ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Page 7 of 47 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 27 ... 47  Next

Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 7 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by veber 16/12/2018, 03:11

longi ti si derpe, a ja umjesto da nekaj češem drkam po forumu.

veber

Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 7 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by epikur37 16/12/2018, 03:13

veber wrote:moram do epija, frend ima 3x350

kaj god ja sam tute...

odh sad u krpe
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 7 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by RayMabus 16/12/2018, 03:14

Ja sam ništa , od kako san skužija da san u emanicipaciji ja sam ništa , um trajno zatvoren, no paseran , može se gola skinit samo prođem kao pored kamena

Pa pa
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 7 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by Hektorović 16/12/2018, 03:14

veber wrote:
Hektorović wrote:
veber wrote:to uvijek, ali zakaj ne uzet što imaš na stolu?
nemrem prežalit kaj nisam tamo davne godine jednu žensku kresnul, jebga mladost-ludost.

Što je tu za žaliti :D?
ma trebao sam ju kresnut. bili smo mladi, ja splašen, nećeš povjerovat, a bila je sitna, zgodna, a ja mulac

Ma sad je neka baba, ne vidim što ti je žao... cura ko cura... 


Mene više fascinira ako je inteligentna i zanimljiva...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 7 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by Hektorović 16/12/2018, 03:16

veber wrote:ma je. ima i nekaj u tome. bio sam s hrpom žena, par njih me vezalo, ne stvarno sa štrikom već emocionalno. s njima i dalje živim. sve je to relativno. jebeš aute, novac, stanove kada ti je s kćeri najbolji izlazak.

Pa prava ljubav je samoprema Bogu i obitelji... to je stub... ostalo je prolazno i promjenljivo...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 7 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by RayMabus 16/12/2018, 03:16

RayMabus wrote:Ja sam ništa , od kako san skužija da san u emanicipaciji ja sam ništa , um trajno zatvoren, no paseran , može se gola skinit samo prođem kao pored kamena

Pa pa
Prepustio sam ih ovima kao šta je ovaj Daruvarac da ih sve naklepaju

Samo ih odjebeš i eto ti gdje završavaju

Tko visoko leti nisko pada

Kao i vaš natalitet u Evropi
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 7 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by veber 16/12/2018, 03:18

Hektorović wrote:
veber wrote:
Hektorović wrote:
veber wrote:to uvijek, ali zakaj ne uzet što imaš na stolu?
nemrem prežalit kaj nisam tamo davne godine jednu žensku kresnul, jebga mladost-ludost.

Što je tu za žaliti :D?
ma trebao sam ju kresnut. bili smo mladi, ja splašen, nećeš povjerovat, a bila je sitna, zgodna, a ja mulac

Ma sad je neka baba, ne vidim što ti je žao... cura ko cura... 


Mene više fascinira ako je inteligentna i zanimljiva...
volim žene inteligentne, pametne. za pojebat nije bitno. recimo ova s avatara jako inteligentna, šteta kaj smo se razišli.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 7 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by RayMabus 16/12/2018, 03:19

Hektorović wrote:
veber wrote:ma je. ima i nekaj u tome. bio sam s hrpom žena, par njih me vezalo, ne stvarno sa štrikom već emocionalno. s njima i dalje živim. sve je to relativno. jebeš aute, novac, stanove kada ti je s kćeri najbolji izlazak.

Pa prava ljubav je samoprema Bogu i obitelji... to je stub... ostalo je prolazno i promjenljivo...
Mislim da Bog netreba ljubav

Ako netko nešto zna o tome onda su to anđeoska hijerarhija , glasnici Bogova kao ja

Taj koji ti je to rekao da Bog treba ljubav laže i nije pravi luconoša

Bog jest ljubav , on je netreba
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 7 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by veber 16/12/2018, 03:21

Hektorović wrote:
veber wrote:ma je. ima i nekaj u tome. bio sam s hrpom žena, par njih me vezalo, ne stvarno sa štrikom već emocionalno. s njima i dalje živim. sve je to relativno. jebeš aute, novac, stanove kada ti je s kćeri najbolji izlazak.

Pa prava ljubav je samoprema Bogu i obitelji... to je stub... ostalo je prolazno i promjenljivo...
u boga ne vjerujem. u obitelj kako god to čudno zvučalo, vjerujem. zato sam si valjda dobar s bivšima. kakav jesam, vole me :D

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 7 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by RayMabus 16/12/2018, 03:23

RayMabus wrote:
Hektorović wrote:
veber wrote:ma je. ima i nekaj u tome. bio sam s hrpom žena, par njih me vezalo, ne stvarno sa štrikom već emocionalno. s njima i dalje živim. sve je to relativno. jebeš aute, novac, stanove kada ti je s kćeri najbolji izlazak.

Pa prava ljubav je samoprema Bogu i obitelji... to je stub... ostalo je prolazno i promjenljivo...
Mislim da Bog netreba ljubav

Ako netko nešto zna o tome onda su to anđeoska hijerarhija , glasnici Bogova kao ja

Taj koji ti je to rekao da Bog treba ljubav laže i nije pravi luconoša

Bog jest ljubav , on je netreba
Budeš li širio laž da Bog treba ljubav sutra će netko zaključiti da mu onda treba i žrtveno janje

To ti je opasna zabluda da on treba ljubav

I zato sam reagirao
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 7 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by Hektorović 16/12/2018, 03:24

veber wrote:
Hektorović wrote:

Ma sad je neka baba, ne vidim što ti je žao... cura ko cura... 


Mene više fascinira ako je inteligentna i zanimljiva...
volim žene inteligentne, pametne. za pojebat nije bitno. recimo ova s avatara jako inteligentna, šteta kaj smo se razišli.

Pa sve se treba u biti uklopiti, to je kompletan paket... Izgled sam za sebe je u biti jeftina stvar, "kresanje" dosadi.... ako ti je već do toga jeftinije je solidnu kurvu za 100-200 eura nego se zajebavati sa nekom sponzom... dođe te čak i jeftinije, da ne govorimo o uštedi vremena...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 7 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by Hektorović 16/12/2018, 03:25

veber wrote:
Hektorović wrote:
veber wrote:ma je. ima i nekaj u tome. bio sam s hrpom žena, par njih me vezalo, ne stvarno sa štrikom već emocionalno. s njima i dalje živim. sve je to relativno. jebeš aute, novac, stanove kada ti je s kćeri najbolji izlazak.

Pa prava ljubav je samoprema Bogu i obitelji... to je stub... ostalo je prolazno i promjenljivo...
u boga ne vjerujem. u obitelj kako god to čudno zvučalo, vjerujem. zato sam si valjda dobar s bivšima. kakav jesam, vole me :D

Zašto veberu?

Ne kažem da budeš doktrinarno katolik, no ipak...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 7 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by Eroo 16/12/2018, 03:26

epikur37 wrote:
Eroo wrote:
epikur37 wrote:
veber wrote:
epikur37 wrote:

Kušnja je, doista ima ženskih ali nema šanse da bih ja prešao preko pravih naaših katoličkih vbrijednosti.
kasnije ti bu žal. pojebi sve kaj pliva, hoda, trči, pjeva. dobar osjećaj,


e moj veberu kad bih ja pustio pijetla....

ima nešto u tvojim riječima, naime ljudi kad umiru žale zato što nisu sve to iskoristili bolje...

s druge strane ja svoj život ne doživljavam kao hir

već kao cjelinu  u kojoj ću se realizirati

zato želim sa ženom svojom i svim sijedim jednom sjediti na kamenu i držati se za ruku i gledati tamo...i na kraqju umrijeti
Tako mlad, a tako zreo. Sva životna istina je to šta si u zadnjoj rečenici napisao. Čestitam.
Život na ovom svijetu je veliki misterij. Ne potrošimo ga uzalud i na gluposti.
U zadnjih nekoliko godina sam svašta doživio. Neću dalje o tome ovdje, bilo bi predugo.


Brate ero, koliko god da te cimam, sutra ću i ja ući u sjenu kasnih godina i vrtiti svoje davne filmove.

Ja sam u dobi kad se probija i stvara, 40 mi je godina, imam dovoljno iskustva i sigurnosti  a snage za napraviti.

Ne treba se razbacivati s vremenom, brzo prođe.

Ali ni doživljvati sebe preozbiljno, tko sam ja, danas jesam, sutra nisam.

Ja sam bio što si ti sad, a i ti ćeš  jednom biti što sam sad ja..Tako odprilike piše na jednom našem starom kamenom biljegu.
Ozbiljno treba shvatiti svoj "zadatak"  i na tome raditi. Da ne prođeš malen ispod zvijezda. :)

PS: Ne vrtim stare fimove, ja ih i dalje stvaram...Do kada, to ne znam i bolje je da je tako. Trenutno uživam u Božićnom uzdušju...

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78041
2016-07-22


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 7 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by veber 16/12/2018, 03:28

Hektorović wrote:
veber wrote:
Hektorović wrote:

Ma sad je neka baba, ne vidim što ti je žao... cura ko cura... 


Mene više fascinira ako je inteligentna i zanimljiva...
volim žene inteligentne, pametne. za pojebat nije bitno. recimo ova s avatara jako inteligentna, šteta kaj smo se razišli.

Pa sve se treba u biti uklopiti, to je kompletan paket... Izgled sam za sebe je u biti jeftina stvar, "kresanje" dosadi.... ako ti je već do toga jeftinije je solidnu kurvu za 100-200 eura nego se zajebavati sa nekom sponzom... dođe te čak i jeftinije, da ne govorimo o uštedi vremena...
ma volim žene, volim lov, volim se probudit uz ženu. volim njihov miris. volim kada mi nos zapne u kosi, volim ovu s avatara. ukrao sam tren dok je spavala. sve to volim kod žena. probudit se ujutro uz nju. a sebičan sam. volim živjet sam.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 7 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by Hektorović 16/12/2018, 03:29

veber wrote:ma volim žene, volim lov, volim se probudit uz ženu. volim njihov miris. volim kada mi nos zapne u kosi, volim ovu s avatara. ukrao sam tren dok je spavala. sve to volim kod žena. probudit se ujutro uz nju. a sebičan sam. volim živjet sam.

Ma pusti crteže, pukni prave fotke :D
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 7 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by veber 16/12/2018, 03:31

Hektorović wrote:
veber wrote:
Hektorović wrote:
veber wrote:ma je. ima i nekaj u tome. bio sam s hrpom žena, par njih me vezalo, ne stvarno sa štrikom već emocionalno. s njima i dalje živim. sve je to relativno. jebeš aute, novac, stanove kada ti je s kćeri najbolji izlazak.

Pa prava ljubav je samoprema Bogu i obitelji... to je stub... ostalo je prolazno i promjenljivo...
u boga ne vjerujem. u obitelj kako god to čudno zvučalo, vjerujem. zato sam si valjda dobar s bivšima. kakav jesam, vole me :D

Zašto veberu?

Ne kažem da budeš doktrinarno katolik, no ipak...
jebga, nemam pojma. ne vjerujem. mislim pripadam kršćanskoj zajednici, ali u mom svijetu nema boga niti vjere.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 7 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by Hektorović 16/12/2018, 03:33

veber wrote:
Hektorović wrote:
veber wrote:
Hektorović wrote:ma volim žene, volim lov,

Ma nema lova, ili im se sviđaš al se prave hard to get kako nebi ispale lake, ili gubiš vrijeme i pomalo te koriste da im pumpaš ego :D

I vrlo lako se može skužiti koja je opcija u igri :D
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 7 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by prckov 16/12/2018, 03:33

samo do sjedenja na kamenu I drzanja za ruke treba proc dugi put koji je posut korama od banana  B-)

_________________
It was always the women, and above all the young ones, who were the most bigotet adherents of the party, the swallowers of slogans, the amateur spies and nosers-out of unortodoxy.
Orwell 1984
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 7 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by Hektorović 16/12/2018, 03:33

veber wrote:jebga, nemam pojma. ne vjerujem. mislim pripadam kršćanskoj zajednici, ali u mom svijetu nema boga niti vjere.

Još ćeš ti završit u džamiji :D
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 7 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by veber 16/12/2018, 03:34

Hektorović wrote:
veber wrote:ma volim žene, volim lov, volim se probudit uz ženu. volim njihov miris. volim kada mi nos zapne u kosi, volim ovu s avatara. ukrao sam tren dok je spavala. sve to volim kod žena. probudit se ujutro uz nju. a sebičan sam. volim živjet sam.

Ma pusti crteže, pukni prave fotke :D
nemrem. koga god sam crtao vlasnik je crteža ili fotke. samo on može objavit sliku. ivana je dozvolila. imam i boljih slika, ali to pripada osobi.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 7 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by prckov 16/12/2018, 03:35

prckov wrote:samo do sjedenja na kamenu I drzanja za ruke treba proc dugi put koji je posut korama od banana  B-)
ako taliznes padovi su jebeni
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 7 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 47 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 27 ... 47  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum