ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Milenijalsi su retaji...

Page 1 of 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Milenijalsi su retaji...  Empty Milenijalsi su retaji...

Post by marcellus Tue 23 Oct - 20:42

Oglas tražim studentski posao:

Pozdrav! Redovna sam studentica Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu (smjer talijanistika) te sam u potrazi za nekakvim poslićem/okupacijom/izvorom prihoda koji bi mi se uklapao u raspored (koji je svakakav – nekim danima sam skoro pa totalno slobodna, a nekim danima sam skoro pa cijeli dan zauzeta).

Sad, ima jedna caka: ja vam nikako nisam za naporan fizički posao tipa konobarenje, pomoć u kuhinji, krečenje, ne znam, miješanje maltera, cijepanje drva (shvaćate me) jer sam užasno smotana i to ne bi sretno završilo. Također bih vjerojatno bila vrlo loša u poslovima u kojima se traži da nešto promoviram, prodajem, nagovaram ljude da kupe nekakav proizvod jer se to kosi s mojim uvjerenjima. Ono što bih mogla raditi je prodavati nekakve ulaznice, proizvode, nešto što ljudi već žele kupiti bez da ih se na to mora nagovarati, ali sam dosta loša s brojevima (podsjećam: idem na filozofski) i nemam nikakvog iskustva s blagajnom, no mislim da bih to mogla relativno brzo naučiti! Također u obzir ne dolazi ništa što ima veze s Microsoft Excelom – ja svoje tablice radim u Wordu i to jedva. U obzir dolazi i čuvanje/šetanje pasa, mica, papiga, vjeverica, ovaca (sve osim reptila i djece, nisam jednostavno sposobna).

Sad nakon što sam navela svoje kvalitete ( :D ) dolazimo do dijela koji se meni najviše sviđa – instrukcije/jezik/tekstovi/aaa :D. Opis mog posla iz snova: ja u svojoj kožnoj stolici u antikvarijatu, jako puno knjiga oko mene, kasni nam pošiljka Petrarke pa smo svi malo nervozni, svira jazz, simultano pišem nekakav tekst i prevodim talijanske filozofe dok gledam kako ljudi stoje u redu i tuku se oko toga tko će prije doći k meni na instrukcije, ulazi sin Andree Bocellija, prosi me, masovna histerija, paparazzi posvuda…shvaćate me, uglavnom.

Šalu i posao iz snova na stranu, nudim instrukcije iz talijanskog jezika (do razine B2, teško je nabaviti materijale za više razine te se uostalom ne smatram još dovoljno kompetentnom za više razine), također bih se htjela baviti prevođenjem (hrvatski – talijanski – engleski, u svim mogućim kombinacijama) (u prevođenju imam vrlo malo iskustva, stoga bih eventuuuualni prvi prijevod ili dio prvog prijevoda napravila besplatno, čisto da vidimo kako to meni ide, iako sam skromnog mišljenja da mi jako dobro ide, a što se tiče instrukcija, imam podosta iskustva te vam čak mogu dati kontakt osoba kojima sam držala instrukcije pa da vam oni kažu kako sam ja super) (i skromna), te bih se htjela okušati u nekakvom pisanju za nekakav honorarčić (neću vam pisati seminare, mogu eventualno pomoći!).

Eto, ako nekome treba ikoja od mojih kvaliteta, moja su vrata (inbox-a) širom otvorena!
Ugodan dan želim!



_________________
Milenijalsi su retaji...  1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Milenijalsi su retaji...  Empty Re: Milenijalsi su retaji...

Post by marcellus Tue 23 Oct - 20:42

sve će radit samo radit neće....

_________________
Milenijalsi su retaji...  1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Milenijalsi su retaji...  Empty Re: Milenijalsi su retaji...

Post by kic Tue 23 Oct - 20:51


ta bi i ovcu izgubila :D
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Milenijalsi su retaji...  Empty Re: Milenijalsi su retaji...

Post by Guest Tue 23 Oct - 20:52

curo.znas li ti ISTA i hoces li ti ISTA raditi...? Suspect
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milenijalsi su retaji...  Empty Re: Milenijalsi su retaji...

Post by AssadNaPodmornici Tue 23 Oct - 20:52

umjesto da se učlani u HDZ, pojebe se sa nekim katolikom domoljubom i ovaj joj sredi posao iz snova na kvadrat uz 10 000kn plaću u nekoj izmišljenoj agenciji. tako pravi milenijasi rade, 

Milenijalsi su retaji...  Lucic_net_3

Milenijalsi su retaji...  Lucic_net_1

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21830
2018-06-14


Back to top Go down

Milenijalsi su retaji...  Empty Re: Milenijalsi su retaji...

Post by marcellus Tue 23 Oct - 20:52

inače vidi se da studira na filozofskom, treba joj dvije kartice da kaže ono što drugi kažu u prosto proširenoj rečenici...

_________________
Milenijalsi su retaji...  1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Milenijalsi su retaji...  Empty Re: Milenijalsi su retaji...

Post by RayMabus Tue 23 Oct - 20:57

Vidi se da je filozofija ,mogla je ovo i skratiti u :, Ja bi radila ništa
RayMabus
RayMabus

Posts : 181967
2014-04-11


Back to top Go down

Milenijalsi su retaji...  Empty Re: Milenijalsi su retaji...

Post by Guest Tue 23 Oct - 20:57

Tudej,pricam sa jednom Curom iz ljuckih resurasa..kaze,otprilike se na jedan oglas za posel se javi u prvih nekoliko dana u prosjeku 500 ljudi..
Svaku molbu i zivotopis /studiraju/ ravno 30 sekundi..
Vjerovatno im je i Weber doselio pa im napisao algoritam za e/mail CeVeove,gdje program pregledava poslane molbe,i samo jedno krivo ili ispusteno slovo ili tocka na krivom mjestu,program baca CV u smetje i ide na sljedeci..
Pokusavam zamisliti,kako ova Cura trazi posel u Svabiji...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milenijalsi su retaji...  Empty Re: Milenijalsi su retaji...

Post by Eroo Tue 23 Oct - 21:00

kic wrote:
ta bi i ovcu izgubila :D
Daš joj dvi izgubi tri. :)

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78048
2016-07-22


Back to top Go down

Milenijalsi su retaji...  Empty Re: Milenijalsi su retaji...

Post by Guest Tue 23 Oct - 21:11

Upoznao jucer jednu zenu Izbosne,Srpkinja,53..nakon 17 godina rada u luksuznom hotelu,dobila otkaz..
Zena sa zavrsenim studijem 48 hgodina rechtsanwalt,sekretarica,otkaz nakon 20 godina u Kajuflandu..
60tak zena dobilo otkaze u nekoliko Rajnigung firmi...
ubacuju Chamugice koje rade za 3/5 Ojra po satu...
Bilanca puca u nebesa..Na Migrante i Izbjeglice se ne primjenjuje pravo o minimalcu..Svabiju ceka blagostanje financijsko... cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milenijalsi su retaji...  Empty Re: Milenijalsi su retaji...

Post by epikur37 Tue 23 Oct - 21:13

I sad kad ne dobije ono što je zamislila, otići će u Švedsku prati neku hotelsku kuhinju i pljucati kako je u HR sve propast...:D

lijena, priglupa mularija
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Milenijalsi su retaji...  Empty Re: Milenijalsi su retaji...

Post by RayMabus Tue 23 Oct - 21:14

Švabija će dobit kurac do jaja u usta
RayMabus
RayMabus

Posts : 181967
2014-04-11


Back to top Go down

Milenijalsi su retaji...  Empty Re: Milenijalsi su retaji...

Post by L'âme Tue 23 Oct - 21:15

Retaji smo mi sto smo ih tako odgojili.

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Milenijalsi su retaji...  Empty Re: Milenijalsi su retaji...

Post by Guest Tue 23 Oct - 21:16

Mda..Audi kaznjen saveznom kaznom...800 milijuna Ojrova...Zatvaranje projekata A5,A6 i A7..demidz procjenjeni oko 1 milijardu ojrova...kolateralna steta 3000 ljudi ostaje bez posela..uzrok zatvaranja projekta..konstrukcijske greske u motorima spomenutih serija,bugovita elektronika,mogucnost otklanjanaja felera..ZERO..Komplet pogon u Nekarsulmu upitan...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milenijalsi su retaji...  Empty Re: Milenijalsi su retaji...

Post by Guest Tue 23 Oct - 21:18

Eventualna steta nastala nakon tuzbi kupaca... procjena oko 13 milijardi Ojrova...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milenijalsi su retaji...  Empty Re: Milenijalsi su retaji...

Post by RayMabus Tue 23 Oct - 21:19

Jebeš Njemačku, njima je i onako krahira natalitet idućih dvadeset godina već sad  , nek oni meni isisaju radnu snagu sa Balkana da se ovdje dignu plaće a za ostalo me se jebe
RayMabus
RayMabus

Posts : 181967
2014-04-11


Back to top Go down

Milenijalsi su retaji...  Empty Re: Milenijalsi su retaji...

Post by Guest Tue 23 Oct - 21:21

u svabiji usvojen americki model poticanja obrazovanja...Nakon raznih skoli ausbildunga,umsulunga,certifikata ovih i onih,za koje se ispljuje hrpetina para,usvojeno jest da spomenuti papiri vrijede maksimalno 5 godina...moram prokopati kako je sa Pravim diplomama studija i tako time..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milenijalsi su retaji...  Empty Re: Milenijalsi su retaji...

Post by Guest Tue 23 Oct - 21:24

Audi premjesta neke pogone u Mehiko..budem ovidli kako ce dogovoriti dil sa tamosnjim kartelima...
Iz krajnosti u krajnost se ide..gleda se sto jeftinija radna snaga u pogonima za montazu,pa se poslije kuka kako ne valja ovo i ono...ista stvar i sa projektantima,i elektornicarima..jeftinjak slabo placen,pa se niti ne trudi.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milenijalsi su retaji...  Empty Re: Milenijalsi su retaji...

Post by RayMabus Tue 23 Oct - 21:28

pismejker wrote:Audi premjesta neke pogone u Mehiko..budem ovidli kako ce dogovoriti dil sa tamosnjim kartelima...
Iz krajnosti u krajnost se ide..gleda se sto jeftinija radna snaga u pogonima za montazu,pa se poslije kuka kako ne valja ovo i ono...ista stvar i sa projektantima,i elektornicarima..jeftinjak slabo placen,pa se niti ne trudi.. :cleanteeth
To ti je tako, neka zatvore tvornice i prebace svu proizvodnju vanka

Ostat će samo Merkelica i njeni Arapi tamo
RayMabus
RayMabus

Posts : 181967
2014-04-11


Back to top Go down

Milenijalsi su retaji...  Empty Re: Milenijalsi su retaji...

Post by Guest Tue 23 Oct - 21:29

Mhhhh...njushim da se ide na stvaranje umjetne krize..ljudi masovno dobivaju otkaze bez navedenog razloga iako imaju ugovore na neodredjeno..treba jos pojeftiniti ljucki rad...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milenijalsi su retaji...  Empty Re: Milenijalsi su retaji...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum