram.

5 i pol, gusti dim iznad grada, a cijeli grad spava.

Na Boriku, mislim se da se nekome brod nije upalio, plastika tako gori. Odem kad tamo luđak poput mene digao se i pali neke kabele od bakra...sve pod kontrolom.

Kupim doručak obitelji donesem i onda zalegnem.
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

"Pas nije namjeravao ozlijediti bebu već ju je želio donijeti roditeljima." - Page 14 Empty Re: "Pas nije namjeravao ozlijediti bebu već ju je želio donijeti roditeljima."

Post by Counter-Strike 25/3/2019, 23:15

melkior wrote:Nema goreg od toga nego kad neurotična baba ima neurotičnu pudlicu ili čivavu za kućnog ljubimca. To je gotovo na istoj razini nego kad poremećeni sociopat pušta staforda ili pit bulla bez nadzora. 50 kila mišića, dvije tone na centimetar kubni snaga ugriza, a mentalno na razini nadrkanog trogodišnjaka  cat  Kaja je u pravu. Ima neurotičnih pudlica i ima neurotičnih pit bulova. Samo što nije isto imati u blizini neurotičnu žmečku koja laje na tebe ali ti se ne usudi približiti, ako malo zatoptaš nogama, bježi 20 metara dalje pa iz sigurne udaljenosti opet laje. I s druge strane imati ubojicu uzgojenog za borbu, a nesocijaliziranog  affraid  Makar, ne bih bebu dao na čuvanje ni jednome ni drugome. Ima nesocijaliziranih pasa i nesocijaliziranih vlasnika. To obično ide u paketu, jer kakav pas - takav i vlasnik.
ovako to izgleda kad je pas bez kontrole,kad ubiju covjeka gdje nece psa
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

"Pas nije namjeravao ozlijediti bebu već ju je želio donijeti roditeljima." - Page 14 Empty Re: "Pas nije namjeravao ozlijediti bebu već ju je želio donijeti roditeljima."

Post by Guest 25/3/2019, 23:15

by epikur37 Today at 17:50

hebem i tebe i agresivnu čivavu...

aj u kurac s tobom se ne da razumno pičati

šteta jer inače mislimd a si ok
====================================
Malo je sjebana ali mislim da bi to dobar kurac zacas izlijecio ::::))I ne vjeruj pricama da je zgodna..tako su i za mene pricali da sam milioner pa me kuje napadale na prajvatu:::))
A sad fakat bez zajebancije...mene intresira sta stoji iza njenog takvog ponasanja..Glorificira nesto bez mozga i smisla...Da je majka vjerojatno bi bila drugacija jer zena koja nosi devet mjeseci zivot u svome stomaku drugacije msli..Doduse ima izuzetaka ali to je vec bolest.Pa jebo te ...ja bi bio u stanju tog tipa zatuc motikom...pustit psa blizu bebe moze samo zadnji kreten...tamn da je pas najdobrocudniji..moze dijete zaraziti..Pa jebi mater tamo...lizi se sa dukelama....zavijaj na mjesec...laj po cijeli dan....ali dijete je nemocno da bilo sto odlucuje i kako ce znati da je bestija puna bakterija koje nisu nikako kompatibilne sa ljudsim organizmom...naprotiv..citam neki dan pas je lizao pa joj neka bakterija pojela pola ruke...Ajde nije to pravilo...ali cim postoji jedan takav dogadjaj moras zbog preventive zastititi svoje i tudje dijete..Ja kad vidim odrasle da ljube bebu oko usta ili u oci poludim...pa picka vam materina neodgovorna...kuzis...

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

"Pas nije namjeravao ozlijediti bebu već ju je želio donijeti roditeljima." - Page 14 Empty Re: "Pas nije namjeravao ozlijediti bebu već ju je želio donijeti roditeljima."

Post by kaya 25/3/2019, 23:17

epikur37 wrote:
kofein wrote:
epikur37 wrote:
kofein wrote:Epikure, graševina iz tebe progovara....nekako te odaje.  Žešći si nego inače.  :D

debit,

malkice3 jesam ali kajica se neće uvrijediti imamo mi utakmica i pokoju fleku odprije...

kopji se hurac ti uvaljuješ u kavgu?


Povlačim se.     :)

Pametno a i ja sam ovih dana mušičav, nisam baš najpametniji.

U nedjelju ujutro sam se digao u 4, mrak.

Nemam di kavu popiti pa na benzinsku, mali makijato i topli kroasan, otvorim bilježnicu i sve isplaniram.

5 i pol, gusti dim iznad grada, a cijeli grad spava.

Na Boriku, mislim se da se nekome brod nije upalio, plastika tako gori. Odem kad tamo luđak poput mene digao se i pali neke kabele od bakra...sve pod kontrolom.

Kupim doručak obitelji donesem i onda zalegnem.
Znaci alkos koji se dize u 4:00. S njim doma nitko ne razgovara od 22:00. 
Ajmo dalje
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

"Pas nije namjeravao ozlijediti bebu već ju je želio donijeti roditeljima." - Page 14 Empty Re: "Pas nije namjeravao ozlijediti bebu već ju je želio donijeti roditeljima."

Post by kaya 25/3/2019, 23:19

frka wrote: by epikur37 Today at 17:50

hebem i tebe i agresivnu čivavu...

aj u kurac s tobom se ne da razumno pičati

šteta jer inače mislimd a si ok
====================================
Malo je sjebana ali mislim da bi to dobar kurac zacas izlijecio ::::))I ne vjeruj pricama da je zgodna..tako su i za mene pricali da sam milioner pa me kuje napadale na prajvatu:::))
A sad fakat bez zajebancije...mene intresira sta stoji iza njenog takvog ponasanja..Glorificira nesto bez mozga i smisla...Da je majka vjerojatno bi bila drugacija jer zena koja nosi devet mjeseci zivot u svome stomaku drugacije msli..Doduse ima izuzetaka ali to je vec bolest.Pa jebo te ...ja bi bio u stanju tog tipa zatuc motikom...pustit psa blizu bebe moze samo zadnji kreten...tamn da je pas najdobrocudniji..moze dijete zaraziti..Pa jebi mater tamo...lizi se sa dukelama....zavijaj na mjesec...laj po cijeli dan....ali dijete je nemocno da bilo sto odlucuje  i kako ce znati da je bestija puna bakterija koje nisu nikako kompatibilne sa ljudsim organizmom...naprotiv..citam neki dan pas je lizao pa joj neka bakterija pojela pola ruke...Ajde nije to pravilo...ali cim postoji jedan takav dogadjaj moras zbog preventive zastititi svoje i tudje dijete..Ja kad vidim odrasle da ljube bebu oko usta ili u oci poludim...pa picka vam materina neodgovorna...kuzis...

Ovo je vec ozbiljnije, dijagnoza definitivno. E sad koja znaju psihijatri.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

"Pas nije namjeravao ozlijediti bebu već ju je želio donijeti roditeljima." - Page 14 Empty Re: "Pas nije namjeravao ozlijediti bebu već ju je želio donijeti roditeljima."

Post by AssadNaPodmornici 25/3/2019, 23:20

kaya wrote:
epikur37 wrote:
kofein wrote:
epikur37 wrote:
kofein wrote:Epikure, graševina iz tebe progovara....nekako te odaje.  Žešći si nego inače.  :D

debit,

malkice3 jesam ali kajica se neće uvrijediti imamo mi utakmica i pokoju fleku odprije...

kopji se hurac ti uvaljuješ u kavgu?


Povlačim se.     :)

Pametno a i ja sam ovih dana mušičav, nisam baš najpametniji.

U nedjelju ujutro sam se digao u 4, mrak.

Nemam di kavu popiti pa na benzinsku, mali makijato i topli kroasan, otvorim bilježnicu i sve isplaniram.

5 i pol, gusti dim iznad grada, a cijeli grad spava.

Na Boriku, mislim se da se nekome brod nije upalio, plastika tako gori. Odem kad tamo luđak poput mene digao se i pali neke kabele od bakra...sve pod kontrolom.

Kupim doručak obitelji donesem i onda zalegnem.
Znaci alkos koji se dize u 4:00. S njim doma nitko ne razgovara od 22:00. 
Ajmo dalje
ahahhahahaha
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21836
2018-06-14


Back to top Go down

"Pas nije namjeravao ozlijediti bebu već ju je želio donijeti roditeljima." - Page 14 Empty Re: "Pas nije namjeravao ozlijediti bebu već ju je želio donijeti roditeljima."

Post by epikur37 25/3/2019, 23:20

kayo, ako ti treba za utjehu

podpisat ću :D
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

"Pas nije namjeravao ozlijediti bebu već ju je želio donijeti roditeljima." - Page 14 Empty Re: "Pas nije namjeravao ozlijediti bebu već ju je želio donijeti roditeljima."

Post by kaya 25/3/2019, 23:21

kofein wrote:Epikure, graševina iz tebe progovara....nekako te odaje.  Žešći si nego inače.  :D
Ovaj je zabavan
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

"Pas nije namjeravao ozlijediti bebu već ju je želio donijeti roditeljima." - Page 14 Empty Re: "Pas nije namjeravao ozlijediti bebu već ju je želio donijeti roditeljima."

Post by kaya 25/3/2019, 23:22

AssadNaPodmornici wrote:
kaya wrote:
epikur37 wrote:
kofein wrote:
epikur37 wrote:

debit,

malkice3 jesam ali kajica se neće uvrijediti imamo mi utakmica i pokoju fleku odprije...

kopji se hurac ti uvaljuješ u kavgu?


Povlačim se.     :)

Pametno a i ja sam ovih dana mušičav, nisam baš najpametniji.

U nedjelju ujutro sam se digao u 4, mrak.

Nemam di kavu popiti pa na benzinsku, mali makijato i topli kroasan, otvorim bilježnicu i sve isplaniram.

5 i pol, gusti dim iznad grada, a cijeli grad spava.

Na Boriku, mislim se da se nekome brod nije upalio, plastika tako gori. Odem kad tamo luđak poput mene digao se i pali neke kabele od bakra...sve pod kontrolom.

Kupim doručak obitelji donesem i onda zalegnem.
Znaci alkos koji se dize u 4:00. S njim doma nitko ne razgovara od 22:00. 
Ajmo dalje
ahahhahahaha
:) pa jesi cuo da se ljudi dizu u 4:00 a nemaju psihicki problem i ne rade od 5:00?
Nisi jel tako.
Sad ce mene proglasiti ludom pretpostavljam
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

"Pas nije namjeravao ozlijediti bebu već ju je želio donijeti roditeljima." - Page 14 Empty Re: "Pas nije namjeravao ozlijediti bebu već ju je želio donijeti roditeljima."

Post by melkior 25/3/2019, 23:24

Stvar je vrlo jednostavna: pametne žene će za kućne ljubimce birati mačke, jer su one baš kao i mačke, samostalne, lovice, uravnotežene i dobre ljubavnice.  
Pametni muškarci će za kućne ljubimce birati pse, i to one veće, ali uravnotežene. 

Ima neka psihološka studija koja kaže da muškarcima koji biraju mačke, te mačke zamjenjuju ženu u smislu socijalnih odnosa. Žene koje biraju male pse su neurotične, nesigurne i vole dominirati nad muškarcima. Ženama koje biraju velike pse oni predstavljaju supstitut za dečka. 


 Ima li koja zgodna cura u blizini koja nije neurotična i agresivna?   :cleanteeth

Gdje je ta pozitivna ženska emancipacija?



avatar
melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

"Pas nije namjeravao ozlijediti bebu već ju je želio donijeti roditeljima." - Page 14 Empty Re: "Pas nije namjeravao ozlijediti bebu već ju je želio donijeti roditeljima."

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 14 of 21 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum