ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Page 6 of 47 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 26 ... 47  Next

Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 6 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by epikur37 16/12/2018, 02:49

Zanimljivo je kako život tka iskustva i daje novu težinu.

Ja ovako ne bih razmišljao s 30 godina.

Bitna stvar, barem meni osobno je da mogu projicirati, barem osjećajem, što me čeka, mogu zahvatiti i onaj dio života koji nisam još živio.

Znam što me čeka i koje godine mi slijede i kako bi swe trebale složiti.

Što je čovjek na kraju, zbroj sitnih zadovoljstava i protužetak potomstva, na kraju grobak pusti.

epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 6 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by veber 16/12/2018, 02:49

epi, moramo kavu popit.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 6 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by Hektorović 16/12/2018, 02:50

veber wrote:jebga

Imam svoja načela i držim ih se... čašica vina i to je to...

pivo je za klošare... osim ako je nešto tipa pivo cvetje ili slično baš fora prigodno... žešće ne volim, osim ako sam ne napravim... ko što znam sa stricem peči rakiju :D
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 6 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by Hektorović 16/12/2018, 02:51

epikur37 wrote:Zanimljivo je kako život tka iskustva i daje novu težinu.

Ja ovako ne bih razmišljao s 30 godina.

Bitna stvar, barem meni osobno je da mogu projicirati, barem osjećajem, što me čeka, mogu zahvatiti i onaj dio života koji nisam još živio.

Znam što me čeka i koje godine mi slijede i kako bi swe trebale složiti.

Što je čovjek na kraju, zbroj sitnih zadovoljstava i protužetak potomstva, na kraju grobak pusti.

Epi definitivno nije millenial :D
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 6 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by epikur37 16/12/2018, 02:51

Hektorović wrote:
epikur37 wrote:
Hektorović wrote:

Pobogu nemaš 60 :D

Ja ne kužim kako se ljudi toliko promjene, ja sam više manje ostao isti 10tak godina :D

Pa ti nisi oženjen, nemaš obitelj ni djecu a prema pisanju sklon si lakom životu..tako da u tom điru to je to.

Ne pijem, ne pušim, ne idem u kafane opijat se :D

Mogao sam napisati i površan umjesto lak.

Ti si inteligentan momak ali negdje ti je ostao adolescentni dišpet koji tvojim godinama već nije primjere.
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 6 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by epikur37 16/12/2018, 02:52

Hektorović wrote:
epikur37 wrote:Zanimljivo je kako život tka iskustva i daje novu težinu.

Ja ovako ne bih razmišljao s 30 godina.

Bitna stvar, barem meni osobno je da mogu projicirati, barem osjećajem, što me čeka, mogu zahvatiti i onaj dio života koji nisam još živio.

Znam što me čeka i koje godine mi slijede i kako bi swe trebale složiti.

Što je čovjek na kraju, zbroj sitnih zadovoljstava i protužetak potomstva, na kraju grobak pusti.

Epi definitivno nije millenial :D

to svakako ne :)
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 6 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by veber 16/12/2018, 02:53

epikur37 wrote:Zanimljivo je kako život tka iskustva i daje novu težinu.

Ja ovako ne bih razmišljao s 30 godina.

Bitna stvar, barem meni osobno je da mogu projicirati, barem osjećajem, što me čeka, mogu zahvatiti i onaj dio života koji nisam još živio.

Znam što me čeka i koje godine mi slijede i kako bi swe trebale složiti.

Što je čovjek na kraju, zbroj sitnih zadovoljstava i protužetak potomstva, na kraju grobak pusti.
ma znaš kurac. život reba živjet. sve drugo prazna priča. da naletiš na pičku, zemi. zemi sve kaj ti život pruži. pojebi sve kaj hoda, trči, leti...

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 6 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by veber 16/12/2018, 02:55

Hektorović wrote:
veber wrote:jebga

Imam svoja načela i držim ih se... čašica vina i to je to...

pivo je za klošare... osim ako je nešto tipa pivo cvetje ili slično baš fora prigodno... žešće ne volim, osim ako sam ne napravim... ko što znam sa stricem peči rakiju :D
ja sa kćeri odem na ćevape i pivo, bolje nego s nekom pičkom.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 6 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by epikur37 16/12/2018, 02:56

veber wrote:
epikur37 wrote:Zanimljivo je kako život tka iskustva i daje novu težinu.

Ja ovako ne bih razmišljao s 30 godina.

Bitna stvar, barem meni osobno je da mogu projicirati, barem osjećajem, što me čeka, mogu zahvatiti i onaj dio života koji nisam još živio.

Znam što me čeka i koje godine mi slijede i kako bi swe trebale složiti.

Što je čovjek na kraju, zbroj sitnih zadovoljstava i protužetak potomstva, na kraju grobak pusti.
ma znaš kurac. život reba živjet. sve drugo prazna priča. da naletiš na pičku, zemi. zemi sve kaj ti život pruži. pojebi sve kaj hoda, trči, leti...

Možda je i tako, tko zna...na kraju život sam baci špil, izmiješa karte i smije se nama u brk svima.
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 6 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by Eroo 16/12/2018, 02:59

epikur37 wrote:
veber wrote:
epikur37 wrote:
veber wrote:koji si ti čića, pa ako ne pojebeš sa strane na kaj buš ličil?

Kušnja je, doista ima ženskih ali nema šanse da bih ja prešao preko pravih naaših katoličkih vbrijednosti.
kasnije ti bu žal. pojebi sve kaj pliva, hoda, trči, pjeva. dobar osjećaj,


e moj veberu kad bih ja pustio pijetla....

ima nešto u tvojim riječima, naime ljudi kad umiru žale zato što nisu sve to iskoristili bolje...

s druge strane ja svoj život ne doživljavam kao hir

već kao cjelinu  u kojoj ću se realizirati

zato želim sa ženom svojom i svim sijedim jednom sjediti na kamenu i držati se za ruku i gledati tamo...i na kraqju umrijeti
Tako mlad, a tako zreo. Sva životna istina je to šta si u zadnjoj rečenici napisao. Čestitam.
Život na ovom svijetu je veliki misterij. Ne potrošimo ga uzalud i na gluposti.
U zadnjih nekoliko godina sam svašta doživio. Neću dalje o tome ovdje, bilo bi predugo.

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78041
2016-07-22


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 6 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by Hektorović 16/12/2018, 02:59

epikur37 wrote:
Ti si inteligentan momak ali negdje ti je ostao adolescentni dišpet koji tvojim godinama već nije primjere.

Mislim ipak generacijska razlika, i još malo jači utjecaji zapada...

Ja sam ipak digital native...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 6 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by veber 16/12/2018, 03:00

to uvijek, ali zakaj ne uzet što imaš na stolu?
nemrem prežalit kaj nisam tamo davne godine jednu žensku kresnul, jebga mladost-ludost.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 6 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by Hektorović 16/12/2018, 03:01

veber wrote:ma znaš kurac. život reba živjet. sve drugo prazna priča. da naletiš na pičku, zemi. zemi sve kaj ti život pruži. pojebi sve kaj hoda, trči, leti...

Meni je ponekad draže kad nešto ili neku odbijem :D

Ili održim lekciju... (ne mislim doslovno)...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 6 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by Hektorović 16/12/2018, 03:05

veber wrote:to uvijek, ali zakaj ne uzet što imaš na stolu?
nemrem prežalit kaj nisam tamo davne godine jednu žensku kresnul, jebga mladost-ludost.

Što je tu za žaliti :D?
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 6 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by veber 16/12/2018, 03:06

Hektorović wrote:
veber wrote:ma znaš kurac. život reba živjet. sve drugo prazna priča. da naletiš na pičku, zemi. zemi sve kaj ti život pruži. pojebi sve kaj hoda, trči, leti...

Meni je ponekad draže kad nešto ili neku odbijem :D

Ili održim lekciju... (ne mislim doslovno)...
ma je. ima i nekaj u tome. bio sam s hrpom žena, par njih me vezalo, ne stvarno sa štrikom već emocionalno. s njima i dalje živim. sve je to relativno. jebeš aute, novac, stanove kada ti je s kćeri najbolji izlazak.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 6 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by veber 16/12/2018, 03:08

Hektorović wrote:
veber wrote:to uvijek, ali zakaj ne uzet što imaš na stolu?
nemrem prežalit kaj nisam tamo davne godine jednu žensku kresnul, jebga mladost-ludost.

Što je tu za žaliti :D?
ma trebao sam ju kresnut. bili smo mladi, ja splašen, nećeš povjerovat, a bila je sitna, zgodna, a ja mulac

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 6 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by epikur37 16/12/2018, 03:09

Eroo wrote:
epikur37 wrote:
veber wrote:
epikur37 wrote:
veber wrote:koji si ti čića, pa ako ne pojebeš sa strane na kaj buš ličil?

Kušnja je, doista ima ženskih ali nema šanse da bih ja prešao preko pravih naaših katoličkih vbrijednosti.
kasnije ti bu žal. pojebi sve kaj pliva, hoda, trči, pjeva. dobar osjećaj,


e moj veberu kad bih ja pustio pijetla....

ima nešto u tvojim riječima, naime ljudi kad umiru žale zato što nisu sve to iskoristili bolje...

s druge strane ja svoj život ne doživljavam kao hir

već kao cjelinu  u kojoj ću se realizirati

zato želim sa ženom svojom i svim sijedim jednom sjediti na kamenu i držati se za ruku i gledati tamo...i na kraqju umrijeti
Tako mlad, a tako zreo. Sva životna istina je to šta si u zadnjoj rečenici napisao. Čestitam.
Život na ovom svijetu je veliki misterij. Ne potrošimo ga uzalud i na gluposti.
U zadnjih nekoliko godina sam svašta doživio. Neću dalje o tome ovdje, bilo bi predugo.


Brate ero, koliko god da te cimam, sutra ću i ja ući u sjenu kasnih godina i vrtiti svoje davne filmove.

Ja sam u dobi kad se probija i stvara, 40 mi je godina, imam dovoljno iskustva i sigurnosti  a snage za napraviti.

Ne treba se razbacivati s vremenom, brzo prođe.

Ali ni doživljvati sebe preozbiljno, tko sam ja, danas jesam, sutra nisam.
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 6 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by epikur37 16/12/2018, 03:10

Hektorović wrote:
epikur37 wrote:
Ti si inteligentan momak ali negdje ti je ostao adolescentni dišpet koji tvojim godinama već nije primjere.

Mislim ipak generacijska razlika, i još malo jači utjecaji zapada...

Ja sam ipak digital native...
Vjerojatno, svatko je dijete svog vremena...
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 6 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by RayMabus 16/12/2018, 03:10

Nešto sam razočaran tim ženskim spolom da bi ih kovao u zvijezde , nisu baš nešto šta me fascinira , to prije bilo dok ih nisan pobliže upozna , bezveze
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 6 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by veber 16/12/2018, 03:10

moram do epija, frend ima 3x350

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 6 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by veber 16/12/2018, 03:11

longi ti si derpe, a ja umjesto da nekaj češem drkam po forumu.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 6 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 47 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 26 ... 47  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum