ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja"

Page 5 of 20 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Next

Go down

Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 5 Empty Re: Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja"

Post by vuksadinare Thu 2 Mar - 8:52

speare_shaker wrote:
vuksadinare wrote:...evo ovako jednostavno stvari stoje sto se tice havc-a i ovih sto su u njemu..tj onih iz 'puk'o nam je film'...vi nas financirajte a mi cemo snimat,glumit sto zelimo i kako hocemo makar i vas pljuvali...

HAVC dekonstruirati, a ekipa može slobodno sredstva za svoje genijalne projekte pokušati pronaći na tržištu. To im, s obzirom na samoproglašeni talent, i ne bi trebao predstavljati neki ozbiljan problem.
je..ali onda treba raditi 24 sata..a ne sminkati se na špici i ispijati bezvremenski kave i filozofirati..nego treba se dici u 5 ujutro a leci u 1 iza ponoci...ali oni se ravnaju..sto bi mi trazili sponzore kad ima ludeza koji ce nas financirati a mi cemo im prodavati fore o 'nagradama' i 'talentima'...

vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 5 Empty Re: Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja"

Post by Regoč Thu 2 Mar - 8:52

Sora wrote:
speare_shaker wrote:
Sora wrote:Zatim Srbi su protjerani sa svojih ognjišta

Bože sačuvaj da su protjerani. Sami su ih napustitli slušajući naredbe o evakuaciji svojih civilnih i vojnih vlasti. Bar je to dobro poznata činjenica.
Nije . To je dobro poznata laz 
Mene zanima ovo : sto bi ti odlucio da ti netko naredi da odes iz svoje kuce , ostaviš sve, pođeš u neizvjesnost 
A NITKO TI NE PRIJETI Smrću ? 
Bi otisao ? 
Daj ne seriite 
Srbi su protjerani u okviru dogovora o humanom preseljenju za koji je odgovoran krivousti i dubre iz Bgd
Toliko si zasliepljena mržnjom da čak ni srbske izvore ne priznaješ.
Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 5 1217854170-martic-order1995-65kb

_________________
Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 5 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 5 Empty Re: Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja"

Post by Guest Thu 2 Mar - 8:53

Regoč wrote:Ti tomu težiš jer želiš zabraniti kritiku HAVC-a i prakse snimanja filmovah koji o hrvatskoj stvarnosti govore uopćavajući marginalne pojave.

Eufemizam za neprijateljsku propagandu. Tipičan primjer za to "15 minuta - Masakr u Dvoru". HV je optužena za zločin koji nije mogla počiniti jer u to vrijeme jednostavno nije niti bila u Dvoru i to po oba izvora, kako HV-a tako i Srpske Vojske Krajine.


Last edited by speare_shaker on Thu 2 Mar - 8:55; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 5 Empty Re: Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja"

Post by Regoč Thu 2 Mar - 8:53

Noor wrote:Sora piše kao što i razmišlja - nakaradno.
:vaultboy1

_________________
Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 5 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 5 Empty Re: Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja"

Post by Guest Thu 2 Mar - 8:55

Regoč wrote:Toliko si zasliepljena mržnjom

Ma nije, samo je svojevoljno pristala uz velikosrpsku ratnu propagandu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 5 Empty Re: Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja"

Post by Regoč Thu 2 Mar - 8:55

Sora wrote:
speare_shaker wrote:
speare_shaker wrote:
Sora wrote:Zatim Srbi su protjerani sa svojih ognjišta

Bože sačuvaj da su protjerani. Sami su ih napustili slušajući naredbe o evakuaciji svojih civilnih i vojnih vlasti. Bar je to dobro poznata činjenica.

Planirana evakuacija



Jel ti SPIRO znas sto je evakuacija ? 
Izađeš iz opasne zone pa se vratiš. 
To je evakuacija

Ajme ljudi Ajte serite na wc 
Idem i ja :cry
Evakuiraš se svojom voljom, nitko te ne protjeruje. A i vratili su se. Nažalost.

_________________
Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 5 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 5 Empty Re: Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja"

Post by Sora Thu 2 Mar - 8:56

Hrvatska je iz zrtve preuzela ulogu agresora
To je istina
Samo to je bitno za povijest a sve ostalo su lazi, film i video

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 5 Empty Re: Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja"

Post by Regoč Thu 2 Mar - 8:57

Sora wrote:
Regoč wrote:
Sora wrote:
Regoč wrote:
Sora wrote:Kultura ne pozna granice 
Drugo , mozgovi nekih retarda itekako 
Gledala sam u zadnjih godinu dana vise DO,ACIH HRVATSKIH FILMOVA nego u zadnjih 25 . 
Jer su dobri. 
Ne gledaj mi u pjat
Ustav rh 
Ministarstvo ljubavi 

Ako bih rezimirala sto je dobro ONDA JE TO KRITIKA NASIH DEGENERIKA U VLASTI, NASIH OREDRASUDA, NASIH SLSBOSTI 
E SAD. 
KOME TO NE PASE DA SE SNIMA - zna se . 
Propada sve ,nek propadne i hr film 
Bome ste zapeli sve unistiti
To su filmovi koji marginalne pojave u društvu prikazuju kao prevladavajuće obilježje, oni ne prikazuju hrvatsku stvarnost. Zašto se nitko nije nadahnul hrvatskim braniteljem koji danas vodi uspješan obrt ili poduzeće? Zašto se nitko nije nadahnul hrvatskim braniteljem koji je doktoriral? Takvih je pojavah mnogo više nego braniteljah koji ubijaju Srbe. Naime, takvih uopće nema, posljednje ubojstvo iz šovinističkih pobudah počinil je Srbin koji je zaklal dva Hrvata na Banovini. Zašto taj zločin nije nikoga nadahnul? Soro, gadovi ste bili, gadovi jeste, i samo će smrt učiniti da prestanete gaditi ovu zemlju.
Ti si također gad i svi takvi kao ti 
Koji ne toleriraju drugacije misli, pogotovu ne kritičke prema onome sto je njima SVETINJA 
e pa meni je svetinja istina a nikskvo ubijanje i ratovanje za tudu drzavu 
Ok? 
Reci ci ti sto mislim jos do kraja. RATOVALI STE ZA SVOJE PRIVILEGIJE I PENZIJE A NE ZA SVE U HRVATSKOJ.
JER ETO, SVE SMO MANJE LJUDI A SVE VISE ZIVOTINJR.
ZAHVALJUJUCI VAMA, TO JE NAMA VASA BORBA DALA :cry
Slušaj, stoko četnička! Ispričavam se stoci. Ta tvoja predodžba o Hrvatskoj kao nečem lošem, ishod je tvoje titoističke indoktrinacije o Hrvatima kao zločincima. Hrvatska je demokratska država, koja jamči sva prava svima, a tvoje patetično, zapravo jadno, cviljenje o vama koji "ne mrzite" (nikoga osim Hrvate i katolike), i nama ustašama, iskaz je nemoći da ovu državu uništiš. Ti nemaš druga sredstva pa državu gadiš na ovom forumu (kao i Provo, Sitting, Debo, Aso, Juda...), a Hribar i njegova banda to čine snimajući filmove.
Ti kompa 
NISI HRVATSKA 
A VJERIVATNO NI HRVAT 
NISI ni domoljub ni covjek također 
Ti nisi nista , jer samo gledas sto su drug
 E znam sto si Ti si seljober 
Aj bok :troll1
Matere ti, što me razvali argumentima. :^0

_________________
Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 5 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 5 Empty Re: Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja"

Post by Sora Thu 2 Mar - 8:58

Regoč wrote:
Sora wrote:
speare_shaker wrote:
speare_shaker wrote:
Sora wrote:Zatim Srbi su protjerani sa svojih ognjišta

Bože sačuvaj da su protjerani. Sami su ih napustili slušajući naredbe o evakuaciji svojih civilnih i vojnih vlasti. Bar je to dobro poznata činjenica.

Planirana evakuacija



Jel ti SPIRO znas sto je evakuacija ? 
Izađeš iz opasne zone pa se vratiš. 
To je evakuacija

Ajme ljudi Ajte serite na wc 
Idem i ja :cry
Evakuiraš se svojom voljom, nitko te ne protjeruje. A i vratili su se. Nažalost.

Mrni nije nazalost Mrni je nazalost da postoje kjudi koji se s tuđim sudbinama i pravima poigravaju
Dok sam ziva necu pristati na to Zapamtite
Govoreći tako govorim i vama u prilog

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 5 Empty Re: Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja"

Post by Regoč Thu 2 Mar - 9:01

Sora wrote:Inace , decki
Dzaba ste krečili sto je tu je
Vama zahvaljujuci i vasoj sljepoći
Poslušnosti i nedistatku stvarne slike o cjelini događaja
E .
To je kod nas antifasista ipak drugacije . Bolje.
Tako da ste i bolje zivjeli prije .
No ok.
Ljubav je slijepa .
Dok ne zacvili zeludac
Kod vas antifašistah mlieko se kupovalo ranom zorom, a hrenovke utorkom. U ostalo ih vrieme nije bilo. Baš smo dobro živjeli kad nam je trebala veza da kupimo vreću cementa. Stvarno nam je vaša borba puno toga dala! Da imamo Tita za maršala. I redove za benzin.

_________________
Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 5 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 5 Empty Re: Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja"

Post by Guest Thu 2 Mar - 9:02

Sora wrote:Hrvatska je iz zrtve preuzela ulogu agresora
To je istina

Po kojoj presudi i kojeg to međunarodnog sudišta?
Tribunala u Haagu?
Taman posla, oslobođenjem Gotovine i Markača isti je zapravo skinuo optužnicu protiv Tuđmana i RH za udruženi zločinački pothvat.
Međunarodnog Suda Pravde u Haagu?
Taman posla, tamo protiv RH nikada nije podignuta nikakva optužnica za djela počinjena tijekom Domovinskog rata, a onu srpsku protutužbu za našu tužbu protiv Srbije neću ni komentirati jer su sve točke njihove optužnice ionako odbačene od strane tog suda.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 5 Empty Re: Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja"

Post by L'âme Thu 2 Mar - 9:17

Sora wrote:
Regoč wrote:
Sora wrote:Zasto se ne snimaju filmovi o domovinskom ratu ? 
Zato jer treba toliko lagati, da to postrn covjek ne moze
Tipična "antifašistička" rečenica. Domovinski rat čist je kao suza, samo četnici marginalne pojave uzdižu na opće obilježje.

Kurac je čist
Vidi se po situaciji u vezi revizije u Bosni
SKUCAJNO SU SRBI I HRVATI PROTIV TOG , BOŠNJAČKOG ZAHTJEVA . lol!
tako stara, tako cijepljens od kulture, istine, ljubavi..tuzno i kuzno..nisam nacelno za zabrane, ali ovakve bi trebalo zabranit. Truju okruzje gdje god se pojavr i daju los primjer djeci. :-)
Dodatno je tragikomicno da ovakve kreature, po vlastitim rijecima, bivaju nagrađene za zagađivanje djecjih umova..:-S
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 5 Empty Re: Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja"

Post by vuksadinare Thu 2 Mar - 9:17

...nemam nista protiv filmova nek se snimaju..ali en moze mi neko reci da snimanje filmova o domovinskom ratu..'nije interes hr filma'..ili nema 'domoljubnih filmova'..pogotovo ovo domoljubnih filmova..kad smo imali prilike gledat brdo stranih filmova u posljednje vrijeme kojima su radnje ratovi i patriotizam...nego znam u cemu je kvaka..opet s evracamo na oni..nece takvi fimlovi imat prođu u 'regionu' i nece osvajat nagrade na festivalima..'dani vrnjacke banje'...'padiska skela'...ili...'vrhovi romanije'.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 5 Empty Re: Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja"

Post by Guest Thu 2 Mar - 9:20

maggie13 wrote:daju los primjer djeci. :-)
Dodatno je tragikomicno da ovakve kreature, po vlastitim rijecima, bivaju nagrađene za zagađivanje djecjih umova..:-S

A što je najgore, navodno je radila upravo u sektoru prosvjete odnosno obrazovanja.
Što ti je fenomen negativne selekcije kadrova.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 5 Empty Re: Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja"

Post by Guest Thu 2 Mar - 9:23

Sora wrote:Hrvatska je iz zrtve preuzela ulogu agresora
To je istina
Samo to je bitno za povijest a sve ostalo su lazi, film i video
četnikušo, pali traktor i pravac kragujevac!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 5 Empty Re: Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja"

Post by jastreb Thu 2 Mar - 9:25

Sedlar je neskriveni ustaški simpatizer.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 5 Empty Re: Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja"

Post by dzango Thu 2 Mar - 9:27

vuksadinare wrote:
dzango wrote:
vuksadinare wrote:
Sora wrote:Kultura ne pozna granice 
Drugo , mozgovi nekih retarda itekako 
Gledala sam u zadnjih godinu dana vise DO,ACIH HRVATSKIH FILMOVA nego u zadnjih 25 . 
Jer su dobri. 
Ne gledaj mi u pjat
Ustav rh 
Ministarstvo ljubavi 

Ako bih rezimirala sto je dobro ONDA JE TO KRITIKA NASIH DEGENERIKA U VLASTI, NASIH OREDRASUDA, NASIH SLSBOSTI 
E SAD. 
KOME TO NE PASE DA SE SNIMA - zna se . 
Propada sve ,nek propadne i hr film 
Bome ste zapeli sve unistiti
i u svim tim filmovima hrvati i hrvatska su manje vise izvrgnuti ruglu...takvo sto ces vrlo malo naci recimo u srpskim i bosanskim filmovima...ako si ih gledala...samo kod nas..toliko o redateljima koji promicu hrvatske 'interese' kroz filmove..vise bih rekao..pljuj imat ces vecu prođu u beogradu...
Jebiga, to tako ide ako hoćeš da praviš film. Druga je stvar ako hoćeš da praviš reklamne pamflete.
ne radi se tu samo o povijesnim filmovima nije to bit....naravno iams negativnih strana i pozitivnih..alui gle cuda kako se tu najvise snimaju filmovi o negativnim stranama..slabo pozitiva...uostalom ne tako davno jedna hrvatska glumacka 'zvijezda' je priznala...'da to ne snimamo sve bi zavrsilo na lokalnom nivou'..dakle vrlo jednostavno..takvima se jebe zivo sto o njima misle hrvatski građani..jer im je puno vaznije sto misli onaj iz kakve bosanske kasabe ili srbijanske selendre
Ta zvezda je u pravu. Filmovi moraju da se bave univerzalnim teivim i interesantnim na globalnom nivou. Jebe se onima u Americi ili u Švedskoj kako su prikazani Hrvati ili Srbi i ko je tu kriv a ko ne. Stvar je u priči koju taj film treba da ispriča i da li je uspeo u tome. Da li je bioskop u Zagrebu ili Beogradu, manje je važno. Šta je bilo sa starim zagrebačkim bioskopima?

_________________
Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 5 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 5 Empty Re: Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja"

Post by vuksadinare Thu 2 Mar - 9:28

jastreb wrote:Sedlar je neskriveni ustaški simpatizer.
otom potom....mada mislim da nije ustaski nostalgicar nego nacionalist...jer nema on puno filmova o ustasama..mahom se njegovi filmovi baziraju o devedesetim..odlican mu ej onaj igrano dokumentarni film o kikašu..bas sam ga nedavno gledao...mislim da ce sad raditi dokumentarni film o 1990...godini..o pocetku visestranacja...i drugim događajima koji su desili te 1990 godine...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 5 Empty Re: Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja"

Post by dzango Thu 2 Mar - 9:29

Regoč wrote:
dzango wrote:
vuksadinare wrote:sedlar je rekao i ovo koja ce cesati samozvane hrvatske redateljske 'zvijezde' koje se hvale nekakvim nagradam sa žnj filmskih festivala..'imate 3000 filmskih festivala u svijetu ali te tzv.nagrade su mahom sa 2 ili 3 kategorije filmskih festivala...i nemaju neku vrijednost u sirem kontekstu filmske industrije za razliku od redateljskih velicina miloša formana,szabe,kusturice..'....i da nadodam 805 tih nagrada je 'regionskog' porijekla sa filmskih festivala tipa..'bogradska ada'...'knajzevacka cuprija'..ili..'dani behara zenice'..i uglavnom ne glavne nagrade tj nagrade publike..vec ono nagrada za reziju..nagrada za sirenje regionske ljubavi i slicno..
Bolje i to nego ona vaša sranja o Jasenovcu.
Opet laprdaš bez ikakva dokaza za svoje teze. Koja sranja? Navedi točno!
Sranja umanjivanja zločina i političke zloupotrebe filma.

_________________
Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 5 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 5 Empty Re: Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja"

Post by vuksadinare Thu 2 Mar - 9:29

jastreb wrote:Sedlar je neskriveni ustaški simpatizer.
otom potom....mada mislim da nije ustaski nostalgicar nego nacionalist...jer nema on puno filmova o ustasama..mahom se njegovi filmovi baziraju o devedesetim..odlican mu ej onaj igrano dokumentarni film o kikašu..bas sam ga nedavno gledao...mislim da ce sad raditi dokumentarni film o 1990...godini..o pocetku visestranacja...i drugim događajima koji su desili te 1990 godine...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 5 Empty Re: Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja"

Post by dzango Thu 2 Mar - 9:29

Regoč wrote:
dzango wrote:
vuksadinare wrote:sedlar je rekao i ovo koja ce cesati samozvane hrvatske redateljske 'zvijezde' koje se hvale nekakvim nagradam sa žnj filmskih festivala..'imate 3000 filmskih festivala u svijetu ali te tzv.nagrade su mahom sa 2 ili 3 kategorije filmskih festivala...i nemaju neku vrijednost u sirem kontekstu filmske industrije za razliku od redateljskih velicina miloša formana,szabe,kusturice..'....i da nadodam 805 tih nagrada je 'regionskog' porijekla sa filmskih festivala tipa..'bogradska ada'...'knajzevacka cuprija'..ili..'dani behara zenice'..i uglavnom ne glavne nagrade tj nagrade publike..vec ono nagrada za reziju..nagrada za sirenje regionske ljubavi i slicno..
Bolje i to nego ona vaša sranja o Jasenovcu.
Opet laprdaš bez ikakva dokaza za svoje teze. Koja sranja? Navedi točno!
Sranja umanjivanja zločina i političke zloupotrebe filma.

_________________
Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 5 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 5 Empty Re: Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 20 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum