ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kaos i sukobi u Venezueli, Trump priznao oporbu kao legitimnu, Erdogan pružio puno podršku Madurou

Page 7 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Kaos i sukobi u Venezueli, Trump priznao oporbu kao legitimnu, Erdogan pružio puno podršku Madurou - Page 7 Empty Re: Kaos i sukobi u Venezueli, Trump priznao oporbu kao legitimnu, Erdogan pružio puno podršku Madurou

Post by Yehudim Thu 24 Jan - 15:17

kofein wrote:
marcellus wrote:

madura je narod već svrgnuo, to su ameri samo potvrdili


Ae
Kaos i sukobi u Venezueli, Trump priznao oporbu kao legitimnu, Erdogan pružio puno podršku Madurou - Page 7 Marcha-en-caracas-16057
:tu

Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Kaos i sukobi u Venezueli, Trump priznao oporbu kao legitimnu, Erdogan pružio puno podršku Madurou - Page 7 Empty Re: Kaos i sukobi u Venezueli, Trump priznao oporbu kao legitimnu, Erdogan pružio puno podršku Madurou

Post by Ringo10 Thu 24 Jan - 15:18

Izbori su bili savrseno regularni. A to sto neki bojkotiraju to je njihov problem.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Kaos i sukobi u Venezueli, Trump priznao oporbu kao legitimnu, Erdogan pružio puno podršku Madurou - Page 7 Empty Re: Kaos i sukobi u Venezueli, Trump priznao oporbu kao legitimnu, Erdogan pružio puno podršku Madurou

Post by Guest Thu 24 Jan - 15:20

marcellus wrote:
Gnječ wrote:
marcellus wrote:uostalom, ako venecuela nema znanja, tehnologije ni novca da bi sama vadila naftu (a zašto profit od nafte dok je curio potocima, dok su postrojenja bila nova i dok je barel bio 140 dolara nisu uložili u razvoj i održavanje, umjesto u "socijalna davanja" vojsci chavezovih birača?) zašto onda žele biti vlasnici svega? A imaju samo golu naftu u zemlji?

nek daju onda koncesije za bušenje onom tko ima kapital, znanje, tehnologiju. Mogli su imat i oni i tehnologiju i kapital. Da ih je zanimalo. Ali je lakše bilo drkat kurac dok je nafta curila sama i ameri brinuli o svemu. Pa se postalo malo pohlepno pa se nije htjelo da ameri uzmu dio profita i daju državi samo za koncesiju nego se htjelo imat svoja naftna postrojenja, al bez znanja i tehnologije.

pa se otelo postrojenja amerima, pa je ispalo da ih ne znaju popravit. A ameri baš đubarad, ne bi besplatno venecueli popravili postrojenja koja im je venecuela ukrala.

jebote Isus pa ta postrojenja su u funkciji i danas takva postrojenja se ne kvare tek tako nakon mjesec ili godinu dana. dakle postrojenja su tip-top problem je što nema tko raditi jer svi inženjeri i ostali stručnjaci su dobili otkaz ili su sami dali otkaz i više nema know-how ovi koji su ostali neznaju upravljati s tim postrojenjima fali im know-how.

a šta ja drugo kažem.. fali im znanje.

ali i postrojenja su u kurcu i dotrajala, svake godine se mora masu toga na buštinama promijenit, a nikog nije bilo briga

ko i rafinerija sisak i rijeka uostalom, mislim da od pedeset i neke nije sustavno modernizirana... i sad se svi čude da radi gubitke i da se mora zatvorit jer se sad više ne isplati proširivati

kako da ne

nemožeš uspoređivati rafinerije i crpilišta nafte. u Venezueli se bitumen (asfalt) crpi a ne prerađuje to su sasvim dva različita postrojenja i tehnologije. u rvata rafinerije rade gubitke jer se HA DE ZE MORA HRANITI.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kaos i sukobi u Venezueli, Trump priznao oporbu kao legitimnu, Erdogan pružio puno podršku Madurou - Page 7 Empty Re: Kaos i sukobi u Venezueli, Trump priznao oporbu kao legitimnu, Erdogan pružio puno podršku Madurou

Post by AssadNaPodmornici Thu 24 Jan - 15:20

najjača stvar je što je Marudo rekao "želimo USA diplomate van u 72h"..

kaže mu Trump .. "mi ne priznajemo vlast Maruda, dakle on nema legitimitet protjerati USA diplomate" "svaki pokušaj nasilnog protjerivanja USA diplomata će se smatrati terorističkim napadom na USA" ..pa se ti misli pajdo.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21832
2018-06-14


Back to top Go down

Kaos i sukobi u Venezueli, Trump priznao oporbu kao legitimnu, Erdogan pružio puno podršku Madurou - Page 7 Empty Re: Kaos i sukobi u Venezueli, Trump priznao oporbu kao legitimnu, Erdogan pružio puno podršku Madurou

Post by AssadNaPodmornici Thu 24 Jan - 15:21

Gnječ wrote:
marcellus wrote:
Gnječ wrote:
marcellus wrote:uostalom, ako venecuela nema znanja, tehnologije ni novca da bi sama vadila naftu (a zašto profit od nafte dok je curio potocima, dok su postrojenja bila nova i dok je barel bio 140 dolara nisu uložili u razvoj i održavanje, umjesto u "socijalna davanja" vojsci chavezovih birača?) zašto onda žele biti vlasnici svega? A imaju samo golu naftu u zemlji?

nek daju onda koncesije za bušenje onom tko ima kapital, znanje, tehnologiju. Mogli su imat i oni i tehnologiju i kapital. Da ih je zanimalo. Ali je lakše bilo drkat kurac dok je nafta curila sama i ameri brinuli o svemu. Pa se postalo malo pohlepno pa se nije htjelo da ameri uzmu dio profita i daju državi samo za koncesiju nego se htjelo imat svoja naftna postrojenja, al bez znanja i tehnologije.

pa se otelo postrojenja amerima, pa je ispalo da ih ne znaju popravit. A ameri baš đubarad, ne bi besplatno venecueli popravili postrojenja koja im je venecuela ukrala.

jebote Isus pa ta postrojenja su u funkciji i danas takva postrojenja se ne kvare tek tako nakon mjesec ili godinu dana. dakle postrojenja su tip-top problem je što nema tko raditi jer svi inženjeri i ostali stručnjaci su dobili otkaz ili su sami dali otkaz i više nema know-how ovi koji su ostali neznaju upravljati s tim postrojenjima fali im know-how.

a šta ja drugo kažem.. fali im znanje.

ali i postrojenja su u kurcu i dotrajala, svake godine se mora masu toga na buštinama promijenit, a nikog nije bilo briga

ko i rafinerija sisak i rijeka uostalom, mislim da od pedeset i neke nije sustavno modernizirana... i sad se svi čude da radi gubitke i da se mora zatvorit jer se sad više ne isplati proširivati

kako da ne

nemožeš  uspoređivati  rafinerije i crpilišta nafte. u Venezueli se bitumen (asfalt) crpi a ne prerađuje to su sasvim dva različita postrojenja i tehnologije. u rvata rafinerije rade gubitke jer se HA DE ZE MORA HRANITI.
venezuela , hrvatska , našao si zemlje za uspoređivati.. dodaj još rusiju, srbiju i bosnu, i ukrainu, i krug je zatvoren.. 5šupljih lonaca se ruga jedni drugima.. 

istina je da u venezueli uvoze benzin :D :D , za sada još mogu vaditi naftu(iako im je hrpa prostrojenja propala, još neka rade) , ali nemaju više znanja niti tehnologije za preraditi naftu u gorivo..
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21832
2018-06-14


Back to top Go down

Kaos i sukobi u Venezueli, Trump priznao oporbu kao legitimnu, Erdogan pružio puno podršku Madurou - Page 7 Empty Re: Kaos i sukobi u Venezueli, Trump priznao oporbu kao legitimnu, Erdogan pružio puno podršku Madurou

Post by Guest Thu 24 Jan - 15:23

marcellus wrote:
Gnječ wrote:
stvarno ti je vrijeme da promijeniš dilera. u Venezueli nema krupnih kapitalista?

Here are the top 7 Richest People in Venezuela and their net worth in June 2018

https://topmost10.com/here-are-the-top-7-richest-people-in-venezuela-and-their-net-worth-in-june-2018/

da, gnječo u svakoj zemlji ima sedam najbogatijih..  bilo je i u jugi privatnika s masu love... samo kvaka je da je venecuela socijalistička, a naftna kompanija NACIONALIZIRANA.

pa i u rvata je sve nacionalizirano.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kaos i sukobi u Venezueli, Trump priznao oporbu kao legitimnu, Erdogan pružio puno podršku Madurou - Page 7 Empty Re: Kaos i sukobi u Venezueli, Trump priznao oporbu kao legitimnu, Erdogan pružio puno podršku Madurou

Post by AssadNaPodmornici Thu 24 Jan - 15:23

isto tako venezuela ima jedne od najvećih zalih pitke vode na planeti zemlji , a imaju problema sa opskrbom stanovništva pitkom vodom

imaju jednu od najvećih količina hidroenergije po glavi stanovnika a svako malo prekidi i nestašice sa strujom..

tako je i nesretni SSSR imao najveće količine plodne zemlje po glavi stanovnika a umirali ljudi od gladi.. 


šta će vama ljudi socijalizam.. šta kome treba socijalizam  , može li mi netko objasniti

leže na nafti, umjesto da se guše u parama i seru u zlatne školjke kao arapi, ovdje ekipa gladuje i još uvoze gorivo

leže na pitkoj vodi, a ovi žedni

leže na energiji a nestašica struje

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21832
2018-06-14


Back to top Go down

Kaos i sukobi u Venezueli, Trump priznao oporbu kao legitimnu, Erdogan pružio puno podršku Madurou - Page 7 Empty Re: Kaos i sukobi u Venezueli, Trump priznao oporbu kao legitimnu, Erdogan pružio puno podršku Madurou

Post by AssadNaPodmornici Thu 24 Jan - 15:25

AssadNaPodmornici wrote:isto tako venezuela ima jedne od najvećih zalih pitke vode na planeti zemlji , a imaju problema sa opskrbom stanovništva pitkom vodom

imaju jednu od najvećih količina hidroenergije po glavi stanovnika a svako malo prekidi i nestašice sa strujom..

tako je i nesretni SSSR imao najveće količine plodne zemlje po glavi stanovnika a umirali ljudi od gladi.. 


šta će vama ljudi socijalizam.. šta kome treba socijalizam  , može li mi netko objasniti

leže na nafti, umjesto da se guše u parama i seru u zlatne školjke kao arapi, ovdje ekipa gladuje i još uvoze gorivo

leže na pitkoj vodi, a ovi žedni

leže na energiji a nestašica struje


treba to srušiti, bombardirati, srušiti, i uspostaviti vlast koja će uvesti kapitalizam
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21832
2018-06-14


Back to top Go down

Kaos i sukobi u Venezueli, Trump priznao oporbu kao legitimnu, Erdogan pružio puno podršku Madurou - Page 7 Empty Re: Kaos i sukobi u Venezueli, Trump priznao oporbu kao legitimnu, Erdogan pružio puno podršku Madurou

Post by Guest Thu 24 Jan - 15:31

AssadNaPodmornici wrote:najjača stvar je što je Marudo rekao "želimo USA diplomate van u 72h"..

kaže mu Trump .. "mi ne priznajemo vlast Maruda, dakle on nema legitimitet protjerati USA diplomate" "svaki pokušaj nasilnog protjerivanja USA diplomata će se smatrati terorističkim napadom na USA" ..pa se ti misli pajdo.

hahaha...da da da wishful thinking...

Rusija je u petak protjerala ukupno 59 diplomata iz 23 države i zadržava pravo poduzeti akcije protiv još četiri zemlje u odgovoru na masovno koordinirano protjerivanje ruskih diplomata zbog trovanja bivšeg dvostrukog ruskog špijuna Sergeja Skripala u Velikoj Britaniji za što London optužuje Moskvu.

Dan ranije Moskva je naredila protjerivanje 60 američkih diplomata i zatvaranje američkog konzulata u Sankt Petersburgu.

eto Tump rusko protjerivanje američkih diplomata ne smatra terorističkim napadom na USA.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kaos i sukobi u Venezueli, Trump priznao oporbu kao legitimnu, Erdogan pružio puno podršku Madurou - Page 7 Empty Re: Kaos i sukobi u Venezueli, Trump priznao oporbu kao legitimnu, Erdogan pružio puno podršku Madurou

Post by Guest Thu 24 Jan - 15:35

marcellus wrote:
Gnječ wrote:
stvarno ti je vrijeme da promijeniš dilera. u Venezueli nema krupnih kapitalista?

Here are the top 7 Richest People in Venezuela and their net worth in June 2018

https://topmost10.com/here-are-the-top-7-richest-people-in-venezuela-and-their-net-worth-in-june-2018/

da, gnječo u svakoj zemlji ima sedam najbogatijih..  bilo je i u jugi privatnika s masu love... samo kvaka je da je venecuela socijalistička, a naftna kompanija NACIONALIZIRANA.

ALI TI TVRDIŠ DA U VENEZUELI NEMA NITI JEDNOG KAPITALISTA NI VELIKOG NI MALOG I ONDA TI MENE IDEŠ UVJERAVATI DA IH IMA. KAKO TO SAD TI MENI SOLIŠ PAMET DA IH IMA??? NEMOJ MENE ZAJEBAVATI JES ME ČUO?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kaos i sukobi u Venezueli, Trump priznao oporbu kao legitimnu, Erdogan pružio puno podršku Madurou - Page 7 Empty Re: Kaos i sukobi u Venezueli, Trump priznao oporbu kao legitimnu, Erdogan pružio puno podršku Madurou

Post by marcellus Thu 24 Jan - 15:40

poštedi me teorija zavjera o krupnim kapitalistima, ionak svi oni podržavaju komunizam u ovom ili onom obliku

_________________
Kaos i sukobi u Venezueli, Trump priznao oporbu kao legitimnu, Erdogan pružio puno podršku Madurou - Page 7 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Kaos i sukobi u Venezueli, Trump priznao oporbu kao legitimnu, Erdogan pružio puno podršku Madurou - Page 7 Empty Re: Kaos i sukobi u Venezueli, Trump priznao oporbu kao legitimnu, Erdogan pružio puno podršku Madurou

Post by marcellus Thu 24 Jan - 15:41

Gnječ wrote:
marcellus wrote:
Gnječ wrote:
stvarno ti je vrijeme da promijeniš dilera. u Venezueli nema krupnih kapitalista?

Here are the top 7 Richest People in Venezuela and their net worth in June 2018

https://topmost10.com/here-are-the-top-7-richest-people-in-venezuela-and-their-net-worth-in-june-2018/

da, gnječo u svakoj zemlji ima sedam najbogatijih..  bilo je i u jugi privatnika s masu love... samo kvaka je da je venecuela socijalistička, a naftna kompanija NACIONALIZIRANA.

pa i u rvata je sve nacionalizirano.

pa zato hrvati i jesu u kurcu

_________________
Kaos i sukobi u Venezueli, Trump priznao oporbu kao legitimnu, Erdogan pružio puno podršku Madurou - Page 7 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Kaos i sukobi u Venezueli, Trump priznao oporbu kao legitimnu, Erdogan pružio puno podršku Madurou - Page 7 Empty Re: Kaos i sukobi u Venezueli, Trump priznao oporbu kao legitimnu, Erdogan pružio puno podršku Madurou

Post by Guest Thu 24 Jan - 15:54

marcellus wrote:poštedi me teorija zavjera o krupnim kapitalistima, ionak svi oni podržavaju komunizam u ovom ili onom obliku

pa ti si tvrdio da ih u Venezueli uopće nema pa sam ti ih ja našao sedam. i ti umjesto da mi se izviniš smeće balkansko ti još mene napadaš?!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kaos i sukobi u Venezueli, Trump priznao oporbu kao legitimnu, Erdogan pružio puno podršku Madurou - Page 7 Empty Re: Kaos i sukobi u Venezueli, Trump priznao oporbu kao legitimnu, Erdogan pružio puno podršku Madurou

Post by AssadNaPodmornici Thu 24 Jan - 16:21

ima u venezueli kapitalista, ali neznači da je zemlja kapitalistička. država kontrolira baš sve, nacionlizacija hrpa poduzeća, reguliranje cijena, štampanje novca, itd. 

ti venezuelanski kapitalisti su više neka anarhistička ekipa koja djeluje neovisno o državi, ono , ne priznavaju vlast šofera, izbjegavaju i plaćanje poreza, imaju vlastitu miliciju koja čuva njihovu privatnu imovinu.. situacija dosta podsjeća na rusiju 1918, ono kada je divljao građanski rat. nije to značilo da je rusija odmah postala socijalistička zemlja preko noći, trebalo je skršiti otpor, tako i venezuela, postoje još kulaci, ostaci gornje i srednje klase, koji se ne predaju baš tako, zato i ovo sve jest ovo.. 

konačni stadij socijalizma bi bio kada bi venezuelanska vlada uhvatila i pobila svakoga tko je ostao a da je malo bogatiji, a onda srednji stalež, a onda svatko tko jede više od 2000kalorija dnevno, i takve potamaniti, a onda imaš konačni socijalizam. 

ali bez obzira na to, venezuelu se može nazvati socijalističkom zemljom.. kao što u Americi postoji velik udio države u ekonomiji, pa sve jedno je zovemo kapitalističkom zemljomn

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21832
2018-06-14


Back to top Go down

Kaos i sukobi u Venezueli, Trump priznao oporbu kao legitimnu, Erdogan pružio puno podršku Madurou - Page 7 Empty Re: Kaos i sukobi u Venezueli, Trump priznao oporbu kao legitimnu, Erdogan pružio puno podršku Madurou

Post by abraham Thu 24 Jan - 16:28


_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

Kaos i sukobi u Venezueli, Trump priznao oporbu kao legitimnu, Erdogan pružio puno podršku Madurou - Page 7 Empty Re: Kaos i sukobi u Venezueli, Trump priznao oporbu kao legitimnu, Erdogan pružio puno podršku Madurou

Post by Sora Thu 24 Jan - 16:42

[NIJE TI OVO 1973.: AMERIČKI PUČ U VENEZUELI NEĆE PROĆI]

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Kaos i sukobi u Venezueli, Trump priznao oporbu kao legitimnu, Erdogan pružio puno podršku Madurou - Page 7 Empty Re: Kaos i sukobi u Venezueli, Trump priznao oporbu kao legitimnu, Erdogan pružio puno podršku Madurou

Post by RayMabus Thu 24 Jan - 16:46

Ima li u Venezueli kapitalista kad je naftni biznis u pitanju potpuno je nebitno jer niti jedan kapitalista neće ulagat lovu u nešto čija je cijena 27 dolara na tržištu a Amerčka je 23,5

To može samo putin jer je njegova nafta 20 dolara pa kad izmiša u omjeru 1:1 sa venezuelanskom dobije točno cijenu od 23,5 dolara 

A to je cijena nafte u Americi
RayMabus
RayMabus

Posts : 181998
2014-04-11


Back to top Go down

Kaos i sukobi u Venezueli, Trump priznao oporbu kao legitimnu, Erdogan pružio puno podršku Madurou - Page 7 Empty Re: Kaos i sukobi u Venezueli, Trump priznao oporbu kao legitimnu, Erdogan pružio puno podršku Madurou

Post by Sora Thu 24 Jan - 16:48

Gnječ wrote:A
marcellus wrote:poštedi me teorija zavjera o krupnim kapitalistima, ionak svi oni podržavaju komunizam u ovom ili onom obliku

pa ti si tvrdio da ih u Venezueli uopće nema pa sam ti ih ja našao sedam. i ti umjesto da mi se izviniš smeće balkansko ti još mene napadaš?!
Krupni kapitalist cak ni u 
Kini ne podrzava komunizam 
Ovaj Marcelko stvarno vise nije za ozbiljnu raspravu 
On ovdje vakjda PUSTA BALONE probne da moze sklepat kolumnu 
Ili PUSTA PRDEZ 
.VRAG CE GA ZNAT :cry

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Kaos i sukobi u Venezueli, Trump priznao oporbu kao legitimnu, Erdogan pružio puno podršku Madurou - Page 7 Empty Re: Kaos i sukobi u Venezueli, Trump priznao oporbu kao legitimnu, Erdogan pružio puno podršku Madurou

Post by Guest Thu 24 Jan - 17:00

Sora wrote:
Gnječ wrote:A
marcellus wrote:poštedi me teorija zavjera o krupnim kapitalistima, ionak svi oni podržavaju komunizam u ovom ili onom obliku

pa ti si tvrdio da ih u Venezueli uopće nema pa sam ti ih ja našao sedam. i ti umjesto da mi se izviniš smeće balkansko ti još mene napadaš?!
Krupni kapitalist cak ni u 
Kini ne podrzava komunizam 
Ovaj Marcelko stvarno vise nije za ozbiljnu raspravu 
On ovdje vakjda PUSTA BALONE probne da moze sklepat kolumnu 
Ili PUSTA PRDEZ 
.VRAG CE GA ZNAT :cry

pao je u depresiju kad je vidio veberov kurac.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kaos i sukobi u Venezueli, Trump priznao oporbu kao legitimnu, Erdogan pružio puno podršku Madurou - Page 7 Empty Re: Kaos i sukobi u Venezueli, Trump priznao oporbu kao legitimnu, Erdogan pružio puno podršku Madurou

Post by marcellus Thu 24 Jan - 17:31

abraham wrote:

300 dolara steak, pisao sam o tome pred tri četiri mjeseca.

https://narod.hr/svijet/propast-venezuele-od-nade-u-novi-demokratski-socijalizam-do-iste-stare-price


Predsjednik Venezuele Nicolas Maduro je prošlog vikenda snimljen kako ruča u Istanbulu, u restoranu slavnog kuhara poznatog kao “Salt Bae”. Snimka debelog Madura kako zabada vilicu u gotovo tristo dolara skup odrezak izazvala je bijes u njegovoj zemlji, gdje trećina ljudi jede samo jednom dnevno, devedeset posto je ispod granice siromaštva, gdje su djeca često neuhranjena i brojni žive s manje od jednog dolara dnevno. Njegova supruga, koja je bila s njim, je odmah prozvana Marijom Antoanetom socijalizma.

Odakle tolika bijeda, kako je zemlja s najvećim prirodnim rezervoarom pitke vode na svijetu, rijekom Orinoco, ostala bez pitke vode? Kako je zemlja s najvećim potvrđenim i komercijalno iskoristivim nalazištima nafte prisiljena uvoziti benzin? Kako je zemlja koja je nevjerojatno plodna i bogata ostala bez hrane, kako je došlo do toga da ljudi čekaju u kilometarskim redovima pred praznim dućanima, i tuku se za komadić kruha? Do toga da trudnice prelaze u gotovo bankrotirani Brazil kako bi tamo rodile, jer u Venezueli nema lijekova ni hrane, a taj isti Brazil zbog ogromnog priljeva izbjeglica iz Venezuele razmišlja o gradnji zida? Kako se dogodilo da stotine tisuća ljudi prosvjeduju protiv vlasti, a onda ta ista vlast, koju ne podržava gotovo nitko, ponovo osvoji izbore?

Jedna riječ je zapravo dovoljna: Socijalizam.


_________________
Kaos i sukobi u Venezueli, Trump priznao oporbu kao legitimnu, Erdogan pružio puno podršku Madurou - Page 7 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Kaos i sukobi u Venezueli, Trump priznao oporbu kao legitimnu, Erdogan pružio puno podršku Madurou - Page 7 Empty Re: Kaos i sukobi u Venezueli, Trump priznao oporbu kao legitimnu, Erdogan pružio puno podršku Madurou

Post by marcellus Thu 24 Jan - 17:33

Sora wrote:[NIJE TI OVO 1973.: AMERIČKI PUČ U VENEZUELI NEĆE PROĆI]

73. je čile spašen od toga da ne postane Venecuela

_________________
Kaos i sukobi u Venezueli, Trump priznao oporbu kao legitimnu, Erdogan pružio puno podršku Madurou - Page 7 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Kaos i sukobi u Venezueli, Trump priznao oporbu kao legitimnu, Erdogan pružio puno podršku Madurou - Page 7 Empty Re: Kaos i sukobi u Venezueli, Trump priznao oporbu kao legitimnu, Erdogan pružio puno podršku Madurou

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum