ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srbi... kakav vam je ovo "državljanin Srbije"...

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Srbi... kakav vam je ovo "državljanin Srbije"...  - Page 6 Empty Re: Srbi... kakav vam je ovo "državljanin Srbije"...

Post by Eroo 2/6/2018, 17:31

veber wrote:
kaja wrote:
Speare Shaker wrote:
kaja wrote:Tu po azilima imas ljudi, iz Bosne na primjer ne iz Pakistana po 15 godina a da ne mogu dobiti državljanstvo..

Tražitelje azila ne smiješ samo tako izbaciti iz zemlje, moraš razmotriti njihov slučaj. Druga je priča ako im se odbije zahtjev za azilom. Zato im je ovaj manevar sa azilom dobro došao da dobiju na vremenu i možda pobjegnu iz skloništa dalje na zapadnu Europu.
Pa da, njima se daju neka prava kao da su državljani , stalan boravak i tako, ali nije to državljanstvo.
nijemci ti imaju više kategorija.
ja ti imam doživotnu vizu, koja te oslobađa odricanja hrvatskog državljanstva, a s druge strane tretira se kao državljanstvo. s tom vizom sam normalno putovao u us. ti, marčelo i markička morali bi u buzin.

ali nijemci, ako uzmem njemačko državljanstvo traže da se odreknem hrvatskog.
Sa'će Sora javit onin svojin u Njemačku, da ti ukinu vizu.... :D

Eroo

Posts : 78068
2016-07-22


Back to top Go down

Srbi... kakav vam je ovo "državljanin Srbije"...  - Page 6 Empty Re: Srbi... kakav vam je ovo "državljanin Srbije"...

Post by omni 2/6/2018, 19:17

Yehudim wrote:
jastreb wrote:
veber wrote:a tko je tetrjebu, sori i eri dao vržanjastvo?
Srbi... kakav vam je ovo "državljanin Srbije"...  - Page 6 Landser-1943


  usraški " arijac" ....quislingovac u naci uniformi
Nema ovaj veze sa ustasama. Njemacki landser koji konzumira skupo francusko vino koje je dobio na poklon poslije par ljubaznih rijeci upucenih vlasniku. Ustasa bi cugao lozu, sljivu ili kakvu travaricu kao i svaki balkanac.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum