ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HIV pozitivni kuhar vratio se na posao u školskoj kuhinji

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

HIV pozitivni kuhar vratio se na posao u školskoj kuhinji - Page 3 Empty Re: HIV pozitivni kuhar vratio se na posao u školskoj kuhinji

Post by Noor 12/8/2018, 22:07

Speare Shaker wrote:
Noor wrote:
red wolf wrote:
Noor wrote:
red wolf wrote:
Upravo si dokazala ono što sam ti napisao.
debilčino, skini mi se s kičme
Pod prvo...Tekst nisi pročitala. Drugo, ne znaš ništa o hiv tematici. I takva meni ovdje soli pamet. Glupača kakva jesi.
uključi warp i preskoči u 3. kvadrant

:kickass

Kakav je zamah uhvatio, evo ga već u četvrtom:

retard bi se razgovarao, a šupalj ko stari panj

Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

HIV pozitivni kuhar vratio se na posao u školskoj kuhinji - Page 3 Empty Re: HIV pozitivni kuhar vratio se na posao u školskoj kuhinji

Post by Noor 12/8/2018, 22:10

kaja wrote:
pismejker wrote:
kaja wrote:
pismejker wrote:
red wolf wrote:
I ti misliš da će on kad se poreže, hranu poprskanu krvlju dati drugima da jedu? To želiš reći?
Ezeku...nedavno je i bio slucaj jedne Picije u americi koja je popushila hivonju i krenula se osvecivati svim mushkarcima...koda su joj oni bili krivi sto je picu davala svakome..zarazila je oko 200mushkaraca.. :cleanteeth
Sa zarazne bolnice u Zagrebu su tbc bolesnici bježali i namjerno odlazili u kafiće . Da zaraze druge.
yahh...
Ozbiljno. Meni je mama radila jedno vrijeme u zaraznoj, teta isto , i deda čak .
Stalno problem s njima . Bježe i slinave po čašama u lokalu da zaraze druge i vrate se fino u bolnicu .
Ovi u bolnici nisu znali sta bi vise .
to je i meni pricala kolegica, isto sa zarazne
u nemoci da sebi pomognu u njima se rađa zavist prema zdravim ljudima i idu to raditi iz pakosti i zlobe
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

HIV pozitivni kuhar vratio se na posao u školskoj kuhinji - Page 3 Empty Re: HIV pozitivni kuhar vratio se na posao u školskoj kuhinji

Post by kaya 12/8/2018, 22:15

Noor wrote:
kaja wrote:
pismejker wrote:
kaja wrote:
pismejker wrote:
Ezeku...nedavno je i bio slucaj jedne Picije u americi koja je popushila hivonju i krenula se osvecivati svim mushkarcima...koda su joj oni bili krivi sto je picu davala svakome..zarazila je oko 200mushkaraca.. :cleanteeth
Sa zarazne bolnice u Zagrebu su tbc bolesnici bježali i namjerno odlazili u kafiće . Da zaraze druge.
yahh...
Ozbiljno. Meni je mama radila jedno vrijeme u zaraznoj, teta isto , i deda čak .
Stalno problem s njima . Bježe i slinave po čašama u lokalu da zaraze druge i vrate se fino u bolnicu .
Ovi u bolnici nisu znali sta bi vise .
to je i meni pricala kolegica, isto sa zarazne
u nemoci da sebi pomognu u njima se rađa zavist prema zdravim ljudima i idu to raditi iz pakosti i zlobe
da, da. To je recimo bolest koja se prije dugo liječila i oni pakoste zdravima time.
Nisu svi jasno ali često imas takvih.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

HIV pozitivni kuhar vratio se na posao u školskoj kuhinji - Page 3 Empty Re: HIV pozitivni kuhar vratio se na posao u školskoj kuhinji

Post by Šandor Winnetou 12/8/2018, 22:24

red wolf wrote:
pismejker wrote:
red wolf wrote:
Noor wrote:
Leviathan2 wrote:
hiv se ne prenosi hranom,
o tome niti ne pričam, pričam o izravnom unos krvi zaražene osobe u organizam nezaražene osobe, kao jednom od načina prenošenja bolesti
I ti misliš da će on kad se poreže, hranu poprskanu krvlju dati drugima da jedu? To želiš reći?
Ezeku...nedavno je i bio slucaj jedne Picije u americi koja je popushila hivonju i krenula se osvecivati svim mushkarcima...koda su joj oni bili krivi sto je picu davala svakome..zarazila je oko 200mushkaraca.. :cleanteeth
Mislim, to je sasvim drugi slučaj. Ovaj čovjek hoće normalno raditi. Normalno živjeti. O tome je riječ.
Neka kosi travu, zaljeva cvijeće, okopava vrt ali u kuhinju ne bi smio nikako.

_________________
HIV pozitivni kuhar vratio se na posao u školskoj kuhinji - Page 3 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

HIV pozitivni kuhar vratio se na posao u školskoj kuhinji - Page 3 Empty Re: HIV pozitivni kuhar vratio se na posao u školskoj kuhinji

Post by Šandor Winnetou 12/8/2018, 22:26

red wolf wrote:
Noor wrote:
red wolf wrote:
Noor wrote:
red wolf wrote:
I ti misliš da će on kad se poreže, hranu poprskanu krvlju dati drugima da jedu? To želiš reći?
a ti znaš da neće?
Pa neće. Nisi shvatila bit ove priče ( što je sasvim razumljivo kad si ti u pitanju ).
pa kako ti znaš da neće?
možeš ti razmišljati o biti priče, no ne razmišljaš o posljedicama, jer si ograničenih kapaciteta, što već odavno znamo.
Upravo si dokazala ono što sam ti napisao.
Upravo je dokazala ono što je napisala, glup si ko točak

_________________
HIV pozitivni kuhar vratio se na posao u školskoj kuhinji - Page 3 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

HIV pozitivni kuhar vratio se na posao u školskoj kuhinji - Page 3 Empty Re: HIV pozitivni kuhar vratio se na posao u školskoj kuhinji

Post by epikur37 12/8/2018, 22:27

Još ako je i gay a tu djeca u blizini...
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

HIV pozitivni kuhar vratio se na posao u školskoj kuhinji - Page 3 Empty Re: HIV pozitivni kuhar vratio se na posao u školskoj kuhinji

Post by Noor 12/8/2018, 22:30

epikur37 wrote:Još ako je i gay a tu djeca u blizini...
il je to ili narkić
ili mu je hivonja kapnuo krvi u kavu
cetvrtog nema.
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

HIV pozitivni kuhar vratio se na posao u školskoj kuhinji - Page 3 Empty Re: HIV pozitivni kuhar vratio se na posao u školskoj kuhinji

Post by Noor 12/8/2018, 22:41

tre wrote:
red wolf wrote:
Noor wrote:
red wolf wrote:
Noor wrote:
a ti znaš da neće?
Pa neće. Nisi shvatila bit ove priče ( što je sasvim razumljivo kad si ti u pitanju ).
pa kako ti znaš da neće?
možeš ti razmišljati o biti priče, no ne razmišljaš o posljedicama, jer si ograničenih kapaciteta, što već odavno znamo.
Upravo si dokazala ono što sam ti napisao.
Upravo je dokazala ono što je napisala, glup si ko točak
panj je pročitao da lik tvrdi kako mu je viremija u krvi nemjerljiva, jer uzima terapiju...a ne pada mu na pamet da terapiju lako moze i odbaciti iz nekog razloga, a posao sigurno nece...
pa vidi kako se grcevito borio da se vrati na posao...nakon sto su ga provalili i šutnuli van

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/hiv-pozitivan-kuhar-iz-bjelovara-pobijedio-predrasude-vise-od-cetiri-godine-dokazivao-sam-da-nisam-zarazan-i-prijetnja-djeci-te-da-mogu-kuhati-u-skoli/7483251/
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

HIV pozitivni kuhar vratio se na posao u školskoj kuhinji - Page 3 Empty Re: HIV pozitivni kuhar vratio se na posao u školskoj kuhinji

Post by Šandor Winnetou 12/8/2018, 22:49

Noor wrote:
tre wrote:
red wolf wrote:
Noor wrote:
red wolf wrote:
Pa neće. Nisi shvatila bit ove priče ( što je sasvim razumljivo kad si ti u pitanju ).
pa kako ti znaš da neće?
možeš ti razmišljati o biti priče, no ne razmišljaš o posljedicama, jer si ograničenih kapaciteta, što već odavno znamo.
Upravo si dokazala ono što sam ti napisao.
Upravo je dokazala ono što je napisala, glup si ko točak
panj je pročitao da lik tvrdi kako mu je viremija u krvi nemjerljiva, jer uzima terapiju...a ne pada mu na pamet da terapiju lako moze i odbaciti iz nekog razloga, a posao sigurno nece...
pa vidi kako se grcevito borio da se vrati na posao...nakon sto su ga provalili i šutnuli van

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/hiv-pozitivan-kuhar-iz-bjelovara-pobijedio-predrasude-vise-od-cetiri-godine-dokazivao-sam-da-nisam-zarazan-i-prijetnja-djeci-te-da-mogu-kuhati-u-skoli/7483251/
Idiot i on i ovi u ministarstvu. Moje djete svakako ne bi jelo u toj kuhinji pa da je u zlato izlivena cijela. Virus je virus i aktivira se iz ko zna kojeg razloga poput herpesa ili nečeg drugog. Neka čovjeku daju posao u vrtu, neka kosi travnjake, neka bude lupač pečata ali u kuhinju ne smije i točka što se mene tiče.

_________________
HIV pozitivni kuhar vratio se na posao u školskoj kuhinji - Page 3 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

HIV pozitivni kuhar vratio se na posao u školskoj kuhinji - Page 3 Empty Re: HIV pozitivni kuhar vratio se na posao u školskoj kuhinji

Post by Guest 12/8/2018, 23:01

red wolf wrote:ljudsko društvo je sada na putu raspada. Nezaustavljivom. I vjeruj mi, u bliskoj budućnosti, ovi ljudi će ti biti najmanji problem.
napokon da netko i to kaže jasno :tu

no, da li će te poslušati...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HIV pozitivni kuhar vratio se na posao u školskoj kuhinji - Page 3 Empty Re: HIV pozitivni kuhar vratio se na posao u školskoj kuhinji

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum