ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GOSPODIN MI SE SMILOVAO BAŠ ONDJE, NA PARKIRALIŠTU

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

GOSPODIN MI SE SMILOVAO BAŠ ONDJE, NA PARKIRALIŠTU - Page 3 Empty Re: GOSPODIN MI SE SMILOVAO BAŠ ONDJE, NA PARKIRALIŠTU

Post by Šandor Winnetou 7/8/2018, 13:24

Kavran wrote:
debotoijusto wrote:
mortal wrote:da, vidi se da je to vama teze za shvatiti
sto se tice samoce..imala je ona veza

di su rezultati tih veza ? moja baba je nosila brime drv, rodila i odnila starog i brime kuci sama jer je dida mora na balote
di su rezultati?

i ona se pita. unuk joj peder.
Debo kaže da nije ali da jeste njegov dečko

Šandor Winnetou

Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

GOSPODIN MI SE SMILOVAO BAŠ ONDJE, NA PARKIRALIŠTU - Page 3 Empty Re: GOSPODIN MI SE SMILOVAO BAŠ ONDJE, NA PARKIRALIŠTU

Post by Guest 7/8/2018, 13:34

Kavran wrote:
Yehudim wrote:Jednom prilikom je bila na istom letu kao i ja.

 To samo roditelj može voliti.....................a očajnik jebati


vama pederima je tako sa svim ženskinjama.

nije da volim yehudima ali ima čovjek ženu, piše na kultnixima, isti stil i moždani sklop
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

GOSPODIN MI SE SMILOVAO BAŠ ONDJE, NA PARKIRALIŠTU - Page 3 Empty Re: GOSPODIN MI SE SMILOVAO BAŠ ONDJE, NA PARKIRALIŠTU

Post by abraham 7/8/2018, 14:23

Blanka je ,za mene , jedna jako lijepa zena. Sve na svom mjestu, nicega niti previse a niti premalo. Osobno misljenje. Znam da skoro svi forumasi zive sa fotomodelima , glumicama isl. Jebi ga nitko nece priznati da zivi sa debelim bradavicavim prasetom, pokvarenih zuba i sl. Blagodati mogucnosti da forumasimo inkognito. Svi neki obrtnici, sefovi, genijalci, jebaci i da te Bog dragi sacuva.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

GOSPODIN MI SE SMILOVAO BAŠ ONDJE, NA PARKIRALIŠTU - Page 3 Empty Re: GOSPODIN MI SE SMILOVAO BAŠ ONDJE, NA PARKIRALIŠTU

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum