ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Razmnožavajte se kao zečevi

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

 Razmnožavajte se kao zečevi - Page 3 Empty Re: Razmnožavajte se kao zečevi

Post by darth_vader 11/11/2017, 22:52

Longi, vataj se posla, propasti će ti nekretnine puste...

darth_vader

Posts : 19734
2014-04-17


Back to top Go down

 Razmnožavajte se kao zečevi - Page 3 Empty Re: Razmnožavajte se kao zečevi

Post by RayMabus 11/11/2017, 23:02

Radim od jutra do mraka, berem masline od osam ujutro do pet popodne dok se vidi, već tako deset dana i još ću deset, umoran san ki pas

Uberem dnevno sto kila, to je 15 litara ulja, 1000 kuna dnevno, litra je oko 70 kuna

Rodilo pun kurac, berem dvi masline dnevno, velike su, 50 kila na svakoj, po dana beremo jedno stablo stari i ja
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

 Razmnožavajte se kao zečevi - Page 3 Empty Re: Razmnožavajte se kao zečevi

Post by darth_vader 11/11/2017, 23:07

Ma jebes taj rad...potomcad...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

 Razmnožavajte se kao zečevi - Page 3 Empty Re: Razmnožavajte se kao zečevi

Post by RayMabus 12/11/2017, 07:09

Ma ništa to, neće da mi daju stambenu nekretninu a sestra dobila, meni pričaju priče da ću ionako to ja naslijediti a kad se o nečemu odlučuje onda se mene priskače

Ja shvatio da ako napravim potomstvo da će me zaobići a bude li svađa oni će stat na ženinu stranu radi potomstva

Kad otac umre onda ćemo se podilit pa onda ja imam jedan na jedan vlasništvo i neće nitko moć i upravljati menom jer se tu ne radi o nekretninama nego pokušaju da me se kontrolira i drži u šaci preko djece
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

 Razmnožavajte se kao zečevi - Page 3 Empty Re: Razmnožavajte se kao zečevi

Post by RayMabus 12/11/2017, 07:31

Onda su vidili da im je plan propao jer ja sam po prirodi biseksualan pa se mogu lako blokirati na tom polju, već deset godina nisam imao seksualni odnos s ženama niti s ikim kad su to pokušali, prije jesam bilo žena normalno i onda su počele direktne ucjene

Zadnja je bila prije pet godina kad je stara s nećakom malim u naručju upala s rečenicom Ako se ti ne oženiš on će naslijediti stanove

Em ditetu puni glavu, em ga okreće protiv ujaka, em želi poručiti da je ona gazda, em sam joj rekao prije da sestrinu obitelj ne uvlači u sukob, em sam joj rekao prije da mi se smije obratiti jedino ako su tehničke stvari u pitanju

Pričekao sam da sestra ode po malog, nisam tada a rekao kad mi je s time upala da djetete nema traume

Tako sam je iscipelarija da je iz kuće završila na hitnoj a iz iste u bolnicu i iz iste u kuću se više nije vratila i neće
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

 Razmnožavajte se kao zečevi - Page 3 Empty Re: Razmnožavajte se kao zečevi

Post by RayMabus 12/11/2017, 07:45

Potomstvo tj obitelj dakle žena to se nepravi da bi netko sutra mogao naslijediti neku ledinu i to dakle radi materije nego da tebi bude dobro, da ti bude dobro s tom osobom, da imaš sklad i razumijevanje, da zajednički kreirajte neke stvari... a ne da bi kreirao to da sutra ima netko naslijediti neku ledinu, boli me kurac za ledine i stanove, mogu ih prodat ili ostaviti nekom tko me za života poštiva i cijenio npr prijatelju koji ima troje djece, to mi je najmanji problem tko će to naslijediti ako ja to prije nerasprodam
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

 Razmnožavajte se kao zečevi - Page 3 Empty Re: Razmnožavajte se kao zečevi

Post by darth_vader 12/11/2017, 07:50

Posteno.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

 Razmnožavajte se kao zečevi - Page 3 Empty Re: Razmnožavajte se kao zečevi

Post by RayMabus 12/11/2017, 07:57

Popio kavu, idem sad brat masline, polje mi je ravno ko u Slavoniji na četri kaskade, svaka pola metra viša, sedam tisuća kvadrata, kilometar poviše kuće, danas beremo dvije velike, ima i na njima pun kurac maslina, imam tu osamdeset stabala, nisam pobra nit pola a još imam najmanje pedeset stabala okolo, nisam ni bija, neću jednu zemlju ove godine niti pobrat jer nemam kad
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

 Razmnožavajte se kao zečevi - Page 3 Empty Re: Razmnožavajte se kao zečevi

Post by RayMabus 12/11/2017, 08:12

jasambrend wrote:Posteno.
Normalno da je pošteno

Pizdeki od mojih roditelja sestri kupili stan, znači ako se rastavi svoj je gazda a mene isključuju iz dogovora, kao ti si muško ti ćeš ionako naslijediti

U prevodu dok smo mi živi ti neš imat svoju stambenu nekretninu a ako se rastaviš mi stajemo na stranu unuka dakle žene a ti letiš

OK

Ha ha ha

DUM
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

 Razmnožavajte se kao zečevi - Page 3 Empty Re: Razmnožavajte se kao zečevi

Post by RayMabus 12/11/2017, 16:48

Uffff i još sto kila, taman došao ali u povratku priča i kažem ja da ovo čim čovik priđe četrdesetu da to ono bolesna dica i da bolje usvojiti a stari odmah da ima jedan u selu da je naša neku da mu rodi a da je njoj da stan, on ima neku drugu a ta ima ćer iz prvog braka ali valjda ona ka starija pa nemože rodit pa onda ovako

Meni 38 godina, starome pao mrak na oči kad sam ja rekao da čim muški uvati četrdeset da to bolesna dica da onda bolje posvojit.... odma on kako je ovi stan za dite jer ima.... imam i ja tj mi kao familija... ono u prevodu nemoj usvajat daj stan za dite

Koji debili ono
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

 Razmnožavajte se kao zečevi - Page 3 Empty Re: Razmnožavajte se kao zečevi

Post by RayMabus 12/11/2017, 18:43

Sad sam mu baš ovi razgovor nabija na nos, da on tako nije mislija, kažem ja njemu ima da ima dosta primjera di su ljudi u tim godinama pa i više dobili djecu a tebi je pa na pamet baš taj

Abcde

Kažem ja njemu da je to zato jer podsvjesno o tome razmišljaš i da ja neću pravit djecu da bi netko ima naslijedit nekakve ledine

Kad se moglo prije deset godina onda tko jebe što sin misli bitna je familija tj unuci sad kad je sin ušao u godine, psihički obolija pa onda i zdravstveni problemi počeli pusto imanje nema tko naslijedit i sad in muka živa, sve nešto oko kole pokušavaju ali nema učinka
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

 Razmnožavajte se kao zečevi - Page 3 Empty Re: Razmnožavajte se kao zečevi

Post by RayMabus 12/11/2017, 18:57

Nedami se svašta ni pričat ali ja sam njima pakao od života napravija, ono oni prije deset godina zamislili svoje, sad ćemo mi u penziju i to će bit tako kako mi očemo tko jebe njega on je muško za njega je lako

Pakao imaju s menom zadnjih deset godina, život sam im pretvorio u pakao

Prije dvajst dana, šest sati ujutro, meni vrata od sobe zatvorena i on upao bez kucanja

Pljunio ga jedno dvajst puta, izdera se na njega da je bezobrazno i nekulturan i onda ga u piđami izjacija na ulicu

Otiđi sestri i zetu pa njima upadaj u spavaću sobu BEZ KUCANJA

Provalio drvena vrata na silu, obuka se i pokupija, idućih osam dana se nije pojavija u kući a preko drugih ljudi ispitiva teren šta se dešava

MA KOGA TI JEBEŠ MAJMUNE
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

 Razmnožavajte se kao zečevi - Page 3 Empty Re: Razmnožavajte se kao zečevi

Post by RayMabus 12/11/2017, 19:26

Ona ima stan i dio vikendice na Braću, mater joj ima tri stana, kuću na selu i vikendicu na Braću, sestra ima svoj stan koji sad iznajmljuje jer živi kod muža, otac ima kuću i dva stana od kojih opet jedan ide materi

Ja nemam stambenu jedinicu na sebi a oni su već otvoreno pokazali da im je unuk bitniji od mene

Kažu ženi se napravi unuka, kažem ja već ste me jednom zajebali nevirujem vam ništa, oču stan na sebe da se nedisi da izletim ja na ulicu

Da nemože nego kad se oženim

Njemu 74 godine njoj oko šezdeset

Imaju a nedaju a lažu čim zinu
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

 Razmnožavajte se kao zečevi - Page 3 Empty Re: Razmnožavajte se kao zečevi

Post by RayMabus 12/11/2017, 20:04

On ima priko tri tisuće kuna penziju plus podstanar 1200 kuna plus deset tisuća kuna šta proda maslinovo ulje, plus ja plaćam svaki misec režije u kući tisuću kuna (cijeli život), ona ima penziju i stan plus vikendicu na Braću.... i to sve imaju kad mi daju ovaj jedan stan

I neće

Nije stvar u stanu nego bi se previše osamostalio, mogu ga onda prodat pa otići daleko izvan njihovog vidokruga..... i onda eto kao napravi djete a već jednom me zajebali pa će opet tako da prvo stan ali nedaju, bolje da si i stari momak ali da si ovdje a kad i ostariš i onako neš nigdi

Ono bolje da ti i ostaješ stari momak bez djece nego da si samostalan jer onda moš i to prodat pa kupit stan drugdje tj nisi više s nama
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

 Razmnožavajte se kao zečevi - Page 3 Empty Re: Razmnožavajte se kao zečevi

Post by RayMabus 12/11/2017, 20:13

Tako da vam ja njih redovito mlatin, gađam stvarima, pljucam, vičem na njih da se to sve čuje pesto metara u krug

To je ono kao ok bit će kako vi oćete ali ćete zažaliti šta nije
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

 Razmnožavajte se kao zečevi - Page 3 Empty Re: Razmnožavajte se kao zečevi

Post by RayMabus 12/11/2017, 20:28

Na kraju se priča svela na Nedamo ti stan, stara izletila prije pet godina, stari već tri godine više spava u stanu nego ovdje, napunio sam mu uši

Evo i večeras sam sam u kući

Ironija priče Nedamo ti stan = Na kraju svi utekli sami iz kuće, tko će s ovim živit
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

 Razmnožavajte se kao zečevi - Page 3 Empty Re: Razmnožavajte se kao zečevi

Post by RayMabus 12/11/2017, 20:35

To ti je u mene neka priča Šta ćemo jednostavno kad možemo komplicirano

Pa rekoh ok onda ćemo kako vi hoćete
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

 Razmnožavajte se kao zečevi - Page 3 Empty Re: Razmnožavajte se kao zečevi

Post by RayMabus 12/11/2017, 23:18

Meni je baš drago šta mlatin i maltretiram svoje roditelje, točno to su i zaslužili od sina

Sestri dali kad je tribalo i taj stan ne ulazi u ostavinsku raspravu dakle dobija pola plus stan

Meni nedaju, pričaju priče ti si muško ali na papiru nije tvoje nit će biti i još me zguznili jer ću dobit stan manje

Pa di ih nećeš tući, barem neko zadovoljstvo u životu da imam
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

 Razmnožavajte se kao zečevi - Page 3 Empty Re: Razmnožavajte se kao zečevi

Post by RayMabus 12/11/2017, 23:31

I onda kažu obiteljsko nasilje a ja mu još berem masline od plaćam režije, sutra ga vozim u opčinu

Ono triba bi ih i jedno i drugo mlatit svaki dan a ne ono staru pustija u stan tri kilometra dalje i nedolazim joj tj odjebi i to je to

Imaju odličnog sina s obzirom kakvi su, drugi bi ih odavno propara nožem
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

 Razmnožavajte se kao zečevi - Page 3 Empty Re: Razmnožavajte se kao zečevi

Post by RayMabus 12/11/2017, 23:42

Neću ih proparat nožem, kad me netko ugazi ja oću da dugo pati, nagovjestio sam im samoubojstvo, to znači da će oni ostat živi ali bez nastavka muške loze i sina a znaju da su sami do ovoga doveli svojom bolesnim filozofijom da se meni nedaje jer sam muško tj dok smo mi živi tebi ništa ali sestra može jer eto kao ona ide iz kuće pa joj treba odmah dati jednu drugu
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

 Razmnožavajte se kao zečevi - Page 3 Empty Re: Razmnožavajte se kao zečevi

Post by Guest 13/11/2017, 00:04

 Razmnožavajte se kao zečevi - Page 3 54a9b089e1e971208541ae6b31a7ea34


longi pa nađi onda poštenu ženu, nemoj ganjati ove zgodne
hvataš krivi tip
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Razmnožavajte se kao zečevi - Page 3 Empty Re: Razmnožavajte se kao zečevi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum