ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Barilla: Hrvatima prodajemo lošiju tjesteninu jer tako vole

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Barilla: Hrvatima prodajemo lošiju tjesteninu jer tako vole - Page 2 Empty Re: Barilla: Hrvatima prodajemo lošiju tjesteninu jer tako vole

Post by marcellus 18/12/2018, 18:43

AssadNaPodmornici wrote:Barilla: Hrvatima prodajemo lošiju tjesteninu jer tako vole - Page 2 Screen10

plati porez stoko narkomanska jebe mi se za tjesteninu...

marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Barilla: Hrvatima prodajemo lošiju tjesteninu jer tako vole - Page 2 Empty Re: Barilla: Hrvatima prodajemo lošiju tjesteninu jer tako vole

Post by kaya 18/12/2018, 19:20

marcellus wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Barilla: Hrvatima prodajemo lošiju tjesteninu jer tako vole - Page 2 Screen10

plati porez stoko narkomanska jebe mi se za tjesteninu...
pa porez nece zavrsiti kod tebe nego kod uhljeba u vidu bozicnica ili u voznom parku vlade a tjesteninu ti jedes.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Barilla: Hrvatima prodajemo lošiju tjesteninu jer tako vole - Page 2 Empty Re: Barilla: Hrvatima prodajemo lošiju tjesteninu jer tako vole

Post by kaya 18/12/2018, 19:23

vili40 wrote:eto sad je na vidjelo došla druga ili treća stvar a ima ih još na tisuće.Meni nije jasno kako Maggi u Njemačkoj može prodavati dvadesetak vrsta vrhunskih juha iz vrećice koje se posve razlikuju od tih par koje plasiraju kod nas.Sonntags Suppe,Huhner Suppe itd.razlikuju se i po mirisu i ukusu od ovih kod nas,razlika ko nebo i zemlja.I da,najgore je da su tamo juhe jeftinije nego kod nas,između 45 i 75 centi a ja uletim kad je akcija pa kupim dvadesetak različitih komada po 45 centi.Onaj ko nije probao neće vjerovati ali takvih juha kod nas jednostavno nema.
pa to je zato jer su im iz barile javili da mi volimo losije i skuplje. 
oni nama prilagodavaju proizvode, kuzis
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Barilla: Hrvatima prodajemo lošiju tjesteninu jer tako vole - Page 2 Empty Re: Barilla: Hrvatima prodajemo lošiju tjesteninu jer tako vole

Post by veber 18/12/2018, 19:28

marc ne jede tjesteninu. maltretira me krumpirom. i kaj ti imaš protiv božićnica abenu, epiju ili vuku? ljudi to zaslužili. nije lako u državno službota.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Barilla: Hrvatima prodajemo lošiju tjesteninu jer tako vole - Page 2 Empty Re: Barilla: Hrvatima prodajemo lošiju tjesteninu jer tako vole

Post by Guest 18/12/2018, 20:24

vili40 wrote:eto sad je na vidjelo došla druga ili treća stvar a ima ih još na tisuće.Meni nije jasno kako Maggi u Njemačkoj može prodavati dvadesetak vrsta vrhunskih juha iz vrećice koje se posve razlikuju od tih par koje plasiraju kod nas.Sonntags Suppe,Huhner Suppe itd.razlikuju se i po mirisu i ukusu od ovih kod nas,razlika ko nebo i zemlja.I da,najgore je da su tamo juhe jeftinije nego kod nas,između 45 i 75 centi a ja uletim kad je akcija pa kupim dvadesetak različitih komada po 45 centi.Onaj ko nije probao neće vjerovati ali takvih juha kod nas jednostavno nema.

Meggi i Knorr u SVABIJI je zivo smece..Niti sluga Podravki..ako vec uzmemo ovdje neke supe to su onda neke KANIA,puno prirodnijeg okusa i duplo jeftinije nego Knorr..da ne bi bilo zabune,kod Menea u gradu je Knorrova tvornica pa znam o cemu pricam..
Trgovine s upune Knorrovih neprirodnih supa,praskastih umaka,kojekavih ovih i onih cuda..jabbe i uzalud,nikako ne mogu postici prirodni ukus..to je jedina i glavna zamjerka..KANIA,te Podravka kod jedne cakane srpkinje u njenom ducanu i to je to... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Barilla: Hrvatima prodajemo lošiju tjesteninu jer tako vole - Page 2 Empty Re: Barilla: Hrvatima prodajemo lošiju tjesteninu jer tako vole

Post by marcellus 19/12/2018, 04:31

kaya wrote:
marcellus wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Barilla: Hrvatima prodajemo lošiju tjesteninu jer tako vole - Page 2 Screen10

plati porez stoko narkomanska jebe mi se za tjesteninu...
pa porez nece zavrsiti kod tebe nego kod uhljeba u vidu bozicnica ili u voznom parku vlade a tjesteninu ti jedes.


ne ne kužim

jer barila je za kurac tjestenina ionako, ima boljih, a kad matija ne plati porez koji ima 1000 puta više para od mene a ja moram platit onda se osjećam ko idiot. A ne želim se osjećat ko idiot.

porez će završiti tko zna gdje, dio se svakako pokrade, ali zašto bi ga ja plaćao a lopov matija ne? A onda se matija žali da država ne daje dovoljno za ovaj ili onaj kurac? Ja sam za to da se od poreza financira vojska i policija i pravosuđe, obavezno osnovno i srednje školstvo, to je to. Zdravstvo samo iz osiguranja, sve ostalo privatno.

A matija bi svakom sve iz poreza al porez ne bi platio. Ono, on ne bi da "bosanci" glasaju jer ne plaćaju porez, ali bi da on bude glavni opinon maker u Hrvatskoj u kojoj ne plaća porez.

super.

i onda je problem Barila, a ne šupak matija. Ma hebala vas barila

_________________
Barilla: Hrvatima prodajemo lošiju tjesteninu jer tako vole - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Barilla: Hrvatima prodajemo lošiju tjesteninu jer tako vole - Page 2 Empty Re: Barilla: Hrvatima prodajemo lošiju tjesteninu jer tako vole

Post by Guest 19/12/2018, 04:58

bilo koja Durum tjestenina je dobra..nis Barilla nije bolja,samo razvikanija..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Barilla: Hrvatima prodajemo lošiju tjesteninu jer tako vole - Page 2 Empty Re: Barilla: Hrvatima prodajemo lošiju tjesteninu jer tako vole

Post by AssadNaPodmornici 19/12/2018, 06:32

marcellus wrote:
kaya wrote:
marcellus wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Barilla: Hrvatima prodajemo lošiju tjesteninu jer tako vole - Page 2 Screen10

plati porez stoko narkomanska jebe mi se za tjesteninu...
pa porez nece zavrsiti kod tebe nego kod uhljeba u vidu bozicnica ili u voznom parku vlade a tjesteninu ti jedes.


ne ne kužim

jer barila je za kurac tjestenina ionako, ima boljih, a kad matija ne plati porez koji ima 1000 puta više para od mene a ja moram platit onda se osjećam ko idiot. A ne želim se osjećat ko idiot.

porez će završiti tko zna gdje, dio se svakako pokrade, ali zašto bi ga ja plaćao a lopov matija ne? A onda se matija žali da država ne daje dovoljno za ovaj ili onaj kurac? Ja sam za to da se od poreza financira vojska i policija i pravosuđe, obavezno osnovno i srednje školstvo, to je to. Zdravstvo samo iz osiguranja, sve ostalo privatno.

A matija bi svakom sve iz poreza al porez ne bi platio. Ono, on ne bi da "bosanci" glasaju jer ne plaćaju porez, ali bi da on bude glavni opinon maker u Hrvatskoj u kojoj ne plaća porez.

super.

i onda je problem Barila, a ne šupak matija. Ma hebala vas barila
Matija je do sada platio 25 milijuna kuna poreza, a na ovom forumu kada bi išao računati koliko je tko platio poreza a koliko tko uzeo poreza od države(to jest od Matije i drugih) ispalo bi da vjerojatno smo kao forum u minusu .. Više smo kao forum uzeli novca (matijinog  kao uhljebi, penzici itd nego što smo platili državi. To je jedna okrutna istina . U RH samo 20-25% populacije su netto platitelji poreza a Matija je jedan od njih sa preko 20 milijuna kuna plaćeno poreza.. Dok mi kao forum smo vjerojatno u minusu,
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21826
2018-06-14


Back to top Go down

Barilla: Hrvatima prodajemo lošiju tjesteninu jer tako vole - Page 2 Empty Re: Barilla: Hrvatima prodajemo lošiju tjesteninu jer tako vole

Post by Hektorović 19/12/2018, 07:43

Koliko ja čujem Matija puno više daje svom dileru nego što daje na porez
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Barilla: Hrvatima prodajemo lošiju tjesteninu jer tako vole - Page 2 Empty Re: Barilla: Hrvatima prodajemo lošiju tjesteninu jer tako vole

Post by Guest 19/12/2018, 08:09

marcellus wrote:

A matija bi svakom sve iz poreza al porez ne bi platio. Ono, on ne bi da "bosanci" glasaju jer ne plaćaju porez, ali bi da on bude glavni opinon maker u Hrvatskoj u kojoj ne plaća porez.

:tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Barilla: Hrvatima prodajemo lošiju tjesteninu jer tako vole - Page 2 Empty Re: Barilla: Hrvatima prodajemo lošiju tjesteninu jer tako vole

Post by Guest 19/12/2018, 08:16

AssadNaPodmornici wrote:
Matija je do sada platio 25 milijuna kuna poreza

Nije pitanje koliko je platio poreza nego koliko nije platio, a trebao je. Dakle, koliko je ostao dužan.
S obzirom da je on toga svjestan odnosno s obzirom da ne pokazuje ne samo namjeru da podmiri taj dug to ga čini običnim kriminalcem, ološem, polu-svijetom na razini Al Caponea.
No, ne samo da je na razini Al Caponea po tom pitanju nego je i tipična modernistička licemjerna nakaza vrlog novog svijeta iz medija koja od svojih kriminalnih aktivnosti pravi junačko djelo, a od sebe neku vrstu selebriti medijske junačine.
Jednostavno dno dna. Lik od kojeg nitko nikada nije imao nikakve dugoročne koristi, osim njegovog dilera, naravno.
Eh da, sad od nakaza na ovom inače nakaznom forumu očekujem ne samo zaštitu lika i djela nego i divinizaciju njegovog dilera, koji je u konačnici i kreirao takvu junačinu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Barilla: Hrvatima prodajemo lošiju tjesteninu jer tako vole - Page 2 Empty Re: Barilla: Hrvatima prodajemo lošiju tjesteninu jer tako vole

Post by newuser 19/12/2018, 11:14

Ovo ko svojevremeno nutela, za istočno tržište škart.
avatar
newuser

Posts : 1995
2015-09-09


Back to top Go down

Barilla: Hrvatima prodajemo lošiju tjesteninu jer tako vole - Page 2 Empty Re: Barilla: Hrvatima prodajemo lošiju tjesteninu jer tako vole

Post by dijagram 19/12/2018, 11:29

Kakav jebeni matija
Bilja Borzan se bori za kvalitetu proizvoda
Vec je tri puta ranjena ali ne posustaje
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


Back to top Go down

Barilla: Hrvatima prodajemo lošiju tjesteninu jer tako vole - Page 2 Empty Re: Barilla: Hrvatima prodajemo lošiju tjesteninu jer tako vole

Post by Guest 19/12/2018, 11:33

Speare Shaker wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Matija je do sada platio 25 milijuna kuna poreza

Nije pitanje koliko je platio poreza nego koliko nije platio, a trebao je. Dakle, koliko je ostao dužan.
S obzirom da je on toga svjestan odnosno s obzirom da ne pokazuje ne samo namjeru da podmiri taj dug to ga čini običnim kriminalcem, ološem, polu-svijetom na razini Al Caponea.
No, ne samo da je na razini Al Caponea po tom pitanju nego je i tipična modernistička licemjerna nakaza vrlog novog svijeta iz medija koja od svojih kriminalnih aktivnosti pravi junačko djelo, a od sebe neku vrstu selebriti medijske junačine.
Jednostavno dno dna. Lik od kojeg nitko nikada nije imao nikakve dugoročne koristi, osim njegovog dilera, naravno.
Eh da, sad od nakaza na ovom inače nakaznom forumu očekujem ne samo zaštitu lika i djela nego i divinizaciju njegovog dilera, koji je u konačnici i kreirao takvu junačinu.

dobro, ali jesu ti makaroni al dente ili nisu?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Barilla: Hrvatima prodajemo lošiju tjesteninu jer tako vole - Page 2 Empty Re: Barilla: Hrvatima prodajemo lošiju tjesteninu jer tako vole

Post by catabbath 19/12/2018, 11:51

kaya wrote:pa to je zato jer su im iz barile javili da mi volimo losije i skuplje. 
oni nama prilagodavaju proizvode, kuzis

Mda kao i sa Nutellom.

Srećom pa kupujem paštu u Famili na granici a u Puli ima market Dimeglio koji uvozi direktno iz Italije, i paštu i Nutellu.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12434
2015-08-22


Back to top Go down

Barilla: Hrvatima prodajemo lošiju tjesteninu jer tako vole - Page 2 Empty Re: Barilla: Hrvatima prodajemo lošiju tjesteninu jer tako vole

Post by kaya 19/12/2018, 18:32

dobro znaci matija drzavni neprijatelj je platio 25 miljuna drzavi koju ne voli a ovi koji ju vole su joj uzeli 250 miljuna jer su u penziji ili drzavnoj sluzbi.
odnosno matija radi za njih . pa nije ni cudo da mu pun k. i da nece vise platiti nista.
osim toga seljacka buna je bila zbog 1/10 a ova drzava uzme 3/4.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Barilla: Hrvatima prodajemo lošiju tjesteninu jer tako vole - Page 2 Empty Re: Barilla: Hrvatima prodajemo lošiju tjesteninu jer tako vole

Post by veber 19/12/2018, 18:35

kaya wrote:dobro znaci matija drzavni neprijatelj je platio 25 miljuna drzavi koju ne voli a ovi koji ju vole su joj uzeli 250 miljuna jer su u penziji ili drzavnoj sluzbi.
odnosno matija radi za njih . pa nije ni cudo da mu pun k. i da nece vise platiti nista.
osim toga seljacka buna je bila zbog 1/10 a ova drzava uzme 3/4.
rim je uzimao desetinu. u vojsku nisi mogao ako nisi imao oklop, a ako si bio patricij i konja si morao furat sa sobom i 500 kila ječma.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Barilla: Hrvatima prodajemo lošiju tjesteninu jer tako vole - Page 2 Empty Re: Barilla: Hrvatima prodajemo lošiju tjesteninu jer tako vole

Post by kaya 19/12/2018, 18:43

veber wrote:
kaya wrote:dobro znaci matija drzavni neprijatelj je platio 25 miljuna drzavi koju ne voli a ovi koji ju vole su joj uzeli 250 miljuna jer su u penziji ili drzavnoj sluzbi.
odnosno matija radi za njih . pa nije ni cudo da mu pun k. i da nece vise platiti nista.
osim toga seljacka buna je bila zbog 1/10 a ova drzava uzme 3/4.
rim je uzimao desetinu. u vojsku nisi mogao ako nisi imao oklop, a ako si bio patricij i konja si morao furat sa sobom i 500 kila ječma.
eto, rim desetinu i osvojio pola europe a ovi tri cetvrtine i prodali i gace. 
onda vidis koliko kradu i koliko bi lud morao biti matija da im da jos..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Barilla: Hrvatima prodajemo lošiju tjesteninu jer tako vole - Page 2 Empty Re: Barilla: Hrvatima prodajemo lošiju tjesteninu jer tako vole

Post by kaya 19/12/2018, 18:44

zasto je ono propalo carstvo?
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Barilla: Hrvatima prodajemo lošiju tjesteninu jer tako vole - Page 2 Empty Re: Barilla: Hrvatima prodajemo lošiju tjesteninu jer tako vole

Post by veber 19/12/2018, 18:53

kaya wrote:zasto je ono propalo carstvo?
nemoj me za jezik vuć :D:emokracija je ujebala carstvo.
da se malo raspišem o rimu?

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Barilla: Hrvatima prodajemo lošiju tjesteninu jer tako vole - Page 2 Empty Re: Barilla: Hrvatima prodajemo lošiju tjesteninu jer tako vole

Post by vili40 19/12/2018, 19:00

kaya wrote:dobro znaci matija drzavni neprijatelj je platio 25 miljuna drzavi koju ne voli a ovi koji ju vole su joj uzeli 250 miljuna jer su u penziji ili drzavnoj sluzbi.
odnosno matija radi za njih . pa nije ni cudo da mu pun k. i da nece vise platiti nista.
osim toga seljacka buna je bila zbog 1/10 a ova drzava uzme 3/4.
prozirno je to što spominju samo tog Matiju a da malo bolje pogledaju dužnike i listu srama vidjeli bi tko su glavni igrači. :D
E sad ako dirnu Matiju onda će najebat i ovi njihovi a ima ih ko rusa,sami HDZ-ovi mađioničari koji su malo pretjerali pa sad dršte lopova.
vili40
vili40

Male
Posts : 10988
2015-08-02


Back to top Go down

Barilla: Hrvatima prodajemo lošiju tjesteninu jer tako vole - Page 2 Empty Re: Barilla: Hrvatima prodajemo lošiju tjesteninu jer tako vole

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum