ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bosanac pokušao obrezati ženu

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Bosanac pokušao obrezati ženu - Page 2 Empty Re: Bosanac pokušao obrezati ženu

Post by Guest 15/6/2017, 15:11

nemam nis protiv da se Kozojebi drze Shariaha,no bed jest sto dolaze u europske gradove,i kad se nakote u vecem broju nego domicili,ohrabre se i pokusavaju nametnuti svoja pravila...

Guest
Guest


Back to top Go down

Bosanac pokušao obrezati ženu - Page 2 Empty Re: Bosanac pokušao obrezati ženu

Post by govinda 15/6/2017, 15:11

A ja sam opet skoro cuo za jedan slucaj u jednoj crkvi u Zagrebu, usao u nju Arap katolik i molio se se na arapskom i izgovorio rijec Allah sto je izazvalo konsternaciju kod prisutnih zagrebackih katolika...mislili da je dosao muzdahedin da se raznese...toliko o idiotlucima i nepoznavanju svoje vjere na svim stranama...


Last edited by govinda on 15/6/2017, 15:12; edited 1 time in total

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Bosanac pokušao obrezati ženu - Page 2 Empty Re: Bosanac pokušao obrezati ženu

Post by Guest 15/6/2017, 15:12

Eroo wrote:
Reforma islama je neminovna...

nema reforme Islama, Alah je savršen, njegove riječi su savršene
ne možeš reformirati savršenstvo

ono što Alah kaže je zakon, ono što je radio Muhamed je najsvetiji uzor koji se slijedi do zadnjeg slova



naivni zapadnjaci tumače iz svoje perspektive umjesto da gledaju kako islamska kultra funkcionira i na čemu se temelji
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bosanac pokušao obrezati ženu - Page 2 Empty Re: Bosanac pokušao obrezati ženu

Post by Eroo 15/6/2017, 15:12

govinda wrote:mnoge vjerske boje
Eroo wrote:
govinda wrote:
glas uhljeba wrote:prema Šerijatskim zakonima obrezivanje za žene i muškarce muslimane je obavezno

treba se odrezati meso koje te sablažnjava da bi stekao Alaahov blagoslov


https://wikiislam.net/wiki/Qur%27an,_Hadith_and_Scholars:Female_Genital_Mutilation
Nije tacno. Zene se ne obrezuju, to je stari plemenski obicaj koji nema veze sa serijatom a muskarci se obrezuju jos od Ibrahima a.s. odnosno proroka Abrahama, kako ga krscani poznaju.
Maloprije sam saznao za jedan konkretan događaj ...zašto vaša djeca ne smiju, na primjer, ući u pravoslavnu crkvu, da vide razliku
u vjerskoj simbolici među vjerama? Je li im to roditelji brane ili vjeroučitelji? Kako misle živjeti među nama kršćanima ako ih već sada
indoktrinirate? Jadna djeca, s takvim roditeljima...ma...
Tko kaze da ne smiju? Nemam pojma, ja sam ulazio u mnoge vjerske objekte i nikad mi niko nije rekao da ne smijem uci...
Ne znam što vam je praksa, ali se desilo prije par sati, tu, usred Europe.
Do sada se mi činilo da takve stvari kod nas nisu moguće...Eto izgleda jesu, čak i kod "umjerenih". :)
Eroo
Eroo

Posts : 78061
2016-07-22


Back to top Go down

Bosanac pokušao obrezati ženu - Page 2 Empty Re: Bosanac pokušao obrezati ženu

Post by jastreb 15/6/2017, 15:12

govinda wrote:mnoge vjerske boje
Eroo wrote:
govinda wrote:
glas uhljeba wrote:prema Šerijatskim zakonima obrezivanje za žene i muškarce muslimane je obavezno

treba se odrezati meso koje te sablažnjava da bi stekao Alaahov blagoslov


https://wikiislam.net/wiki/Qur%27an,_Hadith_and_Scholars:Female_Genital_Mutilation
Nije tacno. Zene se ne obrezuju, to je stari plemenski obicaj koji nema veze sa serijatom a muskarci se obrezuju jos od Ibrahima a.s. odnosno proroka Abrahama, kako ga krscani poznaju.
Maloprije sam saznao za jedan konkretan događaj ...zašto vaša djeca ne smiju, na primjer, ući u pravoslavnu crkvu, da vide razliku
u vjerskoj simbolici među vjerama? Je li im to roditelji brane ili vjeroučitelji? Kako misle živjeti među nama kršćanima ako ih već sada
indoktrinirate? Jadna djeca, s takvim roditeljima...ma...
Tko kaze da ne smiju? Nemam pojma, ja sam ulazio u mnoge vjerske objekte i nikad mi niko nije rekao da ne smijem uci...
A zašto onda kršćani,odnosno nemuslimani ne smiju doći u Ćabu?

Ukoliko bi se otkrilo da je u ćabu ušao netko tko nije musliman,bio bi ubijen.

S druge strane sve su kršćanske crkve,pa i najznačajnija mjesta kršćanstva otvorene kako za kršćane tako i za nekršćane.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Bosanac pokušao obrezati ženu - Page 2 Empty Re: Bosanac pokušao obrezati ženu

Post by Eroo 15/6/2017, 15:15

govinda wrote:A ja sam opet skoro cuo za jedan slucaj u jednoj crkvi u Zagrebu, usao u nju Arap katolik i molio se se na arapskom i izgovorio rijec Allah sto je izazvalo konsternaciju kod prisutnih zagrebackih katolika...mislili da je dosao muzdahedin da se raznese...toliko o idiotlucima i nepoznavanju svoje vjere na svim stranama...
Došao sam do zaključka da vi ne razumijete zašto se vam događa "islamofobija", koju sami producirate.
Samoizolacija, jelda. Je li vam to treba za obstoj, ili što?
Eroo
Eroo

Posts : 78061
2016-07-22


Back to top Go down

Bosanac pokušao obrezati ženu - Page 2 Empty Re: Bosanac pokušao obrezati ženu

Post by Guest 15/6/2017, 15:16

Eroo wrote:
govinda wrote:A ja sam opet skoro cuo za jedan slucaj u jednoj crkvi u Zagrebu, usao u nju Arap katolik i molio se se na arapskom i izgovorio rijec Allah sto je izazvalo konsternaciju kod prisutnih zagrebackih katolika...mislili da je dosao muzdahedin da se raznese...toliko o idiotlucima i nepoznavanju svoje vjere na svim stranama...
Došao sam do zaključka da vi ne razumijete zašto se vam događa "islamofobija", koju sami producirate.
Samoizolacija, jelda. Je li vam to treba za obstoj, ili što?
Ti Nevjerničko Pseto,ima da ćutiš...!!! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bosanac pokušao obrezati ženu - Page 2 Empty Re: Bosanac pokušao obrezati ženu

Post by Guest 15/6/2017, 15:17

govinda wrote:
glas uhljeba wrote:nije točno, kme kme

to je islamofobija, lažu nevjernici protiv muhameda i krivo citiraju riječi iz Kurana, Hadiša te vjerskih autoriteta

lol!

laži križara protiv poštenih bosanaca
pa to je prvi slucaj u BiH da je neko pokusao obrezati zenu...i ponavljam, nema taj obicaj veze sa Islamom nego je ostatak plemenskih obicaja iz Afrike i Bliskog istoka...ali posto si ti tvrdoglava ksenofobicnan budala da se ja ne raspravljam dalje sa tobom, zavrsices na aparatima od muke i bijesa...

Bosanac pokušao obrezati ženu - Page 2 Ovrezivanje

https://en.wikipedia.org/wiki/Reliance_of_the_Traveller

najbolje zna neuki bosanac

islamske knjige lažu


Last edited by glas uhljeba on 15/6/2017, 15:20; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bosanac pokušao obrezati ženu - Page 2 Empty Re: Bosanac pokušao obrezati ženu

Post by govinda 15/6/2017, 15:18

Eroo wrote:
govinda wrote:mnoge vjerske boje
Eroo wrote:
govinda wrote:
glas uhljeba wrote:prema Šerijatskim zakonima obrezivanje za žene i muškarce muslimane je obavezno

treba se odrezati meso koje te sablažnjava da bi stekao Alaahov blagoslov


https://wikiislam.net/wiki/Qur%27an,_Hadith_and_Scholars:Female_Genital_Mutilation
Nije tacno. Zene se ne obrezuju, to je stari plemenski obicaj koji nema veze sa serijatom a muskarci se obrezuju jos od Ibrahima a.s. odnosno proroka Abrahama, kako ga krscani poznaju.
Maloprije sam saznao za jedan konkretan događaj ...zašto vaša djeca ne smiju, na primjer, ući u pravoslavnu crkvu, da vide razliku
u vjerskoj simbolici među vjerama? Je li im to roditelji brane ili vjeroučitelji? Kako misle živjeti među nama kršćanima ako ih već sada
indoktrinirate? Jadna djeca, s takvim roditeljima...ma...
Tko kaze da ne smiju? Nemam pojma, ja sam ulazio u mnoge vjerske objekte i nikad mi niko nije rekao da ne smijem uci...
Ne znam što vam je praksa, ali se desilo prije par sati, tu, usred Europe.
Do sada se mi činilo da takve stvari kod nas nisu moguće...Eto izgleda jesu, čak i kod "umjerenih". :)
Otkad je Mrkonjicgrad usred Evrope, jbt?!

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Bosanac pokušao obrezati ženu - Page 2 Empty Re: Bosanac pokušao obrezati ženu

Post by govinda 15/6/2017, 15:20

Jednom prilikom sam sreo jednog palestinskog redovnika, katolika, po imenu Jusuf...mogu misliti sta biste mu vi uradili da ste ga sreli...optuzili ga za serijat, islamizam, terorizam, kurac palac...vidim ja da se na ovom forumu nista nije promijenilo, budale ostaju budale zauvijek...ljubazno odjebite do veceras..

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Bosanac pokušao obrezati ženu - Page 2 Empty Re: Bosanac pokušao obrezati ženu

Post by Eroo 15/6/2017, 15:21

govinda wrote:
Eroo wrote:
govinda wrote:mnoge vjerske boje
Eroo wrote:
govinda wrote:
Nije tacno. Zene se ne obrezuju, to je stari plemenski obicaj koji nema veze sa serijatom a muskarci se obrezuju jos od Ibrahima a.s. odnosno proroka Abrahama, kako ga krscani poznaju.
Maloprije sam saznao za jedan konkretan događaj ...zašto vaša djeca ne smiju, na primjer, ući u pravoslavnu crkvu, da vide razliku
u vjerskoj simbolici među vjerama? Je li im to roditelji brane ili vjeroučitelji? Kako misle živjeti među nama kršćanima ako ih već sada
indoktrinirate? Jadna djeca, s takvim roditeljima...ma...
Tko kaze da ne smiju? Nemam pojma, ja sam ulazio u mnoge vjerske objekte i nikad mi niko nije rekao da ne smijem uci...
Ne znam što vam je praksa, ali se desilo prije par sati, tu, usred Europe.
Do sada se mi činilo da takve stvari kod nas nisu moguće...Eto izgleda jesu, čak i kod "umjerenih". :)
Otkad je Mrkonjicgrad usred Evrope, jbt?!
Šta s ovim obrezivanjem žena?
Neuk svijet izgleda ne zna da postoji i "G" točka...Allah je velik! :^0
Eroo
Eroo

Posts : 78061
2016-07-22


Back to top Go down

Bosanac pokušao obrezati ženu - Page 2 Empty Re: Bosanac pokušao obrezati ženu

Post by catabbath 15/6/2017, 15:24

I onda se neki naljute kad kažeš da svo zlo dolazi iz Bosne. Kako na ovom primjeru, tako na primjeru prošlih lokalnih izbora i bezbroj drugih primjera. U pravu je Yoda kad kaže žica+krokodili na granicu.


Last edited by catabbath on 15/6/2017, 15:24; edited 1 time in total (Reason for editing : 123)
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12434
2015-08-22


Back to top Go down

Bosanac pokušao obrezati ženu - Page 2 Empty Re: Bosanac pokušao obrezati ženu

Post by Regoč 15/6/2017, 15:25

My Brother Billo wrote:slusah nesto na yutubu,nekog imama iz saudijske kamel fakerije kako mudro zbori,kaze haram je da zene voze auto jer po putu ima puno rupa i auto se tad trese a vagina moze u tom momentu dozivjeti orgazam sto je nedopustivo  pig
Nije li isti učinak i ako se samo voze?

_________________
Bosanac pokušao obrezati ženu - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Bosanac pokušao obrezati ženu - Page 2 Empty Re: Bosanac pokušao obrezati ženu

Post by Guest 15/6/2017, 15:26

catabbath wrote:I onda se neki naljute kad kažeš da svo zlo dolazi iz Bosne. Kako na ovom primjeru, tako na primjeru prošlih lokalnih izbora i bezbroj drugih primjera. U pravu je Yoda kad kaže žica+krokodili na granicu.
plus kojih tajuzenki plutajucih mina...Malo je reci Zlo Izbosne....Propast..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bosanac pokušao obrezati ženu - Page 2 Empty Re: Bosanac pokušao obrezati ženu

Post by jastreb 15/6/2017, 15:27

catabbath wrote:I onda se neki naljute kad kažeš da svo zlo dolazi iz Bosne. Kako na ovom primjeru, tako na primjeru prošlih lokalnih izbora i bezbroj drugih primjera. U pravu je Yoda kad kaže žica+krokodili na granicu.
Pa sve natražnjačke ideje koje niknu na ovim prostorima upravo u BIH poprime čudovišne razmjere sa strašnim posljedicama.

Najezgaktniji primjeri su ustaštvo,četništvo i islamizam.

Ustaštvo u recimo Svetom Ivanu Zelini,ili na otoku Murteru nije poprimilo nikakve čudovišne razmjere,kao ni četništvo u Prizrenu, na Kalniku,ili u Nišu.

Ali pogledaj kakve su čudovišne razmjere te ideologije ostavili u BIH!!!
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Bosanac pokušao obrezati ženu - Page 2 Empty Re: Bosanac pokušao obrezati ženu

Post by My Brother Billo 15/6/2017, 15:28

Regoč wrote:
My Brother Billo wrote:slusah nesto na yutubu,nekog imama iz saudijske kamel fakerije kako mudro zbori,kaze haram je da zene voze auto jer po putu ima puno rupa i auto se tad trese a vagina moze u tom momentu dozivjeti orgazam sto je nedopustivo  pig
Nije li isti učinak i ako se samo voze?
otkud ja znam,pitaj imama  geek
My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

Bosanac pokušao obrezati ženu - Page 2 Empty Re: Bosanac pokušao obrezati ženu

Post by Guest 15/6/2017, 15:31

govinda wrote:Jednom prilikom sam sreo jednog palestinskog redovnika, katolika, po imenu Jusuf...mogu misliti sta biste mu vi uradili da ste ga sreli...optuzili ga za serijat, islamizam, terorizam, kurac palac...vidim ja da se na ovom forumu nista nije promijenilo, budale ostaju budale zauvijek...ljubazno odjebite do veceras..
Mmmm..jos jedan dokaz da ste pičketine licemjerne vi Kozojebi..da pojasnim...Naravno da bi smo ga popljuvali,posrali i zapisali,ali bi smo ga ostavili zivim..jel

Z druge strane,ti bi onu curu koja se posrala po Kuranu ubio....tko je sad bolji,mi ili ti? :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bosanac pokušao obrezati ženu - Page 2 Empty Re: Bosanac pokušao obrezati ženu

Post by Guest 15/6/2017, 15:32

My Brother Billo wrote:
Regoč wrote:
My Brother Billo wrote:slusah nesto na yutubu,nekog imama iz saudijske kamel fakerije kako mudro zbori,kaze haram je da zene voze auto jer po putu ima puno rupa i auto se tad trese a vagina moze u tom momentu dozivjeti orgazam sto je nedopustivo  pig
Nije li isti učinak i ako se samo voze?
otkud ja znam,pitaj imama  geek
Ove nove Mečke ne valjaju..preudobne su i n eosjecas nis ispod sebea ,jedinoak oda plutas na oblacima..

Zato Kozojepke obozavaju tvrde amortizere sporckih auta..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bosanac pokušao obrezati ženu - Page 2 Empty Re: Bosanac pokušao obrezati ženu

Post by Regoč 15/6/2017, 15:34

My Brother Billo wrote:
Regoč wrote:
My Brother Billo wrote:slusah nesto na yutubu,nekog imama iz saudijske kamel fakerije kako mudro zbori,kaze haram je da zene voze auto jer po putu ima puno rupa i auto se tad trese a vagina moze u tom momentu dozivjeti orgazam sto je nedopustivo  pig
Nije li isti učinak i ako se samo voze?
otkud ja znam,pitaj imama  geek
Rekoh, možda ti imaš bolje veze pa da ti priupitaš. Jer ako od poskakivanja auta mogu orgazmirati, neće li prije orgazmirati ako ne voze, budući da nisu zauzete upravljanjem, već se mogu opustiti i uživati?!

_________________
Bosanac pokušao obrezati ženu - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Bosanac pokušao obrezati ženu - Page 2 Empty Re: Bosanac pokušao obrezati ženu

Post by epikur37 15/6/2017, 15:36

Kad budu imalu svoju drzavu nek si uvode serinat i sakate se.....
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Bosanac pokušao obrezati ženu - Page 2 Empty Re: Bosanac pokušao obrezati ženu

Post by jastreb 15/6/2017, 15:36

pismejker wrote:
govinda wrote:Jednom prilikom sam sreo jednog palestinskog redovnika, katolika, po imenu Jusuf...mogu misliti sta biste mu vi uradili da ste ga sreli...optuzili ga za serijat, islamizam, terorizam, kurac palac...vidim ja da se na ovom forumu nista nije promijenilo, budale ostaju budale zauvijek...ljubazno odjebite do veceras..
Mmmm..jos jedan dokaz da ste pičketine licemjerne vi Kozojebi..da pojasnim...Naravno da bi smo ga popljuvali,posrali i zapisali,ali bi smo ga ostavili zivim..jel

Z druge strane,ti bi onu curu koja se posrala po Kuranu ubio....tko je sad bolji,mi ili ti? :cleanteeth
Dao si malo ekstreman primjer.

Ja vjerujem da bi se i kod nas neki kozojeb koji bi se posrao na bibliju loše prošao,i da u nekim sredinama ne bi ostao živ,ali kod nas je svatko slobodan u ispovijedanju vjere i mi nećemo ubiti čovjeka ako prijeđe na islam ili postane štovatelj nekih istočnjačkih gnoza,dočim je kod islama kazna za "otpad" samo smrt!

Obaveza ubijanja murteda se dokazuje sa dva općepoznata hadisa:

Prvi – Hadis kojeg bilježi Buharija u svom Sahihu (takođe Ebu Davud, Tirmizi, Nesai i Ibn Madže) od Abdullah ibn Abbasa, radijallahu anhuma, da je Poslanik, sallallahu alejhi ve sellem, rekao: "Ko promijeni vjeru ubijte ga".


Drugi – Hadis mutefekun alejhi (Buharija i Muslim), a bilježe ga Ebu Davud i Ahmed, da je Poslanik, sallallahu alejhi ve sellem, poslao Ebu Musu El-Eš'arija u Jemen, a zatim za njim poslao Muaz ibn Džebela, radijallahu anhum. Pa kada mu je Muaz došao dao mu je naslonjač i rekao da sjedne, a neki čovjek koji je bio vezan je sjedio kod njega. Pitao ga je Muaz: "Šta je ovo?" A on odgovori: "Bio je Židov, pa primio Islam a onda se vratio židovstvu", i dodao da sjedne. A on mu reče: "Neću sjesti sve dok ne bude ubijen, presuda Allaha i Njegovog Poslanika", ponovio je tri puta, pa je Ebu Musa naredio da ga ubiju.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Bosanac pokušao obrezati ženu - Page 2 Empty Re: Bosanac pokušao obrezati ženu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum