ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Page 41 of 42 Previous  1 ... 22 ... 40, 41, 42  Next

Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 41 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Sora 2/7/2017, 18:09

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 41 Img_1718
Dakle, od jucer se smijem a malo i pjenim zbog ovog članka u glupom
Večernjaku

Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 41 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Sora 2/7/2017, 18:12

Pazi ovo : MALO JE ZNANO DA SU HERCEGOVCI SPSAVALI HRVATSKE TVRTKE ( ko ih je unistavao mamicu mu ) i onda pise u ovom clsnku
KOJE SU TVRTKE SPASILI
OBJE IZ GRUDA
Ma jebte
Fakat mislite da su drugi idioti

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 41 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Kermit 2/7/2017, 18:13

Noor wrote:
asilovski wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Pinochet wrote:
neću ja nikada uteći iz RH da bude rat, ja se borim za vojsku koja napadne čardakstan

Ne zaboravi na vrijeme bezecirati traktor za bježaniju.
Neće bježati nego će se pridružiti vojsci koja će nas osloboditi Vas iz čardakistana
pa što se sami ne oslobađate? samo kukate i vrtite palčeve i čekate ko i 91.
ne znam babo gdje si ti bila 1991.g. ili 1961 ali ja sam bio u podrumu i čekao da stane bubanj
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 41 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Sora 2/7/2017, 18:13

GRAFOTISAK, VIOLETA I FEAL
TO SU SPAŠENE HRVATSKR TVRTKE
A UPM

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 41 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 2/7/2017, 18:29

asilovski wrote:
Noor wrote:
asilovski wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Pinochet wrote:
neću ja nikada uteći iz RH da bude rat, ja se borim za vojsku koja napadne čardakstan

Ne zaboravi na vrijeme bezecirati traktor za bježaniju.
Neće bježati nego će se pridružiti vojsci koja će nas osloboditi Vas iz čardakistana
pa što se sami ne oslobađate? samo kukate i vrtite palčeve i čekate ko i 91.
ne znam babo gdje si ti bila 1991.g. ili 1961 ali ja sam bio u podrumu i čekao da stane bubanj
ako si bio dijete, u redu je. po podrumima sam i ja vukla svoje od 9. mjeseci
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 41 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 2/7/2017, 18:37

veber wrote:
metilda wrote:
veber wrote:
metilda wrote:
veber wrote:metildo, mutava, daj nam opiši kako si se učlanila u partiju.

:O   :O   :O   :O   :O   :O   :O
pa bila si skojevka!

daj nam malo objasni kako si odjednom postala ustašica?

već si me prestrašio da si ozbiljan  :redface1
imaš 60g, kada si se prijavila u Partiju?

najprije sam morala pitati muža jesmo li se mi morali učlanjivati u omladinu pa on kaže da jesmo, ja sam zaboravila  :roll
onda me je potjerao s neta pa ti tek sada mogu opisati moj "partijski" put 
u 4. gimnazije su nam došli i pozvali nas u partiju, dali neke papire za učlanjivanje i rekli da ćemo tako lakše naći posao..
već tada sam bila buntovnik i nisam ispunila papire..
inače smo cijeli razred svake nedjelje bili na misi..
sljedeće nedjelje sam na misi bila samo ja.. ostali se učlanili u partiju... i od tada smo se gledali preko nišana.. naprosto se nešto promijenilo u odnosima, zahladili a ja postala "element"
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 41 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by veber 2/7/2017, 18:41

da, kako se tješit. gdje ti je članska?
ziher si suzu pustila kada je maršal krepao, priznaj.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 41 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 2/7/2017, 18:43

veber wrote:da, kako se tješit. gdje ti je članska?
ziher si suzu pustila kada je maršal krepao, priznaj.

zar se ne sjećaš da je te godine u metkoviću bila poplava..
to od mojih suza  geek
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 41 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Sora 2/7/2017, 18:45




Kako moze bizi klerofasitica buntovnica ?
To je oksimoron

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 41 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Eroo 2/7/2017, 18:45

Sora wrote:GRAFOTISAK, VIOLETA I FEAL
TO SU SPAŠENE HRVATSKR TVRTKE
A UPM
E baš,firme na europskom nivou...Rijeko viđene,  koje tamo još rade...
Ima ih još u našem vlasništvu, svedojedna radi i redovno dijele plate.
A balkanski ološ  bi kruha bez motike...e, nema, Soro...Kao ni u Irskoj, jelda? :)

PS: Svetri firme koje si navela su veoma prisutne na eu tržištu...skoro pa 80%
izvoz, Grafotisak, na primjer, 100% (sve za Njemačku!).
Eroo
Eroo

Posts : 78045
2016-07-22


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 41 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 2/7/2017, 18:55

Sora wrote:Kako moze  bizi klerofasitica buntovnica ?
To je oksimoron

Izbaci iz jednadžbe varijablu klerofašizma pa ćeš dobiti konzistentno riješenje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 41 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by veber 2/7/2017, 20:53

metilda wrote:
veber wrote:da, kako se tješit. gdje ti je članska?
ziher si suzu pustila kada je maršal krepao, priznaj.

zar se ne sjećaš da je te godine u metkoviću bila poplava..
to od mojih suza  geek
pa vi ex partijci ste najveće zlo.
odjednom probuđene nacionalna svijest, a do jučer ste bili vjerni slijedbenici tita i partije.

licemjerno od svih vas.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 41 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 2/7/2017, 21:28

veber wrote:
metilda wrote:
veber wrote:da, kako se tješit. gdje ti je članska?
ziher si suzu pustila kada je maršal krepao, priznaj.

zar se ne sjećaš da je te godine u metkoviću bila poplava..
to od mojih suza  geek
pa vi ex partijci ste najveće zlo.
odjednom probuđene nacionalna svijest, a do jučer ste bili vjerni slijedbenici tita i partije.

licemjerno od svih vas.

ti to stvarno meni ozbiljno?
još uvijek mislim da se samo zezaš, ali ako se ne zezaš ne znam na temelju čega si zaključio da sam bila u partiji?
od kad sam saznala da su mi oba ujaka bila na Bleiburgu i Križnom putu, od kad smo skrivećki razmjenjivali brošure o Stepincu nikada mi nije pala na pamet pomisao ući u tu nakaradu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 41 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 2/7/2017, 21:29

zato si ušla u HDZ koji je još gori od komunističke partije
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 41 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 2/7/2017, 21:32

Pinochet wrote:zato si ušla u HDZ koji je još gori od komunističke partije

a otkud tebi ta informacija? 
nema ništa gore od komunističke partije.. nekidan sam stavila tekst - žrtava nacizma je 25 milijuna, žrtava komunizma 75 milijuna
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 41 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by veber 2/7/2017, 21:32

ide to po defaultu. večina vas, olfo desničara bivši ste članonovi kapejua i sličnih pizdarija.
ne želiš to priznat, ali se vidi iz tvojih upisa.
omladinko i skojevko.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 41 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 2/7/2017, 21:33

nije tek tako Maruna napisao da mu hrvati idu na jetra...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 41 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Sora 2/7/2017, 21:35

F#ZoranAErceg : Kada vas pripadnici HZDa uvjeravaju kako je Domovinski rat započeo sa agresijom “srbočetničke” JNA na Hrvatsku sjetite se zločinačkih likvidacija svih onih građana Hrvatske koji nisu bili na liniji Hrvatske Zločinačke Družine. Sjetite se zločina, pljački, otmica ljudi i stanova, umorstava, zastrašivanja koje je planski provodila Hrvatska Zločinačka Družina od njenog dolaska na vlast.
“Josip Reihl-Kir : “Stanje je u Osijeku takvo da se bojim za vlastitu sigurnost. Sa Glavašem ne mogu izaći na kraj. Glavaš sudjeluje u noćnim stražama HDZ-a, koje su po njegovu naređenju patrolirale gradskim ulicama, razoružao i priveo jednog policajca srpske nacionalnosti. “Ne mogu dopustiti da formira paralelnu policiju”, rekao mi je Kir dok smo se pozdravljali na izlazu. “U ozbiljnom sam sukobu s njim, nije mi lako, znam koliko je opasan i s kakvim je sve ljudima povezan.”

Ovako je novinar Drago Hedl opisao svoj razgovor sa Josipom Reihl-Kirom neposredno prije nego ga je likvidirala Hrvatska Zločinačka Družina.

Na današnji dan, 1. srpnja 1991. Glavaš je pozvao građane Osijeka da sva zapažanja i saznanja o sumnjivim događajima i osobama više ne prijavljuju hrvatskoj policiji, već Sekretarijatu za narodnu obranu, na čijem se čelu nalazio. Objasnio je da HDZ više nema povjerenja u osječku policiju i njezina šefa Josipa Reihl-Kira. “Pozivam pučanstvo, ako procijeni da se u nekim slučajevima radi o antidržavnim i kriminalnim aktivnostima pojedinaca ili grupa, da to odmah dojave Sekretarijatu za narodnu obranu preko Centra za obavještavanje 985.

Evidentno je da građani Osijeka nemaju puno povjerenje u Policijsku upravu, te ih pozivam da se obraćaju Sekretarijatu za narodnu obranu”, rekao je Glavaš. Bila je to posve zbunjujuća izjava: HDZ je bio na vlasti, imao je potpunu kontrolu nad svim polugama sustava, pa tako i policijom, a Glavaš izjavljuje kako HDZ više nema povjerenja u osječku policiju i njezina prvog čovjeka.
No, radilo se o nečemu drugom: Glavaš nije imao ingerencije smijeniti Reihl-Kira, bilo je to u nadležnosti Zagreba, a tadašnji ministar unutrašnjih poslova Josip Boljkovac, u dogovoru s Tuđmanom, nije dopuštao Kirovu smjenu. Glavašu to, međutim, nije smetalo, pa je odlučio zaobići Kira i preuzeti poslove policije. Tako su, mimo policije, počela i privođenja u kompleks Sekretarijata za narodnu obranu gdje je šef bio Glavaš.

Intervju s Glavašem novine su donijele ujutro, 1. srpnja, a poslijepodne, tog istog ponedjeljka, Josip Reihl-Kir je ubijen od pripadnika stranačke policije HDZa.

#ZoranAErceg : Jučer, na godišnjicu likvidacije hrvatskog zapovjednika osječke policije Vladimir Šeks je reklamirao svoju knjigu u kojoj je opisao kako Tuđman nije dogovarao rat sa Miloševićem.
Sa zanimanjem čekam da netko konačno propjeva pa da se napiše knjiga koja će detaljno objasniti što su ratni zločinac Glavaš, predsjednik Sabora Vladimir Šeks i sudac Ustavnog suda Vice Vukojević radili u okolici Osijeka. Kakav je bio uistinu njihov doprinos početku rata između Hrvata i Srba.

Treba pamtiti i javno govoriti kako su Hrvatska Zločinačka Družina i njeni ratni profiteri započeli pljačku hrvatskih građana, kako si pažljivo organizirali rat, ratne zločine, ratno profiterstvo i privatizacijski kriminal.

Hrvatskoj Zločinačkoj Družini sudi se za udruženi zločinački pothvat ali bez obzira na presudu ostati će u sjećanju tko su zločinci i kakvo su zlo napravili Lijepoj Našoj.

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 41 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Sora 2/7/2017, 21:36

Hrvatska zlocinacka družina , METILDA
A ne HRVATI .
Hrvati su ljudi kao i svaki drugi

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 41 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by veber 2/7/2017, 21:40

jebote, dvije nedojebane babe.
jedna desničarka, druga ljevičarka.
kurca nisu vidjele, a kamoli osjetile 25g

frustracija im očita.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 41 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 2/7/2017, 21:44

veber wrote:jebote, dvije nedojebane babe.
jedna desničarka, druga ljevičarka.
kurca nisu vidjele, a kamoli osjetile 25g

frustracija im očita.

baš sam razmišljala kako da ti to kažem na lijep način a da ne budem vulgarna jer to ne mogu biti pa sam našla kicinjovu sintagmu - odlijepi se od mene.. jer bi se o tvojim frustracijama moglo napisati ohoho toga.. i to je sve što ću o tome reći
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 41 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 41 of 42 Previous  1 ... 22 ... 40, 41, 42  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum