ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Talijanski svećenik koji je zlostavljao 11-godišnju curicu: "Sotona me naveo"

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Talijanski svećenik koji je zlostavljao 11-godišnju curicu: "Sotona me naveo" - Page 2 Empty Re: Talijanski svećenik koji je zlostavljao 11-godišnju curicu: "Sotona me naveo"

Post by Yehudim 11/8/2018, 14:15

Jockipocki - Podguzna muha, - zna  da  mi je na ignore već misec-dva

Jasno da zna , zato i slini jadnik, zato se i propinje na sražnje 

Komentira me samo da bi ga neko citira pa da ev. vidim šta balavi

--------------------------------------------------------

 Inače ne sićam se navedenog dogadjaja

Ne mogu ga potvrditi niti zanijekati 

--------------------------------------------------------


:kickass

Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Talijanski svećenik koji je zlostavljao 11-godišnju curicu: "Sotona me naveo" - Page 2 Empty Re: Talijanski svećenik koji je zlostavljao 11-godišnju curicu: "Sotona me naveo"

Post by crvenkasti 11/8/2018, 14:22

pokerjocker wrote:I još, što se tiče ovog svećenika, ne brini, primit će on svoju plaću, takvi se Bogu gade.

Ne smijemo ga mi osuđivat. Bog će.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Talijanski svećenik koji je zlostavljao 11-godišnju curicu: "Sotona me naveo" - Page 2 Empty Re: Talijanski svećenik koji je zlostavljao 11-godišnju curicu: "Sotona me naveo"

Post by catabbath 11/8/2018, 14:32

Sotona = shit happens

_________________
Talijanski svećenik koji je zlostavljao 11-godišnju curicu: "Sotona me naveo" - Page 2 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12434
2015-08-22


Back to top Go down

Talijanski svećenik koji je zlostavljao 11-godišnju curicu: "Sotona me naveo" - Page 2 Empty Re: Talijanski svećenik koji je zlostavljao 11-godišnju curicu: "Sotona me naveo"

Post by Yehudim 11/8/2018, 14:44

Vrag ne spava  Talijanski svećenik koji je zlostavljao 11-godišnju curicu: "Sotona me naveo" - Page 2 1f60b

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Talijanski svećenik koji je zlostavljao 11-godišnju curicu: "Sotona me naveo" - Page 2 Empty Re: Talijanski svećenik koji je zlostavljao 11-godišnju curicu: "Sotona me naveo"

Post by Guest 13/8/2018, 05:10

Deboto, kad skužiš da i među svećenicima ima manijaka možda te ovakve teme neće ni zanimati. Ovako, samo udaljavaš ljude od Božjih zapovjedi, koje su u biti tu za sprečavanje kaosa.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Talijanski svećenik koji je zlostavljao 11-godišnju curicu: "Sotona me naveo" - Page 2 Empty Re: Talijanski svećenik koji je zlostavljao 11-godišnju curicu: "Sotona me naveo"

Post by debotoijusto 13/8/2018, 07:31

cassanowa wrote:Deboto, kad skužiš da i među svećenicima ima manijaka možda te ovakve teme neće ni zanimati. Ovako, samo udaljavaš ljude od Božjih zapovjedi, koje su u biti tu za sprečavanje kaosa.

kad skuzite da svecenika treba privest/istrazit/osudit isto kao profesora tjelesnog-pedofila ova tema mi bude interesantna kao 2 HR nogometna liga
posteno ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

Talijanski svećenik koji je zlostavljao 11-godišnju curicu: "Sotona me naveo" - Page 2 Empty Re: Talijanski svećenik koji je zlostavljao 11-godišnju curicu: "Sotona me naveo"

Post by Guest 13/8/2018, 07:36

debotoijusto wrote:
cassanowa wrote:Deboto, kad skužiš da i među svećenicima ima manijaka možda te ovakve teme neće ni zanimati. Ovako, samo udaljavaš ljude od Božjih zapovjedi, koje su u biti tu za sprečavanje kaosa.

kad skuzite da svecenika treba privest/istrazit/osudit isto kao profesora tjelesnog-pedofila ova tema mi bude interesantna kao 2 HR nogometna liga
posteno ?
Ako je netko pedofil onda je pedofil, sve ostalo mi nije ni bitno... A nisam ni upoznao čovjeka koji bi branio pedofila. pa makar on bio i svečenik. Ja bi ga prvi objesio za jaja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Talijanski svećenik koji je zlostavljao 11-godišnju curicu: "Sotona me naveo" - Page 2 Empty Re: Talijanski svećenik koji je zlostavljao 11-godišnju curicu: "Sotona me naveo"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum