ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja"

Page 4 of 20 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 20  Next

Go down

Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 4 Empty Re: Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja"

Post by Guest 3/2/2017, 08:31

Regoč wrote:
Sora wrote:
vuksadinare wrote:
dzango wrote:Koji bre "kino Zvezdara"? Tako nešto ne postoji.
http://hrvatskonebo.com/hrvatskonebo/2016/10/13/zorica-greguric-havc-financirao-nasim-novcem-novu-perverziju/
Gregurić..ha ha 
I da pise kino ZVEZDA a ne Zvezdara 
Ima pravo dzango
Zatipak se dogodi. Pa, Soro, ti bi barem znala da se u tipkanju pogrieši. Ili stvarno pišeš kao što govoriš? lol!
Sora piše kao što i razmišlja - nakaradno. al, ok...za pisanje bi se i moglo zažmiriti.

Guest
Guest


Back to top Go down

Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 4 Empty Re: Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja"

Post by Regoč 3/2/2017, 08:31

Sora wrote:
Regoč wrote:
Sora wrote:Kultura ne pozna granice 
Drugo , mozgovi nekih retarda itekako 
Gledala sam u zadnjih godinu dana vise DO,ACIH HRVATSKIH FILMOVA nego u zadnjih 25 . 
Jer su dobri. 
Ne gledaj mi u pjat
Ustav rh 
Ministarstvo ljubavi 

Ako bih rezimirala sto je dobro ONDA JE TO KRITIKA NASIH DEGENERIKA U VLASTI, NASIH OREDRASUDA, NASIH SLSBOSTI 
E SAD. 
KOME TO NE PASE DA SE SNIMA - zna se . 
Propada sve ,nek propadne i hr film 
Bome ste zapeli sve unistiti
To su filmovi koji marginalne pojave u društvu prikazuju kao prevladavajuće obilježje, oni ne prikazuju hrvatsku stvarnost. Zašto se nitko nije nadahnul hrvatskim braniteljem koji danas vodi uspješan obrt ili poduzeće? Zašto se nitko nije nadahnul hrvatskim braniteljem koji je doktoriral? Takvih je pojavah mnogo više nego braniteljah koji ubijaju Srbe. Naime, takvih uopće nema, posljednje ubojstvo iz šovinističkih pobudah počinil je Srbin koji je zaklal dva Hrvata na Banovini. Zašto taj zločin nije nikoga nadahnul? Soro, gadovi ste bili, gadovi jeste, i samo će smrt učiniti da prestanete gaditi ovu zemlju.
Ti si također gad i svi takvi kao ti 
Koji ne toleriraju drugacije misli, pogotovu ne kritičke prema onome sto je njima SVETINJA 
e pa meni je svetinja istina a nikskvo ubijanje i ratovanje za tudu drzavu 
Ok? 
Reci ci ti sto mislim jos do kraja. RATOVALI STE ZA SVOJE PRIVILEGIJE I PENZIJE A NE ZA SVE U HRVATSKOJ.
JER ETO, SVE SMO MANJE LJUDI A SVE VISE ZIVOTINJR.
ZAHVALJUJUCI VAMA, TO JE NAMA VASA BORBA DALA :cry
Slušaj, stoko četnička! Ispričavam se stoci. Ta tvoja predodžba o Hrvatskoj kao nečem lošem, ishod je tvoje titoističke indoktrinacije o Hrvatima kao zločincima. Hrvatska je demokratska država, koja jamči sva prava svima, a tvoje patetično, zapravo jadno, cviljenje o vama koji "ne mrzite" (nikoga osim Hrvate i katolike), i nama ustašama, iskaz je nemoći da ovu državu uništiš. Ti nemaš druga sredstva pa državu gadiš na ovom forumu (kao i Provo, Sitting, Debo, Aso, Juda...), a Hribar i njegova banda to čine snimajući filmove.

_________________
Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 4 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 4 Empty Re: Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja"

Post by vuksadinare 3/2/2017, 08:32

da sam ja ministar hrvatske kulture..rekao bi samo ovo..'tko zeli raditi filmove sa stranom tematikom neka se finacira onda iz tog izvora ili potrazi sponzore...lova ide samo onima cija tematika se kosi sa hravtskom ili ima veze sa njom bar u dobrom dijelu..i ad acta...previse pljuvanja po onim tko te financira..isto nece ici..traziti druge sponzore..'..pa da vidis onda..frke i panike..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 4 Empty Re: Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja"

Post by Sora 3/2/2017, 08:33

speare_shaker wrote:
speare_shaker wrote:
Sora wrote:Zatim Srbi su protjerani sa svojih ognjišta

Bože sačuvaj da su protjerani. Sami su ih napustili slušajući naredbe o evakuaciji svojih civilnih i vojnih vlasti. Bar je to dobro poznata činjenica.

Planirana evakuacija



Jel ti SPIRO znas sto je evakuacija ? 
Izađeš iz opasne zone pa se vratiš. 
To je evakuacija

Ajme ljudi Ajte serite na wc 
Idem i ja :cry

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 4 Empty Re: Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja"

Post by Guest 3/2/2017, 08:33

Sora wrote:Nije . To je dobro poznata laz 
Mene zanima ovo : sto bi ti odlucio da ti netko naredi da odes iz svoje kuce , ostaviš sve, pođeš u neizvjesnost 
A NITKO TI NE PRIJETI Smrću ?

Nije. To je dobro poznata činjenica. Postoje izbiljni dokazi u vidu dokumenata o pripremi evakuacije, video zapisa, osobnih izjava i slično.
Kako im nitko ne prijeti smrću? Prijetili su im njihove civilne i vojne vlasti, jer je u tzv. SR Krajini u kojoj je tada bilo proglašeno ratno stanje, a zna se kakve ovlasti ima vojska za vrijeme porovođenja ratnog stanja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 4 Empty Re: Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja"

Post by Regoč 3/2/2017, 08:35

vuksadinare wrote:
Regoč wrote:
vuksadinare wrote:..i uopce te nagrade nisu mjerodavne za kvalitet filma i gledanost osim oscara,zlatne palme..i venecijanskog filmskog festivala..cije su nagrade mjerilo i oznaka za visoki kvalitet....jedan vrdoljak nije imao puno filmskih nagrada u bivsoj jugi..ali njegovi su filmovi i serije bile među najgledanijima...
Što mu vriedi gledanost filmovah, kad nije njihov, kad nije "antifašist"?
...jbg....koliko se hvalilo npr.tog matanica...da sve sto je rezirao van teme 'regionske ljubavi' je propalo..snimio ovu seriju 'novine'..koja je prije prikazivanja bila toliko hvaljena..u najmanju ruku kao da je u rangu gruntovcana ili malog mista...kad ono koma..kritike nulerica...cak i od ljudi naklonjenih matanicu...a sve je rekao jedan komentar iz bosne..'gledao sam seriju 'novine' jarane ja vecu zbuljotinu od serije nisam gledao'...dakle sto se hoce reci..kad radnja nije 'regionska ljubav' ili blacenje hrvata....matanic pokazuje svu svoju redateljsku ogranicenost
I tu se gadilo Crkvu i hrvatsko domoljublje. Gradonačelnik Rieke u seriji se kandidira za predsjednika Repulike pa se obraća "hrvatskom narodu" s obećanjem o poštenju, a sam je umočen u kriminal! Koji je to riečki gradonačelnik imal takvu retoriku? Možda neki prije 1868.!

_________________
Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 4 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 4 Empty Re: Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja"

Post by Guest 3/2/2017, 08:35

speare_shaker wrote:
Sora wrote:Nije . To je dobro poznata laz 
Mene zanima ovo : sto bi ti odlucio da ti netko naredi da odes iz svoje kuce , ostaviš sve, pođeš u neizvjesnost 
A NITKO TI NE PRIJETI Smrću ?

Nije. To je dobro poznata činjenica. Postoje izbiljni dokazi u vidu dokumenata o pripremi evakuacije, video zapisa, osobnih izjava i slično.
Kako im nitko ne prijeti smrću? Prijetili su im njihove civilne i vojne vlasti, jer je u tzv. SR Krajini u kojoj je tada bilo proglašeno ratno stanje, a zna se kakve ovlasti ima vojska za vrijeme porovođenja ratnog stanja.

Citat:

"Republički štab Civilne zaštite RSK je 2. kolovoza 1995., dva dana prije početka "Oluje", izdao zapovijed podređenim regionalnim štabovima Civilne zaštite.

U njoj se navodi:

"Preko Opštinskih štabova civilne zaštite, organima i organizacijama, organima opštinskih uprava, preduzećima i drugim pravnim licima,

ODMAH

narediti provođenje pripremu za evakuaciju:

− materijalnih dobara;

− arhiva, matičnih knjiga, evidencija i materijala povjerljive naravi;

− pokretnih kulturnih dobara;

− novčanih sredstava, vrednosnih popisa i odgovarajuće dokumentacije.

U pripremi za evakuaciju, navedeni nosioci trebaju:

− izraditi spiskove – preglede materijalnih dobara po vrsti i količini i iste pripremiti za evakuaciju;

− utvrditi lokacije – objekte za njihov smještaj na novoj lokaciji (u saradnji sa Upravama i odelenjima MO);

− obezbjediti vozila za transport (nedostajuća vozila pokušati obezbjediti preko organa MO);

− formirati ekipe za utovar – istovar;

− formirati komisije koje će biti odgovorne za izvršenje;

Evakuaciju materijalnih dobara pravilu ne provoditi istovremeno sa evakuacijom određenih kategorija stanovništva (ukoliko ista bude pravovremeno naređena), osim artikala,sredstava i opreme koje služe za zbrinjavanje stanovništva.

O provođenju priprema dnevno izvještavati ovaj Štab počevši od 04. 08. 1995. godine do 20,00 časova".

Kraj citata.

RSK, Republički štab Civilne zaštite, Broj: Str. Pov. 01-83/95., Knin, 02. 08. 1995., Pripreme za evakuaciju materijalnih, kulturnih i drugih dobara, POA.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 4 Empty Re: Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja"

Post by Sora 3/2/2017, 08:35

Regoč wrote:
Sora wrote:
Regoč wrote:
Sora wrote:Kultura ne pozna granice 
Drugo , mozgovi nekih retarda itekako 
Gledala sam u zadnjih godinu dana vise DO,ACIH HRVATSKIH FILMOVA nego u zadnjih 25 . 
Jer su dobri. 
Ne gledaj mi u pjat
Ustav rh 
Ministarstvo ljubavi 

Ako bih rezimirala sto je dobro ONDA JE TO KRITIKA NASIH DEGENERIKA U VLASTI, NASIH OREDRASUDA, NASIH SLSBOSTI 
E SAD. 
KOME TO NE PASE DA SE SNIMA - zna se . 
Propada sve ,nek propadne i hr film 
Bome ste zapeli sve unistiti
To su filmovi koji marginalne pojave u društvu prikazuju kao prevladavajuće obilježje, oni ne prikazuju hrvatsku stvarnost. Zašto se nitko nije nadahnul hrvatskim braniteljem koji danas vodi uspješan obrt ili poduzeće? Zašto se nitko nije nadahnul hrvatskim braniteljem koji je doktoriral? Takvih je pojavah mnogo više nego braniteljah koji ubijaju Srbe. Naime, takvih uopće nema, posljednje ubojstvo iz šovinističkih pobudah počinil je Srbin koji je zaklal dva Hrvata na Banovini. Zašto taj zločin nije nikoga nadahnul? Soro, gadovi ste bili, gadovi jeste, i samo će smrt učiniti da prestanete gaditi ovu zemlju.
Ti si također gad i svi takvi kao ti 
Koji ne toleriraju drugacije misli, pogotovu ne kritičke prema onome sto je njima SVETINJA 
e pa meni je svetinja istina a nikskvo ubijanje i ratovanje za tudu drzavu 
Ok? 
Reci ci ti sto mislim jos do kraja. RATOVALI STE ZA SVOJE PRIVILEGIJE I PENZIJE A NE ZA SVE U HRVATSKOJ.
JER ETO, SVE SMO MANJE LJUDI A SVE VISE ZIVOTINJR.
ZAHVALJUJUCI VAMA, TO JE NAMA VASA BORBA DALA :cry
Slušaj, stoko četnička! Ispričavam se stoci. Ta tvoja predodžba o Hrvatskoj kao nečem lošem, ishod je tvoje titoističke indoktrinacije o Hrvatima kao zločincima. Hrvatska je demokratska država, koja jamči sva prava svima, a tvoje patetično, zapravo jadno, cviljenje o vama koji "ne mrzite" (nikoga osim Hrvate i katolike), i nama ustašama, iskaz je nemoći da ovu državu uništiš. Ti nemaš druga sredstva pa državu gadiš na ovom forumu (kao i Provo, Sitting, Debo, Aso, Juda...), a Hribar i njegova banda to čine snimajući filmove.
Ti kompa 
NISI HRVATSKA 
A VJERIVATNO NI HRVAT 
NISI ni domoljub ni covjek također 
Ti nisi nista , jer samo gledas sto su drug
 E znam sto si Ti si seljober 
Aj bok :troll1

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 4 Empty Re: Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja"

Post by Guest 3/2/2017, 08:37

Sora wrote:Jel ti SPIRO znas sto je evakuacija ? 
Izađeš iz opasne zone pa se vratiš. 
To je evakuacija

Pa oni su i mislili da će se uskoro vratiti. Srbija će im priteći u pomoć, razbiti postrojbe HV-a i oni će se kao veliki pobjednici vratiti na prostore sa kojih ih je uklonila njihova vlastita krajinska vlast.
O tome govori i Savo Štrbac.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 4 Empty Re: Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja"

Post by Regoč 3/2/2017, 08:38

Sora wrote:
Regoč wrote:
vuksadinare wrote:
Sora wrote:Kultura ne pozna granice 
Drugo , mozgovi nekih retarda itekako 
Gledala sam u zadnjih godinu dana vise DO,ACIH HRVATSKIH FILMOVA nego u zadnjih 25 . 
Jer su dobri. 
Ne gledaj mi u pjat
Ustav rh 
Ministarstvo ljubavi 

Ako bih rezimirala sto je dobro ONDA JE TO KRITIKA NASIH DEGENERIKA U VLASTI, NASIH OREDRASUDA, NASIH SLSBOSTI 
E SAD. 
KOME TO NE PASE DA SE SNIMA - zna se . 
Propada sve ,nek propadne i hr film 
Bome ste zapeli sve unistiti
i u svim tim filmovima hrvati i hrvatska su manje vise izvrgnuti ruglu...takvo sto ces vrlo malo naci recimo u srpskim i bosanskim filmovima...ako si ih gledala...samo kod nas..toliko o redateljima koji promicu hrvatske 'interese' kroz filmove..vise bih rekao..pljuj imat ces vecu prođu u beogradu...
Radi se o filočetničkoj bagri koja se hoće svidjeti u regionu, jebo ih region.
Radi se o tome da vama RVATINAMA NE PASE ISTINA 
SAMO TO
SVE OSTALO SU PIZDARIJE 
NISAM NIKAD BILA FILOCETNIK ALI NITI FILOUSTASA 
OK .
Svim svojim titoističim ustrojstvom okrenuta si mržnji protiv Hrvatah i hrvatske države. Ti filmovi ne prikazuju istinu, ti filmovi marginalne pojave uzdižu na razinu općega stanja u hrvatskom društvu. Sve ostalo je filočetnička propaganda!

_________________
Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 4 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 4 Empty Re: Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja"

Post by Guest 3/2/2017, 08:39

speare_shaker wrote:
speare_shaker wrote:
Sora wrote:Zatim Srbi su protjerani sa svojih ognjišta

Bože sačuvaj da su protjerani. Sami su ih napustili slušajući naredbe o evakuaciji svojih civilnih i vojnih vlasti. Bar je to dobro poznata činjenica.

Planirana evakuacija


Savo Štrbac objašnjava zašto su Srbi bili evakuirani iz "Krajine"

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 4 Empty Re: Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja"

Post by Regoč 3/2/2017, 08:39

Sora wrote:Zasto se ne snimaju filmovi o domovinskom ratu ? 
Zato jer treba toliko lagati, da to postrn covjek ne moze
Tipična "antifašistička" rečenica. Domovinski rat čist je kao suza, samo četnici marginalne pojave uzdižu na opće obilježje.

_________________
Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 4 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 4 Empty Re: Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja"

Post by Sora 3/2/2017, 08:40

Inace , decki
Dzaba ste krečili sto je tu je
Vama zahvaljujuci i vasoj sljepoći
Poslušnosti i nedistatku stvarne slike o cjelini događaja
E .
To je kod nas antifasista ipak drugacije . Bolje.
Tako da ste i bolje zivjeli prije .
No ok.
Ljubav je slijepa .
Dok ne zacvili zeludac

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 4 Empty Re: Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja"

Post by vuksadinare 3/2/2017, 08:42

...evo ovako jednostavno stvari stoje sto se tice havc-a i ovih sto su u njemu..tj onih iz 'puk'o nam je film'...vi nas financirajte a mi cemo snimat,glumit sto zelimo i kako hocemo makar i vas pljuvali...no postoji jedna uzrecica..'sloboda stvaralastva ide do one granice dok sa tim ne povrijedis prava onih drugih'..sto naravno ne vazi za ove hr 'filmase' i 'umjetnike'..oni smtaraju da je sloboda pod normalno da vrijeđas sve oko sebe a da su oni koji s epobune protiv ponizavanja u stvari..'zadrti i antidemokrate'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 4 Empty Re: Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja"

Post by Guest 3/2/2017, 08:43

speare_shaker wrote:
speare_shaker wrote:
speare_shaker wrote:
Sora wrote:Zatim Srbi su protjerani sa svojih ognjišta

Bože sačuvaj da su protjerani. Sami su ih napustili slušajući naredbe o evakuaciji svojih civilnih i vojnih vlasti. Bar je to dobro poznata činjenica.

Planirana evakuacija


Savo Štrbac objašnjava zašto su Srbi bili evakuirani iz "Krajine"


Dakle, po riječima Save Štrpca Srbi su evakuirani zato što je trebalo sačuvati biološku masu za ono što će, po njegovim nadanjima, uskoro uslijediti.
A što je to trebalo uskoro uslijediti?
Očito masovno uključenje Srbije u rat, poraz HV-a i slavni povratak Srba iz tzv. Krajine na svoja vekovna ognjišta.
Međutim, ništa od toga nije uslijedilo, ali i ovaj video zapis svjedoči o tome kakve je namjere imalo civilno i vojno vodstvo tzv. SR Krajine prema vlastitom srpskom stanovništvu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 4 Empty Re: Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja"

Post by Guest 3/2/2017, 08:46

vuksadinare wrote:...evo ovako jednostavno stvari stoje sto se tice havc-a i ovih sto su u njemu..tj onih iz 'puk'o nam je film'...vi nas financirajte a mi cemo snimat,glumit sto zelimo i kako hocemo makar i vas pljuvali...

HAVC dekonstruirati, a ekipa može slobodno sredstva za svoje genijalne projekte pokušati pronaći na tržištu. To im, s obzirom na samoproglašeni talent, i ne bi trebao predstavljati neki ozbiljan problem.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 4 Empty Re: Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja"

Post by Regoč 3/2/2017, 08:47

Sora wrote:
vuksadinare wrote:
Sora wrote:Zasto se ne snimaju filmovi o domovinskom ratu ? 
Zato jer treba toliko lagati, da to postrn covjek ne moze
...a sto bi se to trebalo lagati?...

Puno toga Bio je dogovor oko rata u bih 
Milosevic i Tuđman 
Zatim, bilo je kršenja ratnih zakona 
Zatim Srbi su protjerani sa svojih ognjišta 
Zatim ta famozna oluja je trajala 4 dana 
Zatim  vojska je msnipulirana u ideji zbog cega se bori te u ideologiji 
Itd 
Jos? :stare1
Dogovor Tuđmana i Miloševića nije postignut jer da je postignut, rata ne bi bilo.
Srbe nitko nije protjeral, Srbi su, nakon što im je obrana probijena, otišli iz Hrvatske prije nego je HV ušal u njihova naselja. Vjerojatno zbog straha od kazne za počinjene zločine.
Oluja je trajala četiri dana jer je izvrsno planirana i savršeno provedena. Znam da bi ti radije da je trajala šest godinah i da je poginulo pola milijuna Hrvatah, ali, na tvoju žalost, nije.
Vojnici su jasno znali za što se bore, za oslobođenje svoje Domovine od velikosrbskoga agresora. Znam da se po tebi radi o ustašama koji su protjerali srbsku nejač, ali to je laž.
Idemo dalje!

_________________
Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 4 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 4 Empty Re: Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja"

Post by Sora 3/2/2017, 08:49

Regoč wrote:
Sora wrote:Zasto se ne snimaju filmovi o domovinskom ratu ? 
Zato jer treba toliko lagati, da to postrn covjek ne moze
Tipična "antifašistička" rečenica. Domovinski rat čist je kao suza, samo četnici marginalne pojave uzdižu na opće obilježje.

Kurac je čist
Vidi se po situaciji u vezi revizije u Bosni
SKUCAJNO SU SRBI I HRVATI PROTIV TOG , BOŠNJAČKOG ZAHTJEVA . lol!

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 4 Empty Re: Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja"

Post by Regoč 3/2/2017, 08:49

Sora wrote:
Regoč wrote:
Sora wrote:
Sora wrote:
vuksadinare wrote:
i u svim tim filmovima hrvati i hrvatska su manje vise izvrgnuti ruglu...takvo sto ces vrlo malo naci recimo u srpskim i bosanskim filmovima...ako si ih gledala...samo kod nas..toliko o redateljima koji promicu hrvatske 'interese' kroz filmove..vise bih rekao..pljuj imat ces vecu prođu u beogradu...
A ti stvarno mislis da Hrvatska nije za ruglo ? 
O jebote 
:cry
Hrvatska je na najboljem putu pištati SJEVERNA KOREJA NA KAOITALISTICKI NACIN
ako to nije za ruglo. Nije nista
Slažem se da libtardi i leftardi teže tomu, ali im mi demokrati to nećemo dopustiti.
Ajd se ti prijatelju stani pred ogledalo vidit ces tko tezi 

Tome da svi jednako misle😁
Ti tomu težiš jer želiš zabraniti kritiku HAVC-a i prakse snimanja filmovah koji o hrvatskoj stvarnosti govore uopćavajući marginalne pojave.

_________________
Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 4 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 4 Empty Re: Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja"

Post by Guest 3/2/2017, 08:50

Sora wrote:Vidi se po situaciji u vezi revizije u Bosni 

Koje revizije? I kakve to veze ima sa Olujom i stanjem u Hrvatskoj?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 4 Empty Re: Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja"

Post by vuksadinare 3/2/2017, 08:52

speare_shaker wrote:
vuksadinare wrote:...evo ovako jednostavno stvari stoje sto se tice havc-a i ovih sto su u njemu..tj onih iz 'puk'o nam je film'...vi nas financirajte a mi cemo snimat,glumit sto zelimo i kako hocemo makar i vas pljuvali...

HAVC dekonstruirati, a ekipa može slobodno sredstva za svoje genijalne projekte pokušati pronaći na tržištu. To im, s obzirom na samoproglašeni talent, i ne bi trebao predstavljati neki ozbiljan problem.
je..ali onda treba raditi 24 sata..a ne sminkati se na špici i ispijati bezvremenski kave i filozofirati..nego treba se dici u 5 ujutro a leci u 1 iza ponoci...ali oni se ravnaju..sto bi mi trazili sponzore kad ima ludeza koji ce nas financirati a mi cemo im prodavati fore o 'nagradama' i 'talentima'...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 4 Empty Re: Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 20 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 20  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum