ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Page 18 of 47 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 32 ... 47  Next

Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 18 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by debotoijusto Mon 17 Dec - 7:35

RayMabus wrote:I odvjetnika isto triba pribit i slomit mu kolina , nek šepa smrad jedan , upozorenje ostalima

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 18 10589737

odvjetnik nije kriv , posao mu da brani klijenta na sve zakonske nacine
koliko vidim to ovdje slucaj
kriva nije ni policija , uredno ispostavila okrivljenog sudstvu
rasprava o krivici moze se trazit izmedju sudstva i zakonodavca tj. drzave

debotoijusto

Posts : 31224
2014-04-12


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 18 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by vuksadinare Mon 17 Dec - 7:40

debotoijusto wrote:
RayMabus wrote:I odvjetnika isto triba pribit i slomit mu kolina , nek šepa smrad jedan , upozorenje ostalima

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 18 10589737

odvjetnik nije kriv , posao mu da brani klijenta na sve zakonske nacine
koliko vidim to ovdje slucaj
kriva nije ni policija , uredno ispostavila okrivljenog sudstvu
rasprava o krivici moze se trazit izmedju sudstva i zakonodavca tj. drzave
...odvjetnik nije kriv a opet ima pravo na priziv savjesti i odbiti klijenta...ovaj nije odbio sto govori o njegovom moralu...zato krimosi traze takve odvjetnike labilnog karaktera a pohepnog za lovu...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99842
2015-09-08


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 18 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by aben Mon 17 Dec - 7:48

odvjetnik je kriv koliko i nogometoš ki se nakon pada drži za nogu.

epikur je svati; država ni dobar zakonodavac i djelitelj pravde; ilegalno će kupiti pištolj da sun zaštiti svoju obitelj.

državu sudstvo i zakonodavstvo tribo odvojiti

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 18 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by catabbath Mon 17 Dec - 9:08

debotoijusto wrote:
odvjetnik nije kriv , posao mu da brani klijenta na sve zakonske nacin

I stražar u konc logoru je radio sve po zakonu pa opet...ugl. u određenim poslovima stvaraš određene neprijatelje. Možda ti je posao legalan ali jako nemoralan a u tom slučaju možeš nekom gadno stati na žulj iako je "sve po zakonu", ljudi jednostavno mrze nepravdu ono kad baš prekipi.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12434
2015-08-22


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 18 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by vuksadinare Mon 17 Dec - 9:10

catabbath wrote:
debotoijusto wrote:
odvjetnik nije kriv , posao mu da brani klijenta na sve zakonske nacin

I stražar u konc logoru je radio sve po zakonu pa opet...ugl. u određenim poslovima stvaraš određene neprijatelje. Možda ti je posao legalan ali jako nemoralan a u tom slučaju možeš nekom gadno stati na žulj iako je "sve po zakonu", ljudi jednostavno mrze nepravdu ono kad baš prekipi.
...jbg daruvarac je nanjusio odvjetnika kojemu je vaznija lova od pravde,morala...strpao mu je lovu u đep i neka sve poduzme da s enađe na slobodi odvjetnik bira nacin...i nasao ga...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99842
2015-09-08


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 18 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by vuksadinare Mon 17 Dec - 9:12

zasto krimosi biraju jedne te iste odvjetnike i tako ukrug...znaju da je ovima najvaznija-lova a lovi se ne gleda u zube...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99842
2015-09-08


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 18 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by catabbath Mon 17 Dec - 9:12

vuksadinare wrote:...jbg daruvarac je nanjusio odvjetnika kojemu je vaznija lova od pravde,morala...strpao mu je lovu u đep i neka sve poduzme da s enađe na slobodi odvjetnik bira nacin...i nasao ga...

I sad taj odvjetnik usran cvili javno kako mu se prijeti nasiljem.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12434
2015-08-22


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 18 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by vuksadinare Mon 17 Dec - 9:17

catabbath wrote:
vuksadinare wrote:...jbg daruvarac je nanjusio odvjetnika kojemu je vaznija lova od pravde,morala...strpao mu je lovu u đep i neka sve poduzme da s enađe na slobodi odvjetnik bira nacin...i nasao ga...

I sad taj odvjetnik usran cvili javno kako mu se prijeti nasiljem.
gle...i odvjetnik mora biti svjestan da riskira...ako hoce dobro zarađivati i lovu imationa se mahom nalazi kod sumnjivih osoba lovasa...koji ne biraju cijenu da plate svoju slobodu ili obranu..a sa druge strane mora znati da nece biti omiljen u drustvu...ali oni se ravnaju onda po onoj cirinoj..'kad mi je tesko sjetim se novcanika'...sve ima svoje...ne mozes i ovce i novce
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99842
2015-09-08


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 18 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by catabbath Mon 17 Dec - 9:19

vuksadinare wrote:gle...i odvjetnik mora biti svjestan da riskira...ako hoce dobro zarađivati i lovu imationa se mahom nalazi kod sumnjivih osoba lovasa...koji ne biraju cijenu da plate svoju slobodu ili obranu..a sa druge strane mora znati da nece biti omiljen u drustvu...ali oni se ravnaju onda po onoj cirinoj..'kad mi je tesko sjetim se novcanika'...sve ima svoje...ne mozes i ovce i novce

E lik bi jebao ali da mu ne uđe, da dobro živi od krimosa ali da veze nema s njihovim miljeom, lol.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12434
2015-08-22


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 18 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by vuksadinare Mon 17 Dec - 9:30

catabbath wrote:
vuksadinare wrote:gle...i odvjetnik mora biti svjestan da riskira...ako hoce dobro zarađivati i lovu imationa se mahom nalazi kod sumnjivih osoba lovasa...koji ne biraju cijenu da plate svoju slobodu ili obranu..a sa druge strane mora znati da nece biti omiljen u drustvu...ali oni se ravnaju onda po onoj cirinoj..'kad mi je tesko sjetim se novcanika'...sve ima svoje...ne mozes i ovce i novce

E lik bi jebao ali da mu ne uđe, da dobro živi od krimosa ali da veze nema s njihovim miljeom, lol.
nema kurac veze sa njima..pa kako bi nasao musterije ako se ne krece sa njima ne druzi...moras biti na licu mjesta da lovis musterije inace odu oni drugome :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99842
2015-09-08


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 18 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by catabbath Mon 17 Dec - 9:46

E da vidiš kad ideš kod advokata koji se sve likovi motaj tamo...

_________________
Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 18 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12434
2015-08-22


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 18 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by kaya Mon 17 Dec - 11:16

danni1 wrote:
Rabarbara wrote:
danni1 wrote:
Leviathan2 wrote:jbte, al su se babe raspistoljile
pa ko vas nebi vilijo take
odma bi vas u pleme primijo
Ha...čovjek bi pomislio da su nešto bolje od tog krkana što je razbio curu al bi se prevario.

Uz pravi poticaj psihopatska priroda izađe na vidjelo pa se natjeću koja će bit veči monstrum, koja bolesniju osvetu može smislit.

baš...ko ih ne bi volio.....a jbte.
Momak, znaš li ti pucat iz tog vatrenog štapa što ga držiš u šapicama? 
Treba nam jedan krkan da namjesti frizuru Daruvarcu.  :whistle
Znam al sam po prirodi miroljubiv , ne nasilan i legalist.

Taj avatar samo zbunjuje, bilo je to davno i postavljen je u inat nekome zbog nečega al se više ne sjećam o čem je bila riječ.
nisi miroljubiv, tu si svakakve gluposti pisao.
nego isto kao i aben, ne mislis da je Darko napravio nesto posebno lose. 
mislis da zene ne znaju vratiti nego vrate suzama i drekom pa moze glavom od lavabo.
zato vam nije drago citati ove nase ideje 
vi ste kao zlostavljaci pasa, zlostavljaju jer mogu
no da im se vrati usrali bi se
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 18 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by kaya Mon 17 Dec - 11:18

aben wrote:
RayMabus wrote:Meni se sviđaju te ideje ,lik je jado i pošteno bi bilo da ga žena dokrajči tj ponižavanje i u smrtnom činu , umro od ženske ruke

Ma jadnik obični

a zoč ga ti ne voliš? pa molo je pokušala voditi glovnu riječ, biti evoluitivno na čelu, pa je dobila po čelu. zoč ga unda ne slaviš?
pa dobiti ce i on po celu. cujem da ga navijaci traze:)
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 18 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by kaya Mon 17 Dec - 11:21

aben wrote:

državu sudstvo i zakonodavstvo tribo odvojiti
ovaj je opet citao knjige naopacke
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 18 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by veber Mon 17 Dec - 11:27

fizički muškarac je jači. čista mišićna masa. moraš biti teži šupak to koristit.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 18 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by vuksadinare Mon 17 Dec - 11:56

veber wrote:fizički muškarac je jači. čista mišićna masa. moraš biti teži šupak to koristit.
kad se sjetim lika iz mog kvarta...ko medvjed je bio..odvaljen od brda..ali budala samo takva cisto ej koristio samo svoju sirovu snagu za maltretiranja drugih,otimacinu lancica,satova od slabijih..zicanje love...sjecam se kad se uselio u satn jednom decku iz kvarta narkomanu..ovaj se smrzo...as ne smije ga izbaciti...i aj ga ti onda prijavi murji a dođe onda tebi jso te razbuca i useli se...bil je on deset puta u zatvoru nije to njega jebalo..on dalje po svom dok nije naletio na nekog nepoznatog koji nije bio iz naseg kvarta...ovaj dosao u slasticarnicu di je ovaj bio...lik bio mrsav ovaj bi ga polomio ko slamcicu koliki ej bio..pitao on tog lika da mu plati pice i da mu da love..ovaj nista ne dogovara vec narucio kavu..ovom medvjedu vec se upalio fitilj..kaze ako mu ne da da ce ga natamburati da ga mama nece prepoznati..ov drugi gosti vec zdimili iz slasticarnice..nista ovaj lik ne prica nego izasao iz slasticarnice..ovaj za njim da cemu sad kosti polomiti..lik izvadi gan i lijepo u ovog debila sprasi nekoliko metaka...i medvjed prezivio...alli kad se vratio iz bolnice i iz bajbuka..bio je pitom ko beba...nije vise tako zajebavao,maltretirao...cak je i fin postao...e jbg nije mu vise milo dobiti metak a i batine...jer prije toga ga je izlemao neki specijalac...pa onda popusio metke...takvi idioti dok ne dobiju bez obzira na snagu nikad pameti se dozvati...znam da je meni i mom frendu sipac vlanik te slasticarnice rekao za N da nije vidio glupljeg covjeka sa takvom snagom
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99842
2015-09-08


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 18 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by catabbath Mon 17 Dec - 12:03

vuksadinare wrote:.takvi idioti dok ne dobiju bez obzira na snagu nikad pameti se dozvati...

Životna škola. A budale low IQ ugl razimuju samo silu kao i životinje. Nije da je on postao nešto pametniji nakon batina i metaka ali je recimo idresiran, kao šta dresiraš psa.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12434
2015-08-22


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 18 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by vuksadinare Mon 17 Dec - 12:11

jebote kad se sjetim N i sad se smrznem..meni je 'zaplijenio' sat dok sam jos srednjoskolac bio...on je bio dvije,tri godien stariji od mene..sjedio na klupi pas mater a ja ga nisam odmah vidio ...da sam ga vidio...zaobisao bi ga..i jebiga to sam platio onim digitronskim satom casio...jos mi je maznuo kutiju lorda...i morao sam dati onda su bili dinari ali u vrijednosti danas tridesetak kuna...nije taj puno govorio..vec sto imas na ruci...pa mu pokazes i samo ej rekao skini..i sad budi hrabar i prijavi ga..a sutra cete traziti i natamburati...brrr...kad je otisel iz kvarta prije dvadesetak godina svi su odahnuli...ja ga odonda nisam vidio osim jednom prije desetak godina na autobusnom kolodvoru ali sam ga ovaj put uredno zaobisao nije mi se dalo biti sa takvim retardusom bez obzira sto nakon pusenja metaka se kao nesto smirio ali velim nedugo nakon toga je otisao iz kvarat a tko zna sto u međuvremenu mu ej opet na pameti bilo
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99842
2015-09-08


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 18 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by Guest Mon 17 Dec - 12:15

veber wrote:fizički muškarac je jači. čista mišićna masa. moraš biti teži šupak to koristit.
Kako je ispal duel sa Erom,Weberu?..tko je bio jaci? :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 18 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by vuksadinare Mon 17 Dec - 12:21

na zalost takvih ima svako drustvo i ocito ih se moze sprijeciti samo metkom ili da ga bace u zatvor i da nikad en izađu...ja ne znam za tog N da li je taj u zivotu platio cugu...u kvartovskim birtijama...aj mu probaj naplatiti a znam da je reketario jos gazde lokala..bila su dva birca,cevabđinica i slasticarna u kvartu dok je on haracio..nikad mi nije bilo jasno ka'k mu ona dva sipca nisu stala na kraj sto ih je reketario...a i oni su bili neke trube jebote valjda jedini vlasnici lokala sipci koji su bili u minusu.. :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99842
2015-09-08


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 18 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by Guest Mon 17 Dec - 12:22

Sipci su u sustini goli kuratz,osim kad su u coporu..poput kozojeba... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 18 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 18 of 47 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 32 ... 47  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum