ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albanci se množe i asimiluju, žele ceo Balkan pa Evropu"

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Albanci se množe i asimiluju, žele ceo Balkan pa Evropu" - Page 2 Empty Re: Albanci se množe i asimiluju, žele ceo Balkan pa Evropu"

Post by michaellcmacha 5/3/2017, 20:54

pismejker wrote:
michaellcmacha wrote:neće se albanci širiti na sve strane... njihov prostor je kosovo i jugozapad srbije, sjever crne gore, zapad makedonije i sjever grčke i to će oni s vremenom zasigurno zauzeti i na tom prostoru stvoriti jedinstvenu državu... kod nas će pak uvijek biti disciplinirana manjina...
jea..koja vam potiho fila Mlađ drogama,siluje ih,da bi mogli nastavili uzimati droge,jerbo nemaju cim drugim trgovati osim svojim tjelima,preziru vas kao i srbe,no ipak se vama smijese,jerbo negdje moraju obitavati..
braća Rusiti bi ti se slatko nasmijali,gledea tvog povjerenja u njih.. :cleanteeth.Pitajih za Kristinu..
ništa od onog što sam napisao nije niti ima veze s tvojim upisom... oni dilaju i po njemačkoj i nizozemskoj, ali i po svim drugim eu zemljama... da također su i plaćeni kileri, mada mogu odrađivati i za džabe ili ako se zbog neke ranije usluge osjećaju dužnima... u svakom slučaju vrlo će rijetko praviti incidente u hrvatskoj i kako rekoh disciplinirana su manjina... e sad što su tebe negdje očepili, moguće u njemačkoj isterali iz busa pa je manager morao pješice koji km odhodati... jbga nemoj se kurčit gdje ti nije za kurčit se... ;)... ja ih osobno baš i ne volim, što nije ni potrebno, ali s obzirom da su neprijatelji mojih neprijatelja samim tim su moji prijatelji... a i meni osobno su u jednoj, može se reći značajnoj mjeri pripomogli kad sam napuštao Peć... istina i Bog za pare, ali jbg ne zamjeram im, da sam imao više platio bih i više, jer se sam ne bih živ izvukao...

michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Albanci se množe i asimiluju, žele ceo Balkan pa Evropu" - Page 2 Empty Re: Albanci se množe i asimiluju, žele ceo Balkan pa Evropu"

Post by michaellcmacha 5/3/2017, 21:04

govinda wrote:
Pinochet wrote:
govinda wrote:Jebi te se, sto ste isli otimati od Hrvatske i BiH teritorije umjesto da rejsavate problem na Kosovo..sto ste posijali to sad i zanjete...
a taman to, otvara ovdje temu i očekuje kao neku "podršku iz Hrvatske".
Još najbolje da žica u Sarajevu podršku.

Možda da nisu išli tenkovima na Vukovar, Osijek, Srebrenicu, Sarajevo, onda bi možda i dobili podršku.. 

ovako išli na zapad ratovati "dobili u jaketu" a popušili kasnije Kosovu u dvorištu
Pa da su Slobo i JNA generali bili pametni pa prihvatili nezavisnost ostalih republika u njihovim granicama u nekom sukobu sa Albancima na Kosovu bi sigurno imali podrsku Evrope (ili makar nemijesanje od strane Evrope) i podrsku Crne Gore, Makedonije i Grcke...mozda i Bugarske zbog Makedonaca...ovako pusiona...
nisu mogli... išli su sa maksimalističkih pozicija jer su računali da će vojni resursi koji su bili u njihovim rukama biti presudni... međutim sjebo ih je ljudski faktor... prije svega njihov, jer su doslovno bili za kurac... imati toliku tehniku, raspolagati sa tolikim količinama mts-a i na kraju izgubiti... meni nije jasno zašto  svjetski igrači nisu pustili da ih razjebemo do kraja kad su se već nariktali... priča o bojazni od razbuktavanja sukoba ne pije vode... mi smo imali skoro 300 000 vojnika, na još toliko smo mogli računati kad je armija bih bila u pitanju, a tad bi se u slučaju potrebe bez problema aktivirali sandžak i kosovo i priča bi bila završena do konca te 1995. najkasnije do ljeta 1996. i srbija bi za vijeke vjekova bila srozana na onu mjeru koja joj objektivno i pripada.... mi bi usput očistili i podunavlje vojnim putem i odbacili bandu sa lijeve obale dunava, pa sad ne bi imali profi srbendu da nas zajebava...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Albanci se množe i asimiluju, žele ceo Balkan pa Evropu" - Page 2 Empty Re: Albanci se množe i asimiluju, žele ceo Balkan pa Evropu"

Post by Guest 5/3/2017, 21:23

Srbi su maheri za stvaranje neprijatelja. Gubitak statusa jugo "prestonice" osnažio je komplekse niže vrijednosti, svakog dakle smatraju ili srbinom u prenamjeni, što poturčenim, što pokatoličenim, što štajaznam... Crnogorci su mafija itd itd. Ta njihova elita toliko ustrajava na mitomaniji da sve skupa mora loše završiti. Saveznika i za svoje legitimne zahtjeve neće zadugo imati, bezobrazluk i prepotencija prema svima u okruženju su preveliki. Uzdanje u Putina...uuuhh...kad on ode, onda tek počinju sranja, a to je već druga priča. S druge strane, ne oduzimam im pravo na Kosovo zbog načela o susjedovoj kravi. Ta priča s bivšom pokrajinom nije gotova. Albanjerosi u umanjenoj verziji čine ono što je velikosrpska klika radila 90-tih. Jadni oni u većini pošteni Srbijanci s ovakvim užeglim "vojvodama".
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Albanci se množe i asimiluju, žele ceo Balkan pa Evropu" - Page 2 Empty Re: Albanci se množe i asimiluju, žele ceo Balkan pa Evropu"

Post by michaellcmacha 5/3/2017, 21:31

kofein wrote:Srbi su maheri za stvaranje neprijatelja. Gubitak statusa jugo "prestonice" osnažio je komplekse niže vrijednosti, svakog dakle smatraju ili srbinom u prenamjeni, što poturčenim, što pokatoličenim, što štajaznam... Crnogorci su mafija itd itd. Ta njihova elita toliko ustrajava na mitomaniji da sve skupa mora loše završiti. Saveznika i za svoje legitimne zahtjeve neće zadugo imati, bezobrazluk i prepotencija prema svima u okruženju su preveliki. Uzdanje u Putina...uuuhh...kad on ode, onda tek počinju sranja, a to je već druga priča. S druge strane, ne oduzimam im pravo na Kosovo zbog načela o susjedovoj kravi. Ta priča s bivšom pokrajinom nije gotova. Albanjerosi u umanjenoj verziji čine ono što je velikosrpska klika radila 90-tih. Jadni oni u većini pošteni Srbijanci s ovakvim užeglim "vojvodama".
ja sam vrlo vjerojatno jedini od tu koliko nas ima, bio na Kosovu, i imam iz prve ruke dojmove što i kako se tamo događalo... jebeš ti to kad je srbijanska milicija u svim gradovima imala postaje u vojarnama i iste koristila za iznenadne vojne krvave ekspedicije po albanskim selima.... nemaju srbi tamo nikakvih legitimnih zahtjeva vjeruj meni... da si bio tamo i vidio što je ta banda tim ljudima tamo radila ne bi dvojio ni sekunde po tom pitanju...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Albanci se množe i asimiluju, žele ceo Balkan pa Evropu" - Page 2 Empty Re: Albanci se množe i asimiluju, žele ceo Balkan pa Evropu"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum