ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobra vijest: Hrvatska i službeno siromašnija od Rumunjske

Page 2 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Dobra vijest: Hrvatska i službeno siromašnija od Rumunjske - Page 2 Empty Re: Dobra vijest: Hrvatska i službeno siromašnija od Rumunjske

Post by Leviathan2 Wed 14 Jun - 16:52

Eva_ wrote:
asilovski wrote:Dobra vijest: Hrvatska i službeno siromašnija od Rumunjske - Page 2 Rumunjskapotrosnjabdp2016
To su orjunaška podmetanja nezadovoljnih Jugoslavena.
to zato jer yogoslavija uopce nije upala na listu, zavidne jugoslovencine :D

Leviathan2

Posts : 21431
2015-10-04


http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Dobra vijest: Hrvatska i službeno siromašnija od Rumunjske - Page 2 Empty Re: Dobra vijest: Hrvatska i službeno siromašnija od Rumunjske

Post by Eva_ Wed 14 Jun - 16:53

Ta lažna izvješća razbucat će kao luđak novine Ero, Metilda, Šejker i Vuksdinare kao najvjerniji preostali HDZ-ov kadar koji postojano kano klisurine brane tekovine HDZ otimačine.
Mam bu vam lakše, sam se malo strpite!
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Dobra vijest: Hrvatska i službeno siromašnija od Rumunjske - Page 2 Empty Re: Dobra vijest: Hrvatska i službeno siromašnija od Rumunjske

Post by marcellus Wed 14 Jun - 17:11

asilovski wrote:
marcellus wrote:
asilovski wrote:[size=37]Issa Matić · [/size]
Split, Croatia
[size=37]U vremenu mraka u Hrvatskoj (bez struje i žarulja)bio sam u Rumunjskoj,u tim vremenima za njih smo bili Amerikanci!
Pogledajte Hrvatsku danas od kada se "upalilo svjetlo"?
Narode ,glasajte za Kradeze ,ostati će te i bez vode ,struje ,djedovine i t.d.Vrlo tužno ali istinito!![/size]

[size=36]Like · Reply · 12 · 57 mins[/size]

dobro, je bili smo amerikanci za rumunjsku ali smo bili bocvana za italiju i austriju, danas baš nema prevelike razlike
Gdje nema razlike? Nije zagreb i broj kafića ili bmw država pobogu već brojke i stanje

italija je zadnji put kad sam bio prilično izgledala jadno osim ruralne toscane, vidi se da to više nije to što je bilo, ni blizu, nama to danas više ne izgleda glamurozno, a i grac je pun arapa i turaka i generalno provincija teška

_________________
Dobra vijest: Hrvatska i službeno siromašnija od Rumunjske - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Dobra vijest: Hrvatska i službeno siromašnija od Rumunjske - Page 2 Empty Re: Dobra vijest: Hrvatska i službeno siromašnija od Rumunjske

Post by marcellus Wed 14 Jun - 17:13

inače je da nam 6 godina pada standard od sanadera do nedavno, to stoji, ali ja sam davno kad se sralo po sanaderu klasično hrvatsko jamranje "narod gladuje" etc tamo negdje 2007 reko da nikad nismo tako dobro živjeli niti ćemo ikad opet tako dobro živjeti. Ko ne vjeruje nek gugla stari forum

_________________
Dobra vijest: Hrvatska i službeno siromašnija od Rumunjske - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Dobra vijest: Hrvatska i službeno siromašnija od Rumunjske - Page 2 Empty Re: Dobra vijest: Hrvatska i službeno siromašnija od Rumunjske

Post by marcellus Wed 14 Jun - 17:14

ali zanimljivo nikad se nije više jamralo nego kad je standard u ovoj zemlji bio najveći, a taj standard nećemo dosegnut idućih 20 godina sigurno, vjerojatno nikad zbog gubitka populacije i to radno sposobne

_________________
Dobra vijest: Hrvatska i službeno siromašnija od Rumunjske - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Dobra vijest: Hrvatska i službeno siromašnija od Rumunjske - Page 2 Empty Re: Dobra vijest: Hrvatska i službeno siromašnija od Rumunjske

Post by Guest Wed 14 Jun - 17:15

pa ovisi kako koji dio Hrvatske.. Zagreb se brutalno razvio radi nezavisnosti(iako je ironično izgubio gotovo sva proizvodna poduzeća), Istra i Dalmatinska obala donekle.. Slavonija je postala vukojebina, Dalmatinska Zagora isto vukojebina itd.. ironično u Zagvozdu primitivni HDZovci 90tih srušili spomenik od jednog partizana(zaboravio mu ime), ali dok je taj partizan bio na vlasti tamo, zanimljivo ta selendera je praktički bila grad .. imala je dvije tvornice, dom zdravlja, hotel, asfaltirane ceste, tisuće mladih ljudi koji su radili i živili.

došao HDZ, i srušili partizanu spomenik i vladaju tamo zadnjih 30godina, sada je to žestoka vukojebina gdje je sve krepalo i sve se iselilo(aj malo radi autoceste i turizma živnulo je zadnjih par godina ali ..)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dobra vijest: Hrvatska i službeno siromašnija od Rumunjske - Page 2 Empty Re: Dobra vijest: Hrvatska i službeno siromašnija od Rumunjske

Post by Guest Wed 14 Jun - 17:17

Eva_ wrote:Ta lažna izvješća razbucat će kao luđak novine Ero, Metilda, Šejker i Vuksdinare kao najvjerniji preostali HDZ-ov kadar koji postojano kano klisurine brane tekovine HDZ otimačine.

Daj odjebi, nakarado maloumna.

Eva_ wrote:Mam bu vam lakše, sam se malo strpite!

Točno. Jedno 20 godina. Jel' ti krivo?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dobra vijest: Hrvatska i službeno siromašnija od Rumunjske - Page 2 Empty Re: Dobra vijest: Hrvatska i službeno siromašnija od Rumunjske

Post by Kermit Wed 14 Jun - 17:18

marcellus wrote:
asilovski wrote:
marcellus wrote:
asilovski wrote:[size=44]Issa Matić · [/size]
Split, Croatia
[size=44]U vremenu mraka u Hrvatskoj (bez struje i žarulja)bio sam u Rumunjskoj,u tim vremenima za njih smo bili Amerikanci!
Pogledajte Hrvatsku danas od kada se "upalilo svjetlo"?
Narode ,glasajte za Kradeze ,ostati će te i bez vode ,struje ,djedovine i t.d.Vrlo tužno ali istinito!![/size]

[size=43]Like · Reply · 12 · 57 mins[/size]

dobro, je bili smo amerikanci za rumunjsku ali smo bili bocvana za italiju i austriju, danas baš nema prevelike razlike
Gdje nema razlike? Nije zagreb i broj kafića ili bmw država pobogu već brojke i stanje

italija je zadnji put kad sam bio prilično izgledala jadno osim ruralne toscane, vidi se da to više nije to što je bilo, ni blizu, nama to danas više ne izgleda glamurozno, a i grac je pun arapa i turaka i generalno provincija teška
Ajde ne budali austrija je pravna država, puna zaposlenost, odlično školstvo, sudstvo, zdravstvo, uprava a mi smo korumpirana prćija iza rumunja. To što na Cvjetnom ima dobrih pičaka i frajera što vuku bijelo u realnom sv8jetu ne znači apsolutno ništa
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Dobra vijest: Hrvatska i službeno siromašnija od Rumunjske - Page 2 Empty Re: Dobra vijest: Hrvatska i službeno siromašnija od Rumunjske

Post by Guest Wed 14 Jun - 17:19

Pinochet wrote:ironično u Zagvozdu primitivni HDZovci 90tih srušili spomenik od jednog partizana(zaboravio mu ime), ali dok je taj partizan bio na vlasti tamo, zanimljivo ta selendera je praktički bila grad .. imala je dvije tvornice, dom zdravlja, hotel, asfaltirane ceste, tisuće mladih ljudi koji su radili i živili.

došao HDZ, i srušili partizanu spomenik i vladaju tamo zadnjih 30godina, sada je to žestoka vukojebina gdje je sve krepalo i sve se iselilo(aj malo radi autoceste i turizma živnulo je zadnjih par godina ali ..)

Uvijek kad pomislim da više ne možeš niže pasti, ti napraviš dodatni napor kako bi me demantirao.
Dobro ti ide, svaka čast.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dobra vijest: Hrvatska i službeno siromašnija od Rumunjske - Page 2 Empty Re: Dobra vijest: Hrvatska i službeno siromašnija od Rumunjske

Post by Kermit Wed 14 Jun - 17:20

marcellus wrote:inače je da nam 6 godina pada standard od sanadera do nedavno, to stoji, ali ja sam davno kad se sralo po sanaderu klasično hrvatsko jamranje "narod gladuje" etc tamo negdje 2007 reko da nikad nismo tako dobro živjeli niti ćemo ikad opet tako dobro živjeti. Ko ne vjeruje nek gugla stari forum
Na temelju kredita realno mi smo iza rumunja tako kaže EU da i i grazu ima arapa a Horvatincic hoda u konjičkim čizmama ono strahota
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Dobra vijest: Hrvatska i službeno siromašnija od Rumunjske - Page 2 Empty Re: Dobra vijest: Hrvatska i službeno siromašnija od Rumunjske

Post by Guest Wed 14 Jun - 17:21

slidingdoorsoperator wrote:
Pinochet wrote:ironično u Zagvozdu primitivni HDZovci 90tih srušili spomenik od jednog partizana(zaboravio mu ime), ali dok je taj partizan bio na vlasti tamo, zanimljivo ta selendera je praktički bila grad .. imala je dvije tvornice, dom zdravlja, hotel, asfaltirane ceste, tisuće mladih ljudi koji su radili i živili.

došao HDZ, i srušili partizanu spomenik i vladaju tamo zadnjih 30godina, sada je to žestoka vukojebina gdje je sve krepalo i sve se iselilo(aj malo radi autoceste i turizma živnulo je zadnjih par godina ali ..)

Uvijek kad pomislim da više ne možeš niže pasti, ti napraviš dodatni napor kako bi me demantirao.
Dobro ti ide, svaka čast.

hehe dobro da nije istina
marksističko vrijeđanje neće ti stvoriti novi argument za osporitivi ono što sam rekao :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dobra vijest: Hrvatska i službeno siromašnija od Rumunjske - Page 2 Empty Re: Dobra vijest: Hrvatska i službeno siromašnija od Rumunjske

Post by marcellus Wed 14 Jun - 17:22

asilovski wrote:
marcellus wrote:
asilovski wrote:
marcellus wrote:
asilovski wrote:[size=44]Issa Matić · [/size]
Split, Croatia
[size=44]U vremenu mraka u Hrvatskoj (bez struje i žarulja)bio sam u Rumunjskoj,u tim vremenima za njih smo bili Amerikanci!
Pogledajte Hrvatsku danas od kada se "upalilo svjetlo"?
Narode ,glasajte za Kradeze ,ostati će te i bez vode ,struje ,djedovine i t.d.Vrlo tužno ali istinito!![/size]

[size=43]Like · Reply · 12 · 57 mins[/size]

dobro, je bili smo amerikanci za rumunjsku ali smo bili bocvana za italiju i austriju, danas baš nema prevelike razlike
Gdje nema razlike? Nije zagreb i broj kafića ili bmw država pobogu već brojke i stanje

italija je zadnji put kad sam bio prilično izgledala jadno osim ruralne toscane, vidi se da to više nije to što je bilo, ni blizu, nama to danas više ne izgleda glamurozno, a i grac je pun arapa i turaka i generalno provincija teška
Ajde ne budali austrija je pravna država, puna zaposlenost, odlično školstvo, sudstvo, zdravstvo, uprava a mi smo korumpirana prćija iza rumunja. To što na Cvjetnom ima dobrih pičaka i frajera što vuku bijelo u realnom sv8jetu ne znači apsolutno ništa

samo ti kažem da je grac izgledao ko druga planeta kad si došao sedamdeset i neke iz juge, danas izgleda ko kurac na biciklu iz perspektive zagreba

_________________
Dobra vijest: Hrvatska i službeno siromašnija od Rumunjske - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Dobra vijest: Hrvatska i službeno siromašnija od Rumunjske - Page 2 Empty Re: Dobra vijest: Hrvatska i službeno siromašnija od Rumunjske

Post by Kermit Wed 14 Jun - 17:23

Zapravo ovo danas u Osijeku dovoljno govori gdje smo ali no prestigli smo Austriju hehe jebalo nano pa ovo je maltene vrijeđanje
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Dobra vijest: Hrvatska i službeno siromašnija od Rumunjske - Page 2 Empty Re: Dobra vijest: Hrvatska i službeno siromašnija od Rumunjske

Post by marcellus Wed 14 Jun - 17:24

asilovski wrote:
marcellus wrote:inače je da nam 6 godina pada standard od sanadera do nedavno, to stoji, ali ja sam davno kad se sralo po sanaderu klasično hrvatsko jamranje "narod gladuje" etc tamo negdje 2007 reko da nikad nismo tako dobro živjeli niti ćemo ikad opet tako dobro živjeti. Ko ne vjeruje nek gugla stari forum
Na temelju kredita realno mi smo iza rumunja tako kaže EU da i i grazu ima arapa a Horvatincic hoda u konjičkim čizmama ono strahota

je, samo rumunji napreduju već dugo a mi nazadujemo od sanadera pa tamo do oreškovića

_________________
Dobra vijest: Hrvatska i službeno siromašnija od Rumunjske - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Dobra vijest: Hrvatska i službeno siromašnija od Rumunjske - Page 2 Empty Re: Dobra vijest: Hrvatska i službeno siromašnija od Rumunjske

Post by marcellus Wed 14 Jun - 17:24

Pinochet wrote:pa ovisi kako koji dio Hrvatske.. Zagreb se brutalno razvio radi nezavisnosti(iako je ironično izgubio gotovo sva proizvodna poduzeća),

manje zagađenja i gubitaša

_________________
Dobra vijest: Hrvatska i službeno siromašnija od Rumunjske - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Dobra vijest: Hrvatska i službeno siromašnija od Rumunjske - Page 2 Empty Re: Dobra vijest: Hrvatska i službeno siromašnija od Rumunjske

Post by marcellus Wed 14 Jun - 17:25

ono što se razvilo su zagreb čakovec varaždin zadar i još neki gradovi, ono što je ostalo isto su rijeka pula i sl a ono što je propalo je osijek i slavonija općenito

_________________
Dobra vijest: Hrvatska i službeno siromašnija od Rumunjske - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Dobra vijest: Hrvatska i službeno siromašnija od Rumunjske - Page 2 Empty Re: Dobra vijest: Hrvatska i službeno siromašnija od Rumunjske

Post by marcellus Wed 14 Jun - 17:26

asilovski wrote:Zemlja koja do 195.g. nije imala gruntovnicu a mećkari su bili uobičajena pojava diljem zemlje bolja od Katoličke uljudbe

dobro mi gruntovnicu nismo imali od austro ugarske do nedavno a i sad nije skroz sređena kao ni katastar

_________________
Dobra vijest: Hrvatska i službeno siromašnija od Rumunjske - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Dobra vijest: Hrvatska i službeno siromašnija od Rumunjske - Page 2 Empty Re: Dobra vijest: Hrvatska i službeno siromašnija od Rumunjske

Post by veber Wed 14 Jun - 17:26

marcellus wrote:samo ti kažem da je grac izgledao ko druga planeta kad si došao sedamdeset i neke iz juge, danas izgleda ko kurac na biciklu iz perspektive zagreba
majketi al ga sereš.
graz je tri koplja ispred zagreba, ali očito nisi baš bio tamo.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Dobra vijest: Hrvatska i službeno siromašnija od Rumunjske - Page 2 Empty Re: Dobra vijest: Hrvatska i službeno siromašnija od Rumunjske

Post by marcellus Wed 14 Jun - 17:26

veber wrote:
marcellus wrote:samo ti kažem da je grac izgledao ko druga planeta kad si došao sedamdeset i neke iz juge, danas izgleda ko kurac na biciklu iz perspektive zagreba
majketi al ga sereš.
graz je tri koplja ispred zagreba, ali očito nisi baš bio tamo.

ako voliš turke i kozojebe onda je

propali grad

_________________
Dobra vijest: Hrvatska i službeno siromašnija od Rumunjske - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Dobra vijest: Hrvatska i službeno siromašnija od Rumunjske - Page 2 Empty Re: Dobra vijest: Hrvatska i službeno siromašnija od Rumunjske

Post by marcellus Wed 14 Jun - 17:27

grac je živio od jugosa sad živi od industrije što danas u europi i nije neko ludilo od života

_________________
Dobra vijest: Hrvatska i službeno siromašnija od Rumunjske - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Dobra vijest: Hrvatska i službeno siromašnija od Rumunjske - Page 2 Empty Re: Dobra vijest: Hrvatska i službeno siromašnija od Rumunjske

Post by veber Wed 14 Jun - 17:29

ne lupetaj.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Dobra vijest: Hrvatska i službeno siromašnija od Rumunjske - Page 2 Empty Re: Dobra vijest: Hrvatska i službeno siromašnija od Rumunjske

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum