ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sirija

Page 33 of 50 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 41 ... 50  Next

Go down

Sirija - Page 33 Empty Re: Sirija

Post by marcus-t Fri 23 Oct - 11:12

Ma u pravu si Yoda. Assad gubi desetine tenkova, Rusi desetine aviona a ovi wehabije imaju 0% gubitaka. pirat

marcus-t

Posts : 1720
2015-10-07


Back to top Go down

Sirija - Page 33 Empty Re: Sirija

Post by RayMabus Fri 23 Oct - 11:12



NAKON što se prije nekoliko tjedana pojavila informacija da Rusija u Siriju šalje svoj moći raketni bacač TOS-1, poznatiji kao "Buratino", jučer su se pojavile snimke iz Latakije koje prikazuju demoliranje brda na kojem se skrivaju džihadisti u toj regiji.

TOS-1A, takozvani Buratino, ime je dobio po liku iz jedne ruske dječke knjige. Radi se o oružju velike snage, toliko je moćan da samo jednim udarom može uništiti do osam gradskih četvrti.

Oružje je zapravo složeni višecijevni lanser raketa koji ispaljuje termobaričke rakete. Kada je ispaljena, raketa ispušta oblak zapaljive tekućine nad ciljem, koji se zatim pali i postiže temperature od nekoliko tisuća stupnjeva.

Ruska vojska sustavno koristi TOS-1 od 2001. godine, a izvoze ga u Azerbejdžan, Kazahstan i Irak gdje se već koristi u borbi protiv Islamske države.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/buratino-u-akciji-mocni-ruski-raketni-sustav-udario-po-brdu-na-kojem-se-skrivaju-isisovci-/851134.aspx
RayMabus
RayMabus

Posts : 182043
2014-04-11


Back to top Go down

Sirija - Page 33 Empty Re: Sirija

Post by Guest Fri 23 Oct - 11:23

Dobar je taj Burito.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 33 Empty Re: Sirija

Post by Guest Fri 23 Oct - 12:43

marcus-t wrote:Ma u pravu si Yoda. Assad gubi desetine tenkova, Rusi desetine aviona a ovi wehabije imaju 0% gubitaka. pirat
? tko je yoda, i gdje yoda to tvrdi?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 33 Empty Re: Sirija

Post by Guest Fri 23 Oct - 12:51

I to što oni viču alah agbar ili kako se več to piše znaći da su nešto napravili ?

https://www.funker530.com/syrian-air-tank-shrugs-off-direct-hit/

Evo i tu su pogodili helić. Direkt. I isto Alah ovo alah ono. A kurac alah helikotper leti i dalje i jebat će im majku.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 33 Empty Re: Sirija

Post by Guest Fri 23 Oct - 12:53

Odlična video.. ALlah Snackbari pogodili tenk, T-72 vidim, i pogledajte zanimljivo kako vojnik skače i bježi iz kupole... dakle preživio je on udar. Inače ima hrpa ovavkih videa ali pokušavam staviti one najbolje kvalitete

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 33 Empty Re: Sirija

Post by epikur37 Fri 23 Oct - 14:03

neoliberalni_placenik wrote:Odlična video.. ALlah Snackbari pogodili tenk, 



Mi stavljamo linkove gdje napreduju naši pojačani Rujama a ti gdje tvoji uspiju nešto napraviti.

Pošteno ;)
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Sirija - Page 33 Empty Re: Sirija

Post by RayMabus Fri 23 Oct - 15:31

Talijanski mediji javljaju da su pripadnici IDIL-a počeli koristiti "leteće" bombe koje lete zahvaljujući napuhanim kondomima i eksplodiraju u zraku.

Video koji to dokazuje snimljen je u sirijskom gradu Idlibu.

http://www.klix.ba/vijesti/svijet/idil-koristi-kondom-bombe-protiv-ruskih-aviona/151023086

Zanimljiwo ....o owome sam jednom rasprawljao na biwšem forumu sa Serbinjom kad smo pričali o NATO Napadu na Srbiju i kako se mogu ometati awioni powiše na jeftin a opet učinkowit način ....i ewo ekipa se dosjetila ....doduše nisu mi kondomi pali na pamet al poanta je ista.

---

Moja ideja uz owu šemu sa balonima u osnowi je bila balon ili awion maketa zawezan užetom i onda ga puštaš na neku wisinu i onda lować koji dolijeće misli da je to awion pa puća u to i troši metke a isto tako možeš na to zakačit raketu zrak zrak pa onda kad se nešto približi aktiwirat pućanje ....i tako to ....al ewo ekipa radi nešto u tom stilu ....kondom bombe.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182043
2014-04-11


Back to top Go down

Sirija - Page 33 Empty Re: Sirija

Post by RayMabus Fri 23 Oct - 15:38

Sirija - Page 33 312056

Sirija - Page 33 312060

Sirija - Page 33 312061

ISIS launches bizarre condom-bombs over the skies of Idlib hoping they will crash into Russian Jet.
Floating a small explosive device on a small balloon seems an extremely unlikely method of defence, but clearly it has been decided by the Saudis and Turks that their terrorist groups will not be allowed to attack Putin's raiders with MANPADs for the time being.
Read more at http://www.liveleak.com/view?i=d6b_1445441310#VDDzyBy1HhXbFADk.99
RayMabus
RayMabus

Posts : 182043
2014-04-11


Back to top Go down

Sirija - Page 33 Empty Re: Sirija

Post by RayMabus Fri 23 Oct - 15:40

Arhimedow zakon u praksi ....moj najdraži zakon u fizići .....pune balone nećim šta je lakše od zraka ( helij ) i onda to ide gore a usput može ponijeti malu konzerwu tj bombu i onda zapale fitilj ...dužina fitilja tj gorenja određuješ wisinu eksplozije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182043
2014-04-11


Back to top Go down

Sirija - Page 33 Empty Re: Sirija

Post by mutava baštarda Fri 23 Oct - 15:51

Inovativniji su bili kada su obučavali kokoši da budu bombaši samoubojice. Ovo su jasni znakovi da im je kalifat propao...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Sirija - Page 33 Empty Re: Sirija

Post by RayMabus Fri 23 Oct - 16:00



Odličan snimak rokanja sa termo raketama ....plus rokanje sa WBR-owima .....

Moje saučešće onima koje su rokali sa owim.


Last edited by RayMabus on Fri 23 Oct - 16:00; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 182043
2014-04-11


Back to top Go down

Sirija - Page 33 Empty Re: Sirija

Post by Guest Fri 23 Oct - 16:00

Tako su švabe radile oružije pred kraj rata. A ovo su Japanci već probali. ALi pošto nisu nepismena stoka kao ovim njihov pokušaj iako je bio 45. godine bio je puno uspješniji. Uspjeli su nekom zračnom strujom poslati balone s bombama u USA.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 33 Empty Re: Sirija

Post by RayMabus Fri 23 Oct - 16:08

mutava baštarda wrote:Inovativniji su bili kada su obučavali kokoši da budu bombaši samoubojice. Ovo su jasni znakovi da im je kalifat propao...
Nemaju PZO pa improwiziraju. Al dobro ....eto i to smo widjeli ....kondom bombe ....sa owim mogu malo zbunit napadaća , ewentualno zaplašit owe u helikopterima ( u awionima teško i nikako sa owim ) ....i to je to .....možda da ima konop pa koloturu na elektro pogon za brzo powlačenje te da je bomba na daljinsko aktiwiranje .....bilo bi puno praktičnije a owako odleti pa eskplodira na nekoj wisini ......
RayMabus
RayMabus

Posts : 182043
2014-04-11


Back to top Go down

Sirija - Page 33 Empty Re: Sirija

Post by RayMabus Fri 23 Oct - 16:23

Owo su ipak neke zone letenja helikoptera ( do 500 metara maksimalno 1000 ) a to se danas sređuje sa PZO sistemima kratkog dometa , strela , igla , kuaz palaz , nebitno ....samo šta owi to baš i nemaju pa improwiziraju.

Ja sam razradio sistem za ometanje lowačke awijacije gdje se koristi wisina planine plus uže dužine 800 do 1000 metara . može i duže po potrebi , balon model awiona , pumpa za punjenje heliom istoga , prikačeno na koloturu koja ga pušta tj odmotawa a kad ga očeš nazad upališ elektromotor i kolotura ga namotawa tj spušta.

Swrha : ometanje lowaća pri napadu na 2000 metara nadmorske wisine ( prwih tisuću metara je planina ).

Ratna warka : swako deseti model ima ugrađenu jednu raketu zrak zrak.

CIjena : jeftino.

Rezultat : dođi pa widi jel to prawi awion ili nije ...i jel model sa raketom zrak zrak .....

Swrha : moraš ga oboriti.

Rezultat : otkriwaš mi swoj položaj , trošiš munićiju , ometam te.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182043
2014-04-11


Back to top Go down

Sirija - Page 33 Empty Re: Sirija

Post by RayMabus Fri 23 Oct - 16:26

Prednosti : i kad pogodiš model awiona ja opet uže powlačim nazad , model awiona tj balon u tom obliku možda dođe 2000 kuna ....ti nemoš koristi metke , awionski top jer nisi siguran jel to model sa raketom zrak zrak na sebi tj moš ti probat al onda hwala jer ću ti oborit awion ( imam weči domet od twog mitraljeza ) .....moj model je puno jeftiniji od twoje rakete sa kojom me moraš gađat ....nemožeš me ignorirat tako lako ako želiš tu proči.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182043
2014-04-11


Back to top Go down

Sirija - Page 33 Empty Re: Sirija

Post by mutava baštarda Fri 23 Oct - 16:40

zgdosada wrote:Tako su švabe radile oružije pred kraj rata. A ovo su Japanci već probali. ALi pošto nisu nepismena stoka kao ovim njihov pokušaj iako je bio 45. godine bio je puno uspješniji. Uspjeli su nekom zračnom strujom poslati balone s bombama u USA.
Mlazna struja na visinama iznad 10000 m i smjera istok zapad. Kampanja sa balonima jedini efekt je imala kod izazivanja požara na zapadu SADa
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Sirija - Page 33 Empty Re: Sirija

Post by RayMabus Fri 23 Oct - 16:51

Oni nemaju PZO rakete kratkog dometa pa onda improwiziraju al ono ...ok .....samo ako baš hoćeš owako skinit helikopter mora ti par ljudi sa owim bit raspoređeno okolo a onda da ti imaš skriwen ćijelo wrijeme PZO mitraljez i onda kad dođu helikopteri da oni owo ispuste gore , to eksplodira pa onda pilot helikoptera sada ili diže isti još wiše u zrak il će skrenit u smjeru gdje owo neeskplodira .....a ako izabere owu drugu općiju tu ga ti čekaš.

Sirija - Page 33 4406705403_8a89cc545a
RayMabus
RayMabus

Posts : 182043
2014-04-11


Back to top Go down

Sirija - Page 33 Empty Re: Sirija

Post by Tony Soprano Fri 23 Oct - 16:58

bas me interesira kada ovi krenu za EU

Sirija - Page 33 ?ui=2&ik=63d94ca351&view=fimg&th=1509461e6cdef83e&attid=0.1&disp=emb&realattid=b6f0e72445055428_0
najebali smo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tony Soprano
Tony Soprano

Male
Posts : 1370
2015-08-15


Back to top Go down

Sirija - Page 33 Empty Re: Sirija

Post by RayMabus Fri 23 Oct - 17:00

Pa ćuj ...waljda će brača Rusi pomoč Srbiji ....ili možda neće .......he he he
RayMabus
RayMabus

Posts : 182043
2014-04-11


Back to top Go down

Sirija - Page 33 Empty Re: Sirija

Post by RayMabus Fri 23 Oct - 17:01

BMK za Ewropu ....neka čika Putin blokira Balkan ....za ostalo čemo lako.

Ewropa neka se sama misli za sebe .....

Njihowa sudbina je weć zapečačena.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182043
2014-04-11


Back to top Go down

Sirija - Page 33 Empty Re: Sirija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 33 of 50 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 41 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics
» Sirija
» Sirija
» SIRIJA
» Sirija
» Sirija

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum