ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plenkovich- od predsjednice me viša ništa nemože iznenaditi - zato jer ova neće potpisati Marakeš

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Plenkovich- od predsjednice me viša ništa nemože iznenaditi - zato jer ova neće potpisati Marakeš - Page 3 Empty Re: Plenkovich- od predsjednice me viša ništa nemože iznenaditi - zato jer ova neće potpisati Marakeš

Post by Guest Sun 4 Nov - 11:41

Yehudim wrote:
vuksadinare wrote:Meni se cini da je ipak bujanec car...jednistavno porucio koli 'ne potpisuj'...koli se odmah javila i odgovorila 'necu'... :)

 Iebiga  .............Kad joj diler reče - skoči - ona samo ima pitati - Koliko daleko ili koliko visoko -  lol!

Gud van... :sherlock

Guest
Guest


Back to top Go down

Plenkovich- od predsjednice me viša ništa nemože iznenaditi - zato jer ova neće potpisati Marakeš - Page 3 Empty Re: Plenkovich- od predsjednice me viša ništa nemože iznenaditi - zato jer ova neće potpisati Marakeš

Post by dijagram Sun 4 Nov - 11:42

AssadNaPodmornici wrote:
marcellus wrote:pametnija je ona od anemičnog pizdeka i sjebat će ga ko što je i karamarka
premazan je i ovaj potomak komunističke elite - svim mastima. ipak on drži HDZ za jaja. do sada je svaku oporbu eliminira. Prvo je srušio Karamarka, pa onda Milinovića, pa i Vaso je na rubu da se sutra pojavi u Međugorju sa tjeralicom, e da riješio je Hasu i Brunu..  A lojalni Jadronković sa 800 preferncijalnih glasova postao šef sabora, a Haso sa 10 000 glasova izbačen iz stranke
srusio bi on kurac da ga ne savjetuje Seks i slicna bagra.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


Back to top Go down

Plenkovich- od predsjednice me viša ništa nemože iznenaditi - zato jer ova neće potpisati Marakeš - Page 3 Empty Re: Plenkovich- od predsjednice me viša ništa nemože iznenaditi - zato jer ova neće potpisati Marakeš

Post by dijagram Sun 4 Nov - 11:46

svi ce oni to odobriti, tko mora i potpisati, a bogami i primjenjivati
i to s ponosom
saka jada koju ljudi izaberu da ih sjebe u svakom pogledu
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


Back to top Go down

Plenkovich- od predsjednice me viša ništa nemože iznenaditi - zato jer ova neće potpisati Marakeš - Page 3 Empty Re: Plenkovich- od predsjednice me viša ništa nemože iznenaditi - zato jer ova neće potpisati Marakeš

Post by vili40 Sun 4 Nov - 15:58

Plenkovich- od predsjednice me viša ništa nemože iznenaditi - zato jer ova neće potpisati Marakeš - Page 3 35132917_1027485927428230_7918825804308414464_n
vili40
vili40

Male
Posts : 10990
2015-08-02


Back to top Go down

Plenkovich- od predsjednice me viša ništa nemože iznenaditi - zato jer ova neće potpisati Marakeš - Page 3 Empty Re: Plenkovich- od predsjednice me viša ništa nemože iznenaditi - zato jer ova neće potpisati Marakeš

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum