ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Milenijalsi su retaji...

Page 2 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Milenijalsi su retaji...  - Page 2 Empty Re: Milenijalsi su retaji...

Post by Guest 23/10/2018, 21:29

Mhhhh...njushim da se ide na stvaranje umjetne krize..ljudi masovno dobivaju otkaze bez navedenog razloga iako imaju ugovore na neodredjeno..treba jos pojeftiniti ljucki rad...

Guest
Guest


Back to top Go down

Milenijalsi su retaji...  - Page 2 Empty Re: Milenijalsi su retaji...

Post by Guest 23/10/2018, 21:31

RayMabus wrote:
pismejker wrote:Audi premjesta neke pogone u Mehiko..budem ovidli kako ce dogovoriti dil sa tamosnjim kartelima...
Iz krajnosti u krajnost se ide..gleda se sto jeftinija radna snaga u pogonima za montazu,pa se poslije kuka kako ne valja ovo i ono...ista stvar i sa projektantima,i elektornicarima..jeftinjak slabo placen,pa se niti ne trudi.. :cleanteeth
To ti je tako, neka zatvore tvornice i prebace svu proizvodnju vanka

Ostat će samo Merkelica i njeni Arapi tamo
Longi,nije to rH,par milijuncica..ode 400000 i to je desetina populacije...
svabija je 80miljuna...nastat ce koljacina neka.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milenijalsi su retaji...  - Page 2 Empty Re: Milenijalsi su retaji...

Post by RayMabus 23/10/2018, 21:32

pismejker wrote:Mhhhh...njushim da se ide na stvaranje umjetne krize..ljudi masovno dobivaju otkaze bez navedenog razloga iako imaju ugovore na neodredjeno..treba jos pojeftiniti ljucki rad...
A pa normalno  , stvoriš umjetni višak radne snage i onda spuštaš plaću 

I onda ti dođe najveći ološ u državu
RayMabus
RayMabus

Posts : 181969
2014-04-11


Back to top Go down

Milenijalsi su retaji...  - Page 2 Empty Re: Milenijalsi su retaji...

Post by Guest 23/10/2018, 21:38

RayMabus wrote:
pismejker wrote:Mhhhh...njushim da se ide na stvaranje umjetne krize..ljudi masovno dobivaju otkaze bez navedenog razloga iako imaju ugovore na neodredjeno..treba jos pojeftiniti ljucki rad...
A pa normalno  , stvoriš umjetni višak radne snage i onda spuštaš plaću 

I onda ti dođe najveći ološ u državu
Polako ali sigurno s\vabi zauzdavaju Kozojebe i Chamuge..radit ce to htjelo ne htjelo izgleda..3/5 Ojra po satu...bed je st oti polako izguravaju ostale iz europskih drzava...spasen si jedino ako imas diplomu neku..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milenijalsi su retaji...  - Page 2 Empty Re: Milenijalsi su retaji...

Post by RayMabus 23/10/2018, 21:41

pismejker wrote:
RayMabus wrote:
pismejker wrote:Mhhhh...njushim da se ide na stvaranje umjetne krize..ljudi masovno dobivaju otkaze bez navedenog razloga iako imaju ugovore na neodredjeno..treba jos pojeftiniti ljucki rad...
A pa normalno  , stvoriš umjetni višak radne snage i onda spuštaš plaću 

I onda ti dođe najveći ološ u državu
Polako ali sigurno s\vabi zauzdavaju Kozojebe i Chamuge..radit ce to htjelo ne htjelo izgleda..3/5 Ojra po satu...bed je st oti polako izguravaju ostale iz europskih drzava...spasen si jedino ako imas diplomu neku..
Meni to ništa nesmeta  , imaš izbore pa glasaš za Hitlera
RayMabus
RayMabus

Posts : 181969
2014-04-11


Back to top Go down

Milenijalsi su retaji...  - Page 2 Empty Re: Milenijalsi su retaji...

Post by Guest 23/10/2018, 21:42

Mene spasila moja Dalekovidna Veleumnost  :greenmed
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milenijalsi su retaji...  - Page 2 Empty Re: Milenijalsi su retaji...

Post by Guest 23/10/2018, 21:45

Rujka je svojim umjesnim rucicama izmijesila i ispekla kruff...blagodarim..sad ga odoh mochati u mochu od pecenih kobasica..i hladno mliko..ufffff.... :hail
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milenijalsi su retaji...  - Page 2 Empty Re: Milenijalsi su retaji...

Post by AssadNaPodmornici 23/10/2018, 21:56

sa druge strane ako je ovo istina mala je glupa.. ako ovo nije sprd. inače čak je rekla da maksimalno zna talijanski B2 ako sam dobro pročita, što znači opet da nije savršen govornik. 

sa druge strane napisala je popis poslova koje ne želi raditi, sumnjam da je većina od vas sa foruma radila te poslove što je ona rekla da ne želi(ne želi raditi pomoćne poslove u kuhinji, fizikalu, te povlačiti na obali ljude za rukav da uđu u gazdin restoran ili da rentaju njegov gliser , ) . legitimno.  velika većina ljudi sa foruma nije radila te poslove, to su najteži poslovi a nisu nešto plaćeni, pa je to legitiman zahtjev

however, najbolje bi joj bilo da se uvali u HDZ , i pojebe sa nekim lokalnim HDZovcem što visi po crkvi , i taj će joj riješiti posao u kancelariji gdje će biti okružena knjigama
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21830
2018-06-14


Back to top Go down

Milenijalsi su retaji...  - Page 2 Empty Re: Milenijalsi su retaji...

Post by RayMabus 23/10/2018, 21:58

To je sprd, ženska ili tko je to pisao je ironičan, ruga se sistemu, tako i triba
RayMabus
RayMabus

Posts : 181969
2014-04-11


Back to top Go down

Milenijalsi su retaji...  - Page 2 Empty Re: Milenijalsi su retaji...

Post by RayMabus 23/10/2018, 22:03

Kapitalizam je u ženama našao jeftinu radnu snagu koja je srušila cijenu rada i ova je fino napisala ja ti imam vrimena kad ja oću i samo ono što meni paše pošto mi triba vrime za obitelj inače će vam demografija u Evropi krahirat

Eto tako i triba napisat zamolbu za posao kad si žena
RayMabus
RayMabus

Posts : 181969
2014-04-11


Back to top Go down

Milenijalsi su retaji...  - Page 2 Empty Re: Milenijalsi su retaji...

Post by AssadNaPodmornici 23/10/2018, 22:03

RayMabus wrote:To je sprd, ženska ili tko je to pisao je ironičan, ruga se sistemu, tako i triba
meni pari na sprd, netko se ruga sa ekipom sa filozofskog, i ruga se sa RH sistemom..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21830
2018-06-14


Back to top Go down

Milenijalsi su retaji...  - Page 2 Empty Re: Milenijalsi su retaji...

Post by RayMabus 23/10/2018, 22:21

Triba ih sprdat, svake godine sve više i više 

Nebrini se neće se natalitet popraviti i iseljavanje zaustaviti 

Samo sprdat
RayMabus
RayMabus

Posts : 181969
2014-04-11


Back to top Go down

Milenijalsi su retaji...  - Page 2 Empty Re: Milenijalsi su retaji...

Post by marcellus 23/10/2018, 22:22

AssadNaPodmornici wrote:sa druge strane ako je ovo istina mala je glupa.. ako ovo nije sprd. inače čak je rekla da maksimalno zna talijanski B2 ako sam dobro pročita, što znači opet da nije savršen govornik. 

sa druge strane napisala je popis poslova koje ne želi raditi, sumnjam da je većina od vas sa foruma radila te poslove što je ona rekla da ne želi(ne želi raditi pomoćne poslove u kuhinji, fizikalu, te povlačiti na obali ljude za rukav da uđu u gazdin restoran ili da rentaju njegov gliser , ) . legitimno.  velika većina ljudi sa foruma nije radila te poslove, to su najteži poslovi a nisu nešto plaćeni, pa je to legitiman zahtjev

however, najbolje bi joj bilo da se uvali u HDZ , i pojebe sa nekim lokalnim HDZovcem što visi po crkvi , i taj će joj riješiti posao u kancelariji gdje će biti okružena knjigama

legitimno, samo se molba za posao tako ne piše. Piše se što znaš i želiš i možeš raditi, nikad se ne nabraja ono što ne želiš i ne znaš raditi jer ostavlja loš dojam.


_________________
Milenijalsi su retaji...  - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Milenijalsi su retaji...  - Page 2 Empty Re: Milenijalsi su retaji...

Post by marcellus 23/10/2018, 22:23

usto treba pokazati entuzijazam za posao i samopouzdanje, a ovu je strah radit bilo što jer misli da je smotana i da ne zna ništa radit.

čak nije sigurna jel zna prevodit. a zvuči ko neko kom se u biti ne da ništa radit nego sjedit u fotelji češat minđu. Ili bit automat za prodaju karata.

pa jebiga...

_________________
Milenijalsi su retaji...  - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Milenijalsi su retaji...  - Page 2 Empty Re: Milenijalsi su retaji...

Post by RayMabus 23/10/2018, 22:31

marcellus wrote:usto treba pokazati entuzijazam za posao i samopouzdanje, a ovu je strah radit bilo što jer misli da je smotana i da ne zna ništa radit.

čak nije sigurna jel zna prevodit. a zvuči ko neko kom se u biti ne da ništa radit nego sjedit u fotelji češat minđu. Ili bit automat za prodaju karata.

pa jebiga...
To ti je kvalitetna radna snaga  , koliko para toliko muzike
RayMabus
RayMabus

Posts : 181969
2014-04-11


Back to top Go down

Milenijalsi su retaji...  - Page 2 Empty Re: Milenijalsi su retaji...

Post by RayMabus 23/10/2018, 22:36

Meni se baš sviđa njen oglas za posao , ženska zna šta oće i sprda glupe znači inteligentna je

Odma u startu odjebala hrpu kretena koji bi tražili sve za malo para
RayMabus
RayMabus

Posts : 181969
2014-04-11


Back to top Go down

Milenijalsi su retaji...  - Page 2 Empty Re: Milenijalsi su retaji...

Post by marcellus 23/10/2018, 22:47

RayMabus wrote:Meni se baš sviđa njen oglas za posao , ženska zna šta oće i sprda glupe znači inteligentna je

Odma u startu odjebala hrpu kretena koji bi tražili sve za malo para

je evo svi se trgaju da je zaposle

_________________
Milenijalsi su retaji...  - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Milenijalsi su retaji...  - Page 2 Empty Re: Milenijalsi su retaji...

Post by RayMabus 23/10/2018, 22:49

marcellus wrote:
RayMabus wrote:Meni se baš sviđa njen oglas za posao , ženska zna šta oće i sprda glupe znači inteligentna je

Odma u startu odjebala hrpu kretena koji bi tražili sve za malo para

je evo svi se trgaju da je zaposle
Nema radne snage, nebrini se ti za nju
RayMabus
RayMabus

Posts : 181969
2014-04-11


Back to top Go down

Milenijalsi su retaji...  - Page 2 Empty Re: Milenijalsi su retaji...

Post by AssadNaPodmornici 23/10/2018, 22:51

marcellus wrote:
AssadNaPodmornici wrote:sa druge strane ako je ovo istina mala je glupa.. ako ovo nije sprd. inače čak je rekla da maksimalno zna talijanski B2 ako sam dobro pročita, što znači opet da nije savršen govornik. 

sa druge strane napisala je popis poslova koje ne želi raditi, sumnjam da je većina od vas sa foruma radila te poslove što je ona rekla da ne želi(ne želi raditi pomoćne poslove u kuhinji, fizikalu, te povlačiti na obali ljude za rukav da uđu u gazdin restoran ili da rentaju njegov gliser , ) . legitimno.  velika većina ljudi sa foruma nije radila te poslove, to su najteži poslovi a nisu nešto plaćeni, pa je to legitiman zahtjev

however, najbolje bi joj bilo da se uvali u HDZ , i pojebe sa nekim lokalnim HDZovcem što visi po crkvi , i taj će joj riješiti posao u kancelariji gdje će biti okružena knjigama

legitimno, samo se molba za posao tako ne piše. Piše se što znaš i želiš i možeš raditi, nikad se ne nabraja ono što ne želiš i ne znaš raditi jer ostavlja loš dojam.

svakako, ali malo sam proučio ovo , i ovo pari sprd, dakle netko izmislio priču i šera se fejsbookom, pala hrpa ljudi.. vjerojatno nečija ideja je bila narugati se i mladim radnicima ali i državi i sistemu i poslodavcima
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21830
2018-06-14


Back to top Go down

Milenijalsi su retaji...  - Page 2 Empty Re: Milenijalsi su retaji...

Post by RayMabus 23/10/2018, 22:53

To jest sprd, vidi se u dijelu teksta di je u zgradama stavljeno da je skromna 

Čisti sprd
RayMabus
RayMabus

Posts : 181969
2014-04-11


Back to top Go down

Milenijalsi su retaji...  - Page 2 Empty Re: Milenijalsi su retaji...

Post by RayMabus 23/10/2018, 23:04

Moraju vas sprdat kad vide da nekužite da vam je uteklo deset posto populacije i jedno dvadeset posto radne snage i to one najbolje a stižu generacije kojih je manje brojčano a vi još glumite da diktirate nekome cijenu rada ovdje
RayMabus
RayMabus

Posts : 181969
2014-04-11


Back to top Go down

Milenijalsi su retaji...  - Page 2 Empty Re: Milenijalsi su retaji...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum