ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vlaj a ne "Bosanac"

Go down

Vlaj a ne "Bosanac" Empty Vlaj a ne "Bosanac"

Post by Hektorović 20/4/2019, 23:15

https://www.index.hr/vijesti/clanak/doznajemo-tko-je-divljak-koji-je-brutalno-premlatio-taksista-u-zagrebu/2079921.aspx
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Vlaj a ne "Bosanac" Empty Re: Vlaj a ne "Bosanac"

Post by vili40 21/4/2019, 08:21

da je to napravio neki kozojeb u Parizu ili negdje u Švedskoj ili Njemačkoj imao bi ovdje već najmanje tri stotine upisa,ovako nam to nasilje nije zanimljivo a i tolerantni smo prema svojim teroristima.Nek su takvi ali naši su.
vili40
vili40

Male
Posts : 10991
2015-08-02


Back to top Go down

Vlaj a ne "Bosanac" Empty Re: Vlaj a ne "Bosanac"

Post by catabbath 21/4/2019, 10:05

Pa granica je blizu tamo a mentalitet nadilazi i tu granicu

_________________
Vlaj a ne "Bosanac" Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12434
2015-08-22


Back to top Go down

Vlaj a ne "Bosanac" Empty Re: Vlaj a ne "Bosanac"

Post by catabbath 21/4/2019, 10:06

Uostalom tema već postoji.

_________________
Vlaj a ne "Bosanac" Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12434
2015-08-22


Back to top Go down

Vlaj a ne "Bosanac" Empty Re: Vlaj a ne "Bosanac"

Post by AssadNaPodmornici 21/4/2019, 10:33

vili40 wrote:da je to napravio neki kozojeb u Parizu ili negdje u Švedskoj ili Njemačkoj imao bi ovdje već najmanje tri stotine upisa,ovako nam to nasilje nije zanimljivo a i tolerantni smo prema svojim teroristima.Nek su takvi ali naši su.
Xd 
Istina 
Inače dobro si rekao da je napravio kozojeb ovo u Francuskoj  30upisa bi bilo . Napravi katolik domoljub ovo u RH policija ga pusti. Čak bi ga i Švedska policija zadržala u zatvoru
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21834
2018-06-14


Back to top Go down

Vlaj a ne "Bosanac" Empty Re: Vlaj a ne "Bosanac"

Post by AssadNaPodmornici 21/4/2019, 10:34

catabbath wrote:Pa granica je blizu tamo a mentalitet nadilazi i tu granicu
Hercegovci nisu agresivni niti tučari kao Dalmatinci . Ta ekipa je šema Žalac itd , ono za ukrast i uhljebiti..dalmatinci su to ali još te i namlate
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21834
2018-06-14


Back to top Go down

Vlaj a ne "Bosanac" Empty Re: Vlaj a ne "Bosanac"

Post by vili40 21/4/2019, 10:52

AssadNaPodmornici wrote:
vili40 wrote:da je to napravio neki kozojeb u Parizu ili negdje u Švedskoj ili Njemačkoj imao bi ovdje već najmanje tri stotine upisa,ovako nam to nasilje nije zanimljivo a i tolerantni smo prema svojim teroristima.Nek su takvi ali naši su.
Xd 
Istina 
Inače dobro si rekao da je napravio kozojeb ovo u Francuskoj  30upisa bi bilo . Napravi katolik domoljub ovo u RH policija ga pusti. Čak bi ga i Švedska policija zadržala u zatvoru
ja samo velim a točno znam iz nekoliko primjera da je bilo tko nešto takvo napravio pa makar bio i merkeličin sin u njemačkoj,taj bi propišao krv i na policiji i u zatvoru.Tamo to ide brzo,iz pritvora si odmah za par dana na sudu i onda direkt u zatvor.
Već sam tu bio pisao,ima jedan "štemer" iz mog kraja koji je svaki vikend potražio žrtvu pa je namlatio na mrtvo ime ali nikako da ga institucije pošalju gdje mu je mjesto,prešlo mu u naviku kad nitko ništa.I otišao u njemačku radit.Vrati se kroz godinu dana i ja ga sretnem u kafiću i pitam,jel reci mi dal i gore mlatiš sve pred sobom?Veli,si lud?Gore te zatvore i bace ključ,uzmu sve pare i još si dužan a kad izdržiš kaznu dovezu te na granicu i noga u dupe.Nije se gore za zajebavati.
vili40
vili40

Male
Posts : 10991
2015-08-02


Back to top Go down

Vlaj a ne "Bosanac" Empty Re: Vlaj a ne "Bosanac"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum