ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Page 17 of 47 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 32 ... 47  Next

Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 17 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by aben 16/12/2018, 23:49

danni1 wrote:
Leviathan2 wrote:jbte, al su se babe raspistoljile
pa ko vas nebi vilijo take
odma bi vas u pleme primijo
Ha...čovjek bi pomislio da su nešto bolje od tog krkana što je razbio curu al bi se prevario.

Uz pravi poticaj psihopatska priroda izađe na vidjelo pa se natjeću koja će bit veči monstrum, koja bolesniju osvetu može smislit.

baš...ko ih ne bi volio.....a jbte.

upravo to. ko srbi su.

a, ne bi bilo čudno da nisu državisti kad in odgovoro, a linč mob kad ne. ko i epikur, puna usto zajednice, a unda kupuje pištolj na crno.

aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 17 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by aben 16/12/2018, 23:51

RayMabus wrote:Meni se sviđaju te ideje ,lik je jado i pošteno bi bilo da ga žena dokrajči tj ponižavanje i u smrtnom činu , umro od ženske ruke

Ma jadnik obični

a zoč ga ti ne voliš? pa molo je pokušala voditi glovnu riječ, biti evoluitivno na čelu, pa je dobila po čelu. zoč ga unda ne slaviš?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 17 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by Noor 16/12/2018, 23:52

danni1 wrote:
Leviathan2 wrote:jbte, al su se babe raspistoljile
pa ko vas nebi vilijo take
odma bi vas u pleme primijo
Ha...čovjek bi pomislio da su nešto bolje od tog krkana što je razbio curu al bi se prevario.

Uz pravi poticaj psihopatska priroda izađe na vidjelo pa se natjeću koja će bit veči monstrum, koja bolesniju osvetu može smislit.

baš...ko ih ne bi volio.....a jbte.
ajde, da ti lik kcer isprebija onako...sta bi ga na cugu odveo ili mu njusku zgnjecio?

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 17 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by danni1 16/12/2018, 23:54

Rabarbara wrote:
danni1 wrote:
Leviathan2 wrote:jbte, al su se babe raspistoljile
pa ko vas nebi vilijo take
odma bi vas u pleme primijo
Ha...čovjek bi pomislio da su nešto bolje od tog krkana što je razbio curu al bi se prevario.

Uz pravi poticaj psihopatska priroda izađe na vidjelo pa se natjeću koja će bit veči monstrum, koja bolesniju osvetu može smislit.

baš...ko ih ne bi volio.....a jbte.
Momak, znaš li ti pucat iz tog vatrenog štapa što ga držiš u šapicama? 
Treba nam jedan krkan da namjesti frizuru Daruvarcu.  :whistle
Znam al sam po prirodi miroljubiv , ne nasilan i legalist.

Taj avatar samo zbunjuje, bilo je to davno i postavljen je u inat nekome zbog nečega al se više ne sjećam o čem je bila riječ.

_________________
Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 17 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 53
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 17 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by danni1 16/12/2018, 23:56

Noor wrote:
danni1 wrote:
Leviathan2 wrote:jbte, al su se babe raspistoljile
pa ko vas nebi vilijo take
odma bi vas u pleme primijo
Ha...čovjek bi pomislio da su nešto bolje od tog krkana što je razbio curu al bi se prevario.

Uz pravi poticaj psihopatska priroda izađe na vidjelo pa se natjeću koja će bit veči monstrum, koja bolesniju osvetu može smislit.

baš...ko ih ne bi volio.....a jbte.
ajde, da ti lik kcer isprebija onako...sta bi ga na cugu odveo ili mu njusku zgnjecio?
Ne znam.

Al mi ne pada na pamet natjecat se u boleštinama koje bi mu radio....da mogu naravno.  da mu stanem na crtu vjerojatno bi me zgazio kao i ovu malu nesretnicu, tak da od bolesnog maštanja nema neke koristi.

_________________
Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 17 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 53
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 17 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by Leviathan2 17/12/2018, 00:05

Rabarbara wrote:
Leviathan2 wrote:
Rabarbara wrote:
Leviathan2 wrote:jbte, al su se babe raspistoljile
pa ko vas nebi vilijo take
odma bi vas u pleme primijo
Ti po onoj, bolje s vragom biti u dobro nego u svađi? 

Znala sam, snajper i bejzbol palica zlata vrijede.

:D
naaah
reko
kurazne zenke, uz malo obuke im ni snajper ni palica nebi trebale, 
zenka iz plemena spicka 5 prosjecnih muskih ko dobar dan
zato bi vas uclanio u pleme,
plemenu trebaju hrabre zenke :)
Levi, uopće nije stvar u hrabrosti, to je očaj kad si svjestan da ti društvo u kojem živiš neće pomoći niti pružiti potrebnu zaštitu. A kad si u tom stanju gori si od najluđih i najhrabrijih jer te ničeg i nikog nije strah.
Da mi netko onako iskasapi kćer, nećakinju pa i prijateljicu, a nakon toga ga pusti doma, ne bih se smirila dok ne bi bježao od vlastite sjene. 

Pri tom mi uopće ne bi bila bitna cijena koju bih platila.  

Ne, ne bih ga ubila, ali bi se nakon nekog vremena bojao i svoje vlastite sjene.
ne, nije to ocaj
ocajnici uglavnom nebi imali hrabrosti za takvo nesto, oni znaju samo da kukaju il eventualno ucine nest glupo kao samoubistvo s nadom da ce neko kaznit onog ko ih je stjerao u ocaj
to o cemu ti gooris je iskonski instikt kad ti je rod ugrozen, ono, tvoji najblizi
tad reagiras a ta reakcija samo ovisi o samokontroli ocel si ga ubit il samo polomit a racun se obracunava na kraju, kad je sve gotovo i koga boli briga za racun ako eliminiras prijetnju
ja nisam bio u takovoj situaciji jos nikad, naime i nema potrebe, svako dijete iznad 16 godina je vec proslo obuku a zene koje nisu rodjene u plemenu je prolaze odmah nakon stupanja u brak
vjeruj da to spasava od puno problema, narocito od kukavnih supaka koji kad vide zensko ocekuju laku lovinu a onda se gadno iznenade
bio je primjer sa shiptarom skoro u svicarskoj sa jedno od mojih bivsih supruga,ova ga polomila a on onda skupio ekipu da se osveti, nakon mog razgovora s jednim shiptarom koji je jako na glasu u zurichu idiotu je objasnjeno da ne dira u osinjak
no, u drugom slucaju ga nebi vise nikad nasli

_________________
Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 17 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 17 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by Leviathan2 17/12/2018, 00:07

pismejker wrote:20000 Ojrova..mdaa.. :cleanteeth
jbte, ja to odradim i za 2000

_________________
Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 17 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 17 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by Guest 17/12/2018, 00:11

Leviathan2 wrote:
pismejker wrote:20000 Ojrova..mdaa.. :cleanteeth
jbte, ja to odradim i za 2000
Eto...i onda se pitam tko rusi cijenu... :bash
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 17 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by Guest 17/12/2018, 00:11

Lik nije vise anonima nego puca u medijima.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 17 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by Leviathan2 17/12/2018, 00:12

pismejker wrote:
Leviathan2 wrote:
pismejker wrote:20000 Ojrova..mdaa.. :cleanteeth
jbte, ja to odradim i za 2000
Eto...i onda se pitam tko rusi cijenu... :bash
no dobro, plus troskovi :D
ma to se plati nekom dzankiju da odradi

_________________
Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 17 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 17 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by Guest 17/12/2018, 00:17

gdje ste vi otišli u pizdu materinu? očito pojma nemate da postoji ne samo dark web nego i deep web gdje možeš unajmiti hitmana da ti likvidira koga god hoćeš.

evo jedne od ponuda:

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 17 Article-2454735-18AE3EA600000578-197_634x463

ako nemaš para možeš pokrenuti crowdfunding imaš jako puno likova koji će te drage volje financirati samo da učestvuju u likvidaciji.

dakle?

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 17 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by RayMabus 17/12/2018, 00:22

aben wrote:
RayMabus wrote:Meni se sviđaju te ideje ,lik je jado i pošteno bi bilo da ga žena dokrajči tj ponižavanje i u smrtnom činu , umro od ženske ruke

Ma jadnik obični

a zoč ga ti ne voliš? pa molo je pokušala voditi glovnu riječ, biti evoluitivno na čelu, pa je dobila po čelu. zoč ga unda ne slaviš?
Zato šta kod ovakvih situacija veličinu pokazuješ na način da joj rečeš da odjebe u skokovima

Nisu sijamski blizanci tj obitelj koja živi u par kvadrata nema di otić ni jedno ni drugo pa da dođeš u situaciju da te gura u kut dok je neisprokidaš ko zvečku jer je umislila da te može prcat

Ovde se samo makneš

Ima san ja te situacije ,čak me jednom i na policiju prijavilo a jednom mi ženska zaustavila auto ušla u njega pa na kraju ja izmlatija lika koji ju je tija pribit , pa ga onda još policija pa mu nabila prijavu
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 17 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by RayMabus 17/12/2018, 00:34

RayMabus wrote:
aben wrote:
RayMabus wrote:Meni se sviđaju te ideje ,lik je jado i pošteno bi bilo da ga žena dokrajči tj ponižavanje i u smrtnom činu , umro od ženske ruke

Ma jadnik obični

a zoč ga ti ne voliš? pa molo je pokušala voditi glovnu riječ, biti evoluitivno na čelu, pa je dobila po čelu. zoč ga unda ne slaviš?
Zato šta kod ovakvih situacija veličinu pokazuješ na način da joj rečeš da odjebe u skokovima

Nisu sijamski blizanci tj obitelj koja živi u par kvadrata nema di otić ni jedno ni drugo pa da dođeš u situaciju da te gura u kut dok je neisprokidaš ko zvečku jer je umislila da te može prcat

Ovde se samo makneš

Ima san ja te situacije ,čak me jednom i na policiju prijavilo a jednom mi ženska zaustavila auto ušla u njega pa na kraju ja izmlatija lika koji ju je tija pribit , pa ga onda još policija pa mu nabila prijavu
Duga priča

1 Ženska meni priti plinskim pištoljem pa me lažno optuži , ja na policiju , ništa , njoj za po godine upada policija u stan ,hakirala poduzeća , dvi godine zabrana korištenja komopjutera a treća godina faksa

Sjeba je gore nego da san je taka

2 Ja vozim , neka mi zaustavlja auto po mraku, ušla u njega , da nju neko oće pribit, a dis baš mene našla.....epilog ja tog pribija ,došla policija i odvela ga u bajbug i prijava

Počeja je mlatit ispri mene pa mu ja reka koji ti je pa mi se unija u facu i dobija batina, nisan ti ja ona znaš
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 17 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by RayMabus 17/12/2018, 00:41

Ukratko ja ti tučem ženske jedino kad mi nedaju izbora ,rodica na drogama i luda mater koja je umislila da če bit Donna prima odnosno gazda u kuči

Sad je odletila s takvim batinam u drugi stan tri kilometra od kuče a vamo nesmi prismrdit i sad je mir , eto ti tamo pa gazduj a ne ovd

I jednu san pljunija u disku ispri svih jer je bila bezobrauna i nekulturna

Fino zelenka iz grla , skupija i puj u facu ispred svih , aj mrš
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 17 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by Guest 17/12/2018, 01:22

Gnječ wrote:gdje ste vi otišli u pizdu materinu? očito pojma nemate da postoji ne samo dark web nego i deep web gdje možeš unajmiti hitmana da ti likvidira koga god hoćeš.

evo jedne od ponuda:

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 17 Article-2454735-18AE3EA600000578-197_634x463

ako nemaš para možeš pokrenuti crowdfunding imaš jako puno likova koji će te drage volje financirati samo da učestvuju u likvidaciji.

dakle?


Vidim ja da ti još uvijek nisi shvatio gdje živiš.

Kakav dark web, kakav crowfunding sinko pa njega će ekipica riješiti sa motorkom, akumulatorom, klemima i hidrantom, uz pivu i ćevape.:cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 17 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by Guest 17/12/2018, 01:26

Da tko ruši cijenu za sadizam na brdovitom Balkanu...za 20.000,00 € dobiješ profesionalca, ovaj ga skine metkom.

Gdje je tu pravda, roštiljanje, dogadjaj u kvartu? ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 17 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by RayMabus 17/12/2018, 01:28

I odvjetnika isto triba pribit i slomit mu kolina , nek šepa smrad jedan , upozorenje ostalima

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 17 10589737
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 17 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by aben 17/12/2018, 07:13

RayMabus wrote:Ukratko ja ti tučem ženske jedino kad mi nedaju izbora ,rodica na drogama i luda mater koja je umislila da če bit Donna prima odnosno gazda u kuči

Sad je odletila s takvim batinam u drugi stan tri kilometra od kuče a vamo nesmi prismrdit i sad je mir , eto ti tamo pa gazduj a ne ovd

I jednu san pljunija u disku ispri svih jer je bila bezobrauna i nekulturna

Fino zelenka iz grla , skupija i puj u facu ispred svih , aj mrš
pa žrtva mu je bila divojka, 
možda mu je rekla da će u njihovoj kući sve biti po njenom...

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 17 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by vuksadinare 17/12/2018, 07:27

aben wrote:
RayMabus wrote:Ukratko ja ti tučem ženske jedino kad mi nedaju izbora ,rodica na drogama i luda mater koja je umislila da če bit Donna prima odnosno gazda u kuči

Sad je odletila s takvim batinam u drugi stan tri kilometra od kuče a vamo nesmi prismrdit i sad je mir , eto ti tamo pa gazduj a ne ovd

I jednu san pljunija u disku ispri svih jer je bila bezobrauna i nekulturna

Fino zelenka iz grla , skupija i puj u facu ispred svih , aj mrš
pa žrtva mu je bila divojka, 
možda mu je rekla da će u njihovoj kući sve biti po njenom...
u biti nije je bas za zaliti..nitko ej nije tjerao da se druzi sa takvim olosem i jos mu cura bila..zalazila je u lokal gdje se olos skuplja..i za nju vrijedi poslovica sto si trazila to si dobila..kao i za onu curu koju je komsic ubio..hoce trebe biti viđene,vozikati se u pilama i da im ovi kupuju garderobicu...i jos bi valjda upravljale...krimosi sami sobom upravljaju tko im zeli to sjebati najebu kao ova...ako s ene druzis sa takvima neces ni najebati
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99841
2015-09-08


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 17 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by vuksadinare 17/12/2018, 07:28

RayMabus wrote:I odvjetnika isto triba pribit i slomit mu kolina , nek šepa smrad jedan , upozorenje ostalima

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 17 10589737
odvjetnici su isto na jedan ancin mufljoze..vecina ih uvijek gladna novca...odvjetnik s emoze pozvati na priziv savjesti ali jbg kad ti lik baci hrpu novcanica priziv savjesti nestane...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99841
2015-09-08


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 17 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by debotoijusto 17/12/2018, 07:35

RayMabus wrote:I odvjetnika isto triba pribit i slomit mu kolina , nek šepa smrad jedan , upozorenje ostalima

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 17 10589737

odvjetnik nije kriv , posao mu da brani klijenta na sve zakonske nacine
koliko vidim to ovdje slucaj
kriva nije ni policija , uredno ispostavila okrivljenog sudstvu
rasprava o krivici moze se trazit izmedju sudstva i zakonodavca tj. drzave
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31224
2014-04-12


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 17 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 17 of 47 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 32 ... 47  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum