ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Page 8 of 42 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 25 ... 42  Next

Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 8 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by kaya 23/6/2017, 20:26

slidingdoorsoperator wrote:
kaja wrote:tak da priča o komunizmu je definitivno danas deplase

Ova o komunizmu možda i jest, ali o ratnim zločinima pa i genocidu komunista nad čitavim etničkim skupinama nakon završetka Drugog svjetskog rata itekako nije. Ne samo zbog činjenice da ratni zločini nikada ne zastarjevaju nego i iz moralnih razloga, a bome i dnevnopolitičkih jer kako ocijeniti svjetonazor onih koji opravdavaju ratne zločine pa i čitave genocide? I to je samo njihov problem, ako se ne bave praktičnom politikom, ali društveni ako se bave.
pa ta nije ali je utoliko jer su izvukli nekažnjeno a kaznit ih više ne možeš. a i da možeš ne bi mogao jer su im dečica na vlasti..tak da...možemo spominjati ali nema vajde kako bi se narodski reklo

kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 8 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by aben 23/6/2017, 20:29

glupo je predbacivati kolektivistima o čemu raspravljaju, a još gluplje je kad in to predbacuju isto kolektivisti:)i

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 8 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 23/6/2017, 20:33

kaja wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
kaja wrote:tak da priča o komunizmu je definitivno danas deplase

Ova o komunizmu možda i jest, ali o ratnim zločinima pa i genocidu komunista nad čitavim etničkim skupinama nakon završetka Drugog svjetskog rata itekako nije. Ne samo zbog činjenice da ratni zločini nikada ne zastarjevaju nego i iz moralnih razloga, a bome i dnevnopolitičkih jer kako ocijeniti svjetonazor onih koji opravdavaju ratne zločine pa i čitave genocide? I to je samo njihov problem, ako se ne bave praktičnom politikom, ali društveni ako se bave.
pa ta nije ali je utoliko jer su izvukli nekažnjeno a kaznit ih više ne možeš. a i da možeš ne bi mogao jer su im dečica na vlasti..tak da...možemo spominjati ali nema vajde kako bi se narodski reklo

Mogu kazneno odgovarati sve dok su na životu, a i kada više ne budu, onda ostaje moralna i politička odgovornost pa i povijesna svih onih koji su stali iza takvih zločina na bilo koji način. A nije niti to bezazleno jer ima efekte u dnevnoj politici.
I nije riječ samo o našem pravosuđu nego i o njemačkom konkretno. Nemoj misliti da će pravomoćna osuda Perkovića i Mustača na njemačkom sudu ostati bez političkih posljedica za one koji su stajali iza fizičkih likvidacija hrvatskih emigranata u Njemačkoj kada se jasno ustanovi ne samo hijerarhija i subordinacija nego i politika koja je stajala iza likvidacija, a koja i danas ima svoje pravne i političke sljednike u Hrvatskoj.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 8 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 23/6/2017, 20:36

kaja wrote:ej čardak ekipa, ajde više prestanite laprdati o komunizmu
evo vam komunizam od anemičnog koji apsi ako ga netko uvrijedi
tak da priča o komunizmu je definitivno danas deplase

odnosi li se to i na ove koji laprdaju o komunizmu i kojih su puni mediji? o čemu bi ti pisala? ima tema o kuhanju i kozmetici, slobodno tamo uživaj, pismejker će odmah doći za tobom



“Trg je naš” geslo je građanskog okupljanja na Trgu maršala Tita u Zagrebu, koje je u tijeku, a kojim lijeve i antifašističke udruge i stranke, na Dan antifašističke borbe 22. lipnja, upozoravaju da gradska vlast “koketira s promjenom imena tog trga jednog od posljednjih simbola pobjede nad nacizmom i ustaštvom u Drugom svjetskom ratu”.
Na inicijativu Saveza društava Josip Broz Tito, okupljanje su organizirali Savez antifašističkih boraca i antifašista (SAB), Antifašistička liga i Srpsko narodno vijeće te stranke Radnička fronta, Nova ljevica, Nova Hrvatska i Zagreb je naš.
“Antifašistička liga” je službeni organizator prosvjeda, a u njoj osim Srpskog narodnog vijeća (SNV-a) i Građanskog odbora za ljudska prava pripadaju i B.A.B.E., Centar za mirovne studije, Kuća ljudskih prava, Documenta, Romsko nacionalno vijeće, Židovska općina/Šoa akademija, Židovska vjerska zajednica “Bet Israel”, Vijeće romske nacionalne manjine grada Zagreba, Mlade antifašistkinje i antifašisti Zagreba, Srpski demokratski forum, Savez društava Josip Broz Tito, Savez ratnih i vojnih invalida RH (2. svjetskog rata), Savez antifašističkih boraca i antifašista RH.

https://narod.hr/hrvatska/razotkrivanje-hrvatske-civilne-scene-antifasisti-titoisti-komunisti
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 8 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 23/6/2017, 20:40

gollum wrote:Ovu babetinu metildu treba na ... oltar i predlozit ju za neki stupanj svetosti, mozda sv. Krvolocika. 
Ona je svetica., visoko moralna vješti.. v jernica. .
Sve zna o nasoj povijesti. Dakako ono o rupama i jamama . To je naj naj vaznije. 
Babetina ne voli partizane., ne voli tko jevpobijeduo njene crnokosuljsase .
Babetina radi na forumu iz uvjerenja koje se zove antikomunističko. 

Zivila ti baba Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 8 3260909507

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 8 Lotr-gollum
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 8 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 23/6/2017, 21:12

Dr. Markić: Kako je Tomislav Klauški iskoristio bolesnu djecu za napad na neistomišljenike


Dr. Željka Markić, predsjednica udruge U ime obitelji, poslala je danas zahtjev24sata za objavu odgovora na komentar Tomislava Klauškog pod naslovom “Pišu o Titu i hodaju za život, ali ne brinu za oboljelu djecu”, koji je objavljen u utorak 20. lipnja 2017. godine, a u kojem je iznio čitav niz neistina o nizu ljudi.


Tekst možete pročitati OVDJE.


Odgovor dr. Željke Markić prenosimo u cijelosti u nastavku:


U utorak je u tekstu pod naslovom: “Pišu o Titu i hodaju za život, ali ne brinu za oboljelu djecu” Tomislav Klauški optužio sisačkog biskupa Vladu Košića, saborske zastupnike Hasanbegovića i Esih, više od 25 000 ljudi u Zagrebu i 10 000 ljudi u Splitu koji su prije mjesec dana hodali za život, obitelji i Hrvatsku, oko milijun i pol ljudi u Hrvatskoj koji su dio raznih molitvenih skupina Katoličke Crkve te hrvatske branitelje i mene – da se “nismo oglasili” za 7 bolesne djece iz Klaićeve te da nas sve “nije briga” za bolesnu djecu. Da, za nebrigu za bolesnu i gladnu djecu optužuje i Kaptol. Tu, pretpostavljam, misli na 16 hrvatskih biskupa i nadbiskupa, oko 3.000 svećenika koji brinu o više od 1.500 župa te više od 4.000 redovnika i redovnica.


Neću ovdje analizirati apsurdnost ovakvih optužbi protiv milijuna konkretnih osoba o kojima Klauški ne zna ništa – pa niti to što konkretno rade za bolesnu i gladnu djecu. Niti ću dokazivati da je za nebrigu optužio upravo one od kojih su mnogi svaki dan na prvoj liniji brige za bolesne i gladne – od djece do staraca. Neću ulaziti niti u činjenicu da je kao jedini pozitivan primjer brige o bolesnoj djeci Klauški naveo zastupnicu HNS-a, stranke povezane s nizom korupcijskih afera, odnosno kriminalom kojim se novac iz državnog proračuna uzima za osobnu korist, niti ću podsjećati da je Klauški godinama dobivao plaću pišući za Index čiji je vlasnik, Matija Babić priznao te je osuđen, jer nije platio najmanje milijun kuna poreza – odnosno – zato što nije u proračun uplatio dio svojih prihoda – isti onaj proračun RH iz kojeg se financiraju lijekovi za bolesnu i hrana za gladnu djecu.


Neću ovdje detaljno razlagati sve dobro koje potrebitima čini Vlado Košić, biskup najmlađe i najsiromašnije hrvatske biskupije, na primjer o Zakladi koju je osnovao za stipendiranje siromašnih studenata svoje biskupije. Neću podsjećati niti na medijski pogrom – laži, uvrede I napade kojima je bio izložen Zlatko Hasanbegović upravo zato što je, barem na kratko, zaustavio isisavanje novaca iz državnog proračuna za razne udruge i medije koji dijele svjetonazor gospodina Klauškog, niti na više od milijardu kuna koja se svake godine iz proračuna troši na Dokumente, GONG-ove, Novosti, udruge koje su u četvrtak branile lik i djela komunističkog zločinca, ubojice i mučitelja djece, trudnica i odraslih – Tita. Sav taj novac koji Babić nije uplatio – u državni proračun, a HNS i Klauškom bliske udruge potrošile – iz državnog proračuna – oduzet je od lijekova, liječenja, obrazovanja, porodiljnih, mirovina onih čiji je to novac – hrvatskih građana…


Neću ovdje govoriti u ime svih ljudi u Hrvatskoj koje je Klauški nemilosrdno oblatio, huškajući javnost na njih, jer ne znam dovoljno o mnogobrojnim dobrim djelima koja, sigurna sam, čine. Ograničit ću se na sebe. Jer znam koga ja pomažem, do koga je meni stalo i dobro znam mogu li učiniti i više od onoga što činim.


Kao prvo, nije istina da se nisam oglasila za djecu iz Klaićeve. S partnerskom udrugom pokrenuli smo peticiju Vladi i Ministarstvu zdravstva koju je potpisalo oko 13.000 ljudi, informirali smo naše podupiratelje nizom članaka na našem portalu Narod.hr te ih potaknuli da se uključe u potpisivanje peticije. Drago mi je da su naši napori, kao i napori mnogih drugih ljudi urodili plodom. Jako je loše da Vlada nalazi novac za lijekove za koje očito procjenjuje da ih treba platiti – tek nakon pritiska javnosti.


Isto tako, nije istina da se “ne brinem” o gladnoj djeci. Istina je da moj suprug i ja na razne načine pomažemo gladne. Na primjer, kroz međunarodnu udrugu Mary’s Meals financirali smo otvaranje školskih kuhinja u Malaviju, Beninu i Liberiji te svake godine plaćamo jedan obrok dnevno u školi za više od 700 djece u najsiromašnijim zemljama svijeta, godinama redovito doniramo sredstva sestrama Majke Tereze – za javnu kuhinju i pružanje pomoći najsiromašnijim obiteljima u Zagrebu, a kroz dvije zaklade financiramo više srednjoškolaca i studenata čije obitelji ih, zbog teškog imovinskog statusa, ne bi mogle nastaviti školovati.


Klauški kaže da ne činim dovoljno. I slažem se. Ne činim. Ne samo da ne činim dovoljno za gladne, bolesne, siromašne – ne izdvajam dovoljno vremena, ljubavi, pa i novaca niti za moje roditelje, svekrvu, za moja tri brata i dvije sestre, šogore i šogorice, mojih 30 nećaka i nećakinja, za naše kumove, kumčad, za moje prijateljice iz mladosti s teško bolesnom djecom, za prijatelje, zaposlenike u našoj firmi, suradnike i volontere U ime obitelji. Ne pomažem dovoljno žene koje trpe različite vrste nepravdi, profesore koji nam se javljaju za pomoć, branitelje koji su žrtvovali svoje zdravlje I bili spremni žrtvovati svoje živote za obranu Hrvatske, a danas se moraju nositi sa stalnim uvredama, nepravdom i nepriznavanjem njihovog doprinosa, ne činim dovoljno niti za projekte za mlade i djecu, nezaposlene, za 
mlade obitelji koje traže konkretne smjernice za odgoj svoje djece, za kulturne projekte na kojima entuzijasti rade već godinama. Ne činim dovoljni niti za muškarca koji je moj najbolji prijatelj i ljubav mog života. Niti za četiri sina koja sam mu rodila. Moja je lista onih i onoga kojima ne dajem što ih ide, ne pomažem, nisam tu za njih mnogo duža od liste Tomislava Klauškog. I na nju me ne treba podsjećati komentator 24 sata. Svaku večer prođem taj dugi popis onoga što nisam učinila i svako ga jutro ispočetka nastojim skratiti.


I da je Tomislav Klauški netko tko me na sve te moje propuste i nedovoljno zalaganje za dobro podsjeća iz želje da budem i postajem što bolja osoba – rekla bih mu – hvala. Ali nije. Tomislav Klauški optužio je za nebrigu o bolesnoj i gladnoj djeci one koje ne voli, zato što ih ne voli.


Umjesto da neistomišljenike proziva jer su sudjelovali u Hodu za život, zalažu se za razotkrivanje istine o Titu i postizanje pravde za žrtve lijevog totalitarizma, zato što su glasali za zaštitu braka kao zajednice žene i muškarca, zato što su za neradnu nedjelju za trgovkinje ili za promjenu izbornog sustava, jer su branitelji, dio molitvene zajednice, svećenik ili redovnica – Klauški izmišlja da se svi oni, svi mi, ne brinemo za bolesnu i gladnu djecu – pa nas on, zato napada.


Malo je toga ružnije za vidjeti od muškarca koji djecu iskorištava za svoje osobne obračune. A što reći o muškarcu koji za napad na neistomišljenike iskorištava – bolesnu djecu?

https://narod.hr/hrvatska/dr-markic-tomislav-klauski-iskoristio-bolesnu-djecu-napad-neistomisljenike
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 8 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Sora 24/6/2017, 06:54

Ovo je rni lijepo citati
Kako dr. Markic brine o gladnoj djeci.
Vis METILDA, HRVATSKA IDE NAPRED SVAKIM DANOM SVE VISE .
jedino mi ide ja kuac da se uz svako hebeno orezime stavi titula ...ono..dr. Mr. ..u Hrbote
Nego , ajmo malo planirati buducnost hrvatske .

Za sirotinju treba brinuti HDZ , DAKAKO. ON JUNJE I STVORIO.
AJMO TRAZITI VISE UBOŽNICA .

VISE PUČKIH KUHINJS.
VISE GROBLJA.
VISE SE SECOND HANDOVA.
VISE ARENA... KUZITE . ..nek imaju ljudi igara.


I dr.Metildu stavit za ministricu toh svega. dr. Metilda ministrica za sirotinju.

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 8 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Sora 24/6/2017, 06:56

Ajde da ponovim prijedlog dr.'metildi

Trazimo :

VISE UBOŽNICA
VISE PUČKIH KUHINJA
VISE SE SECOND HANDOVA
VISE ARENA ZA GLADIJATORSKE IGRE.

POTIPS : Hrvatska sirotinja

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 8 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by vuksadinare 24/6/2017, 07:01

Dogodilo se na danasnji dan u Domovinskom ratu 1991

'Podrucje Vinkovaca sve je nemirniji,miniranje pruge,zaustavljanje vlakova,maltretiranje putnika od cetnika iz Mirkovaca i drugih srpskih uporista vec su svakodnevna uobicajna pojava na vinkovackom podrucju.Danas je vinkovacki MUP dobio dojavu da je minirana pruga kod Jankovaca.Nakon izlaska na teren i uvidjaja ustanovljeno je da je bilo rijec o laznoj dojavi nepoznatog pocinitelja ili vise njih'.
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 8 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Sora 24/6/2017, 07:01

metilda wrote:
gollum wrote:Ovu babetinu metildu treba na ... oltar i predlozit ju za neki stupanj svetosti, mozda sv. Krvolocika. 
Ona je svetica., visoko moralna vješti.. v jernica. .
Sve zna o nasoj povijesti. Dakako ono o rupama i jamama . To je naj naj vaznije. 
Babetina ne voli partizane., ne voli tko jevpobijeduo njene crnokosuljsase .
Babetina radi na forumu iz uvjerenja koje se zove antikomunističko. 

Zivila ti baba Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 8 3260909507

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 8 Lotr-gollum


Metildina ekipa s desnice Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 8 Img_1610

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 8 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by vuksadinare 24/6/2017, 07:04

jebote ka'k si ruzna u liku goluma sora... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 8 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Sora 24/6/2017, 07:11

slidingdoorsoperator wrote:
kaja wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
kaja wrote:tak da priča o komunizmu je definitivno danas deplase

Ova o komunizmu možda i jest, ali o ratnim zločinima pa i genocidu komunista nad čitavim etničkim skupinama nakon završetka Drugog svjetskog rata itekako nije. Ne samo zbog činjenice da ratni zločini nikada ne zastarjevaju nego i iz moralnih razloga, a bome i dnevnopolitičkih jer kako ocijeniti svjetonazor onih koji opravdavaju ratne zločine pa i čitave genocide? I to je samo njihov problem, ako se ne bave praktičnom politikom, ali društveni ako se bave.
pa ta nije ali je utoliko jer su izvukli nekažnjeno a kaznit ih više ne možeš. a i da možeš ne bi mogao jer su im dečica na vlasti..tak da...možemo spominjati ali nema vajde kako bi se narodski reklo

Mogu kazneno odgovarati sve dok su na životu, a i kada više ne budu, onda ostaje moralna i politička odgovornost pa i povijesna svih onih koji su stali iza takvih zločina na bilo koji način. A nije niti to bezazleno jer ima efekte u dnevnoj politici.
I nije riječ samo o našem pravosuđu nego i o njemačkom konkretno. Nemoj misliti da će pravomoćna osuda Perkovića i Mustača na njemačkom sudu ostati bez političkih posljedica za one koji su stajali iza fizičkih likvidacija hrvatskih emigranata u Njemačkoj kada se jasno ustanovi ne samo hijerarhija i subordinacija nego i politika koja je stajala iza likvidacija, a koja i danas ima svoje pravne i političke sljednike u Hrvatskoj.


Ajjd ne serite vise o likvidacijama udbe .
Nije da bulo koju "likvidaciju"branim , ali američko drustvo ne sekira toliko sto im je nekoliko američkih predsjednika LIKVIDIRANO. , engkezi ne brinu sto je vrlo vjerivatno kraljevska kuca u,neslana u ubojstvo princeze Dijane itd...
E a mi smo u stanju cijelu jednu drzavnu politiku vezati uz likvidacije ustaskih elemenata u inostranstvu.
Zasto se to radilo?
Zar nisu oni kontinuirano prijetili sigurnosti Jugosksvije.
Pa pogledajmo sto Amerika radi u ime SIGURNISTI svoje drzave.
Si ti čorav Silipetre?
Ustaska emigracija je ubacila terorističku skupinu Bugojno , podmetala bombe u turistička mjesta ...
osobno mi je sef opatijskih hotela pricao da su svake sezone u Opatiji pronalazili bombe podmetnute .
Halo.
I ti bi sad srao te svoje mudriserine o vezi politike .
Da. Veza je OBRANA SIGURNOSTI JUGOSLAVIJE. :cry

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 8 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Sora 24/6/2017, 07:14

vuksadinare wrote:jebote ka'k si ruzna u liku goluma sora... :)

Golum je pozitivan lik
Ružan relativno. Nekako i simpa s tom svojom jadnom facom.
Uvijek sam u vezi Goluma bila nesigurna, sto vise prevladava : ružnoća ili tuga u ocima

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 8 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Sora 24/6/2017, 07:15

Fuko, nisi odgovorio zasto je ubijen Reichl Kir

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 8 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by vuksadinare 24/6/2017, 07:16

...kako moze netko mahat yu zastavicom koju su imali tenkovi jna koji su ubijali i razarali vukovar,pakrac,gospic,sinj,karlovac,osijek ne razumijem kao da sa tim ubijas drugi put ubijene
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 8 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Sora 24/6/2017, 07:19

vuksadinare wrote:...kako moze netko mahat yu zastavicom koju su imali tenkovi jna koji su ubijali i razarali vukovar,pakrac,gospic,sinj,karlovac,osijek ne razumijem kao da sa tim ubijas drugi put ubijene

A razumijes da su neki isli u rat s križem
Dakle kriz su nosili križari, konkvistadori , inkvizicija ..
Kako moze netko ici u rat s križem a bio je uzrokom brojnih ratova i zla .
Ne razumijrm pa mi objasni

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 8 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by vuksadinare 24/6/2017, 07:19

Sora wrote:Fuko, nisi odgovorio zasto je ubijen Reichl Kir
zato jer je sukrivac za dogadjaje u borovu selu 1991...jer nije koordinirao akciju sa vinkovackim policajcima koji su najvise stradali i koji su prst krivice uprli u kira i boljkovca...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 8 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by vuksadinare 24/6/2017, 07:21

Sora wrote:
vuksadinare wrote:...kako moze netko mahat yu zastavicom koju su imali tenkovi jna koji su ubijali i razarali vukovar,pakrac,gospic,sinj,karlovac,osijek ne razumijem kao da sa tim ubijas drugi put ubijene

A razumijes da su neki isli u rat s križem
Dakle kriz su nosili križari, konkvistadori , inkvizicija ..
Kako moze netko ici u rat s križem a bio je uzrokom brojnih ratova i zla .
Ne razumijrm pa mi objasni
glupa usporedba....najgluplja...sto ti izvalis eventualno ti je pizzon u rangu..tu ste negdje
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 8 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Sora 24/6/2017, 07:22

vuksadinare wrote:
Sora wrote:Fuko, nisi odgovorio zasto je ubijen Reichl Kir
zato jer je sukrivac za dogadjaje u borovu selu 1991...jer nije koordinirao akciju sa vinkovackim policajcima koji su najvise stradali i koji su prst krivice uprli u kira i boljkovca...

Zato je likvidiran onako mucki divljački i krvavo od Hrvata ?
Fuko , majke ti bozje imas ti pameti mrvu?

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 8 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Sora 24/6/2017, 07:26

vuksadinare wrote:
Sora wrote:
vuksadinare wrote:...kako moze netko mahat yu zastavicom koju su imali tenkovi jna koji su ubijali i razarali vukovar,pakrac,gospic,sinj,karlovac,osijek ne razumijem kao da sa tim ubijas drugi put ubijene

A razumijes da su neki isli u rat s križem
Dakle kriz su nosili križari, konkvistadori , inkvizicija ..
Kako moze netko ici u rat s križem a bio je uzrokom brojnih ratova i zla .
Ne razumijrm pa mi objasni
glupa usporedba....najgluplja...sto ti izvalis eventualno ti je pizzon u rangu..tu ste negdje

A jrbga
Ali je usporedba logična .
Simbole bilo cega , vjere, vlasti, ideja . Moze svatko nataknuti na sebe .
Pa i tu jugoslavensku zastavu.
Iako. Ne kuzim ja koju zastavu .
U vrijeme rata JUGOSLSVIJE NIJE BILO.
TO SAM OVDJE PISALA MILIJUN PUTA ALI DŽABE.
UTUVILI SI U GLAVU DA SU SE BORILI PROTIV JUGOSKSVIJE.
NISTE FUKO, NEGO LROTIV SRBIJE.
Koju amnestirati tako sto tvrdite da ste se borili protiv juge


_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 8 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by vuksadinare 24/6/2017, 07:29

Sora wrote:
vuksadinare wrote:
Sora wrote:Fuko, nisi odgovorio zasto je ubijen Reichl Kir
zato jer je sukrivac za dogadjaje u borovu selu 1991...jer nije koordinirao akciju sa vinkovackim policajcima koji su najvise stradali i koji su prst krivice uprli u kira i boljkovca...

Zato je likvidiran onako mucki divljački i krvavo od Hrvata ?
Fuko , majke ti bozje imas ti pameti mrvu?
nemas pojma...nakon dogadjaja u borovu selu dio vinkovackih policajaca spremao se iskaliti bijes na kiru...da nije bilo intervencije tudjmana koji ga je sklonio mjesec dana na sigurno dok se bura ne stisa kir bi mozda najebao...no kir je tu manje kriv nego boljkovac...i zato je boljkovac zrtvovao kira jer je previse znao i o boljkovcu u slucaju borova sela i tko je poslao i na ciju zapovijed patrolu policije iz osijeka u osinje gnijezdo borovo selo dan prije tragicnih dogadjaja gdje su napadnuti i uhiceni od cetnika...boljkovac je trazio od kira da posalje ophodnju u borovo selo da izvidi da li i koliko se tamo cetnika mota narocito pristiglih iz srbije...interesantno kako su cetnici vec postavili zasjedu dva kilometra prije borova sela iz smjera osijeka u koju su upali osjecki redarstvenici
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 8 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 42 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 25 ... 42  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum