ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Merkelica puzi ispred Erdogana

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Merkelica puzi ispred Erdogana - Page 2 Empty Re: Merkelica puzi ispred Erdogana

Post by jastreb 19/10/2015, 12:42

Umjesto što one budaletine u Titogradu podižu šatore i zahtijevaju Milov odlazak,trebalo bi da se Nijemci na taj korak odluče što prije i da nađu neku dostojniju zamjenu ovoj potrošenoj šlapi.

jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Merkelica puzi ispred Erdogana - Page 2 Empty Re: Merkelica puzi ispred Erdogana

Post by RayMabus 19/10/2015, 14:13

Eva wrote:Kaže meni jedan Turčin, taksist koji me vozil, kad je saznal da sam iz HR, (Turci svi komunikativni sve u 16, nemreš odšutit niš, jer melju non stop) Araber sind keine guten Menschen. Mag es nicht zu tun, aber einfach hinlegen, essen und zu Hilfe zu erhalten. Nicht guten Menschen, veli Turčin 👅
Arapi nisu dobri ljudi. Ne volim raditi, ali samo leći, jesti i dobiti pomoć. Ne dobri ljudi

---

Zna Turčin kakwi su oni. Dobro je rekao.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181976
2014-04-11


Back to top Go down

Merkelica puzi ispred Erdogana - Page 2 Empty Re: Merkelica puzi ispred Erdogana

Post by Guest 19/10/2015, 15:31

RayMabus wrote:
Eva wrote:Kaže meni jedan Turčin, taksist koji me vozil, kad je saznal da sam iz HR, (Turci svi komunikativni sve u 16, nemreš odšutit niš, jer melju non stop) Araber sind keine guten Menschen. Mag es nicht zu tun, aber einfach hinlegen, essen und zu Hilfe zu erhalten. Nicht guten Menschen, veli Turčin 👅
Arapi nisu dobri ljudi. Ne volim raditi, ali samo leći, jesti i dobiti pomoć. Ne dobri ljudi

---

Zna Turčin kakwi su oni. Dobro je rekao.
A zna, ti se vrući vode nisu napili. A smiješni su Turci, svi lajavi, ali vrijedni ljudi. Evo, ovaj moj taxist Erdal Tuna,  svugdje bu me vozil s popustom, ak mu se najavim sms-om 2-3 prije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Merkelica puzi ispred Erdogana - Page 2 Empty Re: Merkelica puzi ispred Erdogana

Post by kic 19/10/2015, 15:44

asilovski wrote:U biti Merkelica je otišla pomoć Erdoganu u izbornoj kampanji,
ima toga dosta posvuda-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Merkelica puzi ispred Erdogana - Page 2 Empty Re: Merkelica puzi ispred Erdogana

Post by kic 19/10/2015, 16:08

Eva wrote:ovaj moj taxist Erdal Tuna,  svugdje bu me vozil s popustom, ak mu se najavim sms-om 2-3 prije.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Merkelica puzi ispred Erdogana - Page 2 Empty Re: Merkelica puzi ispred Erdogana

Post by Guest 19/10/2015, 16:21

Pokvarena mašta i prljave strasti
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Merkelica puzi ispred Erdogana - Page 2 Empty Re: Merkelica puzi ispred Erdogana

Post by kic 19/10/2015, 16:23

samo se šalim.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Merkelica puzi ispred Erdogana - Page 2 Empty Re: Merkelica puzi ispred Erdogana

Post by Guest 19/10/2015, 16:25

Ma slučajno se tak i album zove
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Merkelica puzi ispred Erdogana - Page 2 Empty Re: Merkelica puzi ispred Erdogana

Post by kic 19/10/2015, 16:27

ma kost u grlu pamtim samo :D
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Merkelica puzi ispred Erdogana - Page 2 Empty Re: Merkelica puzi ispred Erdogana

Post by Guest 19/10/2015, 16:29

Ja ne pamtim, nego sam pročitala ispod:)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Merkelica puzi ispred Erdogana - Page 2 Empty Re: Merkelica puzi ispred Erdogana

Post by Guest 19/10/2015, 18:30

seksoje1 wrote:Muke njemačke policije s ljudima bez ikakvih papira. Vrijedi pogledati kako ih jebu "migranti"


Ovo je dokaz kako uspješno popušiti demokraciju i onda stvoriti problem tamo gdje ga nije bilo te onda po nikome ne oplesti. Aferim! cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Merkelica puzi ispred Erdogana - Page 2 Empty Re: Merkelica puzi ispred Erdogana

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum