ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Milenijalsi su retaji...

Page 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Milenijalsi su retaji...  - Page 6 Empty Re: Milenijalsi su retaji...

Post by AssadNaPodmornici 25/10/2018, 17:02

AssadNaPodmornici wrote:
Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:zapad i RH nema veze sa jednim drugim. niti ova naša generacija ima veze sa zapadnim, niti baby boom generacija sa zapada ima veze sa baby boom generacijom ovdje.. 

baby boom generacija na zapad je stvorila zapad, iako je otvorila prostor degeneriranim vrijednostima, ali naša baby boom generacija je razjebala dvije države, ekonomski poharala čardak kao mongolska horda i doslovno RH država zaparavo i preživljava na jeftinom radu milijenialaca koji hrane ovaj sustav i održavaju ga na aparatima i plaćaju dugove koje nisu stvorili. 

naši baby boomeri su u prosjeku lošiji od zapadnih , i to puno, a naši milijenijalci su puno bolji od zapadnih

To je upravo ono što sam ja primjetio...

Meni se čak čini kako su ovi stariji puno više imitirali zapad


Danas više toga nema toliko...

A drugo su ove štrace što se reklamiraju po inisti, ili si dižu ego lajkovima...
te štrace to je mali postotak populacije jedino sebe lajkaju. naša milenijalsi , to je ekipa koja je odrasla u 90tim godinama, jbt u 90tim godinama RH je imala isti standard kao Juga u 60tim godinama, nije da nam je sve bilo servirano.. jest kurac, pašteta je često bila luksuzna roba , patike su se kupovale 1godišnje, itd. 
takva generacija danas održava ovu državu na aparatima, ..aj 2000tih je bilo dosta bolje..

Zapadni milenijalsi su živjeli bezbrižno 90tih i 2000tih, nisu imali nikakvih briga u životu, niti muslimana, niti imigranata, niti rata, niti hiperinflacije, niti siromaštva, što smo mi imali.
i danas zanimljivo ta zapadna milenij generacija, nešto kmeči, prosvjeduje, vjeruje u šarene bajke što im mediji serviraju..
RH milenij generacija , šuti , radi u privatnom sektoru po 10-12h,  iseljava se vanka, nevjeruje ništa medijima, nevolimo imigrante , ali nevolimo niti crkvu.. većina desničara moje generacije(sa ljevičarima se ionako nedružim) , nitko nevoli niti zapad, niti istok, niti crkvu, niti islam niti HDZ niti liberale.. sve hejtamo :tu

AssadNaPodmornici

Posts : 21830
2018-06-14


Back to top Go down

Milenijalsi su retaji...  - Page 6 Empty Re: Milenijalsi su retaji...

Post by AssadNaPodmornici 25/10/2018, 17:03

Hektorović wrote:
epikur37 wrote:Imam okruglo 48 i drago mi je da sam ostao ispod crte za milenijca :)

:D ja sam imao dojam kako si mlađi
pičku materinu ja mislija da je epi 40.. a ne 48
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21830
2018-06-14


Back to top Go down

Milenijalsi su retaji...  - Page 6 Empty Re: Milenijalsi su retaji...

Post by epikur37 25/10/2018, 17:03

Hektorović wrote:
epikur37 wrote:Imam okruglo 48 i drago mi je da sam ostao ispod crte za milenijca :)

:D ja sam imao dojam kako si mlađi

tipfeler

:D

40
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Milenijalsi su retaji...  - Page 6 Empty Re: Milenijalsi su retaji...

Post by epikur37 25/10/2018, 17:04

40 i manje više sve velike životne zadaće odrađene
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Milenijalsi su retaji...  - Page 6 Empty Re: Milenijalsi su retaji...

Post by AssadNaPodmornici 25/10/2018, 17:04

Hektorović wrote:
epikur37 wrote:

Ma jasno da niste ali ta vaša generacija je rokoko onog što je pokrenuto  68-me. Dakle krajnji produkt one tada ucijepljene liberalne dekadencije...ljudskih prava i afirmacija i pičke materine.

Jasno ta ideologija je već pukla a milenijalci mladi ko otava :D

Pa na zapadu je pukla obitelj

Jako zabrinjavajuće...
nije ti puka baš familija.. pukla je među radničkom i glupljom klasom i među mješancima između imigranata i domaćih klošara..

srednja klasa i dalje drži stabilno familije, i cijene obiteljske vrijednosti, sa takvim amerima sam cijelo lito radio pa sam vidio na svoje oči

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21830
2018-06-14


Back to top Go down

Milenijalsi su retaji...  - Page 6 Empty Re: Milenijalsi su retaji...

Post by Hektorović 25/10/2018, 17:04

AssadNaPodmornici wrote:te štrace to je mali postotak populacije jedino sebe lajkaju. naša milenijalsi , to je ekipa koja je odrasla u 90tim godinama, jbt u 90tim godinama RH je imala isti standard kao Juga u 60tim godinama, nije da nam je sve bilo servirano.. jest kurac, pašteta je često bila luksuzna roba , patike su se kupovale 1godišnje, itd. 
takva generacija danas održava ovu državu na aparatima, ..aj 2000tih je bilo dosta bolje..

Zapadni milenijalsi su živjeli bezbrižno 90tih i 2000tih, nisu imali nikakvih briga u životu, niti muslimana, niti imigranata, niti rata, niti hiperinflacije, niti siromaštva, što smo mi imali.

E pa to... mi smo imali rat ko klinci... Mislim da je to i jedan od razloga uspjeha baš ove repke...

Ova generacija što sad ima 18-22 već je različita od nas po tome što nemaju to ratno i poratno iskustvo... posebno ono prognaničko...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Milenijalsi su retaji...  - Page 6 Empty Re: Milenijalsi su retaji...

Post by marcellus 25/10/2018, 17:04

epikur37 wrote:
marcellus wrote:
Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:zapad i RH nema veze sa jednim drugim. niti ova naša generacija ima veze sa zapadnim, niti baby boom generacija sa zapada ima veze sa baby boom generacijom ovdje.. 

baby boom generacija na zapad je stvorila zapad, iako je otvorila prostor degeneriranim vrijednostima, ali naša baby boom generacija je razjebala dvije države, ekonomski poharala čardak kao mongolska horda i doslovno RH država zaparavo i preživljava na jeftinom radu milijenialaca koji hrane ovaj sustav i održavaju ga na aparatima i plaćaju dugove koje nisu stvorili. 

naši baby boomeri su u prosjeku lošiji od zapadnih , i to puno, a naši milijenijalci su puno bolji od zapadnih

To je upravo ono što sam ja primjetio...

Meni se čak čini kako su ovi stariji puno više imitirali zapad


Danas više toga nema toliko...

A drugo su ove štrace što se reklamiraju po inisti, ili si dižu ego lajkovima...

khm, ja sam boomer...
pa ti marc, brat bratu više ideš u okvir milenijca....


na koju foru?

_________________
Milenijalsi su retaji...  - Page 6 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Milenijalsi su retaji...  - Page 6 Empty Re: Milenijalsi su retaji...

Post by AssadNaPodmornici 25/10/2018, 17:05

epikur37 wrote:40 i manje više sve velike životne zadaće odrađene
ti si skoro milenijalac

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21830
2018-06-14


Back to top Go down

Milenijalsi su retaji...  - Page 6 Empty Re: Milenijalsi su retaji...

Post by Hektorović 25/10/2018, 17:05

AssadNaPodmornici wrote:nije ti puka baš familija.. pukla je među radničkom i glupljom klasom i među mješancima između imigranata i domaćih klošara..

srednja klasa i dalje drži stabilno familije, i cijene obiteljske vrijednosti, sa takvim amerima sam cijelo lito radio pa sam vidio na svoje oči

50-60% populacije


koja na žalost ima pravo glasa...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Milenijalsi su retaji...  - Page 6 Empty Re: Milenijalsi su retaji...

Post by AssadNaPodmornici 25/10/2018, 17:06

Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:te štrace to je mali postotak populacije jedino sebe lajkaju. naša milenijalsi , to je ekipa koja je odrasla u 90tim godinama, jbt u 90tim godinama RH je imala isti standard kao Juga u 60tim godinama, nije da nam je sve bilo servirano.. jest kurac, pašteta je često bila luksuzna roba , patike su se kupovale 1godišnje, itd. 
takva generacija danas održava ovu državu na aparatima, ..aj 2000tih je bilo dosta bolje..

Zapadni milenijalsi su živjeli bezbrižno 90tih i 2000tih, nisu imali nikakvih briga u životu, niti muslimana, niti imigranata, niti rata, niti hiperinflacije, niti siromaštva, što smo mi imali.

E pa to... mi smo imali rat ko klinci... Mislim da je to i jedan od razloga uspjeha baš ove repke...

Ova generacija što sad ima 18-22 već je različita od nas po tome što nemaju to ratno i poratno iskustvo... posebno ono prognaničko...
točno to. 
da ova nova generacija, rođena nakon 2000tih, to se približava zapadnjacima.. however njih broj je bez-značajno mali..
milijenalci zbog visokog nataliteta 80tih i početkom 90tih , mi bi trebali činiti veliki broj RH populacije, ali hrpa nas je iseljena vanka jer je generacija prije nas razjebala dvije države

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21830
2018-06-14


Back to top Go down

Milenijalsi su retaji...  - Page 6 Empty Re: Milenijalsi su retaji...

Post by Hektorović 25/10/2018, 17:07

AssadNaPodmornici wrote:
epikur37 wrote:40 i manje više sve velike životne zadaće odrađene
ti si skoro milenijalac

Dobro, epi je iz Tuzle... tamo je Juga malo duže ostala :D
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Milenijalsi su retaji...  - Page 6 Empty Re: Milenijalsi su retaji...

Post by marcellus 25/10/2018, 17:07

millenialsi su negdje od sredine osamdesetih rođeni

a između mene i milenijalsa je još gen x

kojoj većina vas pripada, ono od sredine šezdesetih do sredine osamdesetih

65 se obično uzima kao prijelomna godina, od te godine nadalje su xeri

do te su boomeri

_________________
Milenijalsi su retaji...  - Page 6 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Milenijalsi su retaji...  - Page 6 Empty Re: Milenijalsi su retaji...

Post by Hektorović 25/10/2018, 17:09

AssadNaPodmornici wrote:točno to. 
da ova nova generacija, rođena nakon 2000tih, to se približava zapadnjacima.. however njih broj je bez-značajno mali..
milijenalci zbog visokog nataliteta 80tih i početkom 90tih , mi bi trebali činiti veliki broj RH populacije, ali hrpa nas je iseljena vanka jer je generacija prije nas razjebala dvije države

Generation Z

Na zapadu ih uzimaju od 2005... kod nas već ide tamo od 96-98... upravo zbog rata i izostanka rata u djetinjstvu...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Milenijalsi su retaji...  - Page 6 Empty Re: Milenijalsi su retaji...

Post by epikur37 25/10/2018, 17:09

marcellus wrote:
epikur37 wrote:
marcellus wrote:
Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:zapad i RH nema veze sa jednim drugim. niti ova naša generacija ima veze sa zapadnim, niti baby boom generacija sa zapada ima veze sa baby boom generacijom ovdje.. 

baby boom generacija na zapad je stvorila zapad, iako je otvorila prostor degeneriranim vrijednostima, ali naša baby boom generacija je razjebala dvije države, ekonomski poharala čardak kao mongolska horda i doslovno RH država zaparavo i preživljava na jeftinom radu milijenialaca koji hrane ovaj sustav i održavaju ga na aparatima i plaćaju dugove koje nisu stvorili. 

naši baby boomeri su u prosjeku lošiji od zapadnih , i to puno, a naši milijenijalci su puno bolji od zapadnih

To je upravo ono što sam ja primjetio...

Meni se čak čini kako su ovi stariji puno više imitirali zapad


Danas više toga nema toliko...

A drugo su ove štrace što se reklamiraju po inisti, ili si dižu ego lajkovima...

khm, ja sam boomer...
pa ti marc, brat bratu više ideš u okvir milenijca....


na koju foru?
Pa baby boomeri su zasnivali obitelj ranije i nisu toliko bili preokupirani liberalnim idejama i tjeranju do kraja svog individualizma.

Još prije 5 godsina si pljucao na ideju obitelji i potomstva a imaš godina.
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Milenijalsi su retaji...  - Page 6 Empty Re: Milenijalsi su retaji...

Post by marcellus 25/10/2018, 17:11

to nema veze s definicijama osim toga upravo generacija boomera je uvijek imala ispodprosječno malo djece, zato danas i imamo demografsku katastrofu

boomeri su imali malo djece

_________________
Milenijalsi su retaji...  - Page 6 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Milenijalsi su retaji...  - Page 6 Empty Re: Milenijalsi su retaji...

Post by Hektorović 25/10/2018, 17:12

epikur37 wrote:Pa baby boomeri su zasnivali obitelj ranije i nisu toliko bili preokupirani liberalnim idejama i tjeranju do kraja svog individualizma.

Još prije 5 godsina si pljucao na ideju obitelji i potomstva a imaš godina.

Pa evo ja uopće ne pljuckam na te ideje... samo sve u pravo vrijeme :D
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Milenijalsi su retaji...  - Page 6 Empty Re: Milenijalsi su retaji...

Post by Hektorović 25/10/2018, 17:12

Mislim čovjek se treba dobro postaviti u životu, pa tek onda obitelj...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Milenijalsi su retaji...  - Page 6 Empty Re: Milenijalsi su retaji...

Post by AssadNaPodmornici 25/10/2018, 17:26

Hektorović wrote:
epikur37 wrote:Pa baby boomeri su zasnivali obitelj ranije i nisu toliko bili preokupirani liberalnim idejama i tjeranju do kraja svog individualizma.

Još prije 5 godsina si pljucao na ideju obitelji i potomstva a imaš godina.

Pa evo ja uopće ne pljuckam na te ideje... samo sve u pravo vrijeme :D
:tu
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21830
2018-06-14


Back to top Go down

Milenijalsi su retaji...  - Page 6 Empty Re: Milenijalsi su retaji...

Post by epikur37 25/10/2018, 17:36

AssadNaPodmornici wrote:
Hektorović wrote:
epikur37 wrote:Pa baby boomeri su zasnivali obitelj ranije i nisu toliko bili preokupirani liberalnim idejama i tjeranju do kraja svog individualizma.

Još prije 5 godsina si pljucao na ideju obitelji i potomstva a imaš godina.

Pa evo ja uopće ne pljuckam na te ideje... samo sve u pravo vrijeme :D
:tu

trebaju nam novi porezni obveznici...mnozite se...cardak mora zivjeti ;) :D
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Milenijalsi su retaji...  - Page 6 Empty Re: Milenijalsi su retaji...

Post by crvenkasti 25/10/2018, 17:42

Kako možeš biti djeda sa 40 godina?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29500
2014-04-17


Back to top Go down

Milenijalsi su retaji...  - Page 6 Empty Re: Milenijalsi su retaji...

Post by danni1 25/10/2018, 17:55

Hektorović wrote:Mislim čovjek se treba dobro postaviti u životu, pa tek onda obitelj...
Ma jok!

Samo trebaš to željet, sve ostalo je sviranje kurcu.

Uvijek moš naći izgovor zašto još ne.

_________________
Milenijalsi su retaji...  - Page 6 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 53
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Milenijalsi su retaji...  - Page 6 Empty Re: Milenijalsi su retaji...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum