ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Počelo je: Putinu odobrena vojna akcija!

Page 9 of 21 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15 ... 21  Next

Go down

Počelo je: Putinu odobrena vojna akcija! - Page 9 Empty Re: Počelo je: Putinu odobrena vojna akcija!

Post by dijagram 30/9/2015, 20:55

Tare se i odmaj militanti euforicni.
Na sto ce to izaci ,a sve pacifisti kad im je dom u pitanju:)

dijagram

Posts : 18836
2015-08-09


Back to top Go down

Počelo je: Putinu odobrena vojna akcija! - Page 9 Empty Re: Počelo je: Putinu odobrena vojna akcija!

Post by abraham 30/9/2015, 20:55

epikur37 wrote:
abraham wrote:
asilovski wrote:Da Putin nije reagirao kad tad bi zbog ogromnog pritiksa vehabija, KSA, UAE, Katara, Turske, Esadea, Francuske i žida pao Damask, Latakija a onda i Libanon, ja ne znam da li se treba ići ponovno u osnovnu školu i gledati zemljopsine karte (tu mislim na Đodu i švedskog ejakulanta) ili osonove logike, znači 20 mil. izbjeglica pravac Opatovoac, ap ako vas to ne zadovoljava i ako bi volili uprtavo to onda stvarno nemamo šta više pisati nego oba dvojca dođite na par šamara...ja znam da je Vama žao što ste bili u krivu cijelo vrijeme i što nemate pojma, ali ajde malo pustite da se ljudi vesele
Dakle ako sam dobro razumio, Putinov-a intervencija ce smanjiti priljev izbjeglica i zaustaviti rat u Siriji: Cestitam.

Sigurno će zaustaviti i oslabiti ISIL, zaštiti sekularnog predsjedika koji štiti kršćane te poremetiti američko-vehabijske planove na bliskom istoku.

A sve ovo je od-lično...ne razumijem što ne razumijete il vam se ovo ne sviđa..pitam se zašto :D
Razumijem ja ali se Putinovi ciljevi pogresno prikazuju i namjerno uljepsavaju. Cilj mu je isti kao i Amerima. Zapisavanje i uzimanje dijela kolaca. Ovedje se prodaju neke romanticarske pizdarije kao Putin zastitnik krscana. Ste vi ljudi normalni..
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

Počelo je: Putinu odobrena vojna akcija! - Page 9 Empty Re: Počelo je: Putinu odobrena vojna akcija!

Post by Guest 30/9/2015, 20:55

Asila je najbezobrazniji lik kojeg sam upoznao od Domovinskog rata naovamo. :D   Isto tako mu moram odati priznanje do poda, zbog bolesne potrebe da na kraju ipak bude argumentirano u pravu.    Nemate kila za tog informiranog prokletnika. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Počelo je: Putinu odobrena vojna akcija! - Page 9 Empty Re: Počelo je: Putinu odobrena vojna akcija!

Post by Guest 30/9/2015, 20:56

mutava baštarda wrote:
neoliberalni_placenik wrote:

Dakle ako sam dobro razumio, Putinov-a intervencija ce smanjiti priljev izbjeglica i zaustaviti rat u Siriji: Cestitam.
hehe, 

rat se dolje može zaustaviti samo ako se stvori  međunarodna koalicija od 200 000 vojnika i onda krene čišićenje..inače ovo je sve od kurca.. rat dolje će trajati godinama i godinama.. a arapi put Njemačke preko Grčke, Srbije i Hrvatske
Pa samo treba zaustaviti špinu, odnosno priljev novih boraca u Siriju. Na strani pobunjenika broj poginulih je skoro 50-50 domaći strani.
nema niti assad vojsku da drži cilu zemlju pod kontrolom. hrpa alavita je jednostavno izginula u ratovanjima, isto kao što wehrmacht nije imao više muškaraca da 1945 pokrene išta, tako niti assad nema. ovisi o iranu, rusima, hezbolau itd.. sa druge strane protivnici su isto tako sjebani, 


iako treba gleadti šta će ameri raditi.. ameri su do sada maloprije kao napadali ISIL(pitanje jesu li glumili ili nanosili štetu). 

Ameri jednostavno mogu sada odlučiti da će se kao tiho povuć iz sukoba sa Sirijom, i sa druge strane narediti turskoj i arapima da puštaju borce i opskrbljuju pobunjenike i ISIL.. 

i šta onda imaš? Novi Afganistan.  Samo naravno Rusi će raketirati iz zraka, a izbjeglice nach deutschland. 

Rat dolje se može završiti samo ako dođu Putin, Obama, Kinezi, Iranci, i EU i Arapi i Turci, zajedno sjednu, amo mi se svi skupa riješiti ISILa, sastavi se koalicija od 200 000 vojnika, dogovori se uređenje Sirije posli rata, i onda za par mjeseci dovrše ISIL i povuku se..

Naravno to se neće dogoditi jer svatko gleda svoje interese i ne želi surađivati sa drugima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Počelo je: Putinu odobrena vojna akcija! - Page 9 Empty Re: Počelo je: Putinu odobrena vojna akcija!

Post by Stribor 30/9/2015, 20:56

abraham wrote:
asilovski wrote:
abraham wrote: Sto ako je i Putin poceo  bombrdirati IS? Bombardiraju ga i Jordan i SA i Francuska i ........ Ne razumijem. 
Pa u tome jest stvar ne razumiješ i dobro je da to kažeš, jer dotične države ne bombardiraju ništa, već su saveznik sa KSA i Turskom a koje su čuda li mi čuda logistika i mentor DAIŠA, znači IS je neizravni saevznik "zapada",  ako ti i dalje ništa nije jasno onda se obrati Đodi on će ti objasnbiti vezu između Nene Bakića i preuranjene ejakulacije u gaće
I ti sada svrsavas da ce Putin da to razjebe. Putin , beskompromisni borac??????? Koliko vidim tukao je nek umjerenije. Puno dima, sarenih papirica i glasne glazbe. Ujutro ostaje samo glavobolja i pitanje , sto mi je sve ovo trebalo. Bilo kako bilo ,ali stanje ce se bitno popraviti. Inace Libanon je bio u kurcu desetljecima upravo zahvaljujuci Siriji tj obitelji Assad. Bilo kako bilo ali ja, ne vidim neku promjenu osim da ce Putin porasti u ocima svojih ruskih sugradjana i pravoslavlja diljem svijeta. Rezultat ce biti ????? Bumo vidli na kraju. Kao i Afganistan.

Da, ništ' se zgleda tote hitro neće rišavati. Za Čečene im je tribalo jedno leto (a skupno četiri let) kako bi ih podbili. ID ni neorganizirana rulja.
Stribor
Stribor

Male
Posts : 1640
2015-09-22


Back to top Go down

Počelo je: Putinu odobrena vojna akcija! - Page 9 Empty Re: Počelo je: Putinu odobrena vojna akcija!

Post by dijagram 30/9/2015, 20:57

kofein wrote:Asila je najbezobrazniji lik kojeg sam upoznao od Domovinskog rata naovamo. :D 
:D
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


Back to top Go down

Počelo je: Putinu odobrena vojna akcija! - Page 9 Empty Re: Počelo je: Putinu odobrena vojna akcija!

Post by Guest 30/9/2015, 20:57

kofein wrote:Asila je najbezobrazniji lik kojeg sam upoznao od Domovinskog rata naovamo. :D   Isto tako mu moram odati priznanje do poda, zbog bolesne potrebe da na kraju ipak bude argumentirano u pravu.    Nemate kila za tog informiranog prokletnika. :)
iman ga na fejsu ok je lik budemo u splitu ili osijeku se našli već, i epi je dobar u real lifu, ali su troleri na forumu, izmišljaju , lažu, izvrću, pa jebiga, idem ih malo stavit na hlađenje.. sa njima nema argumentirane rasprave kao sa yehudijem, svecom, ili drugima
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Počelo je: Putinu odobrena vojna akcija! - Page 9 Empty Re: Počelo je: Putinu odobrena vojna akcija!

Post by abraham 30/9/2015, 20:58

asilovski wrote:
abraham wrote:
asilovski wrote:
abraham wrote: Sto ako je i Putin poceo  bombrdirati IS? Bombardiraju ga i Jordan i SA i Francuska i ........ Ne razumijem. 
Pa u tome jest stvar ne razumiješ i dobro je da to kažeš, jer dotične države ne bombardiraju ništa, već su saveznik sa KSA i Turskom a koje su čuda li mi čuda logistika i mentor DAIŠA, znači IS je neizravni saevznik "zapada",  ako ti i dalje ništa nije jasno onda se obrati Đodi on će ti objasnbiti vezu između Nene Bakića i preuranjene ejakulacije u gaće
I ti sada svrsavas da ce Putin da to razjebe. . Inace Libanon je bio u kurcu desetljecima upravo zahvaljujuci Siriji tj obitelji Assad. Bilo kako bilo ali ja, ne vidim neku promjenu osim da ce Putin porasti u ocima svojih ruskih sugradjana i pravoslavlja diljem svijeta. Rezultat ce biti ????? Bumo vidli na kraju. Kao i Afganistan.
Ne svršavam ništa, samo racionalno navodim razloge intervencije i zašto je ista nasušna. Nadalje, ne Libanon je u kurcu zbog Žida koji su prvo potjerali 2 mil. Palestinaca u Libanon a onda 4 puta izvršili invaziuju na dotičnu državu, ako ćemo o krivcu u multietničkoj državi. Međutim to nije bit, već prvo Đoda koji svakih 5 minuta bira i mijenja strane, krevelji se i ispada budala i negira ono što se kunio ili ti koji od svog amerofilstva ili DNRH (?) ne vidiš kurčevog kurca, posebice ne vidiš da bi padom Damaska nastao neviđeni pokolj, a ono što je sada u Libanonu ili šta je bilo u Libanonu 80-tih bi bila šetnja kroz park, da ne govorim da na ovom forumu prosipate propagandu iz jebenog žutarnjeg a za to vam se najebam majke majčine
Ajd , spuj i dalje. Za mene si zavrsio eprizodu. to pokazuje koliko si plitak. Ne mozes raspravljati bez da psujes majku. Osim toga majka mi je mrtva i nadjemo se u cetiri oka ......
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

Počelo je: Putinu odobrena vojna akcija! - Page 9 Empty Re: Počelo je: Putinu odobrena vojna akcija!

Post by Guest 30/9/2015, 20:58

Obama neće ništa, nego će kao dosad, nit bi kakio nit bi piškio, jer oni koji njime upravljaju imaju već zacrtane ciljeve, dok će Izraelci nastaviti tući po sirijskoj vojsci... no eto, Putin i Assad su glavni negativci.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Počelo je: Putinu odobrena vojna akcija! - Page 9 Empty Re: Počelo je: Putinu odobrena vojna akcija!

Post by dijagram 30/9/2015, 20:59

neoliberalni_placenik wrote:
kofein wrote:Asila je najbezobrazniji lik kojeg sam upoznao od Domovinskog rata naovamo. :D   Isto tako mu moram odati priznanje do poda, zbog bolesne potrebe da na kraju ipak bude argumentirano u pravu.    Nemate kila za tog informiranog prokletnika. :)
iman ga na fejsu ok je lik budemo u splitu ili osijeku se našli već, i epi je dobar u real lifu, ali su troleri na forumu, izmišljaju , lažu, izvrću, pa jebiga, idem ih malo stavit na hlađenje.. sa njima nema argumentirane rasprave kao sa yehudijem, svecom, ili drugima
dobro,asila i epi su ok momci, malo su zaneseni, to im je bezveze al nema veze:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


Back to top Go down

Počelo je: Putinu odobrena vojna akcija! - Page 9 Empty Re: Počelo je: Putinu odobrena vojna akcija!

Post by epikur37 30/9/2015, 20:59

abraham wrote:
epikur37 wrote:
abraham wrote:
asilovski wrote:Da Putin nije reagirao kad tad bi zbog ogromnog pritiksa vehabija, KSA, UAE, Katara, Turske, Esadea, Francuske i žida pao Damask, Latakija a onda i Libanon, ja ne znam da li se treba ići ponovno u osnovnu školu i gledati zemljopsine karte (tu mislim na Đodu i švedskog ejakulanta) ili osonove logike, znači 20 mil. izbjeglica pravac Opatovoac, ap ako vas to ne zadovoljava i ako bi volili uprtavo to onda stvarno nemamo šta više pisati nego oba dvojca dođite na par šamara...ja znam da je Vama žao što ste bili u krivu cijelo vrijeme i što nemate pojma, ali ajde malo pustite da se ljudi vesele
Dakle ako sam dobro razumio, Putinov-a intervencija ce smanjiti priljev izbjeglica i zaustaviti rat u Siriji: Cestitam.

Sigurno će zaustaviti i oslabiti ISIL, zaštiti sekularnog predsjedika koji štiti kršćane te poremetiti američko-vehabijske planove na bliskom istoku.

A sve ovo je od-lično...ne razumijem što ne razumijete il vam se ovo ne sviđa..pitam se zašto :D
Razumijem ja ali se Putinovi ciljevi pogresno prikazuju i namjerno uljepsavaju. Cilj mu je isti kao i Amerima. Zapisavanje i uzimanje dijela kolaca. Ovedje se prodaju neke romanticarske pizdarije kao Putin zastitnik krscana. Ste vi ljudi normalni..


Dobro ja sam malo egzaltiran posebice kad vidim kako kmeče ovi proamerički forumaši, a moram malo brijati :D

No svakako pozdravljam učešće Rusije i po meni su sigurno pozitivniji i prihvatljiviji igrači od amero-vehabijske koalicije. Nitko nije idealan ali ovdje je razlika bitna.
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Počelo je: Putinu odobrena vojna akcija! - Page 9 Empty Re: Počelo je: Putinu odobrena vojna akcija!

Post by Kermit 30/9/2015, 21:00

Da nije intervenirao onda bi bio šuapk pa bi svršavali na tisuće mrtvih, a sada kad je napokon nešto učinio sada ne valja, znači ne valja da Damask ne padne ili Latakija ili Bejrut koji kurac šizofreni???
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Počelo je: Putinu odobrena vojna akcija! - Page 9 Empty Re: Počelo je: Putinu odobrena vojna akcija!

Post by epikur37 30/9/2015, 21:01

Starhemberg wrote: no eto, Putin i Assad su glavni negativci.
 Samo onima koji drže stranu amero-vehabijama, jasno da su im negativci, ništa čudno :)
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Počelo je: Putinu odobrena vojna akcija! - Page 9 Empty Re: Počelo je: Putinu odobrena vojna akcija!

Post by Guest 30/9/2015, 21:01

Starhemberg wrote:Obama neće ništa, nego će kao dosad, nit bi kakio nit bi piškio, jer oni koji njime upravljaju imaju već zacrtane ciljeve, dok će Izraelci nastaviti tući po sirijskoj vojsci... no eto, Putin i Assad su glavni negativci.
nitko ne govori da su negativci, pogledaj komentare u RH svi oduševljeni Putinom. 

Ja samo mislim da kako sam rekao prije par mjeseci Putin neće napraviti nikakve promjene i da će ta oduševljenost splasniti nakon par mjeseci kada se skuži da više manje stanje je nepromjenjeno..

eh sada gledajući kako ameri podlo razmišljaju, jednostavno će ameri prestati djelovati po ISILu, i narediti turskoj i arapima da ih više opskrbljuju i onda će se rat samo još više intevizirati.. ali jedno je sigurno.. arapi idu za njemačku preko hrvatske, mađarske, srbije i grčke
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Počelo je: Putinu odobrena vojna akcija! - Page 9 Empty Re: Počelo je: Putinu odobrena vojna akcija!

Post by abraham 30/9/2015, 21:01

epikur37 wrote:
abraham wrote:
epikur37 wrote:
abraham wrote:
asilovski wrote:Da Putin nije reagirao kad tad bi zbog ogromnog pritiksa vehabija, KSA, UAE, Katara, Turske, Esadea, Francuske i žida pao Damask, Latakija a onda i Libanon, ja ne znam da li se treba ići ponovno u osnovnu školu i gledati zemljopsine karte (tu mislim na Đodu i švedskog ejakulanta) ili osonove logike, znači 20 mil. izbjeglica pravac Opatovoac, ap ako vas to ne zadovoljava i ako bi volili uprtavo to onda stvarno nemamo šta više pisati nego oba dvojca dođite na par šamara...ja znam da je Vama žao što ste bili u krivu cijelo vrijeme i što nemate pojma, ali ajde malo pustite da se ljudi vesele
Dakle ako sam dobro razumio, Putinov-a intervencija ce smanjiti priljev izbjeglica i zaustaviti rat u Siriji: Cestitam.

Sigurno će zaustaviti i oslabiti ISIL, zaštiti sekularnog predsjedika koji štiti kršćane te poremetiti američko-vehabijske planove na bliskom istoku.

A sve ovo je od-lično...ne razumijem što ne razumijete il vam se ovo ne sviđa..pitam se zašto :D
Razumijem ja ali se Putinovi ciljevi pogresno prikazuju i namjerno uljepsavaju. Cilj mu je isti kao i Amerima. Zapisavanje i uzimanje dijela kolaca. Ovedje se prodaju neke romanticarske pizdarije kao Putin zastitnik krscana. Ste vi ljudi normalni..


Dobro ja sam malo egzaltiran posebice kad vidim kako kmeče ovi proamerički forumaši, a moram malo brijati :D

No svakako pozdravljam učešće Rusije i po meni su sigurno pozitivniji i prihvatljiviji igrači od amero-vehabijske koalicije. Nitko nije idealan ali ovdje je razlika bitna.
Ukrato. Molim ukratko, koja je razlika. Znam da se lozis na Ruse i Srbe ali daj pokusaj biti realan i dati argumente, koja je jebena razlika.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

Počelo je: Putinu odobrena vojna akcija! - Page 9 Empty Re: Počelo je: Putinu odobrena vojna akcija!

Post by Kermit 30/9/2015, 21:02

neoliberalni_placenik wrote:
kofein wrote:Asila je najbezobrazniji lik kojeg sam upoznao od Domovinskog rata naovamo. :D   Isto tako mu moram odati priznanje do poda, zbog bolesne potrebe da na kraju ipak bude argumentirano u pravu.    Nemate kila za tog informiranog prokletnika. :)
svecom, ili drugima
Đoda nemoj molim te
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Počelo je: Putinu odobrena vojna akcija! - Page 9 Empty Re: Počelo je: Putinu odobrena vojna akcija!

Post by Guest 30/9/2015, 21:02

Evo ako zaista Rusi poraze ISIL (ali sami) i ako se zaista izbjeglice počnu vraćati u siriju i prestanu dolaziti u europu, onda jednostavno Putina ćemo proglasiti božanstvom a ovoj dvojici redikula ćemo dignuti spomenik umjesto bana jelačića
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Počelo je: Putinu odobrena vojna akcija! - Page 9 Empty Re: Počelo je: Putinu odobrena vojna akcija!

Post by epikur37 30/9/2015, 21:05

abraham wrote:
epikur37 wrote:
abraham wrote:
epikur37 wrote:
abraham wrote:
asilovski wrote:Da Putin nije reagirao kad tad bi zbog ogromnog pritiksa vehabija, KSA, UAE, Katara, Turske, Esadea, Francuske i žida pao Damask, Latakija a onda i Libanon, ja ne znam da li se treba ići ponovno u osnovnu školu i gledati zemljopsine karte (tu mislim na Đodu i švedskog ejakulanta) ili osonove logike, znači 20 mil. izbjeglica pravac Opatovoac, ap ako vas to ne zadovoljava i ako bi volili uprtavo to onda stvarno nemamo šta više pisati nego oba dvojca dođite na par šamara...ja znam da je Vama žao što ste bili u krivu cijelo vrijeme i što nemate pojma, ali ajde malo pustite da se ljudi vesele
Dakle ako sam dobro razumio, Putinov-a intervencija ce smanjiti priljev izbjeglica i zaustaviti rat u Siriji: Cestitam.

Sigurno će zaustaviti i oslabiti ISIL, zaštiti sekularnog predsjedika koji štiti kršćane te poremetiti američko-vehabijske planove na bliskom istoku.

A sve ovo je od-lično...ne razumijem što ne razumijete il vam se ovo ne sviđa..pitam se zašto :D
Razumijem ja ali se Putinovi ciljevi pogresno prikazuju i namjerno uljepsavaju. Cilj mu je isti kao i Amerima. Zapisavanje i uzimanje dijela kolaca. Ovedje se prodaju neke romanticarske pizdarije kao Putin zastitnik krscana. Ste vi ljudi normalni..


Dobro ja sam malo egzaltiran posebice kad vidim kako kmeče ovi proamerički forumaši, a moram malo brijati :D

No svakako pozdravljam učešće Rusije i po meni su sigurno pozitivniji i prihvatljiviji igrači od amero-vehabijske koalicije. Nitko nije idealan ali ovdje je razlika bitna.
Ukrato. Molim ukratko, koja je razlika. Znam da se lozis na Ruse i Srbe ali daj pokusaj biti realan i dati argumente, koja je jebena razlika.

Usporedi Assadovu Siriju sa IDom  i kaosom koji su posijali u suradnji s Amerima. Ništa drugo.
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Počelo je: Putinu odobrena vojna akcija! - Page 9 Empty Re: Počelo je: Putinu odobrena vojna akcija!

Post by abraham 30/9/2015, 21:11

epikur37 wrote:
abraham wrote:
epikur37 wrote:
abraham wrote:
epikur37 wrote:
abraham wrote:
asilovski wrote:Da Putin nije reagirao kad tad bi zbog ogromnog pritiksa vehabija, KSA, UAE, Katara, Turske, Esadea, Francuske i žida pao Damask, Latakija a onda i Libanon, ja ne znam da li se treba ići ponovno u osnovnu školu i gledati zemljopsine karte (tu mislim na Đodu i švedskog ejakulanta) ili osonove logike, znači 20 mil. izbjeglica pravac Opatovoac, ap ako vas to ne zadovoljava i ako bi volili uprtavo to onda stvarno nemamo šta više pisati nego oba dvojca dođite na par šamara...ja znam da je Vama žao što ste bili u krivu cijelo vrijeme i što nemate pojma, ali ajde malo pustite da se ljudi vesele
Dakle ako sam dobro razumio, Putinov-a intervencija ce smanjiti priljev izbjeglica i zaustaviti rat u Siriji: Cestitam.

Sigurno će zaustaviti i oslabiti ISIL, zaštiti sekularnog predsjedika koji štiti kršćane te poremetiti američko-vehabijske planove na bliskom istoku.

A sve ovo je od-lično...ne razumijem što ne razumijete il vam se ovo ne sviđa..pitam se zašto :D
Razumijem ja ali se Putinovi ciljevi pogresno prikazuju i namjerno uljepsavaju. Cilj mu je isti kao i Amerima. Zapisavanje i uzimanje dijela kolaca. Ovedje se prodaju neke romanticarske pizdarije kao Putin zastitnik krscana. Ste vi ljudi normalni..


Dobro ja sam malo egzaltiran posebice kad vidim kako kmeče ovi proamerički forumaši, a moram malo brijati :D

No svakako pozdravljam učešće Rusije i po meni su sigurno pozitivniji i prihvatljiviji igrači od amero-vehabijske koalicije. Nitko nije idealan ali ovdje je razlika bitna.
Ukrato. Molim ukratko, koja je razlika. Znam da se lozis na Ruse i Srbe ali daj pokusaj biti realan i dati argumente, koja je jebena razlika.

Usporedi Assadovu Siriju sa IDom  i kaosom koji su posijali u suradnji s Amerima. Ništa drugo.
Jos jednom te lijepo molim. Koja je bitna razlika?? Sto ce se desavati u nastavku?? Rat ce prestati??? Rat ce izgubiti na intezitetu?? Rat ce se prosiriti i na susjedstvo??? Nastupiti ce mir. Sirija ce biti podijeljena?? Umjesto na tri na cetiri dijela??? Sto ce se u sustini bitno promijeniti??
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

Počelo je: Putinu odobrena vojna akcija! - Page 9 Empty Re: Počelo je: Putinu odobrena vojna akcija!

Post by Stribor 30/9/2015, 21:12

Stribor
Stribor

Male
Posts : 1640
2015-09-22


Back to top Go down

Počelo je: Putinu odobrena vojna akcija! - Page 9 Empty Re: Počelo je: Putinu odobrena vojna akcija!

Post by Kermit 30/9/2015, 21:14

abraham wrote:
asilovski wrote:
abraham wrote:
asilovski wrote:
abraham wrote: Sto ako je i Putin poceo  bombrdirati IS? Bombardiraju ga i Jordan i SA i Francuska i ........ Ne razumijem. 
Pa u tome jest stvar ne razumiješ i dobro je da to kažeš, jer dotične države ne bombardiraju ništa, već su saveznik sa KSA i Turskom a koje su čuda li mi čuda logistika i mentor DAIŠA, znači IS je neizravni saevznik "zapada",  ako ti i dalje ništa nije jasno onda se obrati Đodi on će ti objasnbiti vezu između Nene Bakića i preuranjene ejakulacije u gaće
I ti sada svrsavas da ce Putin da to razjebe. . Inace Libanon je bio u kurcu desetljecima upravo zahvaljujuci Siriji tj obitelji Assad. Bilo kako bilo ali ja, ne vidim neku promjenu osim da ce Putin porasti u ocima svojih ruskih sugradjana i pravoslavlja diljem svijeta. Rezultat ce biti ????? Bumo vidli na kraju. Kao i Afganistan.
Ne svršavam ništa, samo racionalno navodim razloge intervencije i zašto je ista nasušna. Nadalje, ne Libanon je u kurcu zbog Žida koji su prvo potjerali 2 mil. Palestinaca u Libanon a onda 4 puta izvršili invaziuju na dotičnu državu, ako ćemo o krivcu u multietničkoj državi. Međutim to nije bit, već prvo Đoda koji svakih 5 minuta bira i mijenja strane, krevelji se i ispada budala i negira ono što se kunio ili ti koji od svog amerofilstva ili DNRH (?) ne vidiš kurčevog kurca, posebice ne vidiš da bi padom Damaska nastao neviđeni pokolj, a ono što je sada u Libanonu ili šta je bilo u Libanonu 80-tih bi bila šetnja kroz park, da ne govorim da na ovom forumu prosipate propagandu iz jebenog žutarnjeg a za to vam se najebam majke majčine
Ajd , spuj i dalje. Za mene si zavrsio eprizodu. to pokazuje koliko si plitak. Ne mozes raspravljati bez da psujes majku. Osim toga majka mi je mrtva i nadjemo se u cetiri oka ......
Ne nego pokazuje koliko mi idete na živce cijelo vrijeme trolate, nemate pojma, a kad Vas se uhvati onda klisnete. Što se tiče majke nisam znao jer ne bih nikome psovao ništa mrtvo,  ali što se tiče nalaženje u bilo koliko očiju samo izvoli...
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Počelo je: Putinu odobrena vojna akcija! - Page 9 Empty Re: Počelo je: Putinu odobrena vojna akcija!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 21 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15 ... 21  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum