ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novi veliki val inženjera preko NGO-ovao

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Novi veliki val inženjera preko NGO-ovao - Page 3 Empty Re: Novi veliki val inženjera preko NGO-ovao

Post by Kermit 22/3/2017, 00:24

melkior wrote:
RayMabus wrote:
melkior wrote:
RayMabus wrote:Treba im trpati tako da zapadno Evropljani postanu fašisti.
Nego, tko ti je ova emancipirana treba na avataru?
Ma neka koja mi je iskocila kad sam ukuca u google : wc šolja ....vidiš da shere ...ili piša ..
Nego, jesi čuo/čitao o Agarta gradovima i kakvo je tvoje mišljenje o tome?
od istoga autora je puno bitniji termin sinarhija

Kermit

Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Novi veliki val inženjera preko NGO-ovao - Page 3 Empty Re: Novi veliki val inženjera preko NGO-ovao

Post by melkior 22/3/2017, 00:31

RayMabus wrote:
melkior wrote:
Nego, jesi čuo/čitao o Agarta gradovima i kakvo je tvoje mišljenje o tome?
Nisam citao al znam da je netko nešto pisao ....sjeti me jer koliko ja znam ljudska vrsta ima dvije verzije za tu pricu pa neznam na koju misliš.
Podzemni gradovi divova povezani tunelima ispod svih kontinenata, žive više stotina godina.
avatar
melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

Novi veliki val inženjera preko NGO-ovao - Page 3 Empty Re: Novi veliki val inženjera preko NGO-ovao

Post by RayMabus 22/3/2017, 00:34

Ukuca sam u google Agarta gradovi ...ima tu raznih verzija ...ona sa šupljom zemljom ...to nije ...šuplja zemlja nepostoji ...to je mala kotlina na vrhu Grenlanda gdje izbija toplina pa je život moguc ...tu su moji vanzemaljci i Mamuti tu žive tj preživjeli Mamuti pa im je tu klima ok a nitko ih nije izlovio.

Ja to nezovem Agarta tako da ....to nije Agarta jel.

Ona verzija da je Agarta Lemurija to je opet drugo to je Lemurija.

Ovo s Tibetom neznam al znam šta je Šambala al taj grad odavno nepostoji.


Tako da u biti ja neznam na šta vi ljudi mislite jer imate neke svoje verzije.

Znam šta je Agarta.

To je jedna rasa ...tako se zove.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Novi veliki val inženjera preko NGO-ovao - Page 3 Empty Re: Novi veliki val inženjera preko NGO-ovao

Post by melkior 22/3/2017, 00:37

RayMabus wrote:Ukuca sam u google Agarta gradovi ...ima tu raznih verzija ...ona sa šupljom zemljom ...to nije ...šuplja zemlja nepostoji ...to je mala kotlina na vrhu Grenlanda gdje izbija toplina pa je život moguc ...tu su moji vanzemaljci i Mamuti tu žive tj preživjeli Mamuti pa im je tu klima ok a nitko ih nije izlovio.

Ja to nezovem Agarta tako da ....to niej Agarta jel.

Ona verzija da je Agarta Lemurija to je opet drugo to je Lemurija.

Ovo s Tibetom neznam al znam šta je Šambala al taj grad odavno nepostoji.


Tako da u biti ja neznam na šta vi ljudi mislite jer imate neke svoje verzije.

Znam šta je Agarta.

To je jedna rasa ...tako se zove.
http://www.val-znanje.com/index.php/tekstovi/manipulacije-ljudima/194-suplja-zemlja-stanovnici-ispod-povrsine

Isto spominje i Semir Osmanagić u Alternativnoj historiji. Ali koliko sam ja shvatio, ti divovi nisu Atlantiđani nego su zasebna rasa.
avatar
melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

Novi veliki val inženjera preko NGO-ovao - Page 3 Empty Re: Novi veliki val inženjera preko NGO-ovao

Post by Guest 22/3/2017, 00:39

asilovski wrote:Ti si se uzrujao u biti i sve se svelo na anti i kvazi, a pri tome nisi primjetio niti temu, a niti što te okružuje...ovo u vezi Ničea i dr. ću pripisati lošem raspoloženju ili Pinkeru, ali u svakom slučaju moraš paziti na korištenje riječi u raspravi jer ovo nije dobro dijalektika -2 i to ako ako

Pa sve se kod tebe i svodi na anti i kvazi, nemaš pojma o ničemu i potpuno si debalansiran u odnosu prema duhu modernog vremena. :)
Prošla su vremena umovanja oslobođenog poznavanja činjenica i intepretacije istih utemeljenoj na logičkom promišljanju. Tako je svojevremeno praktički osnivač formalne logike Aristotel došao do geocentrizma i dojma kako je srce središnji organ mišljenja, a ne mozak, da i ne spominjem Parmenida i njegovog učenika Zenona sa briljantnim zakjljučkom kako Ahil nikada ne može prestići kornjaču. Nije čak poznavao ni dovoljno matematike da to svede na harmonijski red.
A to je upravo ono što ti radiš. Nabriješ se na nekakve gluposti koje nemaju veze sa činjenicama i onda te one odvedu tko zna u koju dadatnu dimenziju van pameti pa i onog elementarnog zdravog razuma.
Ničea nisam posebno komentirao, riječ je o briljantnom filozofu, jednom od meni najdražih, ali izrazito kontroverznom, nesklonom znanstvenom promišljanju i zapravo puno više literalno orjentiranom.
Zanimljivo je kako nisi komentirao činjenicu da je Guenon završio u islamu. :)
Ne paše ti, ne uklapa se u tvoje priče ili što? :)
Što se tiče Pinkera, opet ću ti ponoviti, svi ostali su već odavno shvatili, ne možeš argumentirano pobijati njegove stavove bez upotrebe znanosti jer to i jesu stavovi znanosti. :)
A ako ne uvažavaš zaključke znanosti, ne možeš biti dobar niti u filozofiji ma koliko radova nekada cijenjenih filozofa iz njenog herojskog doba pročitao, jednostavno zato jer filozofija bez poznavanja činjenica i intepretacija istih na temeljima logičkog zaključivanja nije ništa više od ispraznog blebetanja. :) To je možda nekada kada se znanost svodila na matematiku i još nešto malo sa strane i držalo vodu, danas to jednostavno ne prolazi.
I tako ti stoje stvari u današnjem svijetu, sve ostalo je kvazifilozofijski a zapravo mudrijaški trlababalan, ili u tvojem slučaju tarededalan. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Novi veliki val inženjera preko NGO-ovao - Page 3 Empty Re: Novi veliki val inženjera preko NGO-ovao

Post by RayMabus 22/3/2017, 00:40

melkior wrote:
RayMabus wrote:Ukuca sam u google Agarta gradovi ...ima tu raznih verzija ...ona sa šupljom zemljom ...to nije ...šuplja zemlja nepostoji ...to je mala kotlina na vrhu Grenlanda gdje izbija toplina pa je život moguc ...tu su moji vanzemaljci i Mamuti tu žive tj preživjeli Mamuti pa im je tu klima ok a nitko ih nije izlovio.

Ja to nezovem Agarta tako da ....to niej Agarta jel.

Ona verzija da je Agarta Lemurija to je opet drugo to je Lemurija.

Ovo s Tibetom neznam al znam šta je Šambala al taj grad odavno nepostoji.


Tako da u biti ja neznam na šta vi ljudi mislite jer imate neke svoje verzije.

Znam šta je Agarta.

To je jedna rasa ...tako se zove.
http://www.val-znanje.com/index.php/tekstovi/manipulacije-ljudima/194-suplja-zemlja-stanovnici-ispod-povrsine

Isto spominje i Semir Osmanagić u Alternativnoj historiji. Ali koliko sam ja shvatio, ti divovi nisu Atlantiđani nego su zasebna rasa.
Ne , to ti nije šuplja zemlja ...to ti je moja baza na vrhu Grenlanda.

Ovaj opis je kad oni s brodom prolaze ispod fjorda koji je zaleđen i ulaze rijekom do te kotline tj ušli su s morske strane :

„Ocean koji nas je nosio u šuplju unutrašnjost zemlje postepeno je postao rijeka. Ta rijeka je prolazila, što smo kasnije shvatili, skroz kroz unutrašnju površinu svijeta od jednog do drugog kraja. Može vas odnijeti, ako je dovoljno dugo slijedite, ravno od Sjevernog do Južnog pola.
„Vidjeli smo kako je unutrašnja površina zemlje podijeljena na tlo i vodu. Ima mnogo sunčeve svjetlosti i obilje životinjskog i biljnog života. Plovili smo sve dalje i dalje u tu fantastičnu zemlju, fantastičnu jer je sve bilo ogromne veličine u usporedbi sa vanjskim stvarima. Biljke su velike, stabla gigantska i na kraju smo došli do gorostasa.
„Oni su stanovali u kućama i gradovima poput nas na zemljinoj površini i koristili su neku vrstu električnog transporta poput jednotračnog vozila za prijevoz ljudi. Vozio je duž obale rijeke od grada do grada.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Novi veliki val inženjera preko NGO-ovao - Page 3 Empty Re: Novi veliki val inženjera preko NGO-ovao

Post by Kermit 22/3/2017, 00:46

"ne možeš argumentirano pobijati njegove stavove bez upotrebe znanosti jer to i jesu stavovi znanosti"


da ima najmanje nasilja ikada, pa dovoljno je otići u Aušvic ili gulage gdje je sistematski pobijeno na industrijski način 30 mil.+ ljudi na najokruniji način, znači najviše po svim mjerilima ikada od postanka ljudskog bića pa do danas, samo to je dovoljno da sruši tog šaralatana, njegovu teoriju i tvoje papazjanije.


 Osim toga ponavljam to nije znanost nego ideologija, on ej unaprijed imao razulat i usporedo gradio "znanstvenu teoriju"


ps.


moraš se riješiti nebitnih rečeničnih nizova koji ne vode nigdje i jedino služe sa punjenje prostora, a kako ovo nije podneska, dopis ili sl. moliću lepo
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Novi veliki val inženjera preko NGO-ovao - Page 3 Empty Re: Novi veliki val inženjera preko NGO-ovao

Post by Guest 22/3/2017, 00:46

asilovski wrote:
kic wrote:
asilovski wrote:
speare_shaker wrote:
kic wrote:deda nam se obrisao hm..

A da? Eto njega brzo natrag pod novim nadimkom.
Bolje čitaj Pinkera on je 100% za masovni dolazak inžinjera

bolje Junga :p

Fate will have it and this has always been the case with me that all the 'outer* aspects of my life should be accidental. Only what is interior has proved to have substance and a determining value.
"Razlike se smanjuju. Gotovo svi danas imamo vrhunske mobitele od kojih ne možete imati bolje."


Neno Bakić fukujama Šonju
Ironično sve je to istina, od toga da velika većina ljudi na planeti bolje živi nego prije par destljeća , do toga da se razlike smanjuju..

ALI sve to što je istina, ne znači da je dobro ovo što se dešava.. ova "trpačina". 

jedno ne isključuje drugo.
 
Radnička fronta i ostale komunjare govore - "ne sloboda protoka kapitalu, da sloboda protoka ljudima"   - moj moto je obrnut(tom logikom ide i Orban) - da sloboda protoka kapitalu, ne sloboda protoka ljudima
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Novi veliki val inženjera preko NGO-ovao - Page 3 Empty Re: Novi veliki val inženjera preko NGO-ovao

Post by Guest 22/3/2017, 00:47

asilovski wrote:"ne možeš argumentirano pobijati njegove stavove bez upotrebe znanosti jer to i jesu stavovi znanosti"


da ima najmanje nasilja ikada, pa dovoljno je otići u Aušvic ili gulage gdje je sistematski pobijeno na industrijski način 30 mil.+ ljudi na najokruniji način, znači najviše po svim mjerilima ikada od postanka ljudskog bića pa do danas, samo to je dovoljno da sruši tog šaralatana, njegovu teoriju i tvoje papazjanije.


 Osim toga ponavljam to nije znanost nego ideologija, on ej unaprijed imao razulat i usporedo gradio "znanstvenu teoriju"


ps.


moraš se riješiti nebitnih rečeničnih nizova koji ne vode nigdje i jedino služe sa punjenje prostora, a kako ovo nije podneska, dopis ili sl. moliću lepo
sve jedno u WW2, je poginulo.. oko 15% sovjeta i švaba, oko 10-15% Hrvata i drugih.. 
ostalih tipa Amera manje od 0.5%.. međutim.. to nije ništa.. recimo provala Mongola u Europu.. 80% populacije Kijevskog Rusa ubijeno, a čak 50% stanovništva Mađarske
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Novi veliki val inženjera preko NGO-ovao - Page 3 Empty Re: Novi veliki val inženjera preko NGO-ovao

Post by Guest 22/3/2017, 00:48

svijet jest puno bolje mjesto, nego ikada prije, međutim, nekontrolirana imigracija je sranje, jedno ne isključuje drugo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Novi veliki val inženjera preko NGO-ovao - Page 3 Empty Re: Novi veliki val inženjera preko NGO-ovao

Post by melkior 22/3/2017, 00:49

RayMabus wrote:
melkior wrote:
RayMabus wrote:Ukuca sam u google Agarta gradovi ...ima tu raznih verzija ...ona sa šupljom zemljom ...to nije ...šuplja zemlja nepostoji ...to je mala kotlina na vrhu Grenlanda gdje izbija toplina pa je život moguc ...tu su moji vanzemaljci i Mamuti tu žive tj preživjeli Mamuti pa im je tu klima ok a nitko ih nije izlovio.

Ja to nezovem Agarta tako da ....to niej Agarta jel.

Ona verzija da je Agarta Lemurija to je opet drugo to je Lemurija.

Ovo s Tibetom neznam al znam šta je Šambala al taj grad odavno nepostoji.


Tako da u biti ja neznam na šta vi ljudi mislite jer imate neke svoje verzije.

Znam šta je Agarta.

To je jedna rasa ...tako se zove.
http://www.val-znanje.com/index.php/tekstovi/manipulacije-ljudima/194-suplja-zemlja-stanovnici-ispod-povrsine

Isto spominje i Semir Osmanagić u Alternativnoj historiji. Ali koliko sam ja shvatio, ti divovi nisu Atlantiđani nego su zasebna rasa.
Ne , to ti nije šuplja zemlja ...to ti je moja baza na vrhu Grenlanda.

Ovaj opis je kad oni s brodom prolaze ispod fjorda koji je zaleđen i ulaze rijekom do te kotline tj ušli su s morske strane :

„Ocean koji nas je nosio u šuplju unutrašnjost zemlje postepeno je postao rijeka. Ta rijeka je prolazila, što smo kasnije shvatili, skroz kroz unutrašnju površinu svijeta od jednog do drugog kraja. Može vas odnijeti, ako je dovoljno dugo slijedite, ravno od Sjevernog do Južnog pola.
„Vidjeli smo kako je unutrašnja površina zemlje podijeljena na tlo i vodu. Ima mnogo sunčeve svjetlosti i obilje životinjskog i biljnog života. Plovili smo sve dalje i dalje u tu fantastičnu zemlju, fantastičnu jer je sve bilo ogromne veličine u usporedbi sa vanjskim stvarima. Biljke su velike, stabla gigantska i na kraju smo došli do gorostasa.
„Oni su stanovali u kućama i gradovima poput nas na zemljinoj površini i koristili su neku vrstu električnog transporta poput jednotračnog vozila za prijevoz ljudi. Vozio je duž obale rijeke od grada do grada.
Ok, a što s podzemnnim pećinama na Yucatanu?
avatar
melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

Novi veliki val inženjera preko NGO-ovao - Page 3 Empty Re: Novi veliki val inženjera preko NGO-ovao

Post by Kermit 22/3/2017, 00:50

Što se tiče Guenona on je ušao u sufizam, a koji je povezan sa njegovom filozofijom koju bi ti teško shvatio, (posebice jer Pinekera nisi shvatio iako samo njega čitaš) osim toga ja nemam ništa protiv islama, osim ako je isto oruđe u tuđim rukama, a to sufiji svakako nisu...
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Novi veliki val inženjera preko NGO-ovao - Page 3 Empty Re: Novi veliki val inženjera preko NGO-ovao

Post by Kermit 22/3/2017, 00:55

Pinochet wrote:
asilovski wrote:"ne možeš argumentirano pobijati njegove stavove bez upotrebe znanosti jer to i jesu stavovi znanosti"


da ima najmanje nasilja ikada, pa dovoljno je otići u Aušvic ili gulage gdje je sistematski pobijeno na industrijski način 30 mil.+ ljudi na najokruniji način, znači najviše po svim mjerilima ikada od postanka ljudskog bića pa do danas, samo to je dovoljno da sruši tog šaralatana, njegovu teoriju i tvoje papazjanije.


 Osim toga ponavljam to nije znanost nego ideologija, on ej unaprijed imao razulat i usporedo gradio "znanstvenu teoriju"


ps.


moraš se riješiti nebitnih rečeničnih nizova koji ne vode nigdje i jedino služe sa punjenje prostora, a kako ovo nije podneska, dopis ili sl. moliću lepo
sve jedno u WW2, je poginulo.. oko 15% sovjeta i švaba, oko 10-15% Hrvata i drugih.. 
ostalih tipa Amera manje od 0.5%.. međutim.. to nije ništa.. recimo provala Mongola u Europu.. 80% populacije Kijevskog Rusa ubijeno, a čak 50% stanovništva Mađarske
20% jugovića, 60% žida, osim toga mi govorimo o razdobljima od 10 pa do 500 godina kada su osmanlije bile, a ne 5/6 godina, druga i najveća stvar je ljudska interakcija, iskrenost, ljudskost ono što čini čovjeka čovjekom, okoliš, povezanost, veselje i duhovnost, a to upravo čini čovjeka čovjekom a ne kako kaže šejker ili neno kreten ajfon ili micro: bit, naravno to je teško izračunati grafovima, ali je dovoljno prošetati gradom
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Novi veliki val inženjera preko NGO-ovao - Page 3 Empty Re: Novi veliki val inženjera preko NGO-ovao

Post by Guest 22/3/2017, 00:55

asilovski wrote:da ima najmanje nasilja ikada, pa dovoljno je otići u Aušvic ili gulage gdje je sistematski pobijeno na industrijski način 30 mil.+ ljudi na šaralatana, njegovu teoriju i tvoje papazjanije.

Ti si kao prvo neinformiran, a kao drugo kompletan idiot.
To je vrlo gadna kombinacija.
Znaš li koliko je ranije ljudi stradalo od internog nasilja u vlastitim zajednicama i u sukobima sa okolnim zajednicama?
Čak do 60% samo muške populacije u svakoj generaciji.
E sad pogledaj koliko danas ima stanovnika na svijetu.
I izračunaj koliko bi ih trebalo biti ubijeno u svakoj generaciji da dostignemo standarde kakvi su vrijedili u tzv, primitivnim zajednicama u poretpovjesno i rani povjesno vrijeme, a kakvi dijelom i dalje vladaju u nekim dijelovima Zemlje.
Čovječe blentavi, riječ je o milijardama!
Jesi li ti toga svjestan?
Pa treba bi biti prije nego odvališ potpuno bepredmetnu usporedbu s Aušvicem jer ovako ispadaš ne samo neinformiranim i ne samo kompletnim idiotom nego i bolesnim mračnjakom koji priželjkuje povratak vremena kada je po 60% samo muške populacije stradavalo u nasilju i to u svakoj generaciji.
Pa ti po tome nisi ništa bolji od zeke koji stalni govori kako smo zaslužili nestati, jer eto, nismo ispunili njegova očekivanja.
Ludilo, brale, ludilo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Novi veliki val inženjera preko NGO-ovao - Page 3 Empty Re: Novi veliki val inženjera preko NGO-ovao

Post by RayMabus 22/3/2017, 00:57

melkior wrote:
Ok, a što s podzemnnim pećinama na Yucatanu?
To je vec bliže ...neznam na šta misliš al pogodio si zemljopisni prostor : Pueblo gradovi i civilizacije americkih indijanaca tj suživot s jednom od rasa koje nisu sa Zemlje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Novi veliki val inženjera preko NGO-ovao - Page 3 Empty Re: Novi veliki val inženjera preko NGO-ovao

Post by Kermit 22/3/2017, 00:57

Pinochet wrote:svijet jest puno bolje mjesto, nego ikada prije, međutim, nekontrolirana imigracija je sranje, jedno ne isključuje drugo.
U biti on je sada vrlo loše mjesto, a sama masovna imigracija negira tvoju prvu tvrdnju
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Novi veliki val inženjera preko NGO-ovao - Page 3 Empty Re: Novi veliki val inženjera preko NGO-ovao

Post by melkior 22/3/2017, 01:01

RayMabus wrote:
melkior wrote:
Ok, a što s podzemnnim pećinama na Yucatanu?
To je vec bliže ...neznam na šta misliš al pogodio si zemljopisni prostor : Pueblo gradovi i civilizacije americkih indijanaca tj suživot s jednom od rasa koje nisu sa Zemlje.
Nisu sa Zemlje ali su ispod zemlje :)) Navodno, ima neka izvanzemaljska baza i u Jadranu. Ali ti su kao, pozitivci. Sad mi je jasno zašto je HRM rashodovao svoju jedinu podmornicu koju je imao, i poslao u vojni muzej pirat
avatar
melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

Novi veliki val inženjera preko NGO-ovao - Page 3 Empty Re: Novi veliki val inženjera preko NGO-ovao

Post by Guest 22/3/2017, 01:02

asilovski wrote:Što se tiče Guenona on je ušao u sufizam, a koji je povezan sa njegovom filozofijom koju bi ti teško shvatio, (posebice jer Pinekera nisi shvatio iako samo njega čitaš) osim toga ja nemam ništa protiv islama, osim ako je isto oruđe u tuđim rukama, a to sufiji svakako nisu...

Sufizam nije mainstrem islama, ali je ipak islam.
Pa dobro da si rekao da nemaš ništa protiv islama, makar neprestanoi ispoljavaš mržnju prema muslimanima koji zapravo i jesu živi islam. :)
Sa ovom rečenicom zapravo tvrdiš isto što i provocator kada kaže da ono što smo gledali u realsocijalizmu nije komunizam i da tu nije riječ o ideologiji koja veliča vlastite zločine bez obzira što baš ti zločini sa oko 63 milijuna poubijanih u svijetu čine suštinu te ideologije. :)
Dalje, pa bar me ti nećeš učiti što je Pinker htio reći, jer o tome nemaš pojma s pojmom. :)
I da te unaprijed upozorim brzo guglanje ti tu neće piuno pomoći, moraš poznavati kontekst, a on je znanstveni, a ti o znanosti nemaš pojma  s pojmom. :)
Dalje, odakle ti ideja da čitam samo Pinkera? :)
Pa znaš li ti koliko sam ja citata stavio na starom forumu iz čitave hrpe područja ljudskog zanimanja, pogotovo iz područja fizike, i to sve iz svoje kućne knjižnice? :)
A s kakvim se maloumnim idiotoma ja ovdje bavim, pa to je nevjerojatno...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Novi veliki val inženjera preko NGO-ovao - Page 3 Empty Re: Novi veliki val inženjera preko NGO-ovao

Post by Kermit 22/3/2017, 01:03

speare_shaker wrote:
asilovski wrote:da ima najmanje nasilja ikada, pa dovoljno je otići u Aušvic ili gulage gdje je sistematski pobijeno na industrijski način 30 mil.+ ljudi na šaralatana, njegovu teoriju i tvoje papazjanije.

Ti si kao prvo neinformiran, a kao drugo kompletan idiot.
To je vrlo gadna kombinacija.
Znaš li koliko je ranije ljudi stradalo od internog nasilja u vlastitim zajednicama i u sukobima sa okolnim zajednicama?
Čak do 60% samo muške populacije u svakoj generaciji.
E sad pogledaj koliko danas ima stanovnika na svijetu.
I izračunaj koliko bi ih trebalo biti ubijeno u svakoj generaciji da dostignemo standarde kakvi su vrijedili u tzv, primitivnim zajednicama u poretpovjesno i rani povjesno vrijeme, a kakvi dijelom i dalje vladaju u nekim dijelovima Zemlje.
Čovječe blentavi, riječ je o milijardama!
Jesi li ti toga svjestan?
Pa treba bi biti prije nego odvališ potpuno bepredmetnu usporedbu s Aušvicem jer ovako ispadaš ne samo neinformiranim i ne samo kompletnim idiotom nego i bolesnim mračnjakom koji priželjkuje povratak vremena kada je po 60% samo muške populacije stradavalo u nasilju i to u svakoj generaciji.
Pa ti po tome nisi ništa bolji od zeke koji stalni govori kako smo zaslužili nestati, jer eto, nismo ispunili njegova očekivanja.
Ludilo, brale, ludilo.
Ja govorim o 6 godina rata a ti o 100.000 g. povijesti, ja govorim o kvaliteti a ti o kvanititeti, nadalje mi ovdje govorimo o djeci prosvjetiteljstva fašizmu i boljševizmu dviju ideologija koje su malten stavile u sunovrat cijelu planetu prije 50 godina, stoga ne projeciraj vezano za idiote i informiranost, ti si u biti potpuni pacer i neznalica kojoj manjka kritičnog mišljenja, životnog iskustva, čak i opće naobrazbe
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Novi veliki val inženjera preko NGO-ovao - Page 3 Empty Re: Novi veliki val inženjera preko NGO-ovao

Post by Guest 22/3/2017, 01:04

asilovski wrote:
Pinochet wrote:svijet jest puno bolje mjesto, nego ikada prije, međutim, nekontrolirana imigracija je sranje, jedno ne isključuje drugo.
U biti on je sada vrlo loše mjesto, a sama masovna imigracija negira tvoju prvu tvrdnju

U biti si ti antiznanstveni idiot koji ne želi prihvatiti činjenice jer se iste ne uklapaju u tvoj mračnjački i bolesni svjetonazor.
Srećom pa ta vrsta polako ali sigurno odumire s vremenom. Prirodni zakon evolucije neumoljivo radi svoj posao.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Novi veliki val inženjera preko NGO-ovao - Page 3 Empty Re: Novi veliki val inženjera preko NGO-ovao

Post by Kermit 22/3/2017, 01:05

speare_shaker wrote:
asilovski wrote:Što se tiče Guenona on je ušao u sufizam, a koji je povezan sa njegovom filozofijom koju bi ti teško shvatio, (posebice jer Pinekera nisi shvatio iako samo njega čitaš) osim toga ja nemam ništa protiv islama, osim ako je isto oruđe u tuđim rukama, a to sufiji svakako nisu...

Sufizam nije mainstrem islama, ali je ipak islam.
Pa dobro da si rekao da nemaš ništa protiv islama, makar neprestanoi ispoljavaš mržnju prema muslimanima koji zapravo i jesu živi islam. :)
Sa ovom rečenicom zapravo tvrdiš isto što i provocator kada kaže da ono što smo gledali u realsocijalizmu nije komunizam i da tu nije riječ o ideologiji koja veliča vlastite zločine bez obzira što baš ti zločini sa oko 63 milijuna poubijanih u svijetu čine suštinu te ideologije. :)
Dalje, pa bar me ti nećeš učiti što je Pinker htio reći, jer o tome nemaš pojma s pojmom. :)
I da te unaprijed upozorim brzo guglanje ti tu neće piuno pomoći, moraš poznavati kontekst, a on je znanstveni, a ti o znanosti nemaš pojma  s pojmom. :)
Dalje, odakle ti ideja da čitam samo Pinkera? :)
Pa znaš li ti koliko sam ja citata stavio na starom forumu iz čitave hrpe područja ljudskog zanimanja, pogotovo iz područja fizike, i to sve iz svoje kućne knjižnice? :)
A s kakvim se maloumnim idiotoma ja ovdje bavim, pa to je nevjerojatno...
kako uspiješ da ništa ne napišeš?
Skriboman ili?
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Novi veliki val inženjera preko NGO-ovao - Page 3 Empty Re: Novi veliki val inženjera preko NGO-ovao

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum