ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Udovica Mate Parlova nokautirala Šerbeđiju:predstavi uskratila ime svojeg supruga

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Udovica Mate Parlova nokautirala Šerbeđiju:predstavi uskratila ime svojeg supruga - Page 2 Empty Re: Udovica Mate Parlova nokautirala Šerbeđiju:predstavi uskratila ime svojeg supruga

Post by vuksadinare Fri 28 Jul - 9:13

partija i stane dolanc su odlucivaliumjesto jovanke.. Udovica Mate Parlova nokautirala Šerbeđiju:predstavi uskratila ime svojeg supruga - Page 2 1f602

vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Udovica Mate Parlova nokautirala Šerbeđiju:predstavi uskratila ime svojeg supruga - Page 2 Empty Re: Udovica Mate Parlova nokautirala Šerbeđiju:predstavi uskratila ime svojeg supruga

Post by jastreb Fri 28 Jul - 9:15

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:Mislim da je to bezveze.

Mate Parlov je bio "opće dobro". Legenda jugoslavenskog i svjetskog boksa i ja mislim da se tu supruga nema što miješati.

Recimo ja sada hoću napraviti film ili predstavu o Draženu Petroviću, Matiji Ljubeku,ili Rajku Mitiću...I tko me u tome može spriječiti???
nitko..ali moras prvo pitati obitelj da li se slazu i naravno posto je ime brendirano i platiti..pa ti snimaj sto hoces.. Basketball
Zašto onda nitko nije pitao Jovanku,a napisali su o Titu bezbroj prestava,filmova,knjiga...???
zato jer je onda bio jednopartijski sistema dans je demokracija..i trzisna pravila.. Basketball
Ne pravi se lud. Pričam o poslijeratnom periodu. Jovanka je umrla prije 2-3 godine. A živi su i Titovi unuci i unuke. Tko njih što pita?
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Udovica Mate Parlova nokautirala Šerbeđiju:predstavi uskratila ime svojeg supruga - Page 2 Empty Re: Udovica Mate Parlova nokautirala Šerbeđiju:predstavi uskratila ime svojeg supruga

Post by vuksadinare Fri 28 Jul - 9:17

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:Mislim da je to bezveze.

Mate Parlov je bio "opće dobro". Legenda jugoslavenskog i svjetskog boksa i ja mislim da se tu supruga nema što miješati.

Recimo ja sada hoću napraviti film ili predstavu o Draženu Petroviću, Matiji Ljubeku,ili Rajku Mitiću...I tko me u tome može spriječiti???
nitko..ali moras prvo pitati obitelj da li se slazu i naravno posto je ime brendirano i platiti..pa ti snimaj sto hoces.. Basketball
Zašto onda nitko nije pitao Jovanku,a napisali su o Titu bezbroj prestava,filmova,knjiga...???
zato jer je onda bio jednopartijski sistema dans je demokracija..i trzisna pravila.. Basketball
Ne pravi se lud. Pričam o poslijeratnom periodu. Jovanka je umrla prije 2-3 godine. A živi su i Titovi unuci i unuke. Tko njih što pita?
kako ne...sasa broz je prije nekoliko godina kad su u srbiji htjeli snimiti dokumentarac o titu podnijla zahtjev za zatsitu prava imena josip broz tito tj nije s emoglo snimatui bez dozvole clanova obitelji koji su morali imati uvid u temu..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Udovica Mate Parlova nokautirala Šerbeđiju:predstavi uskratila ime svojeg supruga - Page 2 Empty Re: Udovica Mate Parlova nokautirala Šerbeđiju:predstavi uskratila ime svojeg supruga

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum