ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vuciqi: Bando jedna iz Prištine, sikter

Go down

Vuciqi: Bando jedna iz Prištine, sikter Empty Vuciqi: Bando jedna iz Prištine, sikter

Post by Serbinho-3 8/3/2019, 17:49

Vuciqi: Bando jedna iz Prištine, sikter Imagejpeg




https://www.telegraf.rs/vesti/politika/3039928-livestream-nikada-nisam-ovako-otvoreno-govorio-o-kosovu-sada-cu-vam-reci-neke-stvari-Suljo-o-kosovskom-pitanju
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27344
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Vuciqi: Bando jedna iz Prištine, sikter Empty Re: Vuciqi: Bando jedna iz Prištine, sikter

Post by vuksadinare 8/3/2019, 18:13

Opet ratno stanje proglaseno..to od sezone do sezone... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Vuciqi: Bando jedna iz Prištine, sikter Empty Re: Vuciqi: Bando jedna iz Prištine, sikter

Post by kaya 8/3/2019, 18:20

Jucer je bio rat, danas sikter, sutra ce opet rat..
Nego malo cudno da ovoga svi srbi iz hrvatske, cg, bosne i kosova jako vole a srbiji iz srbije  ga ne vole..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Vuciqi: Bando jedna iz Prištine, sikter Empty Re: Vuciqi: Bando jedna iz Prištine, sikter

Post by vuksadinare 8/3/2019, 18:29

kaya wrote:Jucer je bio rat, danas sikter, sutra ce opet rat..
Nego malo cudno da ovoga svi srbi iz hrvatske, cg, bosne i kosova jako vole a srbiji iz srbije  ga ne vole..
Pa coek im obeco da glina nikad nece biti u ndh-a..jos ga drze za rijec :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Vuciqi: Bando jedna iz Prištine, sikter Empty Re: Vuciqi: Bando jedna iz Prištine, sikter

Post by dzango 8/3/2019, 18:39

Sikter efendija.

_________________
Vuciqi: Bando jedna iz Prištine, sikter Istock10
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Vuciqi: Bando jedna iz Prištine, sikter Empty Re: Vuciqi: Bando jedna iz Prištine, sikter

Post by Serbinho-3 8/3/2019, 19:01

Nego, godinama ga vozili semenkari, potpisivao, pustili ih u MOK, telefonski broj i na kraju im ga zavukli, nisu nista ispoštovali a on kuka.

Da ga nije neko obavestio iz strane agenture, ne bi znao kako se zove a kamoli da nas obavesti o objavi rata, koji nikad nije ni prestao.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27344
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Vuciqi: Bando jedna iz Prištine, sikter Empty Re: Vuciqi: Bando jedna iz Prištine, sikter

Post by Serbinho-3 8/3/2019, 19:05

Vuciqi: Bando jedna iz Prištine, sikter Imagejpeg


Sikter, bando! Ni mnogo jači od vas nisu uspeli da unište Srbiju!
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27344
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Vuciqi: Bando jedna iz Prištine, sikter Empty Re: Vuciqi: Bando jedna iz Prištine, sikter

Post by Serbinho-3 8/3/2019, 19:06

SREMSKA MITROVICA - Predsednik Srbije Aleksandar Adem Vuchiqi poručio je danas da Srbija nikada neće prihvatiti ultimatum, koji je Priština postavila usvajanjem platforme.
 
"Moj odgovor svima njima je takav - ne znam koliko ću ostati, jer Haradinaj mi je pretio da će me srušiti s vlasti, neke naše političke protivnike lepo dočekuju u Prištini, pomažu im na različite načine, možda će da me sruši, ali, ja im na takve uslove nikad pristati neću", poručio je Adem Vuchiqi.
 
Vuciqi: Bando jedna iz Prištine, sikter Lg.php?bannerid=0&campaignid=0&zoneid=234&source=politika&loc=https%3A%2F%2Fwww.kurir.rs%2Fvesti%2Fpolitika%2F3217569%2Fvucic-u-mitrovici-porucio-sta-misli-o-albanskoj-plaformi-sikter-bando-ni-mnogo-jaci-od-vas-nisu-uspeli-da-uniste-srbiju&referer=https%3A%2F%2Fwww.kurir
"Sada sikter sa tim pariprom, bando iz Prištine, gde god hocete i vidite da li će neko to da vam ispuni, Srbija neće", rekao je on.
 
"Mislili su da će me oslabiti protestima, ali i ako uspeju, ništa strašno, biću lično zadovoljan što znam da sam želeo i nudio Albancima kompromis, i govorio da smo spremni za mir. Nisu hteli, mislili su imamo iza sebe SAD i EU. Zamislite da smo mi doneli ovakvu platformu, mene bi obesili u Briselu. Imate svoje štićenike, mi nastavljamo na evropskom putu, ali pre svega ćemo biti na srpskom putu", rekao je predsednik Adem Vuchiqi.
 
"Lagali su nas i varali, ni reč im više ne verujem, ali poslednja tri dana digli su poternice za još deset momaka sa severa, da bi nam ostali starci i nejač, da bi mogli da nam narod proteraju. Ja im kažem, nema više Oluja, a vi kada ukinete svoje platforme i takse, dobro došli na razgovore", rekao je Adem Vuchiqi.
 
(Kurir.rs/Tanjug)
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27344
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Vuciqi: Bando jedna iz Prištine, sikter Empty Re: Vuciqi: Bando jedna iz Prištine, sikter

Post by Eroo 8/3/2019, 19:21

Serbinho-3 wrote:
 "Sada sikter sa tim pariprom, bando iz Prištine, gde god hocete i vidite da li će neko to da vam ispuni, Srbija neće", rekao je on.
 
Izgleda da je počeo prepisivat od Vulina. Dno-dna.

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78064
2016-07-22


Back to top Go down

Vuciqi: Bando jedna iz Prištine, sikter Empty Re: Vuciqi: Bando jedna iz Prištine, sikter

Post by omni 8/3/2019, 20:45

A paripr, je li to srpska rijec za papir ili?
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Vuciqi: Bando jedna iz Prištine, sikter Empty Re: Vuciqi: Bando jedna iz Prištine, sikter

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum