ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SRBI ZASLUŽUJU PRAVDU

Page 3 of 14 Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next

Go down

SRBI ZASLUŽUJU PRAVDU - Page 3 Empty Re: SRBI ZASLUŽUJU PRAVDU

Post by michaellcmacha 6/3/2017, 16:02

samo nek kmeče smradovi... i nek se drže podalje od hrvatske, a i nek nepomišljaju na prekrajanje granica jer i ovako će još bez koječega ostati...

michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

SRBI ZASLUŽUJU PRAVDU - Page 3 Empty Re: SRBI ZASLUŽUJU PRAVDU

Post by vuksadinare 6/3/2017, 16:05

michaellcmacha wrote:
vuksadinare wrote:kad švabo jebe mamicu 'ugroženima' onda znas koliko je sati.. :)

https://www.youtube.com/watch?v=N75J4mlf85A
eto i ovaj asilin im se spominje roda rođenog i još inzistira da se to ni slučajno ne prekine.... ej pa ti zamisli kakva je to stoka tamo bila i šta je ljudima radila.... ja im neću psovat ništa na glas, ali Bogu nek se mole da opet za mog vijeka ne zagrmi... sad im ne bi bilo oprosta ni pod razno....
nije asilin kaze da ej svabo..ali dobro...bitna je poruka..sto dokazuje i ova tema da ima i dalje zlonamjernih u svijetu koji za prljav novac pisu ocite lazi..i da srpska propagandna masinerija nije nikad ni prestala sirit laznu propagandu i lazi..i to treba otvoriti oci svima na ovom podrucju..lako su oborive te lazi...ako se ima volje
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

SRBI ZASLUŽUJU PRAVDU - Page 3 Empty Re: SRBI ZASLUŽUJU PRAVDU

Post by michaellcmacha 6/3/2017, 16:05

vuksadinare wrote:tako ce oni recimo poduzimat mjere u zastiti 'ugrozenosti' i ubuduce..npr..poslju par migova da zrokaju npr...osijek,varazdin..je'l jelt'e da ne bi nekom palo na pamet da ugrozavaju 'ugrozeni' beograd i 'ugrozenu' srbiju...koji prozirni likovi i njihove fore
samo jnek ih šalju, prvo ih trebaju imati, a kad ih budu imali nek prvo sve urednbo plate, glupo je plaćati a da im porušimo te sklepe... ali bez brige nikada više srpska fašistička žgadija neće nogom kročiti na hrvatsko tlo, šta su tancali to su i odtancali...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

SRBI ZASLUŽUJU PRAVDU - Page 3 Empty Re: SRBI ZASLUŽUJU PRAVDU

Post by Serbinho-3 6/3/2017, 16:09

Nova udica da ga zavuku Rusima.
Sagledajmo pravdu iz Srpskog ugla, ali da otkacite Ruse.
Najgora kletva Rusima bi bila da ih Srbi ostave.
Ne veruj ovima sa Zapada ni kad poklone nose a i sami kazu da je sve bila njihova igra.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27345
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

SRBI ZASLUŽUJU PRAVDU - Page 3 Empty Re: SRBI ZASLUŽUJU PRAVDU

Post by michaellcmacha 6/3/2017, 16:11

vuksadinare wrote:
michaellcmacha wrote:
vuksadinare wrote:kad švabo jebe mamicu 'ugroženima' onda znas koliko je sati.. :)

https://www.youtube.com/watch?v=N75J4mlf85A
eto i ovaj asilin im se spominje roda rođenog i još inzistira da se to ni slučajno ne prekine.... ej pa ti zamisli kakva je to stoka tamo bila i šta je ljudima radila.... ja im neću psovat ništa na glas, ali Bogu nek se mole da opet za mog vijeka ne zagrmi... sad im ne bi bilo oprosta ni pod razno....
nije asilin kaze da ej svabo..ali dobro...bitna je poruka..sto dokazuje i ova tema da ima i dalje zlonamjernih u svijetu koji za prljav novac pisu ocite lazi..i da srpska propagandna masinerija nije nikad ni prestala sirit laznu propagandu i lazi..i to treba otvoriti oci svima na ovom podrucju..lako su oborive te lazi...ako se ima volje
on za sebe kaže da je mađar a da mu je neko od roditelja švabo, ali nebitno, bitno je da se vidi kako im običan čovjek ničim indoktriniran nego isključivo zaprepašten i izbačen iz takta zlom s kojim se suočio u srpskoj režiji... i on im jebe majku, jer u tom trenutku gamadi banditskoj nije ni imao šta poručiti nego iz nemoći upravo to... ja sam to svih onih godina izbjegavao, ali sam ih s guštom klepao kad god sam bio u prilici... pa nek se sami jebu dok putuju svetom savi...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

SRBI ZASLUŽUJU PRAVDU - Page 3 Empty Re: SRBI ZASLUŽUJU PRAVDU

Post by vuksadinare 6/3/2017, 16:14

michaellcmacha wrote:
vuksadinare wrote:
michaellcmacha wrote:
vuksadinare wrote:kad švabo jebe mamicu 'ugroženima' onda znas koliko je sati.. :)

https://www.youtube.com/watch?v=N75J4mlf85A
eto i ovaj asilin im se spominje roda rođenog i još inzistira da se to ni slučajno ne prekine.... ej pa ti zamisli kakva je to stoka tamo bila i šta je ljudima radila.... ja im neću psovat ništa na glas, ali Bogu nek se mole da opet za mog vijeka ne zagrmi... sad im ne bi bilo oprosta ni pod razno....
nije asilin kaze da ej svabo..ali dobro...bitna je poruka..sto dokazuje i ova tema da ima i dalje zlonamjernih u svijetu koji za prljav novac pisu ocite lazi..i da srpska propagandna masinerija nije nikad ni prestala sirit laznu propagandu i lazi..i to treba otvoriti oci svima na ovom podrucju..lako su oborive te lazi...ako se ima volje
on za sebe kaže da je mađar a da mu je neko od roditelja švabo, ali nebitno, bitno je da se vidi kako im običan čovjek ničim indoktriniran nego isključivo zaprepašten i izbačen iz takta zlom s kojim se suočio u srpskoj režiji... i on im jebe majku, jer u tom trenutku gamadi banditskoj nije ni imao šta poručiti nego iz nemoći upravo to... ja sam to svih onih godina izbjegavao, ali sam ih s guštom klepao kad god sam bio u prilici... pa nek se sami jebu dok putuju svetom savi...
sad ce ti pizzon i jos poneko 'pametovati'..i reci...da je top zato jer smo htjeli izaci iz jugoslavije..pa su morali prisilno 'primeti silu'....imoralo je da bidne 'kolateralnih zrtava'..ali to ne 'menja cinjenicu da su srbi vavijek bili 'ugrozeni''
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

SRBI ZASLUŽUJU PRAVDU - Page 3 Empty Re: SRBI ZASLUŽUJU PRAVDU

Post by michaellcmacha 6/3/2017, 16:15

lijepo sam ja rekao da oni uopće ne razumiju šta pišu... 
"Najgora kletva Rusima bi bila da ih Srbi ostave"
pa valjda bi najgora kletva srbima bila da ih rusi ostave...
jebo vas ko vas tako mutave ne ovise rusi o vama nego vi o njima...  po nekom najlogičnijem rezonu....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

SRBI ZASLUŽUJU PRAVDU - Page 3 Empty Re: SRBI ZASLUŽUJU PRAVDU

Post by vuksadinare 6/3/2017, 16:16

michaellcmacha wrote:lijepo sam ja rekao da oni uopće ne razumiju šta pišu... 
"Najgora kletva Rusima bi bila da ih Srbi ostave"
pa valjda bi najgora kletva srbima bila da ih rusi ostave...
jebo vas ko vas tako mutave ne ovise rusi o vama nego vi o njima...  po nekom najlogičnijem rezonu....
:) ...to ti se zove u nogometnom zargonu..'pila naopako'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

SRBI ZASLUŽUJU PRAVDU - Page 3 Empty Re: SRBI ZASLUŽUJU PRAVDU

Post by michaellcmacha 6/3/2017, 16:19

ma ko ih jebe ukoliko opet posegnu za hrvatskom ne imat pardona nego ih klepat koliko god i gdje god izuzev onih naših koji se svrstaju na našu stranu, i nikakvog oprosta nego proširit jurisdikciju i na preševo, makar se albanci ljutili... i nedat im da dišu slijedećih 200 godina....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

SRBI ZASLUŽUJU PRAVDU - Page 3 Empty Re: SRBI ZASLUŽUJU PRAVDU

Post by michaellcmacha 6/3/2017, 16:28

vuksadinare wrote:
michaellcmacha wrote:lijepo sam ja rekao da oni uopće ne razumiju šta pišu... 
"Najgora kletva Rusima bi bila da ih Srbi ostave"
pa valjda bi najgora kletva srbima bila da ih rusi ostave...
jebo vas ko vas tako mutave ne ovise rusi o vama nego vi o njima...  po nekom najlogičnijem rezonu....
:) ...to ti se zove u nogometnom zargonu..'pila naopako'
ma oni su mutavci mutavi... nevjerojatno da od njih 10-tak koliko ih tu dolazi sve i jedan je obertulavac jebo te al sve i jedan... čak i ovaj svetozar koji je njihov ali se prikriva svako malo se izlane i pokaže da nije čist u glavi... jer ne moš ni bit a takve bedastoće iz dana u dan izmišljat..... eno ti danas tre razvali onog bracalu i čiču, ali ono ko beba zvečku i oni se sami sebi cerekaju kako su ispali glupi, pizzona neću ni spominjati on definitivno nije svijestan svoje nesvijesti... zamisli bika jučer se pohvali kako je 3 godine studirao.. i to na fakultetu... a jebo me pas ako bi bio sposoban prijemni proć i za čobana na Kablaru... jedino džango mi nije jasan silno se trudi ostaviti dojam koliko toliko normalne osobe i onda se prosere na bedastoćama tipa njega baniralo a on hoće da s ebanira i govindu i onda dođe tu pod drugim nickom i doslovno smizdri i jauče kako eto admin nepravedan prema njemu... jebote ko da mu je ustašija oduzela stanarsko pravo  a ne ga udaljila na 24 sata sa jebenog foruma....:)))
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

SRBI ZASLUŽUJU PRAVDU - Page 3 Empty Re: SRBI ZASLUŽUJU PRAVDU

Post by Guest 6/3/2017, 17:10

michaellcmacha wrote:
vuksadinare wrote:
michaellcmacha wrote:lijepo sam ja rekao da oni uopće ne razumiju šta pišu... 
"Najgora kletva Rusima bi bila da ih Srbi ostave"
pa valjda bi najgora kletva srbima bila da ih rusi ostave...
jebo vas ko vas tako mutave ne ovise rusi o vama nego vi o njima...  po nekom najlogičnijem rezonu....
:) ...to ti se zove u nogometnom zargonu..'pila naopako'
ma oni su mutavci mutavi... nevjerojatno da od njih 10-tak koliko ih tu dolazi sve i jedan je obertulavac jebo te al sve i jedan... čak i ovaj svetozar koji je njihov ali se prikriva svako malo se izlane i pokaže da nije čist u glavi... jer ne moš ni bit a takve bedastoće iz dana u dan izmišljat..... eno ti danas tre razvali onog bracalu i čiču, ali ono ko beba zvečku i oni se sami sebi cerekaju kako su ispali glupi, pizzona neću ni spominjati on definitivno nije svijestan svoje nesvijesti... zamisli bika jučer se pohvali kako je 3 godine studirao.. i to na fakultetu... a jebo me pas ako bi bio sposoban prijemni proć i za čobana na Kablaru... jedino džango mi nije jasan silno se trudi ostaviti dojam koliko toliko normalne osobe i onda se prosere na bedastoćama tipa njega baniralo a on hoće da s ebanira i govindu i onda dođe tu pod drugim nickom i doslovno smizdri i jauče kako eto admin nepravedan prema njemu... jebote ko da mu je ustašija oduzela stanarsko pravo  a ne ga udaljila na 24 sata sa jebenog foruma....:)))
Kmeči jer je opet ispao  iz kolosjeka, kmeči ko mutav a jesi vidio one seksističke prosere koje je uputio prema noor kad mu je priljepila pristojnu zaušku zbog njegovih gluposti, jednostavno on ne može podnjeti da ga neko bije na levelima na kojima ne može parirati pa pokušava spustiti sve na niži nivo i tamo sve dotući sa svojim iskustvom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SRBI ZASLUŽUJU PRAVDU - Page 3 Empty Re: SRBI ZASLUŽUJU PRAVDU

Post by Regoč 6/3/2017, 17:21

Kad smo kod kmečanja, iskoristit ću Noorine spoznaje.

_________________
SRBI ZASLUŽUJU PRAVDU - Page 3 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

SRBI ZASLUŽUJU PRAVDU - Page 3 Empty Re: SRBI ZASLUŽUJU PRAVDU

Post by Guest 6/3/2017, 17:27

Regoč wrote:Kad smo kod kmečanja, iskoristit ću Noorine spoznaje.

epski KMEK...nemojte, braćo, molim vas
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SRBI ZASLUŽUJU PRAVDU - Page 3 Empty Re: SRBI ZASLUŽUJU PRAVDU

Post by michaellcmacha 6/3/2017, 17:28

srbi ako ćemo najiskrenije ne zaslužuju ništa... jednostavno ih treba ignorirati i odjebati za vijeke vjekova...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

SRBI ZASLUŽUJU PRAVDU - Page 3 Empty Re: SRBI ZASLUŽUJU PRAVDU

Post by Guest 6/3/2017, 17:32

michaellcmacha wrote:srbi ako ćemo najiskrenije ne zaslužuju ništa... jednostavno ih treba ignorirati i odjebati za vijeke vjekova...

tako je, moliću lepo-skinite nam se s kurca... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SRBI ZASLUŽUJU PRAVDU - Page 3 Empty Re: SRBI ZASLUŽUJU PRAVDU

Post by govinda 6/3/2017, 17:46

Ako im ih Haradinaj bude crtao najebali su skroz....

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

SRBI ZASLUŽUJU PRAVDU - Page 3 Empty Re: SRBI ZASLUŽUJU PRAVDU

Post by Guest 6/3/2017, 17:48

govinda wrote:Ako im ih Haradinaj bude crtao najebali su skroz....

haradinaj, on ume samo da se kurči na slabijima od sebe. mada, brže je bežao i veštije se skrivao od jadema klošarija-kome smo se usrali u život... Basketball


Last edited by Dare on 6/3/2017, 17:48; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SRBI ZASLUŽUJU PRAVDU - Page 3 Empty Re: SRBI ZASLUŽUJU PRAVDU

Post by Serbinho-3 6/3/2017, 17:48

michaellcmacha wrote:srbi ako ćemo najiskrenije ne zaslužuju ništa... jednostavno ih treba ignorirati i odjebati za vijeke vjekova...
Nije ni tebi lako... lol!
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27345
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

SRBI ZASLUŽUJU PRAVDU - Page 3 Empty Re: SRBI ZASLUŽUJU PRAVDU

Post by Guest 6/3/2017, 17:49

[quote="Serbinho-3"]
michaellcmacha wrote:srbi ako ćemo najiskrenije ne zaslužuju ništa... jednostavno ih treba ignorirati i odjebati za vijeke vjekova...
Nije ni tebi lako... lol![/quote

dvostruka ličnost...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SRBI ZASLUŽUJU PRAVDU - Page 3 Empty Re: SRBI ZASLUŽUJU PRAVDU

Post by govinda 6/3/2017, 17:51

Dare wrote:
govinda wrote:Ako im ih Haradinaj bude crtao najebali su skroz....

haradinaj, on ume samo da se kurči na slabijima od sebe. mada, brže je bežao i veštije se skrivao od jadema klošarija-kome smo se usrali u život... Basketball
tjah, kad ces na Kosovo, dzango? Jbg, ovdje te baniralo na 3 dana, na Kosovu te baniralo za cijeli zivot...

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

SRBI ZASLUŽUJU PRAVDU - Page 3 Empty Re: SRBI ZASLUŽUJU PRAVDU

Post by Guest 6/3/2017, 17:52

govinda wrote:tjah, kad ces na Kosovo, dzango? Jbg, ovdje te baniralo na 3 dana, na Kosovu te baniralo za cijeli zivot...

Braćala, ali nema veze. U konačnici dođe na isto.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SRBI ZASLUŽUJU PRAVDU - Page 3 Empty Re: SRBI ZASLUŽUJU PRAVDU

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 14 Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum