ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Italija: ljavni prijevoz i dalje radi, restorani, hoteli...zabavljaju se

Go down

Italija: ljavni prijevoz i dalje radi, restorani, hoteli...zabavljaju se Empty Italija: ljavni prijevoz i dalje radi, restorani, hoteli...zabavljaju se

Post by epikur37 20/3/2020, 11:38

NEPOŠTIVANJE KARANTENE

VIDEO: DRUGI ČOVJEK KINESKOG CRVENOG KRIŽA ZGROŽEN PONAŠANJEM TALIJANA 'Mislite li vi uopće? I dalje se zabavljate u hotelima, ne nosite maske...'

Broj umrlih od koronavirusa u Italiji premašio je broj žrtava u Kini, odakle se opasan COVID-19 i proširio svijetom, a s obzirom da se onde situacija napokon smiruje, Kina je odlučila pomoći trenutačno najvećem europskom žarištu zaraze.

Tako je sjevernu talijansku regiju Lombardiju u četvrtak posjetio Sun Shuopeng, potpredsjednik Crvenog križa Kine, koji je u Milanu održao konferenciju za novinare i uputio jasan apel Talijanima.


Situacija u Lombardiji trenutačno je vrlo slična onoj koju smo mi prije dva mjeseca imali u Wuhanu, epicentru koronavirusa. U Wuhanu, koji je mjesec dana bio u strogoj karanteni, napokon se bilježi trend pada broja oboljelih.
No ovdje u Milanu baš i ne postoji stroga politika karantene: javni prijevoz i dalje radi, ljudi se i dalje kreću, i dalje idete na večere i zabavljate se u hotelima, ne nosite maske...

Ne znam mislite li vi uopće... Shvatite, svaki građanin mora biti uključen u borbu protiv koronavirusa. Savjetovao bih vam da odmah zaustavite sve ekonomske aktivnosti i smanjite mobilnost ljudi. Svi biste trebali ostati kod kuće, ljudski životi su najbitniji - rekao je Sun Shuopeng, koji je u Italiji iz prve ruke svjedočio mnogim problemima vezanima uz sprječavanje širenja zaraze virusom COVID-19, prenosi CNN.
https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/video-drugi-covjek-kineskog-crvenog-kriza-zgrozen-ponasanjem-talijana-mislite-li-vi-uopce-i-dalje-se-zabavljate-u-hotelima-ne-nosite-maske/10113679/
.................


Glupi Kinez, ljudi hoće slobodu, lagano, opušteno samo.
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Italija: ljavni prijevoz i dalje radi, restorani, hoteli...zabavljaju se Empty Re: Italija: ljavni prijevoz i dalje radi, restorani, hoteli...zabavljaju se

Post by RayMabus 20/3/2020, 11:47

Dok njima dođe iz guzice u glavu imat će sto tisuća zaraženih a onda karantena nema smisla kad svaka kuća i zgrada ima po jednog zaraženog.

Već sad karantena nema smisla. Triba pustit ljude normalno da rade i žive. Imunitet krda.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181996
2014-04-11


Back to top Go down

Italija: ljavni prijevoz i dalje radi, restorani, hoteli...zabavljaju se Empty Re: Italija: ljavni prijevoz i dalje radi, restorani, hoteli...zabavljaju se

Post by AssadNaPodmornici 20/3/2020, 11:48

Gle šta je Kineska država provomirala 



a talijanske (zapadne budale) nasjeli na priču.
Kada je Trump zatvorio granice sa Kinom, Kineska ga država nazvala da je fašist i zapadni mediji(sada izlaze informacije Fox News otkriva da je CNN na platnom spisku Kineske partije).

Kinezi su upravo osvojili svijet. upamtite ovu godinu, 2020 , ove godine počinje Kineske stoljeće. 

I odmah za epija koji će tvrditi da trebamo kopirati Kinu... Da u Kini je prosječni IQ 107 poena, i Kineska birokracija i elita --- je baš intelektualna elita , u kontaktu sam sa jednim Hrvatom u Kini, i kaže da je brutalna selekcija za ući u Kinesku birokraciju, i da se penje isključivo pomoću brutalne selekecije i dokazivanja.

A gle tko vlada Čardakom. Jadronković, skoro pa Kovač i Penava, HDZ, I2b domoljubi, Maras, Sauha, u Kini bi 90% njih bilo streljano. U kini je jak privatni sektor, tržište itd. 

i ponavljam evo tko vlada Hrvatskoj na svim razinama (Kenwood Kenon je više iznimka )

Italija: ljavni prijevoz i dalje radi, restorani, hoteli...zabavljaju se AwOMjX

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21832
2018-06-14


Back to top Go down

Italija: ljavni prijevoz i dalje radi, restorani, hoteli...zabavljaju se Empty Re: Italija: ljavni prijevoz i dalje radi, restorani, hoteli...zabavljaju se

Post by epikur37 20/3/2020, 11:52

U kini vlada prosvijećeni apsolutizam.
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Italija: ljavni prijevoz i dalje radi, restorani, hoteli...zabavljaju se Empty Re: Italija: ljavni prijevoz i dalje radi, restorani, hoteli...zabavljaju se

Post by AssadNaPodmornici 20/3/2020, 11:52

epikur37 wrote:U kini vlada prosvijećeni apsolutizam.
pa moga bi se i složiti.
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21832
2018-06-14


Back to top Go down

Italija: ljavni prijevoz i dalje radi, restorani, hoteli...zabavljaju se Empty Re: Italija: ljavni prijevoz i dalje radi, restorani, hoteli...zabavljaju se

Post by vuksadinare 20/3/2020, 11:53

ma ne vjerujem kinezu ni kad mi dar nosi...skakavci su to...japanac je moj izbor od azijata...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Italija: ljavni prijevoz i dalje radi, restorani, hoteli...zabavljaju se Empty Re: Italija: ljavni prijevoz i dalje radi, restorani, hoteli...zabavljaju se

Post by vuksadinare 20/3/2020, 11:54

oni su sa japancima deset puta ratovali i sve ratove izgubili a bili su brojniji skoro deset puta
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Italija: ljavni prijevoz i dalje radi, restorani, hoteli...zabavljaju se Empty Re: Italija: ljavni prijevoz i dalje radi, restorani, hoteli...zabavljaju se

Post by AssadNaPodmornici 20/3/2020, 11:56

vuksadinare wrote:ma ne vjerujem kinezu ni kad mi dar nosi...skakavci su to...japanac je moj izbor od azijata...
lukavi su za popizdit i žele dominirati. i uspjevaju. 

pomogli su doslovno širenju virusa kroz svijet, dok su ga oni suzbili. sada će uletiti kao spasioci

isto su i ameri radili u WW2, uletili na kraju kao "spasioci" i dominirali svijetom do 1945-2020

2020 ---  
sada dominira Kina

jao majka sa ovim našim I2b-ovcima koji upravljaju državom na koje ja upozoravam cijelo vrijeme pa me vi želite streljati i govorite da sam ljubomoran što nisam "brz i sposoban kao oni"
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21832
2018-06-14


Back to top Go down

Italija: ljavni prijevoz i dalje radi, restorani, hoteli...zabavljaju se Empty Re: Italija: ljavni prijevoz i dalje radi, restorani, hoteli...zabavljaju se

Post by vuksadinare 20/3/2020, 11:57

ako s ekinez koga boji onda je to japanac...ti jedini imaju lijek za suzbijanje napada roja skakavaca a on se zove metak u celo ili katana nad vratom Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Italija: ljavni prijevoz i dalje radi, restorani, hoteli...zabavljaju se Empty Re: Italija: ljavni prijevoz i dalje radi, restorani, hoteli...zabavljaju se

Post by vuksadinare 20/3/2020, 11:58

zato trump drzi japance kao kap vode na dlanu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Italija: ljavni prijevoz i dalje radi, restorani, hoteli...zabavljaju se Empty Re: Italija: ljavni prijevoz i dalje radi, restorani, hoteli...zabavljaju se

Post by vuksadinare 20/3/2020, 11:59

citao sam da su za vrijeme okupacije dijela kine..japanci stavljali natpise na vratima...psima ulaz dozvoljen kinezima ne.... Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Italija: ljavni prijevoz i dalje radi, restorani, hoteli...zabavljaju se Empty Re: Italija: ljavni prijevoz i dalje radi, restorani, hoteli...zabavljaju se

Post by vili40 20/3/2020, 12:03

AssadNaPodmornici wrote:
A gle tko vlada Čardakom. Jadronković, skoro pa Kovač i Penava, HDZ, I2b domoljubi, Maras, Sauha, u Kini bi 90% njih bilo streljano. 
:D
vili40
vili40

Male
Posts : 10990
2015-08-02


Back to top Go down

Italija: ljavni prijevoz i dalje radi, restorani, hoteli...zabavljaju se Empty Re: Italija: ljavni prijevoz i dalje radi, restorani, hoteli...zabavljaju se

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum