ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sto godina srbijanskog terora u Hrvatskoj

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Sto godina srbijanskog terora u Hrvatskoj  - Page 2 Empty Re: Sto godina srbijanskog terora u Hrvatskoj

Post by Ringo10 Fri 26 Oct - 14:39

vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
Gnječ wrote:
RayMabus wrote:Sto godina srbijanskog terora u Hrvatskoj  - Page 2 13%20(4)

pa tko vas to teroriše jadni rvatići od stoljeća sedmog jadna li vam majka hrvatska koja vas je iz vagine izbacila tako tulave.
Hrvati teroriziraju jedino sami sebe svojim kretenizmom, debilizmom i imbecilizmom.
covjek napisao jednu knjigu snimljen jedan dokumentarac i ti siznuo..a seselju na stand na beogradskom sajmu knjiga pod nazivom standa 'velika srbija' dolaze eskurzije skolske djece sa profesorima slikaju se sa njim,pokazuju tri prsta i hvale knjihu..'nema boga veceg od srbina'
Boli me kitoslav za šešelja i beogradski štand. I za ekskurzije ....

Nije problem u jednoj knjizi i TV emisiji nego u konstantnom hrvatskom zastranjivanju i bavljenju budalaštinama.

Ideološkoj pogubljenosti i političkim bespućima. Ekonomskom propasti i demografskoj katastrofi i kleptomaniji političara.

Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Sto godina srbijanskog terora u Hrvatskoj  - Page 2 Empty Re: Sto godina srbijanskog terora u Hrvatskoj

Post by vuksadinare Fri 26 Oct - 14:42

Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
Gnječ wrote:
RayMabus wrote:Sto godina srbijanskog terora u Hrvatskoj  - Page 2 13%20(4)

pa tko vas to teroriše jadni rvatići od stoljeća sedmog jadna li vam majka hrvatska koja vas je iz vagine izbacila tako tulave.
Hrvati teroriziraju jedino sami sebe svojim kretenizmom, debilizmom i imbecilizmom.
covjek napisao jednu knjigu snimljen jedan dokumentarac i ti siznuo..a seselju na stand na beogradskom sajmu knjiga pod nazivom standa 'velika srbija' dolaze eskurzije skolske djece sa profesorima slikaju se sa njim,pokazuju tri prsta i hvale knjihu..'nema boga veceg od srbina'
Boli me kitoslav za šešelja i beogradski štand. I za ekskurzije ....

Nije problem u jednoj knjizi i TV emisiji nego u konstantnom hrvatskom zastranjivanju i bavljenju budalaštinama.

Ideološkoj pogubljenosti i političkim bespućima. Ekonomskom propasti i demografskoj katastrofi i kleptomaniji političara.
ma ti si kreten boze moj..ti citav narod nazivas kretenima radi ejdnog sedlara koji uzgred nije ni zastupnik,niti u vrhu vlasti,niti ne zanm sto..a ovi jednom velikosrbinu dovoze buseve djece da ih poducava lazima,mitovi,ustasama,...jos je zastupnih us kupstini bio visoko i je visoko rangirani srpski politicar,koji ej nedugo husako da se istjera javno hrvate iz hrtkovaca i gazio zastavu hrvatske u skupstini i niko mu nista nije napravio niti je kaznjen..odmah da si nazvao srbe najvecim kretenima na svijetu bog te sasavu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99842
2015-09-08


Back to top Go down

Sto godina srbijanskog terora u Hrvatskoj  - Page 2 Empty Re: Sto godina srbijanskog terora u Hrvatskoj

Post by Ringo10 Fri 26 Oct - 14:47

vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
Gnječ wrote:

pa tko vas to teroriše jadni rvatići od stoljeća sedmog jadna li vam majka hrvatska koja vas je iz vagine izbacila tako tulave.
Hrvati teroriziraju jedino sami sebe svojim kretenizmom, debilizmom i imbecilizmom.
covjek napisao jednu knjigu snimljen jedan dokumentarac i ti siznuo..a seselju na stand na beogradskom sajmu knjiga pod nazivom standa 'velika srbija' dolaze eskurzije skolske djece sa profesorima slikaju se sa njim,pokazuju tri prsta i hvale knjihu..'nema boga veceg od srbina'
Boli me kitoslav za šešelja i beogradski štand. I za ekskurzije ....

Nije problem u jednoj knjizi i TV emisiji nego u konstantnom hrvatskom zastranjivanju i bavljenju budalaštinama.

Ideološkoj pogubljenosti i političkim bespućima. Ekonomskom propasti i demografskoj katastrofi i kleptomaniji političara.
ma ti si kreten boze moj..ti citav narod nazivas kretenima radi ejdnog sedlara koji uzgred nije ni zastupnik,niti u vrhu vlasti,niti ne zanm sto..a ovi jednom velikosrbinu dovoze buseve djece da ih poducava lazima,mitovi,ustasama,...jos je zastupnih us kupstini bio visoko i je visoko rangirani srpski politicar,koji ej nedugo husako da se istjera javno hrvate iz hrtkovaca i gazio zastavu hrvatske u skupstini i niko mu nista nije napravio niti je kaznjen..odmah da si nazvao srbe najvecim kretenima na svijetu bog te sasavu
Kreten te sklepao ...

A da je Sedlar jedini problem ni po jada.  I jebe mi se za Hrtkovce. Nek se presele u Hrvatsku i gotovo.

Šta da im radim. Tako je kako je i ne možeš učiniti ništa.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Sto godina srbijanskog terora u Hrvatskoj  - Page 2 Empty Re: Sto godina srbijanskog terora u Hrvatskoj

Post by RayMabus Fri 26 Oct - 14:48

Baš fina knjiga, sutra dio obrazovnog programa u osnovnim i srednjim školama u RH
RayMabus
RayMabus

Posts : 181950
2014-04-11


Back to top Go down

Sto godina srbijanskog terora u Hrvatskoj  - Page 2 Empty Re: Sto godina srbijanskog terora u Hrvatskoj

Post by Guest Fri 26 Oct - 14:49

Eroo wrote:Ne bojte se knjiga.

boj se ti mene pička ti materina hercegovanska. nemoj mislit da sam odustao.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sto godina srbijanskog terora u Hrvatskoj  - Page 2 Empty Re: Sto godina srbijanskog terora u Hrvatskoj

Post by Ringo10 Fri 26 Oct - 14:53

RayMabus wrote:Baš fina knjiga, sutra dio obrazovnog programa u osnovnim i srednjim školama u RH
Lijepo. Samo vi učite ovo mladeži što još nije pobjeglo kako su Srbi sto godina guzili Hrvate.

Rezultat će biti usađivanje još izraženijeg luzerskog mentaliteta.

A Boga mi će i hrvatska ženska populacija u još većem broju  ići na jebačinu u Srbiju.

Jebi ga, ženske vole pobjednike a ne vole plačipičke.

Ženske vole one koji guze a ne one koji su guženi.

Šta ćeš ...
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Sto godina srbijanskog terora u Hrvatskoj  - Page 2 Empty Re: Sto godina srbijanskog terora u Hrvatskoj

Post by Eroo Fri 26 Oct - 14:53

RayMabus wrote:Baš fina knjiga, sutra dio obrazovnog programa u osnovnim i srednjim školama u RH
Nego. :D

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78041
2016-07-22


Back to top Go down

Sto godina srbijanskog terora u Hrvatskoj  - Page 2 Empty Re: Sto godina srbijanskog terora u Hrvatskoj

Post by Eroo Fri 26 Oct - 14:55

Gnječ wrote:
Eroo wrote:Ne bojte se knjiga.

boj se ti mene pička ti materina hercegovanska. nemoj mislit da sam odustao.
Krepat ma ne molat. :D

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78041
2016-07-22


Back to top Go down

Sto godina srbijanskog terora u Hrvatskoj  - Page 2 Empty Re: Sto godina srbijanskog terora u Hrvatskoj

Post by RayMabus Fri 26 Oct - 14:56

Eroo wrote:
RayMabus wrote:Baš fina knjiga, sutra dio obrazovnog programa u osnovnim i srednjim školama u RH
Nego. :D
Sjeti se referenduma 

Osam zastupnika nacionalnih manjina kroje vlast Hrvatima

Baš zato baš fina knjiga
RayMabus
RayMabus

Posts : 181950
2014-04-11


Back to top Go down

Sto godina srbijanskog terora u Hrvatskoj  - Page 2 Empty Re: Sto godina srbijanskog terora u Hrvatskoj

Post by Ringo10 Fri 26 Oct - 15:01

RayMabus wrote:
Eroo wrote:
RayMabus wrote:Baš fina knjiga, sutra dio obrazovnog programa u osnovnim i srednjim školama u RH
Nego. :D
Sjeti se referenduma 

Osam zastupnika nacionalnih manjina kroje vlast Hrvatima

Baš zato baš fina knjiga
Pupovac Strašni.   Pupovac Grozni. Pupovac The Terrible. Pupovac The Destroyer.

Pupovac Strah i Trepet Hrvata.  :sex1 Kme kme, Pupovac nas zajebava kme kme ...
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Sto godina srbijanskog terora u Hrvatskoj  - Page 2 Empty Re: Sto godina srbijanskog terora u Hrvatskoj

Post by vuksadinare Fri 26 Oct - 15:03

Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:
Eroo wrote:
RayMabus wrote:Baš fina knjiga, sutra dio obrazovnog programa u osnovnim i srednjim školama u RH
Nego. :D
Sjeti se referenduma 

Osam zastupnika nacionalnih manjina kroje vlast Hrvatima

Baš zato baš fina knjiga
Pupovac Strašni.   Pupovac Grozni. Pupovac The Terrible. Pupovac The Destroyer.

Pupovac Strah i Trepet Hrvata.  :sex1
pupovac je etnobiznismen...uz ratne profitere jedna od gorih osobina
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99842
2015-09-08


Back to top Go down

Sto godina srbijanskog terora u Hrvatskoj  - Page 2 Empty Re: Sto godina srbijanskog terora u Hrvatskoj

Post by RayMabus Fri 26 Oct - 15:04

Pupovac i sedam patuljaka

Nek počnu sebi kopati sami grbove da nemoram ja

Sve ću ih pobrisat

Neće bit ni jedne manjine u Hrvatskoj uskoro
RayMabus
RayMabus

Posts : 181950
2014-04-11


Back to top Go down

Sto godina srbijanskog terora u Hrvatskoj  - Page 2 Empty Re: Sto godina srbijanskog terora u Hrvatskoj

Post by RayMabus Fri 26 Oct - 15:13

RayMabus wrote:Pupovac i sedam patuljaka

Nek počnu sebi kopati sami grbove da nemoram ja

Sve ću ih pobrisat

Neće bit ni jedne manjine u Hrvatskoj uskoro
Bošnjaci , Srbi iz Hrvatske  Srbi iz BiH Srbi iz Srbije 

Izvoli 



Sto godina srbijanskog terora u Hrvatskoj  - Page 2 Kurir_logo_stop


Sto godina srbijanskog terora u Hrvatskoj  - Page 2 1550391_profimedia0340449571_ls-s
Foto: Profimedia

ZAKON

[size=36]AUSTRIJA ODUZIMA DRŽAVLJANSTVA: Hiljade DVOJNIH DRŽAVLJANA u strahu, prvi na udaru Turci!

Ocena Upravnog suda na odluke pokrajinskih vlasti o oduzimanju austrijskog državljanstva dvojnim državljanima zabrinula je mnoge u Austriji, pre svega turskog porekla.
OBJAVLJENO: 09.08.2018. 12:39h


 

Aprila prošle godine je Slobodarska partija Austrije (FPO) predala austrijskim vlastima spisak sa više hiljade imena Austrijanaca turskog porekla, koji navodno imaju i dalje tursko državljanstvo. Na osnovu toga su pokrajine pokrenule istragu i u više stotina slučajeva već zatražile od osumnjičenih lica da dokažu da nemaju i drugi pasoš, i čak donele odluku o oduzimanju austrijskog pasoša.

 
Na te odluke bečkih vlasti je više osoba podnelo tužbu nadležnom sudu, koji je sada doneo prve presude. Magistrat 35 u tri slučaja utvrdio je da postoji osnova za oduzimanje austrijskog državljanstva, na šta su se pogođeni žalili sudu. Upravni sud u Beču saopštio je juče da je potvrdio odluke bečkih vlasti o oduzimanju državljanstva. Sud je u sva tri slučaja potvrdio odluku o oduzimanju državljanstva, rekao je Verner sedlak šef Magistrata 35.



"Sud je potvrdio pravno gledište vlasti. Te tri osobe su time retroaktivno izgubile austrijsko državljanstvo", objasnio je Sedlak. Presude bi mogle imati posledice ne samo po Austrijance turskog porekla koji su ilegalnim putem zadržali ili ponovo zatražili i dobili turski pasoš, već sve Austrijance stranog porekla koji se nisu odrekli, kako to zakon nalaže, starog državljanstva.
 
Zbog provere duge liste osumnjičenih Austrijanaca turskog porekla Magistrat 35 u Beču čak je povećao i broj službenika, tako da se može u naredom periodu, ako sud presudi u korist vlasti, očekivati dalja provera sumnjivih slučaja.
 
U Beču je do sada izdato četiri rešenja o odužimanju austrijskog državljanstva, a na nivou Austrije to je već više od 30. Mnogi Austrijanci turskog porekla iskoristili su zatvorenost turskih vlasti za pružanje informacija drugim zemljama da se ponovo upišu u državljanstvo Turske. Zakon o državljanstvu Austrije kaže da se pored austrijskog ne može imati drugi pasoš, uz retke izuzetke.
Da bi se imalo dvojno državjanstvo neophodno je dobiti dozvolu od austrijskih vlasti i to pre sticanja drugog.



Gubitkom austrijskog državljanstva mnogi bi izgubili celu egzistenciju, jer se državljanstvo oduzima retroaktivno. To znači da se poništavaju svi ugovori koji su vezani za austrijsko državljanstvo i to retroaktivno. Među tim ugovorima su pre svega ugovori o kupovini nekretnine, kao i dobijanje podsticaja.
 
Takođe oduzimanjem državljanstva lice bi imalo teške posledice po pitanju prava na boravak i rada u Austriji. Takvo lice moralo bi podneti zahtev za dobijanje boravišne dozvole, ili humanitarno pravo boravka, a dobijanje tih dozvola može dugo trajati.
 
Pošto pogođeno lice za vreme rešavanja boravišnog statusa nema dozvolu rada preti mu gubitak radnog mesta.
 
Kurir.rs/Tanjug
Foto: Profimedia

NE PROPUSTITE


HOĆE LI DISCIPLINOVATI PROSTAKE: U Austriji traže zabranu flertovanja na ulici!


AUSTRIJA UKIDA TURCIMA JOŠ JEDNU POVLASTICU: Vozački ispit se polaže samo na nemačkom


KURC IZRIČIT: Balkan je prioritet, a pregovore sa Turskom hitno prekinuti

 


[/size]
NOVO! Od sada možete da komentarišete i na Kurir Viberu!
Pridružite nam se, podelite svoje mišljenje!
[size]



TAGOVI:

Austrijaturskadvojno državljanstvo


OSTALE VESTI IZ RUBRIKE

[/size]




  • Planeta

    BOMBA! SAUDIJSKI TUŽILAC PRIZNAO STRAŠNU ISTINU: Ubistvo ...






  • Planeta

    OŽENIO SE ROĐAKOM I IMA NAJSKUPLJU KUĆU NA SVETU: Evo kako ...
    [size=12] 1
    79

    [/size]




  • Planeta

    SKANDAL NA SVETOM MESTU! VERNICI BESNI: Ušla u Aja Sofiju, ...
    [size=12] 10
    34

    [/size]




  • Planeta

    NEMCI TRAŽE MILION RADNIKA I HOĆE BAŠ BALKANCE: Vredni su ...






Kurir © 2018
RayMabus
RayMabus

Posts : 181950
2014-04-11


Back to top Go down

Sto godina srbijanskog terora u Hrvatskoj  - Page 2 Empty Re: Sto godina srbijanskog terora u Hrvatskoj

Post by RayMabus Fri 26 Oct - 15:35

Pa ćete mi se fino skinit svi s kurca jer ću vas potirat u Austriju pa tamo malo jebi u zdrav mozak Red Bull Salzburg

Mene našli zajebavat
RayMabus
RayMabus

Posts : 181950
2014-04-11


Back to top Go down

Sto godina srbijanskog terora u Hrvatskoj  - Page 2 Empty Re: Sto godina srbijanskog terora u Hrvatskoj

Post by Sora Fri 26 Oct - 18:54

RayMabus wrote:Pa ćete mi se fino skinit svi s kurca jer ću vas potirat u Austriju pa tamo malo jebi u zdrav mozak Red Bull Salzburg

Mene našli zajebavat
Počni sa hercegovancima 
Oni imaju dvojna državljanstva i daleko veci utjecaj preko policije i soe .. 
sve sto ne valja ovde oni su skuhali affraid

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Sto godina srbijanskog terora u Hrvatskoj  - Page 2 Empty Re: Sto godina srbijanskog terora u Hrvatskoj

Post by Eroo Fri 26 Oct - 19:20

Sora wrote:
RayMabus wrote:Pa ćete mi se fino skinit svi s kurca jer ću vas potirat u Austriju pa tamo malo jebi u zdrav mozak Red Bull Salzburg

Mene našli zajebavat
Počni sa hercegovancima 
Oni imaju dvojna državljanstva i daleko veci utjecaj preko policije i soe .. 
sve sto ne valja ovde oni su skuhali affraid

Dihamo vam za ovratnik i to je nešto. I jeste se bili raspasli. :]

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78041
2016-07-22


Back to top Go down

Sto godina srbijanskog terora u Hrvatskoj  - Page 2 Empty Re: Sto godina srbijanskog terora u Hrvatskoj

Post by RayMabus Fri 26 Oct - 19:27

Sora wrote:
RayMabus wrote:Pa ćete mi se fino skinit svi s kurca jer ću vas potirat u Austriju pa tamo malo jebi u zdrav mozak Red Bull Salzburg

Mene našli zajebavat
Počni sa hercegovancima 
Oni imaju dvojna državljanstva i daleko veci utjecaj preko policije i soe .. 
sve sto ne valja ovde oni su skuhali affraid
Bog je viša inteligencija 

Prvo ću vas potirat sve u Austriju a onda ćete uzet njihovo državljanstvo i automatski gubite hrvatsko 

Aj pići u pizdu materinu
RayMabus
RayMabus

Posts : 181950
2014-04-11


Back to top Go down

Sto godina srbijanskog terora u Hrvatskoj  - Page 2 Empty Re: Sto godina srbijanskog terora u Hrvatskoj

Post by kaya Fri 26 Oct - 19:36

graficko uredenje naslova filma mi se svida. 

predlazem da u drugom nastavku filma  bude samo Suljo  na omotu ( dobro  moze i vulin )  , za govornicom u glini na primjer, otvara usta  a ispod njega su ovaj put ne kosturi nego hrvati kako sjede na wc- u, te da se drugi verbalnog  terora koncentrira vise  na njega.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Sto godina srbijanskog terora u Hrvatskoj  - Page 2 Empty Re: Sto godina srbijanskog terora u Hrvatskoj

Post by RayMabus Fri 26 Oct - 19:40

To će uskoro biti dio obrazovnog programa u osnovnim i srednjim školama u RH 

Također i kako je islam religija zla 

Od malih nogu decu treba vaspitat tko je tko i tko je šta 

Noga u guzicu u brajo 

Pravac Austrija

BLEIBURG 2

Humano preseljenje
RayMabus
RayMabus

Posts : 181950
2014-04-11


Back to top Go down

Sto godina srbijanskog terora u Hrvatskoj  - Page 2 Empty Re: Sto godina srbijanskog terora u Hrvatskoj

Post by kaya Fri 26 Oct - 19:43

pa dobro nije bas bitan da bi bio dio obrazovnog programa al ga treba ovako zajebavat. 
samo on sad misli da je vazan , jer kraj kralja :)
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Sto godina srbijanskog terora u Hrvatskoj  - Page 2 Empty Re: Sto godina srbijanskog terora u Hrvatskoj

Post by kaya Fri 26 Oct - 19:46

ja bi ga recimo ubacila na reklamu nekog sredstva za zatvor
u prvoj sceni Suljo govori a netko se napreze na wc u 
u drugoj recimo tablete protiv zatvora i slogan “ bolje je od vucica”.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Sto godina srbijanskog terora u Hrvatskoj  - Page 2 Empty Re: Sto godina srbijanskog terora u Hrvatskoj

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum