ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sve popularniji child - free hoteli i aranžmani

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Sve popularniji child - free hoteli i aranžmani - Page 4 Empty Re: Sve popularniji child - free hoteli i aranžmani

Post by Guest 24/10/2015, 10:20

dzango wrote:
Yehudi wrote:
jokerman wrote:mislim da ce ti child free resorti imat svoju klijantelu, definitivno dobra ideja. Uostalom koji ce vrag klinci sa mamom i tatom na odmoru, to se strpa u neki kamp i tamo nek uci skautske vjestine. Ajde koliko su dica odmora pokvarila, a trebaju i muz i zena imat malo vrimena za sebe, to ce na kraju krajeva osnazit vezu i izbjegnut ce se primjerice moguci razvod braka, koji bi opet najvis epogodio tu istu dicu. Ajd kod babe i dede i tamo kmeci.

B-) Potpis
Ono jest. Ta deca samo smetaju. Treba napraviti neki kamp za decu leti. Kao sa azilantima. Da ne smetaju.
U Jugoslaviji su postojali Izvidjaci.. lol! ,pa radne akcije,pa ovo i ono...

Vi sad imate qrc...nis.. jocolor

Guest
Guest


Back to top Go down

Sve popularniji child - free hoteli i aranžmani - Page 4 Empty Re: Sve popularniji child - free hoteli i aranžmani

Post by dzango 24/10/2015, 10:22

kaja_333 wrote:
epikur37 wrote:Bljeh jocker, nema diskusija daljeg smisla, ti kao truli liberal i ja kao konzervativac...nek svatko glasa za svoje ako ih ima...diskusije tu nema. Eto ti pederi, arapi, tržište...guraj kako znaš.

Ja ću zadržati obitelj, tradicionalne vrijednosti, zajednicu i solidarnost.
Epikuru se pobrkalo pa mu nije jasna poslovna logika ovih hotela. To nisu koncentracijski kampovi liberalnog IV reicha (koji postoji u Epijevoj glavi) gdje odvajaju nasilno roditelje od djece te ih smještaju  u sobu s pederima i arapima gdje ih prisiljavaju na višestruke bračne zajednice dok djecu odvode u kampove u kojima djevojčice odjevaju kao dječake i obrnuto i puštaju crtiće gdje tata i tata odgajaju dijete dobiveno umjetnom oplodnjom od jajne stanice 4  žene i umjetnom spermom s Plutona. Stav pobornika ovakvih hotela jest da nemaju problem s djecom nego s roditeljima koji su svoju djecu razmazili i naučili da je sve dopušteno jer pretpostavljaju da je svima to slatko a od kojih se ovi jednostavno žele maknuti tijekom odmora. Epi je pretpostavljam od roditelja koji s osmjehom na licu i znakom odobravanja gleda djecu dok braco vriskom probija zvučni zid usljed doručka u hotelu jer seka na šlagu ima čokoladne mrvice a on ne. Sreća je beskonačna dok se udružuje s sličnim malim haharima koji kreću nakon toga u ludu utrku oko stolova gdje pobjednik povlači stolnjak sa praznim setom tanjura i vilica koji se stropštaju na pod i taj zvuk razbijenog stakla i metalnih vilica koji odzvanja jednostavno čini glazbu za njegove uši. On presretan gleda ostale goste sa pitanjem odgovorom u očima - Zar nije to preslatko? i tobož prstom ih tiho "prekorava" - Tiše malo, djeco, ostali jedu... :D. Logika ovih hotela je da odmor bude odmor u pravom smislu.
Odmor u pravom smiuslu jer nema dece? Ajd u kurac. Šta je sa odraslima? I od njih treva odmor. Pre svega od pijanih a onda i nevaspitanih koji moraju da budu u prvom planu i pokažu koliko imaju pahra i koliko veliku nekulturu. Meni manje smetaju deca od odraslih.

_________________
Sve popularniji child - free hoteli i aranžmani - Page 4 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Sve popularniji child - free hoteli i aranžmani - Page 4 Empty Re: Sve popularniji child - free hoteli i aranžmani

Post by dzango 24/10/2015, 10:23

bogomdani wrote:
dzango wrote:
Yehudi wrote:
jokerman wrote:mislim da ce ti child free resorti imat svoju klijantelu, definitivno dobra ideja. Uostalom koji ce vrag klinci sa mamom i tatom na odmoru, to se strpa u neki kamp i tamo nek uci skautske vjestine. Ajde koliko su dica odmora pokvarila, a trebaju i muz i zena imat malo vrimena za sebe, to ce na kraju krajeva osnazit vezu i izbjegnut ce se primjerice moguci razvod braka, koji bi opet najvis epogodio tu istu dicu. Ajd kod babe i dede i tamo kmeci.

B-) Potpis
Ono jest. Ta deca samo smetaju. Treba napraviti neki kamp za decu leti. Kao sa azilantima. Da ne smetaju.
U Jugoslaviji su postojali Izvidjaci.. lol! ,pa radne akcije,pa ovo i ono...

Vi sad imate qrc...nis.. jocolor

Etro prilike da napravimo koncentracione logore za decu, da ovi nedojebani i frustrirani mogu da se odmore.
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Sve popularniji child - free hoteli i aranžmani - Page 4 Empty Re: Sve popularniji child - free hoteli i aranžmani

Post by dijagram 24/10/2015, 10:23

Fénix wrote:Čemu promocija kad je mortalitet Europe una cosa segura. :D

Na degeneriranom Zapadu se otvaraju hoteli za pse, a psi su IN dok su djeca OUT.
Gdjeces porediti pse i djecu.
Psi su tamo umilni i slatki...
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


Back to top Go down

Sve popularniji child - free hoteli i aranžmani - Page 4 Empty Re: Sve popularniji child - free hoteli i aranžmani

Post by dzango 24/10/2015, 10:25

dijagram wrote:
Fénix wrote:Čemu promocija kad je mortalitet Europe una cosa segura. :D

Na degeneriranom Zapadu se otvaraju hoteli za pse, a psi su IN dok su djeca OUT.
Gdjeces porediti pse i djecu.
Psi su tamo umilni i slatki...
A deci treba staviti brnjicu.
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Sve popularniji child - free hoteli i aranžmani - Page 4 Empty Re: Sve popularniji child - free hoteli i aranžmani

Post by dijagram 24/10/2015, 10:27

dzango wrote:
dijagram wrote:
Fénix wrote:Čemu promocija kad je mortalitet Europe una cosa segura. :D

Na degeneriranom Zapadu se otvaraju hoteli za pse, a psi su IN dok su djeca OUT.
Gdjeces porediti pse i djecu.
Psi su tamo umilni i slatki...
A deci treba staviti brnjicu.
U okove s njima,prodati u roblje.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


Back to top Go down

Sve popularniji child - free hoteli i aranžmani - Page 4 Empty Re: Sve popularniji child - free hoteli i aranžmani

Post by L'âme 24/10/2015, 10:28

dijagram wrote:
dzango wrote:
dijagram wrote:
Fénix wrote:Čemu promocija kad je mortalitet Europe una cosa segura. :D

Na degeneriranom Zapadu se otvaraju hoteli za pse, a psi su IN dok su djeca OUT.
Gdjeces porediti pse i djecu.
Psi su tamo umilni i slatki...
A deci treba staviti brnjicu.
U okove s njima,prodati u roblje.
Ili mucit baku i djeda po stare dane,k'o da su ih oni stvarali:D

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Sve popularniji child - free hoteli i aranžmani - Page 4 Empty Re: Sve popularniji child - free hoteli i aranžmani

Post by dzango 24/10/2015, 10:29

dijagram wrote:
dzango wrote:
dijagram wrote:
Fénix wrote:Čemu promocija kad je mortalitet Europe una cosa segura. :D

Na degeneriranom Zapadu se otvaraju hoteli za pse, a psi su IN dok su djeca OUT.
Gdjeces porediti pse i djecu.
Psi su tamo umilni i slatki...
A deci treba staviti brnjicu.
U okove s njima,prodati u roblje.
Ja ću one moje da vežem i bacim u podrum čim dođem kući. Dosta je bilo.

_________________
Sve popularniji child - free hoteli i aranžmani - Page 4 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Sve popularniji child - free hoteli i aranžmani - Page 4 Empty Re: Sve popularniji child - free hoteli i aranžmani

Post by dijagram 24/10/2015, 10:29

maggie13 wrote:
dijagram wrote:
dzango wrote:
dijagram wrote:
Fénix wrote:Čemu promocija kad je mortalitet Europe una cosa segura. :D

Na degeneriranom Zapadu se otvaraju hoteli za pse, a psi su IN dok su djeca OUT.
Gdjeces porediti pse i djecu.
Psi su tamo umilni i slatki...
A deci treba staviti brnjicu.
U okove s njima,prodati u roblje.
Ili mucit baku i djeda po stare dane,k'o da su ih oni stvarali:D
Obicno su mazohisti, sami to traze i dobiju:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


Back to top Go down

Sve popularniji child - free hoteli i aranžmani - Page 4 Empty Re: Sve popularniji child - free hoteli i aranžmani

Post by dijagram 24/10/2015, 10:30

dzango wrote:
dijagram wrote:
dzango wrote:
dijagram wrote:
Fénix wrote:Čemu promocija kad je mortalitet Europe una cosa segura. :D

Na degeneriranom Zapadu se otvaraju hoteli za pse, a psi su IN dok su djeca OUT.
Gdjeces porediti pse i djecu.
Psi su tamo umilni i slatki...
A deci treba staviti brnjicu.
U okove s njima,prodati u roblje.
Ja ću one moje da vežem i bacim u podrum čim dođem kući. Dosta je bilo.
Vrijeme je odbaciti vise taj seljacluk, narednih 50 godina hocu biti moderan, a dalje cu vidjet kakva ce biti situacija.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


Back to top Go down

Sve popularniji child - free hoteli i aranžmani - Page 4 Empty Re: Sve popularniji child - free hoteli i aranžmani

Post by dzango 24/10/2015, 10:31

maggie13 wrote:
dijagram wrote:
dzango wrote:
dijagram wrote:
Fénix wrote:Čemu promocija kad je mortalitet Europe una cosa segura. :D

Na degeneriranom Zapadu se otvaraju hoteli za pse, a psi su IN dok su djeca OUT.
Gdjeces porediti pse i djecu.
Psi su tamo umilni i slatki...
A deci treba staviti brnjicu.
U okove s njima,prodati u roblje.
Ili mucit baku i djeda po stare dane,k'o da su ih oni stvarali:D
Ni njih ne treba pustiti u hotele. Kašlju i stalno im su nešto bolesni. Kvare ugođaj na doručku onim frustriranim i nedojebanim kojima smetaju deca. Penzos-free hoteli.
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Sve popularniji child - free hoteli i aranžmani - Page 4 Empty Re: Sve popularniji child - free hoteli i aranžmani

Post by L'âme 24/10/2015, 10:36

dzango wrote:
maggie13 wrote:
dijagram wrote:
dzango wrote:
dijagram wrote:
Fénix wrote:Čemu promocija kad je mortalitet Europe una cosa segura. :D

Na degeneriranom Zapadu se otvaraju hoteli za pse, a psi su IN dok su djeca OUT.
Gdjeces porediti pse i djecu.
Psi su tamo umilni i slatki...
A deci treba staviti brnjicu.
U okove s njima,prodati u roblje.
Ili mucit baku i djeda po stare dane,k'o da su ih oni stvarali:D
Ni njih ne treba pustiti u hotele. Kašlju i stalno im su nešto bolesni. Kvare ugođaj na doručku onim frustriranim i nedojebanim kojima smetaju deca. Penzos-free hoteli.
pa da,rekoh ja,ima tu raznih "free"mogucnosti..treba ih iskoristit :-S

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Sve popularniji child - free hoteli i aranžmani - Page 4 Empty Re: Sve popularniji child - free hoteli i aranžmani

Post by dijagram 24/10/2015, 10:37

kaja_333 wrote:
epikur37 wrote:Bljeh jocker, nema diskusija daljeg smisla, ti kao truli liberal i ja kao konzervativac...nek svatko glasa za svoje ako ih ima...diskusije tu nema. Eto ti pederi, arapi, tržište...guraj kako znaš.

Ja ću zadržati obitelj, tradicionalne vrijednosti, zajednicu i solidarnost.
Epikuru se pobrkalo pa mu nije jasna poslovna logika ovih hotela. To nisu koncentracijski kampovi liberalnog IV reicha (koji postoji u Epijevoj glavi) gdje odvajaju nasilno roditelje od djece te ih smještaju  u sobu s pederima i arapima gdje ih prisiljavaju na višestruke bračne zajednice dok djecu odvode u kampove u kojima djevojčice odjevaju kao dječake i obrnuto i puštaju crtiće gdje tata i tata odgajaju dijete dobiveno umjetnom oplodnjom od jajne stanice 4  žene i umjetnom spermom s Plutona. Stav pobornika ovakvih hotela jest da nemaju problem s djecom nego s roditeljima koji su svoju djecu razmazili i naučili da je sve dopušteno jer pretpostavljaju da je svima to slatko a od kojih se ovi jednostavno žele maknuti tijekom odmora. Epi je pretpostavljam od roditelja koji s osmjehom na licu i znakom odobravanja gleda djecu dok braco vriskom probija zvučni zid usljed doručka u hotelu jer seka na šlagu ima čokoladne mrvice a on ne. Sreća je beskonačna dok se udružuje s sličnim malim haharima koji kreću nakon toga u ludu utrku oko stolova gdje pobjednik povlači stolnjak sa praznim setom tanjura i vilica koji se stropštaju na pod i taj zvuk razbijenog stakla i metalnih vilica koji odzvanja jednostavno čini glazbu za njegove uši. On presretan gleda ostale goste sa pitanjem odgovorom u očima - Zar nije to preslatko? i tobož prstom ih tiho "prekorava" - Tiše malo, djeco, ostali jedu... :D. Logika ovih hotela je da odmor bude odmor u pravom smislu.
Dobro opisano kajo, no da znas kako djeca znaju biti dobra odmah bi,... par komada:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


Back to top Go down

Sve popularniji child - free hoteli i aranžmani - Page 4 Empty Re: Sve popularniji child - free hoteli i aranžmani

Post by kaya 24/10/2015, 11:40

Pa znaju biti dobra, kako ne. Ali morate shvatiti da nisu svi oduševljeni kada im tuda djeca na odmoru probijaju mozak i zvučne zidove vriskom, kada slatkim rukicama od čokolade diraju nepoznate tete u bijelim hlačama u liftu, ili kada se u ludoj utrci u restoranu oko stolova love za stolnjake da ne padnu. Mislim, to je nekim roditeljima bas slatko, ostalima..sumnjam.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Sve popularniji child - free hoteli i aranžmani - Page 4 Empty Re: Sve popularniji child - free hoteli i aranžmani

Post by dijagram 24/10/2015, 11:46

kaja_333 wrote:Pa znaju biti dobra, kako ne. Ali morate shvatiti da nisu svi oduševljeni kada im tuda djeca na odmoru probijaju mozak i zvučne zidove vriskom, kada slatkim rukicama od čokolade diraju nepoznate tete u bijelim hlačama u liftu, ili kada se u ludoj utrci u restoranu oko stolova love za stolnjake da ne padnu. Mislim, to je nekim roditeljima bas slatko, ostalima..sumnjam.
Puno je takve djece, ali puno je i one druge, pristojne, pametne.
Stvar odgoja.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


Back to top Go down

Sve popularniji child - free hoteli i aranžmani - Page 4 Empty Re: Sve popularniji child - free hoteli i aranžmani

Post by kaya 24/10/2015, 11:52

Istina.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Sve popularniji child - free hoteli i aranžmani - Page 4 Empty Re: Sve popularniji child - free hoteli i aranžmani

Post by dzango 24/10/2015, 11:58

kaja_333 wrote:Pa znaju biti dobra, kako ne. Ali morate shvatiti da nisu svi oduševljeni kada im tuda djeca na odmoru probijaju mozak i zvučne zidove vriskom, kada slatkim rukicama od čokolade diraju nepoznate tete u bijelim hlačama u liftu, ili kada se u ludoj utrci u restoranu oko stolova love za stolnjake da ne padnu. Mislim, to je nekim roditeljima bas slatko, ostalima..sumnjam.
Tete više vole pijane Engleze koji im u liftu  bace peglu po beloj haljini i onda krnu jezik u uvo.
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Sve popularniji child - free hoteli i aranžmani - Page 4 Empty Re: Sve popularniji child - free hoteli i aranžmani

Post by abraham 24/10/2015, 12:00

Stvarno ne vidim zajeb. Vidim medjutim da se pojavljuju dusebriznici koji drece o djeci kao ona uciteljica u Sipmson-ima. Zaboga , mislite na djecuuuuu. Normalna ponuda za normalne ljude. Posto moja djeca vise ne ljetuju i ne putuju sa druzbenicom i mojom malenkosti, normalno da cu i sam tarziti hotel gdje mi tudja djeca nece vristati i motati se oko nogu. Osobno mi je drago da sam se rijesio toga. Takodjer ne bih isao u hotel gdje su dozvoljeni kucni ljubimci. Dok postoji mogucnost, zasto ne???? Tako je isto i sa specijalnim rezimima ishrane, oblacenja i sl. Turizam je vec odavno nisirana bransa. Mozda u DNRH jos i nije ali bude. Makarska , Nena, babo, majka, dino, mevlida, floki i daidza mujo. Muhahahahahaaaa

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

Sve popularniji child - free hoteli i aranžmani - Page 4 Empty Re: Sve popularniji child - free hoteli i aranžmani

Post by dijagram 24/10/2015, 12:03

abraham wrote:Stvarno ne vidim zajeb. Vidim medjutim da se pojavljuju dusebriznici koji drece o djeci kao ona uciteljica u Sipmson-ima. Zaboga , mislite na djecuuuuu. Normalna ponuda za normalne ljude. Posto moja djeca vise ne ljetuju i ne putuju sa druzbenicom i mojom malenkosti, normalno da cu i sam tarziti hotel gdje mi tudja djeca nece vristati i motati se oko nogu. Osobno mi je drago da sam se rijesio toga. Takodjer ne bih isao u hotel gdje su dozvoljeni kucni ljubimci. Dok postoji mogucnost, zasto ne???? Tako je isto i sa specijalnim rezimima ishrane, oblacenja i sl. Turizam je vec odavno nisirana bransa. Mozda u DNRH jos i nije ali bude. Makarska , Nena, babo, majka, dino, mevlida, floki i daidza mujo. Muhahahahahaaaa
Dodji kod epija u zadar, ipak mi je,..imenjak:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


Back to top Go down

Sve popularniji child - free hoteli i aranžmani - Page 4 Empty Re: Sve popularniji child - free hoteli i aranžmani

Post by dzango 24/10/2015, 12:07

abraham wrote:Stvarno ne vidim zajeb. Vidim medjutim da se pojavljuju dusebriznici koji drece o djeci kao ona uciteljica u Sipmson-ima. Zaboga , mislite na djecuuuuu. Normalna ponuda za normalne ljude. Posto moja djeca vise ne ljetuju i ne putuju sa druzbenicom i mojom malenkosti, normalno da cu i sam tarziti hotel gdje mi tudja djeca nece vristati i motati se oko nogu.
Evo ponu de: http://elysiumhotel.com/. Ne znam samo da li posebno jebu družbenicu a posebno tebe ili idete u paketu.
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Sve popularniji child - free hoteli i aranžmani - Page 4 Empty Re: Sve popularniji child - free hoteli i aranžmani

Post by L'âme 24/10/2015, 12:30

Zasto ne rijesit 'problem' namjenskom klasifikacijom hotela,i to po infrastrukturi,sadrzajima,ponudi,itinerarima.
Onda ce ljudi koji zele ici s djecom,obiteljski,biraju hotele sa sadrzajima prilagođenim svim dobnim skupinama.

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Sve popularniji child - free hoteli i aranžmani - Page 4 Empty Re: Sve popularniji child - free hoteli i aranžmani

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum