ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Život prije femizma...

Page 13 of 18 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18  Next

Go down

Život prije femizma...  - Page 13 Empty Re: Život prije femizma...

Post by RayMabus 2/6/2017, 12:30

I takve zakone cemo uvesti na ovu planetu ....pa sad birajte jeste li s menom ili protiv mene.

Dvoje ljudi , muško i žensko , dvoje djece .....koliko ide njemu a koliko njoj ?

RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Život prije femizma...  - Page 13 Empty Re: Život prije femizma...

Post by RayMabus 2/6/2017, 12:51

I požurite pravilno odgovorit na postavljeno pitanje , vrijeme vam istice.

Život prije femizma...  - Page 13 GM_popgraph%202016
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Život prije femizma...  - Page 13 Empty Re: Život prije femizma...

Post by prckov 2/6/2017, 12:54

ma nije bitan odnos muskaraca i zena u braku, nek ga svako uredi kako I'm stima. Problem je u feminizmu i ideoloskoj patologiji u koju se pretvorio. Svi moraju imat ista prava u drustvu to je jasno I ne smije bit problem.
Vidim neki se uzivili pa bi gazde izigravali :D

_________________
It was always the women, and above all the young ones, who were the most bigotet adherents of the party, the swallowers of slogans, the amateur spies and nosers-out of unortodoxy.
Orwell 1984
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Život prije femizma...  - Page 13 Empty Re: Život prije femizma...

Post by RayMabus 2/6/2017, 13:00

prckov wrote:ma nije bitan odnos muskaraca i zena u braku, nek ga svako uredi kako I'm stima. Problem je u feminizmu i ideoloskoj patologiji u koju se pretvorio. Svi moraju imat ista prava u drustvu to je jasno I ne smije bit problem.
Vidim neki se uzivili pa bi gazde izigravali :D
Ista prava ?

Dvoje ljudi , muško i žensko , dvoje djece ....koliko dobija jedno a koliko drugo ?

Jer nisu ista pravila ja cu šta ja ocu , hebat cu se a ako šta zaškripi uzimam ti svu djecu , nemožeš mi ništa i placaš alimentaciju za sve.

Ja sam mali egoooooooo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Život prije femizma...  - Page 13 Empty Re: Život prije femizma...

Post by RayMabus 2/6/2017, 13:05

Požurite da pravilno odgovorite na postavljeno pitanje , vrijeme vam istice a kad istekne rok poželit cete da se nikad niste rodili.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Život prije femizma...  - Page 13 Empty Re: Život prije femizma...

Post by prckov 2/6/2017, 13:07



problem je u ludarama na polozaju sto svoju ideolosku zatupljenost promoviraju kao znanost

_________________
It was always the women, and above all the young ones, who were the most bigotet adherents of the party, the swallowers of slogans, the amateur spies and nosers-out of unortodoxy.
Orwell 1984
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Život prije femizma...  - Page 13 Empty Re: Život prije femizma...

Post by Guest 2/6/2017, 13:10

dijagram wrote:
metilda wrote:
dijagram wrote:
metilda wrote:
dijagram wrote:
naravno da ti ne znas,zna bakica:)

ne znam i hvala feminizmu za to .. bakica je trudna morala nositi naramak drva, poroditi se sama u šumi i donijeti i dijete i drva u naramku.. kad je trebalo dijete oprati od govana nije smjela to učiniti kraj ognjišta nego je to morala raditi vani na snijegu i zato pljuc na vas patrijarhalne šoviniste...
ovo samo objasnjavas kakav ti je djed bio idiot
i danas imas slicnih kolko oces. moderni lalovci i kojesta ,a bogami i gusaka koje to trpe i zale se okolo umjesto da majmuna prepoznaju i sutnu jos prije pocetka bilo cega ozbiljnog ;)
uzgred kao muskarac znam da ti djed to nije bio, zato je primjenjivao ove metode "dokazivanja muskosti" :)

a što ti sad radiš nego dokazuješ muškost?
inače, prvotna ideja feminizma je sasvim izblijedjela i sada su se žene pretvorile u diktatorice.. tako da suosjećam s vama muškarcima koji se osjećate slabašno pred jakim ženama..
evo, imamo i primjer na našem forumu.. kad god kič ne može nešto napraviti to preuzima ithildin kao nezvanična moderatorica.. pučki rečeno kič nema muda, ithildin ima
to je dokazivao tvoj deda, objasnio sam i kako
tvoje zakljucivanje upucuje na to da si potegnula na babu:)
uzgred, deda ti je bio mozda i latentni homic, nerijetka kombinacija kod navedenog ponasanja ;)

najprije, svaku ženu stariju od sebe zovem bakicom iako sam i sama bakica...
dakle, bakičin muž nije bio moj djed..
nabacivanje izrazom latentnog homića je tvoja nesposobnost suvislog odgovora
i na kraju ako si čitao Ibsena, a nešto sumnjam da jesi, znao bi da su žene i kad im je bilo najteže znale muškarce napraviti budalama..
ne sumnjam da je to i spomenuta bakica činila. kao što ja to sad činim tebi...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Život prije femizma...  - Page 13 Empty Re: Život prije femizma...

Post by RayMabus 2/6/2017, 13:12

metilda wrote: da su žene i kad im je bilo najteže znale muškarce napraviti budalama..
.
To baš i nije neki ...problem.....napravit.

Basketball
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Život prije femizma...  - Page 13 Empty Re: Život prije femizma...

Post by prckov 2/6/2017, 13:16

metilda wrote:
dijagram wrote:
metilda wrote:
dijagram wrote:
metilda wrote:

ne znam i hvala feminizmu za to .. bakica je trudna morala nositi naramak drva, poroditi se sama u šumi i donijeti i dijete i drva u naramku.. kad je trebalo dijete oprati od govana nije smjela to učiniti kraj ognjišta nego je to morala raditi vani na snijegu i zato pljuc na vas patrijarhalne šoviniste...
ovo samo objasnjavas kakav ti je djed bio idiot
i danas imas slicnih kolko oces. moderni lalovci i kojesta ,a bogami i gusaka koje to trpe i zale se okolo umjesto da majmuna prepoznaju i sutnu jos prije pocetka bilo cega ozbiljnog ;)
uzgred kao muskarac znam da ti djed to nije bio, zato je primjenjivao ove metode "dokazivanja muskosti" :)

a što ti sad radiš nego dokazuješ muškost?
inače, prvotna ideja feminizma je sasvim izblijedjela i sada su se žene pretvorile u diktatorice.. tako da suosjećam s vama muškarcima koji se osjećate slabašno pred jakim ženama..
evo, imamo i primjer na našem forumu.. kad god kič ne može nešto napraviti to preuzima ithildin kao nezvanična moderatorica.. pučki rečeno kič nema muda, ithildin ima
to je dokazivao tvoj deda, objasnio sam i kako
tvoje zakljucivanje upucuje na to da si potegnula na babu:)
uzgred, deda ti je bio mozda i latentni homic, nerijetka kombinacija kod navedenog ponasanja ;)

najprije, svaku ženu stariju od sebe zovem bakicom iako sam i sama bakica...
dakle, bakičin muž nije bio moj djed..
nabacivanje izrazom latentnog homića je tvoja nesposobnost suvislog odgovora
i na kraju ako si čitao Ibsena, a nešto sumnjam da jesi, znao bi da su žene i kad im je bilo najteže znale muškarce napraviti budalama..
ne sumnjam da je to i spomenuta bakica činila. kao što ja to sad činim tebi...
od pojedinacnog slucaja pravis opce zakljucke
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Život prije femizma...  - Page 13 Empty Re: Život prije femizma...

Post by RayMabus 2/6/2017, 13:24

prckov wrote:.
od pojedinacnog slucaja pravis opce zakljucke
Pa mora , kako bi inace opravdala svoj feminizam ako prvo neprikaže sve muškarce zlocestim.

Nisam se tija upletat al ja sam minja djecje kakice i bija bejbe siter i to djete je bilo crmac ....zatim taj primjer lika je idiot , zatim neživimo više u tom dobu , imaš tehnologiju , sumnjam da žene idu rađat u šumu itd itd itd.

Al nema veze ...jednom davno je neki ...et vidiš kakvi su muški ...i zato ....ih treba bla bla bla.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Život prije femizma...  - Page 13 Empty Re: Život prije femizma...

Post by RayMabus 2/6/2017, 13:32

Feminizam kao i fašizam il tako neka ideologija mora imat neprijatelja da bi se održavao na životu , u feminizmu su to muškarci.

Da se osvrcem na to previše onda bi pokazao da nemam znanje u psihologiji koje imam , zato to malo preskacem ....namjerno ....mene samo zanima odgovor na ono pitanje koje sam postavio i ništa više.

A ženi koja oce da joj muški pere pegla kuva mjenja pelene ...pa cuj na jedno djete ide šema da ide ženi a muškarac placa alimentaciju pa ak nece na to jedno da ti mjenja pelene nece ni na drugo.

Rastavi se ....odma.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Život prije femizma...  - Page 13 Empty Re: Život prije femizma...

Post by neva 2/6/2017, 13:33

pismejker wrote:cudi me da umna cura to kaze..jer je netocno,a evo zasto...zenski i muski odgo ne moze niti smije biti istovjetan,jerbo niti ista drugo u tih spolova nije isto..
ne bih rekla, one osobine i vrijednosti koje cijenimo kod ljudi općenito, uglavnom cijenimo i kod suprotnog spola, bio to muški ili ženski
i na taj način odgajamo djecu oba spola, principi su isti, samo se neke forme razlikuju
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Život prije femizma...  - Page 13 Empty Re: Život prije femizma...

Post by RayMabus 2/6/2017, 13:42

Neve wrote:
pismejker wrote:cudi me da umna cura to kaze..jer je netocno,a evo zasto...zenski i muski odgo ne moze niti smije biti istovjetan,jerbo niti ista drugo u tih spolova nije isto..
ne bih rekla, one osobine i vrijednosti koje cijenimo kod ljudi općenito, uglavnom cijenimo i kod suprotnog spola, bio to muški ili ženski
i na taj način odgajamo djecu oba spola, principi su isti, samo se neke forme razlikuju
Dok neuđu u pubertet a onda tek pocima šou.

lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Život prije femizma...  - Page 13 Empty Re: Život prije femizma...

Post by prckov 2/6/2017, 13:44

RayMabus wrote:
prckov wrote:.
od pojedinacnog slucaja pravis opce zakljucke
Pa mora , kako bi inace opravdala svoj feminizam ako prvo neprikaže sve muškarce zlocestim.

Nisam se tija upletat al ja sam minja djecje kakice i bija bejbe siter i to djete je bilo crmac ....zatim taj primjer lika je idiot , zatim neživimo više u tom dobu , imaš tehnologiju , sumnjam da žene idu rađat u šumu itd itd itd.

Al nema veze ...jednom davno je neki ...et vidiš kakvi su muški ...i zato ....ih treba bla bla bla.
ma jasno
I usput longi kaze se matrijaRhat i patrijaRhat

_________________
It was always the women, and above all the young ones, who were the most bigotet adherents of the party, the swallowers of slogans, the amateur spies and nosers-out of unortodoxy.
Orwell 1984
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Život prije femizma...  - Page 13 Empty Re: Život prije femizma...

Post by RayMabus 2/6/2017, 13:46

prckov wrote:
I usput longi kaze se matrijaRhat i patrijaRhat
Opet ima neko slovo viška.

lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Život prije femizma...  - Page 13 Empty Re: Život prije femizma...

Post by RayMabus 2/6/2017, 13:47

Vidi stvarno ima r.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Život prije femizma...  - Page 13 Empty Re: Život prije femizma...

Post by RayMabus 2/6/2017, 13:49

Matrijarhala ...matrijahalna

Maaaaa nastavit cu ja bez toga r ....tko ce to r ovo ono ...glađe iđe bez r.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Život prije femizma...  - Page 13 Empty Re: Život prije femizma...

Post by prckov 2/6/2017, 13:56

RayMabus wrote:Matrijarhala ...matrijahalna

Maaaaa nastavit cu ja bez toga r ....tko ce to r ovo ono ...glađe iđe bez r.
ma udri :D
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Život prije femizma...  - Page 13 Empty Re: Život prije femizma...

Post by RayMabus 2/6/2017, 13:58

prckov wrote:
RayMabus wrote:Matrijarhala ...matrijahalna

Maaaaa nastavit cu ja bez toga r ....tko ce to r ovo ono ...glađe iđe bez r.
ma udri :D
Ma šalim se , vjerovatno cu sad kad se sjetim napisat r tj pravilno ....to ti je posljedica prvo ikavica sam pa mi dole prirodno gutamo ta slova koja nam spletu jezik a onda sam s 21 godinu otišao i Italiju di san poceja i mislit na talijanskom jeziku ...sad normalno dođeš ovamo i onda tu i tamo jednostavno zgutaš te r i slicne detalje ...helihopter , šanžer ....matrijah.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Život prije femizma...  - Page 13 Empty Re: Život prije femizma...

Post by Guest 2/6/2017, 14:00

RayMabus wrote:
prckov wrote:
RayMabus wrote:Matrijarhala ...matrijahalna

Maaaaa nastavit cu ja bez toga r ....tko ce to r ovo ono ...glađe iđe bez r.
ma udri :D
Ma šalim se , vjerovatno cu sad kad se sjetim napisat r tj pravilno ....to ti je posljedica prvo ikavica sam pa mi dole prirodno gutamo ta slova koja nam spletu jezik a onda sam s 21 godinu otišao i Italiju di san poceja i mislit na talijanskom jeziku ...sad normalno dođeš ovamo i onda tu i tamo jednostavno zgutaš te r i slicne detalje ...helihopter , šanžer ....matrijah.
...ili malo dodaš, npr emančipačija :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Život prije femizma...  - Page 13 Empty Re: Život prije femizma...

Post by RayMabus 2/6/2017, 14:00

Emaničipačija je jer mi je tipkovnica bila u kurzu , kupio sam novu i sad ima c.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Život prije femizma...  - Page 13 Empty Re: Život prije femizma...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 13 of 18 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum