ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Maršal je pao

Page 9 of 23 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 16 ... 23  Next

Go down

Maršal je pao  - Page 9 Empty Re: Maršal je pao

Post by lobo1 Sun 23 Jul - 18:39

jastreb wrote:Daj molim te ne seri više. totalno su ti oni popi u Njemačkoj isprali muzak.

Jebali  te  Popi...Hrvati  nemaju  popova.Mi  imamo  svećenike "franjevačkog reda, i  dominikanskog  reda"

lobo1

Posts : 701
2014-04-18


Back to top Go down

Maršal je pao  - Page 9 Empty Re: Maršal je pao

Post by jastreb Sun 23 Jul - 18:42

lobo1 wrote:
jastreb wrote:Daj molim te ne seri više. totalno su ti oni popi u Njemačkoj isprali muzak.

Jebali  te  Popi...Hrvati  nemaju  popova.Mi  imamo  svećenike "franjevačkog reda, i  dominikanskog  reda"
U Ličkom Osiku imaš ulicu Popa Frana Biničkoga,a u Baški na Krku Popa Vinka Premude.

Mi u Istri,Kvarneru,Lici svećenike zovemo popi ili popovi,a u stvari i oni se sami tako nazivaju.

U našem župskom biltenu župnik se potpisuje kao "Vaš pop Miko".

Zato ne pričaj o stvarima koje ne znaš.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Maršal je pao  - Page 9 Empty Re: Maršal je pao

Post by jastreb Sun 23 Jul - 18:44

A imali smo i čuvene popove glagoljaše,za koje nije moguće da nisi čuo.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Maršal je pao  - Page 9 Empty Re: Maršal je pao

Post by Ringo10 Sun 23 Jul - 18:44

redder4 wrote:
Ringo10 wrote:
redder4 wrote:
Sora wrote:
epikur37 wrote:Gotov je!
Bolesnik . Jrbomibg mater ako ti nisi bolesnik
Ljuštura od coveka
Pizdek
Stavi si za avatar kojeg psihijatra , Freuda ili nekog domaćeg , brajsu ili kaj znam .. :omg




Soro - koja je litrača po redu ??

Vama partizančinama nije trebao psihić - vi ste to jednostavno riješavali - žicu oko ruke  i metak u potiljak i bum u JAMU !



Za one " SRETNIJE " je GOLI OTOK bio ljetovalište  gdje su se  zabludjeli " DRUGOVI " morali samokritizirati  i kopati jame iz kojih bi zemlju tačkama prenosili do druge jame i tamo jamu zatrpavali, onda opet kopali tu istu jamu i vraćali zemlju  u onu prvu jamu i tako čitav dan, tjednima, mjesecima , godinama - dok DRUGOVI nebi  POTPUNO  " OZDRAVILI " !!

JEBOTE - koje ste vi JAKE psihijatre imali - kakav FREUD ili neki drugi bakrači - vaši su bili nenadjebivi - hajd ti srkni još koju litraču i uživaj !
Ustašiću maleni, nemoj bit neuurozan. Tito je svoje mjesto u povijesti velikana odredio i to u svjetskim razmjerama. To ne može promijeniti nikakvo preimenovanje ulica i trgova. Ali to pokazuje samo to da se Hrvatska srozala na nivo balkanske klerofašističke vukojebine.

A to što ga negiraju fašistički karinaši i jadovi poput tebe, ne mijenja u suštini ništa. Vi ste zaglavili u svojim autističnim selendrama i u svojim tupavim balkanskim glavurdama ustaškim ste izgradili nekakav paralelni svijet.

ZAto i jeste tu gdje jeste i naprijed nećete nikada.




Ringo - pomalo smo nervozni - JESAM li ja što pogrešno napisao - gdje ti u meni vidiš nekog USTAŠU - nađi neki moj post gdje ih ja branim - stara komunjarska navada  ; napadni i pljuj po drugima - nema veze što to nema veze s istinom - bitno je blatiti - hajde lagano ODJEBI ; naravno TITO je odredio svoje mjesto u povijesti --  13 MASOVNI UBOJICA u 20 stoljeću ( 580 000 UBIJENIH - nakon rata ) - kada nešto pišeš onda daj argumente a ne PLJUVANJE !

Još jedan ZATUCANI ANTIFA ISPRANOG MOZGA  i bilo kojeg osjećaja moralne odgovornosti  !



PLJUC za tebe i tebi sličnima !
Današnja Hrvatska je klerofašistička vukojebina.

I to ti je tako svidjelo ti se to ili ne
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Maršal je pao  - Page 9 Empty Re: Maršal je pao

Post by danni1 Sun 23 Jul - 19:00

Ringo10 wrote:
redder4 wrote:
Ringo10 wrote:
redder4 wrote:
Sora wrote:
Bolesnik . Jrbomibg mater ako ti nisi bolesnik
Ljuštura od coveka
Pizdek
Stavi si za avatar kojeg psihijatra , Freuda ili nekog domaćeg , brajsu ili kaj znam .. :omg




Soro - koja je litrača po redu ??

Vama partizančinama nije trebao psihić - vi ste to jednostavno riješavali - žicu oko ruke  i metak u potiljak i bum u JAMU !



Za one " SRETNIJE " je GOLI OTOK bio ljetovalište  gdje su se  zabludjeli " DRUGOVI " morali samokritizirati  i kopati jame iz kojih bi zemlju tačkama prenosili do druge jame i tamo jamu zatrpavali, onda opet kopali tu istu jamu i vraćali zemlju  u onu prvu jamu i tako čitav dan, tjednima, mjesecima , godinama - dok DRUGOVI nebi  POTPUNO  " OZDRAVILI " !!

JEBOTE - koje ste vi JAKE psihijatre imali - kakav FREUD ili neki drugi bakrači - vaši su bili nenadjebivi - hajd ti srkni još koju litraču i uživaj !
Ustašiću maleni, nemoj bit neuurozan. Tito je svoje mjesto u povijesti velikana odredio i to u svjetskim razmjerama. To ne može promijeniti nikakvo preimenovanje ulica i trgova. Ali to pokazuje samo to da se Hrvatska srozala na nivo balkanske klerofašističke vukojebine.

A to što ga negiraju fašistički karinaši i jadovi poput tebe, ne mijenja u suštini ništa. Vi ste zaglavili u svojim autističnim selendrama i u svojim tupavim balkanskim glavurdama ustaškim ste izgradili nekakav paralelni svijet.

ZAto i jeste tu gdje jeste i naprijed nećete nikada.




Ringo - pomalo smo nervozni - JESAM li ja što pogrešno napisao - gdje ti u meni vidiš nekog USTAŠU - nađi neki moj post gdje ih ja branim - stara komunjarska navada  ; napadni i pljuj po drugima - nema veze što to nema veze s istinom - bitno je blatiti - hajde lagano ODJEBI ; naravno TITO je odredio svoje mjesto u povijesti --  13 MASOVNI UBOJICA u 20 stoljeću ( 580 000 UBIJENIH - nakon rata ) - kada nešto pišeš onda daj argumente a ne PLJUVANJE !

Još jedan ZATUCANI ANTIFA ISPRANOG MOZGA  i bilo kojeg osjećaja moralne odgovornosti  !



PLJUC za tebe i tebi sličnima !
Današnja Hrvatska je klerofašistička vukojebina.

I to ti je tako svidjelo ti se to ili ne
Sve je bolje od Jugokomunističke vukojebine.

_________________
Maršal je pao  - Page 9 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 53
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Maršal je pao  - Page 9 Empty Re: Maršal je pao

Post by crvenkasti Sun 23 Jul - 19:07

danni1 wrote:
Ringo10 wrote:
Današnja Hrvatska je klerofašistička vukojebina.

I to ti je tako svidjelo ti se to ili ne
Sve je bolje od Jugokomunističke vukojebine.

Ostvarili su nam se tisućljetni snovi da imamo svoju državu 
koju smo si uredili kako mi hoćemo.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29502
2014-04-17


Back to top Go down

Maršal je pao  - Page 9 Empty Re: Maršal je pao

Post by Sora Sun 23 Jul - 19:33

crvenkasti wrote:
danni1 wrote:
Ringo10 wrote:
Današnja Hrvatska je klerofašistička vukojebina.

I to ti je tako svidjelo ti se to ili ne
Sve je bolje od Jugokomunističke vukojebine.

Ostvarili su nam se tisućljetni snovi da imamo svoju državu 
koju smo si uredili kako mi hoćemo.

Uneredili , bolje receno :streber

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Maršal je pao  - Page 9 Empty Re: Maršal je pao

Post by Guest Sun 23 Jul - 20:42

Sora wrote:
crvenkasti wrote:
danni1 wrote:
Ringo10 wrote:
Današnja Hrvatska je klerofašistička vukojebina.

I to ti je tako svidjelo ti se to ili ne
Sve je bolje od Jugokomunističke vukojebine.

Ostvarili su nam se tisućljetni snovi da imamo svoju državu 
koju smo si uredili kako mi hoćemo.

Uneredili , bolje receno :streber

evo za soru .. da gušta u antifašističkoj mladosti...  :kokos

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Maršal je pao  - Page 9 Empty Re: Maršal je pao

Post by Guest Sun 23 Jul - 20:59

jastreb wrote:
lobo1 wrote:
jastreb wrote:Daj molim te ne seri više. totalno su ti oni popi u Njemačkoj isprali muzak.

Jebali  te  Popi...Hrvati  nemaju  popova.Mi  imamo  svećenike "franjevačkog reda, i  dominikanskog  reda"
U Ličkom Osiku imaš ulicu Popa Frana Biničkoga,a u Baški na Krku Popa Vinka Premude.

Mi u Istri,Kvarneru,Lici svećenike zovemo popi ili popovi,a u stvari i oni se sami tako nazivaju.

U našem župskom biltenu župnik se potpisuje kao "Vaš pop Miko".

Zato ne pričaj o stvarima koje ne znaš.

Istra i Rijeka se što prije trebaju odvojiti od ovih luđaka jer ovo je već odavno prešlo sve granice snošljivosti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Maršal je pao  - Page 9 Empty Re: Maršal je pao

Post by catabbath Mon 24 Jul - 0:48

Gnječ wrote:Istra i Rijeka se što prije trebaju odvojiti od ovih luđaka jer ovo je već odavno prešlo sve granice snošljivosti.

Pa u biti da, sad mogu Talijani reći kako je zločinac Tito oteo Istru i Rijeku i Dalmaciju matici Italiji i da žele reviziju granica, evo nove arbitraže cheers
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12434
2015-08-22


Back to top Go down

Maršal je pao  - Page 9 Empty Re: Maršal je pao

Post by Sora Mon 24 Jul - 5:45

metilda wrote:
Sora wrote:
crvenkasti wrote:
danni1 wrote:
Ringo10 wrote:
Današnja Hrvatska je klerofašistička vukojebina.

I to ti je tako svidjelo ti se to ili ne
Sve je bolje od Jugokomunističke vukojebine.

Ostvarili su nam se tisućljetni snovi da imamo svoju državu 
koju smo si uredili kako mi hoćemo.

Uneredili , bolje receno :streber

evo za soru .. da gušta u antifašističkoj mladosti...  :kokos


Za Mutildu da uživa u fašističkoj mladosti

Maršal je pao  - Page 9 Img_1827



_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Maršal je pao  - Page 9 Empty Re: Maršal je pao

Post by Guest Mon 24 Jul - 18:19

Ringo10 wrote:
redder4 wrote:
Ringo10 wrote:
redder4 wrote:
Sora wrote:
Bolesnik . Jrbomibg mater ako ti nisi bolesnik
Ljuštura od coveka
Pizdek
Stavi si za avatar kojeg psihijatra , Freuda ili nekog domaćeg , brajsu ili kaj znam .. :omg




Soro - koja je litrača po redu ??

Vama partizančinama nije trebao psihić - vi ste to jednostavno riješavali - žicu oko ruke  i metak u potiljak i bum u JAMU !



Za one " SRETNIJE " je GOLI OTOK bio ljetovalište  gdje su se  zabludjeli " DRUGOVI " morali samokritizirati  i kopati jame iz kojih bi zemlju tačkama prenosili do druge jame i tamo jamu zatrpavali, onda opet kopali tu istu jamu i vraćali zemlju  u onu prvu jamu i tako čitav dan, tjednima, mjesecima , godinama - dok DRUGOVI nebi  POTPUNO  " OZDRAVILI " !!

JEBOTE - koje ste vi JAKE psihijatre imali - kakav FREUD ili neki drugi bakrači - vaši su bili nenadjebivi - hajd ti srkni još koju litraču i uživaj !
Ustašiću maleni, nemoj bit neuurozan. Tito je svoje mjesto u povijesti velikana odredio i to u svjetskim razmjerama. To ne može promijeniti nikakvo preimenovanje ulica i trgova. Ali to pokazuje samo to da se Hrvatska srozala na nivo balkanske klerofašističke vukojebine.

A to što ga negiraju fašistički karinaši i jadovi poput tebe, ne mijenja u suštini ništa. Vi ste zaglavili u svojim autističnim selendrama i u svojim tupavim balkanskim glavurdama ustaškim ste izgradili nekakav paralelni svijet.

ZAto i jeste tu gdje jeste i naprijed nećete nikada.




Ringo - pomalo smo nervozni - JESAM li ja što pogrešno napisao - gdje ti u meni vidiš nekog USTAŠU - nađi neki moj post gdje ih ja branim - stara komunjarska navada  ; napadni i pljuj po drugima - nema veze što to nema veze s istinom - bitno je blatiti - hajde lagano ODJEBI ; naravno TITO je odredio svoje mjesto u povijesti --  13 MASOVNI UBOJICA u 20 stoljeću ( 580 000 UBIJENIH - nakon rata ) - kada nešto pišeš onda daj argumente a ne PLJUVANJE !

Još jedan ZATUCANI ANTIFA ISPRANOG MOZGA  i bilo kojeg osjećaja moralne odgovornosti  !



PLJUC za tebe i tebi sličnima !
Današnja Hrvatska je klerofašistička vukojebina.

I to ti je tako svidjelo ti se to ili ne



RINGO - SMUTLJIVCU i IDOTE ;


JA SAM TI DAO BROJKE UBIJENIH U MIRU NAKON 45 _- daj mi argumente da to nije TAKO - SMRADE  CRVENI -
kakav ti je to  uopće odgovor koji pokušavaš ovdje staviti - pred svim forumašima - UBOJICA  ostaje UBOJICA i njegovi zločini ni pred kojim sudom se ne mogu anulirati  - OSIM u GLAVAMA  KOMUNISTIČKIH UMOBOLNIKA KAO ŠTO SI TI i SLIČNI !!

PLJUC !!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Maršal je pao  - Page 9 Empty Re: Maršal je pao

Post by Guest Mon 24 Jul - 18:25

debotoijusto wrote:ovi tito jebe rvate 35g. nakon smrti s jednom nogom , koji komplesi


A , i ti si veliki Hrvat - hajde -  odjebi PLAĆENIK !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Maršal je pao  - Page 9 Empty Re: Maršal je pao

Post by Guest Mon 24 Jul - 18:27

Reddera i Lobu uvijek rado vidim,i uvijek me dobro nasmiju i poprave mi dan....PLJUC !!..pardon THX..!!! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Maršal je pao  - Page 9 Empty Re: Maršal je pao

Post by jastreb Mon 24 Jul - 18:38

pismejker wrote:Reddera i Lobu uvijek rado vidim,i uvijek me dobro nasmiju i poprave mi dan....PLJUC !!..pardon THX..!!! lol!
Lobo mi je već dosadan. Uvijek isto. Tito,neke lažne slike,lažne izjave ,Pupovci,Mesići,Josipovići...

Nikad nije napisao neki trijezni post.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Maršal je pao  - Page 9 Empty Re: Maršal je pao

Post by Guest Mon 24 Jul - 18:50

Pa..meni je sveukupno simpa,posto ne mislim dopustiti da lokalna politika utice na mene i opustanje na forumu..sve pod ZAJEBANCIJA.. lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Maršal je pao  - Page 9 Empty Re: Maršal je pao

Post by red wolf Mon 24 Jul - 19:00

Sora wrote:
metilda wrote:
Sora wrote:
crvenkasti wrote:
danni1 wrote:
Sve je bolje od Jugokomunističke vukojebine.

Ostvarili su nam se tisućljetni snovi da imamo svoju državu 
koju smo si uredili kako mi hoćemo.

Uneredili , bolje receno :streber

evo za soru .. da gušta u antifašističkoj mladosti...  :kokos


Za Mutildu da uživa u fašističkoj mladosti

Maršal je pao  - Page 9 Img_1827


E takvima je trebalo cvijeće dati na kraju rata...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Maršal je pao  - Page 9 Empty Re: Maršal je pao

Post by Ringo10 Mon 24 Jul - 19:20

redder4 wrote:



RINGO - SMUTLJIVCU i IDOTE ;


JA SAM TI DAO BROJKE UBIJENIH U MIRU NAKON 45 _- daj mi argumente da to nije TAKO - SMRADE  CRVENI -
kakav ti je to  uopće odgovor koji pokušavaš ovdje staviti - pred svim forumašima - UBOJICA  ostaje UBOJICA i njegovi zločini ni pred kojim sudom se ne mogu anulirati  - OSIM u GLAVAMA  KOMUNISTIČKIH UMOBOLNIKA KAO ŠTO SI TI i SLIČNI !!

PLJUC !!
Ti dao brojke, dobro ...

Evo kako izgleda pedder4 neoborivi argument, citat:

"Ringo - pomalo smo nervozni - JESAM li ja što pogrešno napisao - gdje ti u meni vidiš nekog USTAŠU - nađi neki moj post gdje ih ja branim - stara komunjarska navada  ; napadni i pljuj po drugima - nema veze što to nema veze s istinom - bitno je blatiti - hajde lagano ODJEBI ; naravno TITO je odredio svoje mjesto u povijesti --  13 MASOVNI UBOJICA u 20 stoljeću ( 580 000 UBIJENIH - nakon rata ) - kada nešto pišeš onda daj argumente a ne PLJUVANJE !"

Ovo argument. To je argument svadje pijanaca u birtiji kad jedan drugome sipaju u lice lokalne traceve.

Evo ja tako mogu reći da je redder4 pedofil koji siluje malu djecu a da je u ranoj mladosti silovao vlastitu majku a kad je poodrastao ukokao vlastitog oca jer mu nije dao pare za drogu. Inače je u tajnom životu serial killer i do sada je sjekirom ubio i na raznim lokalitetima zakopao 156 ljudi svik spolova i uzrasta.

To su argumenti u stilu redder4 a sad nek on i bilo ko dokaže da sve ovo nije istina.


Last edited by Ringo10 on Mon 24 Jul - 19:22; edited 1 time in total
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Maršal je pao  - Page 9 Empty Re: Maršal je pao

Post by Ringo10 Mon 24 Jul - 19:21

red wolf wrote:
Sora wrote:
metilda wrote:
Sora wrote:
crvenkasti wrote:

Ostvarili su nam se tisućljetni snovi da imamo svoju državu 
koju smo si uredili kako mi hoćemo.

Uneredili , bolje receno :streber

evo za soru .. da gušta u antifašističkoj mladosti...  :kokos


Za Mutildu da uživa u fašističkoj mladosti

Maršal je pao  - Page 9 Img_1827


E takvima je trebalo cvijeće dati na kraju rata...
Ma sad će ti lobo, pedder i još neki objasniti da su to na slici partizani preobučeni u ustaše.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Maršal je pao  - Page 9 Empty Re: Maršal je pao

Post by debotoijusto Mon 24 Jul - 19:27

redder4 wrote:
debotoijusto wrote:ovi tito jebe rvate 35g. nakon smrti s jednom nogom , koji komplesi


A , i ti si veliki Hrvat - hajde -  odjebi PLAĆENIK !
ako si ti primjer hrvatstva onda ja hrvat ne zelim biti
eno ti @crvenkasti B-)
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31228
2014-04-12


Back to top Go down

Maršal je pao  - Page 9 Empty Re: Maršal je pao

Post by Guest Tue 25 Jul - 12:45

Ringo10 wrote:
redder4 wrote:



RINGO - SMUTLJIVCU i IDOTE ;


JA SAM TI DAO BROJKE UBIJENIH U MIRU NAKON 45 _- daj mi argumente da to nije TAKO - SMRADE  CRVENI -
kakav ti je to  uopće odgovor koji pokušavaš ovdje staviti - pred svim forumašima - UBOJICA  ostaje UBOJICA i njegovi zločini ni pred kojim sudom se ne mogu anulirati  - OSIM u GLAVAMA  KOMUNISTIČKIH UMOBOLNIKA KAO ŠTO SI TI i SLIČNI !!

PLJUC !!
Ti dao brojke, dobro ...

Evo kako izgleda pedder4 neoborivi argument, citat:

"Ringo - pomalo smo nervozni - JESAM li ja što pogrešno napisao - gdje ti u meni vidiš nekog USTAŠU - nađi neki moj post gdje ih ja branim - stara komunjarska navada  ; napadni i pljuj po drugima - nema veze što to nema veze s istinom - bitno je blatiti - hajde lagano ODJEBI ; naravno TITO je odredio svoje mjesto u povijesti --  13 MASOVNI UBOJICA u 20 stoljeću ( 580 000 UBIJENIH - nakon rata ) - kada nešto pišeš onda daj argumente a ne PLJUVANJE !"

Ovo argument. To je argument svadje pijanaca u birtiji kad jedan drugome sipaju u lice lokalne traceve.

Evo ja tako mogu reći da je redder4 pedofil koji siluje malu djecu a da je u ranoj mladosti silovao vlastitu majku a kad je poodrastao ukokao vlastitog oca jer mu nije dao pare za drogu. Inače je u tajnom životu serial killer i do sada je sjekirom ubio i na raznim lokalitetima zakopao 156 ljudi svik spolova i uzrasta.

To su argumenti u stilu redder4 a sad nek on i bilo ko dokaže da sve ovo nije istina.



Ringo - jado jadovna - kao prvo, ja se neću spuštatit na tvoj nivo i vrijeđati tvoju majku - to samo dokazuje da si DNO DNA !

Što se praviš blesav ;

znaš ti jako dobro koji argumenti govore protiv tvog IDOLA - no praviš se mutav !

Evo jedan od argumenata -  sigurno  partizani nisu prigodom oslobođenja Zagreba IZ BOLNICA  vadili ranjenike i onda ih pobili - - jeli da to nije istina !
- sigurno nisu u Barbarinom rogu žive zazidali oko 3000 ljudi
- sigurno nije bilo KRIŽNOG puta i na njemu nitko nije poginuo
- sigurno nema žrtava u kočevskom rogu
- sigurno nitko nije ubijen na Macelju - ta , idi  - ne zna se čije su to kosti
- sigurno nije postojao GOLI OTOK
- sigurno nije TITO dao naredbu da se po NJemačkoj, Australiji itd. ubijaju njegovi politički protivnici u MIRNODOPSKOM vremenu
- sigurno je TITO bio DEMOKRATA
- sigurno nije bio diktator i prijatelj mnogih svjetskih diktatora
- sigurno nije podržavao TERORIZAM i TERORISTE - Arafat,Gadafi,Sadam.... ( Avala kod Beograda - kamp za obuku terorista u bivšoj YU )
-  sigurno------ ima toga na čitave knjige no KOMUNJARSKI IDIOTI kao ti nikada nažalost NE MOGU i NEĆE MOĆI PROGLEDATI



Maršal je pao  - Page 9 Titina11


Maršal je pao  - Page 9 Tito_i11


Ovo svakako nisu ARGUMENTI jeli tako ?


Hajde ODJEBI IDIOTE !


PLJUC
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Maršal je pao  - Page 9 Empty Re: Maršal je pao

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 23 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 16 ... 23  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum